Die logica zit zo krom in elkaar. Toen ik haar leerde kennen kapte ze het gesprek af door haar datingaccount op te zeggen, nadat ze net 8 regels aan antwoord had gestuurd. Ik denk wtf, midden in een gesprek weglopen? Dus had haar via andere site benaderd, vroeg ze m'n nummerquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 12:31 schreef STING het volgende:
[..]omgekeerde psychologie noemen ze dat.
Toch wel apart dat iemand ineens zo pussy is als ie ergens mee geconfronteerd wordt niet?quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 13:48 schreef weethetevennietmeer het volgende:
Ach ja, het is gewoon vreemd. Gewoon lekker laten gaan en wegwezen.
Al snap ik je frustratie heel goed. Ze hebben gewoon geen zin in jou en dat kan meerdere oorzaken hebben.
Laatst ook 1, meerdere malen gevraagd om iets af te spreken en er is altijd wel iets, druk, werk, vrienden, en ondertussen wel lekker met anderen afspreken. Heb het laatst gewoon gezegd, sindsdien is het stil, zo raar.
In ieder geval zo op een wandeldate in het bos, tot later!
Het is kinderachtig, maar dat mag je hier niet hardop zeggen, want dan zeur je en ben je negatiefquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 14:24 schreef W00fer het volgende:
[..]
Toch wel apart dat iemand ineens zo pussy is als ie ergens mee geconfronteerd wordt niet?
Stel dat iemand mij zou confronteren van he knaap, je laat niks horen. Dan kijk ik of dat klopt en als dat zo is dan ga ik niet de verongelijkte uit lopen hangen, want je bent toch al door de mand gevallen dan.
Als iemand geen zin heeft zeg dat dan gewoon in plaats van iemand in het ongewisse laten. Gekke is als je hen erop aanspreekt dat er dan ineens wel een uitleg komt (die in het kort is: geen prioriteit) van tig regels lang. Had die moeite dan gestoken in iemand 1 bericht per dag sturen of effe kort bellen.
Als klap op de vuurpijl krijg je ook nog in je mik wat ze rare momenten vond in het vorige gesprek... Had ze blijkbaar voor zich gehouden![]()
Echt, transcripts zouden zoveel helpen bij een stukje duiding in dit stukje intermenselijk contact...quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 15:00 schreef TaMieke het volgende:
Waarom ga je op een andere site contact met iemand zoeken?
Dat is pas raar. En creepy
Vind het nou niet echt nodig om iemand die je nog nooit gezien hebt "de wind van voren" te geven (of je die te laten geven). Niet leuk? Move on. Waarom zou je al die energie erin gaan steken? Als ik met iedereen zou moeten blijven praten en me constant zou meteen verklaren zou ik daar erg moe van worden. Uit het gesprek blijkt echt wel of iemand geïnteresseerd is. Trek dan je conclusies op basis daarvan, bespaart je een hoop kopzorgen. Ik date alleen met mensen waarvan ik tijdens het gesprek het vermoeden heb dat ze emotioneel gezond zijn.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 14:53 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Het is kinderachtig, maar dat mag je hier niet hardop zeggen, want dan zeur je en ben je negatief.
Als ik niet reageer dan krijg ik ook de wind van voren. En als je niet geconfronteerd wil worden, dan heb je pech, want ik doe het wel. En ik kan het op een nette manier doen, bij iemand die ik al langer ken en/of vol met de botte bijl erin (dan boeit het ook niet meer dat het contact "stuk" is).
Dat hoeft niet, want er kan ook wat loos zijn. Dus je kan dan je conclusies trekken Blondetrien maar je kan er ook naast zitten. Better safe than sorry. Dus ik vraag iemand altijd op vriendelijke maar duidelijke toon wat er loos is en of het nog zin heeft om door te gaan.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 14:56 schreef DancingPhoebe het volgende:
Het contact ís toch al stuk wanneer iemand niet of nauwelijks reageert?
Ze vond het vleiend en vroeg m'n nummer. Inderdaad had het ook creepy kunnen zijn. Toch wordt moeite doen wel gewaardeerd.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 15:00 schreef TaMieke het volgende:
Waarom ga je op een andere site contact met iemand zoeken?
Dat is pas raar. En creepy
Exact. Iedereen vind het irritant maar bespreekbaar maken van dit laakbare gedrag mag niet want dan wordt het onder het tapijt geveegd als zijnde negatief.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 14:53 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Het is kinderachtig, maar dat mag je hier niet hardop zeggen, want dan zeur je en ben je negatief.
Als ik niet reageer dan krijg ik ook de wind van voren. En als je niet geconfronteerd wil worden, dan heb je pech, want ik doe het wel. En ik kan het op een nette manier doen, bij iemand die ik al langer ken en/of vol met de botte bijl erin (dan boeit het ook niet meer dat het contact "stuk" is).
Als er iets loos is nemen ze vanzelf wel weer contact op als ze er zin in hebben, zou ik in zo'n geval denken.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 15:36 schreef W00fer het volgende:
[..]
Dat hoeft niet, want er kan ook wat loos zijn. Dus je kan dan je conclusies trekken Blondetrien maar je kan er ook naast zitten. Better safe than sorry. Dus ik vraag iemand altijd op vriendelijke maar duidelijke toon wat er loos is en of het nog zin heeft om door te gaan.
Getuigd niet echt ervan dat je moeite doet. Niet alles is een klacht. Dat is weer net hoe je het leest.Waarom kaart je het dan niet aan dat je het niet leuk vindt? Wat nou als de ander dat niet prima vind, omdat hij geen idee heeft dat jij er zo in staat?quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:09 schreef blondetrien het volgende:
[..]
Als er iets loos is nemen ze vanzelf wel weer contact op als ze er zin in hebben, zou ik in zo'n geval denken.
Maar ieder zijn ding natuurlijk![]()
Bij mij bloedt het meestal gewoon langzaam dood als ik het gesprek niet leuk genoeg vindEn ik vind dat helemaal prima. Ik heb er verder ook nooit klachten over gehad.
Ik kaart het niet aan omdat ik daar geen behoefte aan heb. Ik vind het namelijk prima om iets niet super te vinden en dan naast me neer te leggen, en de meeste andere mensen volgens mij ook wel in zo'n stadium. Zou het juist irritant vinden als ik het steeds aan moet kaarten.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:16 schreef W00fer het volgende:
[..]
Niet alles is een klacht. Dat is weer net hoe je het leest.Waarom kaart je het dan niet aan dat je het niet leuk vindt? Wat nou als de ander dat niet prima vind, omdat hij geen idee heeft dat jij er zo in staat?
Leuke toevoeging. Waarom zou ik moeite moeten doen?quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:16 schreef W00fer het volgende:
[..]
Getuigd niet echt ervan dat je moeite doet.
Of jij hebt aanbod zat, dan maakt het geen drol uit en doe je geen moeite nee.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 16:18 schreef blondetrien het volgende:
[..]
Ik kaart het niet aan omdat ik daar geen behoefte aan heb. Ik vind het namelijk prima om iets niet super te vinden en dan naast me neer te leggen, en de meeste andere mensen volgens mij ook wel in zo'n stadium. Zou het juist irritant vinden als ik het steeds aan moet kaarten.
Dat weet je niet, wie weet is het geen leugentje en heeft ze nu echt andere prioriteiten. Dat kan. Als ik uitga van het goede in de mens liegt ze niet en klopt het.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 17:27 schreef TaMieke het volgende:
Als het gesprek toch dood is, wat boeit die moeite dan nog?
Mocht er iets zijn en ze vindt je interessant genoeg, hoor je dat vanzelf wel.
Fijn dat ze het vleiend vond. Maar wat heb je er nu aan gehad? Ze vond je uiteindelijk toch niet leuk genoeg voor een verder gesprek. De uitkomst is hetzelfde.
Zoals ik al zei: als ik geïnteresseerd ben doe ik moeite. Ben ik dat niet omdat het gesprek bijvoorbeeld heel saai is, dan inderdaad niet. Dat beschouw ik als een dood paard. Ik mis dan immers iets dat ik wel degelijk zoek.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 17:58 schreef W00fer het volgende:
[..]
Of jij hebt aanbod zat, dan maakt het geen drol uit en doe je geen moeite nee.
Je weet niet meteen of iemand een dood paard is. Natuurlijk loopt het goed als beide partijen moeite doen
[..]
Yep!quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 18:50 schreef SonicVolcano het volgende:
W00fer, ik denk dat ik wel weet waarom je dit overkomt.
Natuurlijk heb en wat te verliezen.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 19:06 schreef Hexagon het volgende:
Mja, aan de andere kant, hij heeft natuurlijk ook niets te verliezen. Als hij zo'n dood paard weer nieuw leven ingeblazen krijg dan is dat alleen maar meegenomen. Je moet er alleen niet teveel op hopen. Dus vooral je energie steken in andere mogelijkheden.
En klagen over laakbaar gedrag bij online daten is een beetje water naar de zee dragen. Strik genomen heb je gelijk qua normen en waarden . Maar daar heft een groot deel van de online daters nu eenmaal schijt aan. Leer ermee leven.
Eens.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 19:06 schreef Hexagon het volgende:
Mja, aan de andere kant, hij heeft natuurlijk ook niets te verliezen. Als hij zo'n dood paard weer nieuw leven ingeblazen krijg dan is dat alleen maar meegenomen. Je moet er alleen niet teveel op hopen. Dus vooral je energie steken in andere mogelijkheden.
Nounou dat is wel heel zwaar voor het doen van wat extra pogingen om er toch nog een date uit te slepen. Bij dates kan de dynamiek ook weer in positieve zin omslaan. Immers is dat weer heel anders dan online.quote:Op vrijdag 27 oktober 2017 19:40 schreef Molo het volgende:
[..]
Natuurlijk heb en wat te verliezen.
1. Je eigenwaarde
2. Je gezond verstand mbt een normale band met iemand opbouwen
3. Vertrouwen in de andere sekse in de toekomst
4. Je gevoel voor humor
5. Je mentale flexibiliteit
6. Een leuk positief persoon zijn
Werkt het niet, dan werkt het niet. Tig keer moeite doen en oh zo verontwaardigd zijn dat het niet werkt of je je gekwetst voelt heeft hij geen reet aan en die meiden ook niet. Dus stop daar gewoon mee
En dat zie/voel je duidelijk terug in zijn posts en die van die weetiknietmeerwhatever userquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 19:56 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nounou dat is wel heel zwaar voor het doen van wat extra pogingen om er toch nog een date uit te slepen. Bij dates kan de dynamiek ook weer in positieve zin omslaan. Immers is dat weer heel anders dan online.
Je moet er natuurlijk niet al je ballen op gaan zetten of je gaan verbijten of je erover op gaan vreten dat het niet lukt. Dan wordt het wel drama.
Ja oke, ben een half jaartje uit dit topic weggeweest dus die context ken ik dan weer nietquote:Op vrijdag 27 oktober 2017 20:02 schreef Molo het volgende:
[..]
En dat zie/voel je duidelijk terug in zijn posts en die van die weetiknietmeerwhatever user
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |