Dat vinden homo's alleen maar fijnquote:Op woensdag 11 oktober 2017 22:52 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Op basis van je eigen ervaring van een land waar homos gemolesteerd worden. Goh.
Dat laatste heb ik eigenlijk maar zelden gehoord, laat staan zelf ervaring mee.quote:Op woensdag 11 oktober 2017 22:52 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Op basis van je eigen ervaring van een land waar homos gemolesteerd worden. Goh.
hoe zijn de scholen daar, gemengd of jongens en meisjes apart?quote:Op woensdag 11 oktober 2017 22:51 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
Ik zou het ze verder ook sterk afraden.
Gemengd.quote:Op woensdag 11 oktober 2017 22:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
hoe zijn de scholen daar, gemengd of jongens en meisjes apart?
quote:Op woensdag 11 oktober 2017 22:52 schreef KingRoland het volgende:
lhbt-gemeenschap en verkapte ''kijk mij eens homo zijn'' krijg je als je zulke dingen tolereert
weg met die gekkigheid. doe normaal
Hey hoe gaat het op school?quote:Op woensdag 11 oktober 2017 22:57 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
Met mijn second-hand ervaring met gescheiden scholen merk ik ook weinig homos of lesbiennes
Ze zien er wel even groot uit en de zoekterm was gay.quote:Op woensdag 11 oktober 2017 22:59 schreef Insomnia2.0 het volgende:
Howel het woord pedo in de Poolse taal ook nog wel eens op een homo kan slaan.
Zo werd het verkocht toen in Polen.quote:Op woensdag 11 oktober 2017 23:00 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Ze zien er wel even groot uit en de zoekterm was gay.
Geen idee, hij zal intussen wel in Moskou zijnquote:Op woensdag 11 oktober 2017 23:12 schreef Typisch het volgende:
Is opper nog langs geweest om nog een paar belachelijke statements over Putin en Rusland te maken?
Hij zal wel iets hebben gezegd dat oppositie voeren in rusland heel normaal is.quote:Op woensdag 11 oktober 2017 23:12 schreef Typisch het volgende:
Is opper nog langs geweest om nog een paar belachelijke statements over Putin en Rusland te maken?
Vooral dat het allemaal wel meevalt in Rusland en dat je echt wel alles mag zeggen hoor, want er zijn wat anti putin blogjes in de luchtquote:Op woensdag 11 oktober 2017 23:17 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Hij zal wel iets hebben gezegd dat oppositie voeren in rusland heel normaal is.
Je mag ook redelijk veel zeggen hoor.quote:Op woensdag 11 oktober 2017 23:20 schreef Typisch het volgende:
[..]
Vooral dat het allemaal wel meevalt in Rusland en dat je echt wel alles mag zeggen hoor, want er zijn wat anti putin blogjes in de lucht
Hij beweerde dus dat er geen geschikte uitdager was voor Putin maar dat je dat wel gewoon kon doen.quote:Op woensdag 11 oktober 2017 23:20 schreef Insomnia2.0 het volgende:
[..]
Je mag ook redelijk veel zeggen hoor.
Je moet alleen niet te veel macht krijgen.
FUT broederquote:Op woensdag 11 oktober 2017 23:20 schreef Typisch het volgende:
[..]
Vooral dat het allemaal wel meevalt in Rusland en dat je echt wel alles mag zeggen hoor, want er zijn wat anti putin blogjes in de lucht
Ik ben geen Putinaanhanger.quote:Op woensdag 11 oktober 2017 23:23 schreef Typisch het volgende:
[..]
Hij beweerde dus dat er geen geschikte uitdager was voor Putin maar dat je dat wel gewoon kon doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |