Kortweg, komt 't erop neer dat vrouwen:quote:When looking for a life partner, my advice to women is date all of them: the bad boys, the cool boys, the commitment-phobic boys, the crazy boys. But do not marry them. The things that make the bad boys sexy do not make them good husbands. When it comes time to settle down, find someone who wants an equal partner. Someone who thinks women should be smart, opinionated and ambitious. Someone who values fairness and expects or, even better, wants to do his share in the home. These men exist and, trust me, over time, nothing is sexier.
Uiteraard. MGTOW is dan ook geen tegenhanger van 't feminisme: het feminisme wil de samenleving veranderen, MGTOW is slechts een persoonlijke levensvisie. Desalniettemin, lijkt 't me gezond als meer Nederlandse mannen zich inlezen in MGTOW, al was 't alleen maar als tegengif voor de overdosis feministische propaganda die je in Nederland standaard krijgt toegediend.quote:Op maandag 16 oktober 2017 19:50 schreef LurkJeRot het volgende:
Dat moet iedereen lekker zelf weten.
Non-argument. Elke discussie over de samenleving als geheel is gebaseerd op generalisaties.quote:Op maandag 16 oktober 2017 19:51 schreef Lienekien het volgende:
Waar dit soort topics direct al de fout ingaan, is de aanname dat alle vrouwen hetzelfde zijn.
Onzin.quote:Op maandag 16 oktober 2017 19:54 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Non-argument. Elke discussie over de samenleving als geheel is gebaseerd op generalisaties.
Uiteraard kan je als man ook een vrouw zoeken die niet aan 't beeld zoals in de OP geschetst voldoet, maar dit type vrouw neemt in aantal steeds meer af.
Misschien kan je een sandwichbord maken en flyertjes uit gaan delen? Dat meer mannen zich bewust raken van het feit er überhaupt zoiets is als MGTOW?quote:Op maandag 16 oktober 2017 19:52 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Uiteraard. MGTOW is dan ook geen tegenhanger van 't feminisme: het feminisme wil de samenleving veranderen, MGTOW is slechts een persoonlijke levensvisie. Desalniettemin, lijkt 't me gezond als meer Nederlandse mannen zich inlezen in MGTOW, al was 't alleen maar als tegengif voor de overdosis feministische propaganda die je in Nederland standaard krijgt toegediend.
Misschien, maar 't begint allemaal met een topic op FOK!.quote:Op maandag 16 oktober 2017 19:58 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Misschien kan je een sandwichbord maken en flyertjes uit gaan delen? Dat meer mannen zich bewust raken van het feit er überhaupt zoiets is als MGTOW?
Aannames weer.quote:Kortweg, komt 't erop neer dat vrouwen:
- Tot pakweg hun dertigste seksrelaties aangaan met de seksueel meest aantrekkelijke ~20% van de mannen;
- Na hun dertigste een man zoeken die feministisch is ingesteld en financieel (en anderszins) aan 't huishouden kan bijdragen.
Natuurlijk kan dat wel en dat gebeurt ook.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:23 schreef Vimbavimba het volgende:
waarom kan een nerdachtige vrouw niet met een nerdachtige man? waarom zoeken die mannen dan naar het tegenovergestelde of buitenlandse?
Eens, ook hoe meer zwart-wit de denkbeelden zijn, hoe meer emotie er vaak achter schuilt, daar valt vaak ook erg lastig mee/over te discussieren, want je bent al heel snel de vijand.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:20 schreef Buurtzwaan het volgende:
Ik vind MGTOW net zo kinderachtig als die zure feministen. Sterker nog, het zijn mensen in mijn ogen die in hun kindertijd zijn blijven hangen wat betreft het andere geslacht. Het niveau van MGTOW en het huidige feminisme ontstijgt dan ook niet verder dan het 'meisjes zijn stom, omdat ze kattig zijn' tegenover 'jongens zijn stom, omdat ze stinken'. Ook meten beiden zich een groot slachtoffercomplex aan. Ze beredeneren dat alle mannen of vrouwen zus en zo zijn want de vriendin van mijn buurman was een grote bitch die vreemdging of die klootzak van een baas is representatief voor alle mannen, want mannen kunnen in het algemeen hun handen niet thuishouden. Dit beeld wordt dan gesteund door de rest van de groep die aan dezelfde tunnelvisie lijdt en defensief reageert op alles wat tegengeluid biedt. Kortom, een groep kinderachtige mensen, die verblindt door persoonlijk leed, niet meer kan zien dat het andere geslacht uit individuen bestaat en er zowel slechte als fijne personen tussen zitten.
Maar die vaagheid ook . "Seksueel aantrekkelijkste 30%" wat is überhaupt de definitie daarvan? Hoe weet je of een man daartoe behoort? Hoeveel partners moet ie dan minimaal gehad hebben bijvquote:Op maandag 16 oktober 2017 20:00 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Aannames weer.
Volgens TS ben ik geen vrouw
En het topic kan op slot.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:33 schreef Cockwhale het volgende:
Mannen dus die geen pussy kunnen krijgen en de vrouwen de schuld geven. Vervolgens kopen ze 10 katten en gaan ze als een stel wijven een breiclubje starten.
Nja die mannen willen gewoon ook een lekker wijf en geen zesje, ook al zijn ze dat zelf wel. En dan worden ze boos en gaan stampen...quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:32 schreef STING het volgende:
[..]
Natuurlijk kan dat wel en dat gebeurt ook.
We zoeken toch allemaal wel een ander persoon waarmee we op bepaalde vlakken overeenkomsten hebben, maar ook (hopelijk) zeker die ons aanvullen?
Jep, zowel veel mannen als vrouwen gaan vaak voor het uiterlijk. We hebben niet voor niets de 'swipe cultuur'. Volgens de bron zou de vrouw dan na de 30 meer op betrouwbaarheid moeten gaan selecteren. Beetje een losstaande quote uit z'n context, maar mensen zoeken nu eenmaal andere dingen afhankelijk van hun levensfase.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:38 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Nja die mannen willen gewoon ook een lekker wijf en geen zesje, ook al zijn ze dat zelf wel. En dan worden ze boos en gaan stampen...
Zij hebben ook recht op een 9 natuurlijk.
~20%, niet 30%. Eerder minder dan 20%.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:35 schreef geeninspiratie1235 het volgende:
[..]
Maar die vaagheid ook . "Seksueel aantrekkelijkste 30%" wat is überhaupt de definitie daarvan? Hoe weet je of een man daartoe behoort? Hoeveel partners moet ie dan minimaal gehad hebben bijv
Dat gebeurt zeker ongeacht het geslacht ja.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:42 schreef Lenny77 het volgende:
Trouwens TS, er is niets mis met een vrouw boven de 30. Dan worden ze net leuk!
En echt on topic: mannen doen net hetzelfde. Ze kiezen een meisje voor haar dikke tieten of omdat ze er zo geil uitziet of een erg knap kopje heeft maar komen er vaak achter dat er ook een hoop drama en prinsessen gedrag bij hoort. Dat raken ze dan ook beu en willen niet dat zij de moeder van hun kinderen gaat worden. Dus zoeken ze daarna naar een gewone leuke meid met een prettig karakter.
't Mooie van MGTOW is dat 't er geen fluit meer toe doet of een (westerse) vrouw je aantrekkelijk, onaantrekkelijk of een vliegtuig vindt.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:43 schreef Moonah het volgende:
Heel onaantrekkelijk, zo'n onzekere mokkende man. Wél lachwekkend!
Alsof die top 20% van de mannen alle vrouwen willen die zich aanbieden. Die maken ook een selectie, waardoor uiteindelijk de bijzonder aantrekkelijke of rijke mannen meestal eindigen met iemand die hetzelfde vermogen heeft of in dezelfde aantrekkelijkheidsrange valt. Willen is niet hetzelfde als krijgen.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:42 schreef 2thmx het volgende:
[..]
~20%, niet 30%. Eerder minder dan 20%.
De 20% heb ik gekozen omdat dit het percentage is dat vrouwen als 'bovengemiddeld aantrekkelijk' beoordelen (mocht je enig gevoel voor statistiek hebben, dan zul je opmerken hoe bizar dit is, overigens). Bron. Daarnaast is dit ook het percentage mannen waar 80% van de vrouwen op Tinder in geïnteresseerd is. Bron.
Maar heb je nu hiermee je vrede en innerlijke rust gevonden?quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:44 schreef 2thmx het volgende:
[..]
't Mooie van MGTOW is dat 't er geen fluit meer toedoet of een (westerse) vrouw je aantrekkelijk, onaantrekkelijk of een vliegtuig vindt.
Nee, dat maak je jezelf wijs. Geeft niet als je je daar beter bij voelt. Maar het is surrogaat voor wat je het liefst zou willen.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:44 schreef 2thmx het volgende:
[..]
't Mooie van MGTOW is dat 't er geen fluit meer toe doet of een (westerse) vrouw je aantrekkelijk, onaantrekkelijk of een vliegtuig vindt.
Lekker afgezaagd misschien, maar iedereen moet gewoon lekker doen waar hij/zij zin in heeft, als het maar niet ten koste gaat van andere mensen. Als iemand geen vriend/vriendin wil en dan maar naar de hoeren gaat, sure why not, als de persoon er gelukkig van wordt.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:46 schreef Zith het volgende:
De boze vrouwen hier die denken dat MGTOW's gelijk zijn aan incels![]()
Een eckte MGTOWer zit gewoon keihard die centjes te verdienen in het zakenleven, is elke week een paar dagen in een ander land, heeft een appartement in het centrum zonder 10,000 kussentjes, LoveLifeLive schilderijen en boedda hoofden op het bijzet tafeltje.
Na een lange vlucht zo thuis komenDat is de MGTOW lifestyle.
[ afbeelding ]
Allicht, ik zal niet betwisten dat ik liever tot de top-3% seksueel aantrekkelijkste mannen zou behoren, maar dat is vrijwel volledig genetisch bepaald. Gegeven de omstandigheid dat ik er niet toe behoor, ga ik liever voor een vrouw uit een relatief conservatief land dan dat ik een Nederlandse 30+'er van de cock carousel trek.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:46 schreef Moonah het volgende:
[..]
Nee, dat maak je jezelf wijs. Geeft niet als je je daar beter bij voelt. Maar het is surrogaat voor wat je het liefst zou willen.
Vrijwel iedere vrouw, wellicht met uitzondering van de lelijkste 20%. Niet voor een relatie uiteraard, maar wel voor (eenmalige) seks.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:45 schreef Buurtzwaan het volgende:
[..]
Alsof die top 20% van de mannen alle vrouwen willen die zich aanbieden. .
MGTOW is m.i. een realistischer wereldbeeld dan de gebruikelijke feministische gedachte (die ook R&P gemeengoed is) dat je als man 'aan jezelf moet werken' om jezelf (seksueel) aantrekkelijk voor vrouwen te maken. Iedereen die hier een nuchtere kosten-batenanalyse maakt, komt tot de conclusie dat dit tijdverspilling is. In dat opzicht denk ik inderdaad dat MGTOW aan meer innerlijke rust bijdraagt.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:46 schreef STING het volgende:
[..]
Maar heb je nu hiermee je vrede en innerlijke rust gevonden?
quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:56 schreef summer2bird het volgende:
Hoe verklaar je dit dan als alleen knappe mannen vrouwen vinden:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nah, de verzuurde manier waarop je jezelf groot probeert te houden helpt ook niet.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:51 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Allicht, ik zal niet betwisten dat ik liever tot de top-3% seksueel aantrekkelijkste mannen zou behoren, maar dat is vrijwel volledig genetisch bepaald.
Ah, deze idiote term heb ik eerder gelezen. Je wil zelf graag tot de 3% seksueel aantrekkelijkste mannen behoren, maar vrouwen die daartoe behoren zijn slettebakken.quote:cock carousel
Dus al die mannen, die lelijk zijn en een knappe vrouw scoren, zijn een soort suggerdaddy voor die vrouwen? Allemaal?quote:
Ha, je meent toch hopelijk niet werkelijk dat je als vrouw tot de top-3% moet behoren om een 'slettebak' te zijn?quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:58 schreef Moonah het volgende:
[..]
Nah, de verzuurde manier waarop je jezelf groot probeert te houden helpt ook niet.
[..]
Ah, deze idiote term heb ik eerder gelezen. Je wil zelf graag tot de 3% seksueel aantrekkelijkste mannen behoren, maar vrouwen die daartoe behoren zijn slettebakken.
Doei!!
Volgens mij overschat je dat. Waarom zou je als rijke aantrekkelijke man het met een zes of een zeven doen als je makkelijk een 8 of 9 aan de haak kan slaan.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:53 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Vrijwel iedere vrouw, wellicht met uitzondering van de lelijkste 20%. Niet voor een relatie uiteraard, maar wel voor (eenmalige) seks.
Ja. Vandaar ook dat alle vrouwen van jouw foto's 30+ zijn en een trouwjurk dragen.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:58 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Dus al die mannen, die lelijk zijn en een knappe vrouw scoren, zijn een soort suggerdaddy voor die vrouwen? Allemaal?
Wat is er zo erg aan een vrouw van 30+?quote:Op maandag 16 oktober 2017 22:01 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Ja. Vandaar ook dat alle vrouwen van jouw foto's 30+ zijn en een trouwjurk dragen.
Waarom zou je niet een 6-7 én een 8-9 doen? Het gaat om seksuele relaties, daar kan je er meerdere tegelijk van hebben.quote:Op maandag 16 oktober 2017 22:00 schreef Buurtzwaan het volgende:
[..]
Volgens mij overschat je dat. Waarom zou je als rijke aantrekkelijke man het met een zes of een zeven doen als je makkelijk een 8 of 9 aan de haak kan slaan.
Mannen en vrouwen 'moeten' beide aan zichzelf werken om aantrekkelijk te zijn, ik snap niet helemaal wat de link met feminisme is. Veel mannen en vrouwen, of tewel mensen zitten in hetzelfde schuitje.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:56 schreef 2thmx het volgende:
[..]
MGTOW is m.i. een realistischer wereldbeeld dan de gebruikelijke feministische gedachte (die ook R&P gemeengoed is) dat je als man 'aan jezelf moet werken' om jezelf (seksueel) aantrekkelijk voor vrouwen te maken. Iedereen die hier een nuchtere kosten-batenanalyse maakt, komt tot de conclusie dat dit tijdverspilling is. In dat opzicht denk ik inderdaad dat MGTOW aan meer innerlijke rust bijdraagt.
Wat boeit dit voor MGTOWs? Alsof die willen trouwenquote:Op maandag 16 oktober 2017 21:56 schreef summer2bird het volgende:
Hoe verklaar je dit dan als alleen knappe mannen vrouwen vinden:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
Ik ga de OP hier niet herhalen.quote:Op maandag 16 oktober 2017 22:02 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Wat is er zo erg aan een vrouw van 30+?
Waarom ga je er vanuit dat ze allemaal sletten zijn?
Als je dan zoveel keus hebt, waarom zou je dan tevreden met minder zijn ?quote:Op maandag 16 oktober 2017 22:02 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Waarom zou je niet een 6-7 én een 8-9 doen? Het gaat om seksuele relaties, daar kan je er meerdere tegelijk van hebben.
Waarom zou je gehakt eten als je rijk genoeg bent om elke dag zalm te eten? Afwisseling. Bovendien blijft zalm schaars, terwijl je gehakt altijd vindt wanneer je een beetje trek hebt.quote:Op maandag 16 oktober 2017 22:03 schreef Buurtzwaan het volgende:
[..]
Als je dan zoveel keus hebt, waarom zou je dan tevreden met minder zijn ?
Oeh echt zo enorm afstotend zoals jij je uitlaat over vrouwen. Misogyn. Je verdient gewoon een real doll.quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:59 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Ha, je meent toch hopelijk niet werkelijk dat je als vrouw tot de top-3% moet behoren om een 'slettebak' te zijn?
Nee. Elke vrouw kan héél eenvoudig seks krijgen. Zelfs met een man die (objectief gezien) stukken aantrekkelijker is dan zij. Omgekeerd geldt dit niet.quote:Op maandag 16 oktober 2017 22:03 schreef STING het volgende:
[..]
Mannen en vrouwen 'moeten' beide aan zichzelf werken om aantrekkelijk te zijn, ik snap niet helemaal wat de link met feminisme is. Veel mannen en vrouwen, of tewel mensen zitten in hetzelfde schuitje.
Er staat nergens dat vrouwen evil/klootzakken zijn, maar als ze de gedachtegang uit de OP volgen (zoals ze door feministen zoals de Facebook-topvrouw die ik in de OP quote aangeraden wordt), dan zijn ze wel geen interessant relatiemateriaal meer voor elke man met enig zelfrespect.quote:Maar als je als persoon geen behoefte hebt aan het reguliere huisje, boompje, beestje, dan mag dat toch? Maar nu klinkt het alsof alle vrouwen de source of all evil zijn. Vergelijkbaar met een vrouw die uit dat 'alle mannen klootzakken' zijn, nadat ze een aantal keer bedrogen is.
Nou, vrouwen besteden ook veel tijd aan hun uiterlijk en aantrekkelijkheid voor mannen. Ten minste over het algemeen meer dan de mannen besteden aan het zich aantrekkelijk maken voor vrouwen. Mannen hebben vaak wel andere dingen aan hun hoofd. Tja, ook niet gaan zeuren dat vrouwen je niet aantrekkelijk genoeg vinden danquote:Op maandag 16 oktober 2017 21:56 schreef 2thmx het volgende:
MGTOW is m.i. een realistischer wereldbeeld dan de gebruikelijke feministische gedachte (die ook R&P gemeengoed is) dat je als man 'aan jezelf moet werken' om jezelf (seksueel) aantrekkelijk voor vrouwen te maken. Iedereen die hier een nuchtere kosten-batenanalyse maakt, komt tot de conclusie dat dit tijdverspilling is. In dat opzicht denk ik inderdaad dat MGTOW aan meer innerlijke rust bijdraagt.
En dat vind ik oprecht leuk voor hun en ik weet zeker dat ze zich echt amuseren! Het is ze van harte gegund!quote:Op maandag 16 oktober 2017 21:46 schreef Zith het volgende:
De boze vrouwen hier die denken dat MGTOW's gelijk zijn aan incels![]()
Een eckte MGTOWer zit gewoon keihard die centjes te verdienen in het zakenleven, is elke week een paar dagen in een ander land, heeft een appartement in het centrum zonder 10,000 kussentjes, LoveLifeLive schilderijen en boedda hoofden op het bijzet tafeltje.
Na een lange vlucht zo thuis komenDat is de MGTOW lifestyle. Op deze fok zijn bijv Static (dikke centjes verdienen in buitenland en in Amsterdam een bachelorpad hebben) en SeLang (op zn 40ste met pensioen gegaan en elke maand naar een ander continent op vakantie) de eckte eckte.
[ afbeelding ]
SEX / Eén op drie mannen zou seks met robot willen Seksrobots, niks mis meequote:Op maandag 16 oktober 2017 22:04 schreef Moonah het volgende:
[..]
Oeh echt zo enorm afstotend zoals jij je uitlaat over vrouwen. Misogyn. Je verdient gewoon een real doll.
Probleem is dat jij ook genoeg gehakt vindt als je wil.quote:Op maandag 16 oktober 2017 22:04 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Waarom zou je gehakt eten als je rijk genoeg bent om elke dag zalm te eten? Afwisseling. Bovendien blijft zalm schaars, terwijl je gehakt altijd vindt wanneer je een beetje trek hebt.
In dat geval is TS een vieze incel die wat aan zn autisme moet doenquote:Op maandag 16 oktober 2017 22:10 schreef Lenny77 het volgende:
En dat vind ik oprecht leuk voor hun en ik weet zeker dat ze zich echt amuseren! Het is ze van harte gegund!
Echter hoort TS niet bij dit type mannen.
TS is geen incel. Jouw beschrijving van MGTOW vond ik juist wel treffend.quote:Op maandag 16 oktober 2017 22:14 schreef Zith het volgende:
[..]
In dat geval is TS een vieze incel die wat aan zn autisme moet doen
Ben het hier helemaal mee eens. De handjes en ruime collectie aan films zijn nooit goed genoeg, maar ondertussen weinig moeite willen doen. Slechte combinatie van luiheid, arrogantie en ontevredenheid. Ik begrijp best dat mannen behoefte hebben aan warmte en genegenheid. Maar andersom moeten ze dat dan ook zelf tonen. Het leven bestaat uit nemen maar ook geven. Kun je de warmte en genegenheid momenteel niet voor een ander opbrengen, accepteer dan dat je even niemand kunt krijgen en werk ondertussen aan jezelf denk ik dan. Maar misschien zit er naast. Ik ben oprecht geïnteresseerd in hoe mannen denken. Maar als het altijd maar eenzijdig is, als de man ongeïnteresseerd is in hoe de vrouw denkt en altijd alles liever zelf in wil vullen en alles op het feminisme en de "gunstigere positie van de vrouw" afschuiven dan voel je ook weinig behoefte om toe te geven aan andermans wensen. Want dan voelt daten voor mij gewoon als machtsspelletje.quote:Op maandag 16 oktober 2017 22:10 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
En dat vind ik oprecht leuk voor hun en ik weet zeker dat ze zich echt amuseren! Het is ze van harte gegund!
Echter hoort TS niet bij dit type mannen.
TS vindt dat hij en alle andere mannen zoals hij recht hebben op het mooiste meisje van 20 jaar, maagd natuurlijk, en buiten dat ze fulltime gaat werken om mee aan het huis te betalen, ook nog zijn sloffen brengt en het hele huishouden doet.
Daar wil hij natuurlijk geen moeite voor doen want anders is het een hoer en feministe.
Het is tenslotte zo dat je recht op sex hebt als man, vrouwen hebben niets te vertellen. Sex is natuurlijk ook een primaire levensbehoefte.
Ik heb nog niemand rechtstreeks weten sterven omdat ie geen sex heeft. Eten, drinken en beschutting hebben zijn primaire levensbehoeften.
Oh mijn God, toevallig. Twijfelde vanmorgen nog of ik topic zou openen over of meer vrouwen het jammer vonden dat zij nu leefden en niet in 2050 wanneer er vast realistische robotmannen zijn. Ik wil gewoon een soort FurReal friend of Little live pets, maar dan als man. Alle slechte eigenschappen bij voorhand verwijderd, zelf te 'programmeren', ook voor leken. Fantastisch. Gewoon perfectiequote:Op maandag 16 oktober 2017 22:10 schreef 2thmx het volgende:
[..]
SEX / Eén op drie mannen zou seks met robot willen Seksrobots, niks mis mee.
Ik heb geen idee of dat zo is, maar biologisch gezien zou daar een aanwijzing voor kunnen zijn, aangezien mannen hun genen zoveel mogelijk willen verspreiden, dus 'makkelijker' zijn in het tot seks overgaan? Bij vrouwen zit dat biologisch gezien anders, die zouden meer geent zijn op het veilig laten opgroeien van hun kinderen (lang geleden dat ik hier iets over gelezen had, dus anyone, feel free to correct me)quote:Op maandag 16 oktober 2017 22:09 schreef 2thmx het volgende:
[..]
Nee. Elke vrouw kan héél eenvoudig seks krijgen. Zelfs met een man die (objectief gezien) stukken aantrekkelijker is dan zij. Omgekeerd geldt dit niet.
Je impliceert het, omdat je vrouwen van zaken beschuldigd, terwijl mannen zich ook 'schuldig' aan maken, maar die benoem je consistent niet.quote:Er staat nergens dat vrouwen evil/klootzakken zijn, maar als ze de gedachtegang uit de OP volgen (zoals ze door feministen zoals de Facebook-topvrouw die ik in de OP quote aangeraden wordt), dan zijn ze wel geen interessant relatiemateriaal meer voor elke man met enig zelfrespect.
Dan ben je enigszins wereldvreemd. Neem anders de blogs/onderzoeken waar ik hierboven naar link eens door. Of stap een willekeurige kroeg in. Daar vind je tal van aantrekkelijke, verzorgde mannen die aanpappen met onooglijke vrouwen met 10-20 kilogram overgewicht. Hoe meer de sluitingstijd nadert, des te meer onaantrekkelijke vrouwen worden door aantrekkelijke mannen benaderd. Omgekeerd gebeurt dit niet.quote:
Zeer weinig mannen kunnen het zich permitteren om in hun jonge jaren de ene na de andere seksrelatie met vrouwen aan te gaan om vervolgens op latere leeftijd een rijke vrouw aan de haak te slaan.quote:maar biologisch gezien zou daar een aanwijzing voor kunnen zijn, aangezien mannen hun genen zoveel mogelijk willen verspreiden, dus 'makkelijker' zijn in het tot seks overgaan? Bij vrouwen zit dat biologisch gezien anders, die zouden meer geent zijn op het veilig laten opgroeien van hun kinderen (lang geleden dat ik hier iets over gelezen had, dus anyone, feel free to correct me)
[...]
Je impliceert het, omdat je vrouwen van zaken beschuldigd, terwijl mannen zich ook 'schuldig' aan maken, maar die benoem je consistent niet.
Geen 'masterplan', maar doorgeslagen feministisch denken waarbij uitsluitend vanuit de belangen van vrouwen wordt geredeneerd. Daar is de quote inderdaad een treffend voorbeeld van.quote:De quote is natuurlijk makkelijk te gebruiken om een soort 'master plan' bloot te leggen dat vrouwen mannen maar als vlees moeten zien, totdat ze voor kinderen willen gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |