Actuele informatie Politie: https://www.politie.nl/ge(...)sing-anne-faber.htmlquote:Utrecht / Baarn - Sinds vrijdagavond 29 september is de 25-jarige Anne Faber vermist. De politie is een opsporingsonderzoek gestart en zoekt getuigen.
Anne is op 29 september weggegaan op een zwarte opoefiets van het merk en type Batavus Old Dutch met voorop een rekje. Een opvallend detail is dat de fiets handremmen heeft. Het was noodweer die avond; rond 18.40 uur begonnen de eerste buien en het heeft daarna ook geonweerd. Volgens het KNMI was het die avond zelfs gevaarlijk weer. Rond 18.50 uur maakte Anne nog een selfie in de regen die ze verstuurde via WhatsApp. Uit onderzoek blijkt dat deze foto genomen is op de hoek van de Amsterdamsestraatweg met de Hilversumsestraatweg in Baarn. Zowel de tactische recherche als de forensische opsporing zet alles op alles om Anne te vinden. Zo is er een politiehelikopter ingezet om te kijken of er door middel van warmtebeelden haar verblijfplaats te achterhalen is, wordt er gesproken met getuigen en bekenden van Anne en worden telefoongegevens bekeken. Ook worden tips nagelopen die onder andere binnekomen via de opsporingstiplijn. Vooralsnog is er nog geen duidelijkheid over wat Anne is overkomen en waar zij nu is. Een groot rechercheteam werkt aan de zaak.
Bron: Politie
SPOILER: laatste apps en foto's Anne & vriendOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. TIJDLIJNquote:Zedendelinquent aangehouden voor vermissing Anne Faber
In Den Dolder is een 27-jarige man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de vermissing van Anne Faber. Het gaat om een zedendelinquent die in een psychiatrische kliniek werd behandeld. Faber is nog altijd vermist.
De verdachte zat een lange straf uit voor gewelds- en zedendelicten, meldt de politie. Hij was bezig aan zijn terugkeer in de maatschappij. Het is de politie nog niet duidelijk onder welk regime de man viel, oftewel of de man onbegeleid naar buiten mocht, hoe vaak dat dan was en voor hoelang.
Het onderzoek leidde gisteren naar de verdachte. Hij werd niet direct aangehouden, omdat de politie hoopte dat de man hen naar Faber zou leiden. Toen dat vanmiddag nog niet was gebeurd, werd hij aangehouden.
De politie wil niet zeggen hoe ze de man op het spoor zijn gekomen. Volgens de politie is het belangrijkste doel van het onderzoek erachter komen waar Faber is en hoe de verdachte betrokken is.
De zoekactie van politie, defensie en vrijwilligers gaat door, zegt de politie. Wel wordt het zoekgebied mogelijk iets verlegd, meer in de richting van de instelling waar de verdachte verbleef.
De 25-jarige Faber uit Utrecht ging vrijdag 29 september een eind fietsen. Vanuit Baarn kwam nog een laatste bericht, daarna verdween ze. De afgelopen dagen werd haar jas gevonden in de omgeving van Huis ter Heide. Ook zijn een rugzak en een fiets gevonden die vermoedelijk van haar zijn.
In Den Dolder zijn meerdere psychiatrische instellingen, maar er is maar één met een forensische afdeling. Die is een kwartiertje fietsen van het Blookerpark in Huis ter Heide, waar de fiets werd gevonden. De vermoedelijke fietsroute van Faber komt vlak langs de kliniek.
bron: NOS.nl (https://nos.nl/artikel/21(...)sing-anne-faber.html)quote:MAANDAG 9 OKTOBER
- Verrassend nieuws: de politie heeft een verdachte aangehouden. Het gaat om een 27-jarige zedendelinquent uit een kliniek in Den Dolder, die was op proefverlof. De politie hoopte dat de verdachte hen naar de verblijfplaats van Anne zou leiden, maar dat is nog niet gebeurd. Anne wordt nog vermist en de zoekacties gaan door.
- De politie heeft inmiddels 1700 tips ontvangen, teveel nog om allemaal persoonlijk te beantwoorden.
- Defensie hielp al achter de schermen bij het zoeken naar Anne, maar komt nu ook met zo'n 65 militairen naar de zoeklocaties.
- Stichting Signi Zoekhonden, die regelmatig helpt bij vermissingen, is verbaasd over de strategie van de Utrechtse politie in de zoektocht naar Anne Faber. De stichting heeft aangeboden te helpen maar de politie is daar niet op ingegaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op donderdag 5 oktober 2017 schreven de Moderators het volgende:
Ontopic graag
-persoonlijke sneren en onderbuik naar elkaar kan achterwege blijven.
-speculeren mag, maar verzin niet je eigen waarheden dmv aandragen halve argumenten.
(Dat wil zeggen: kom niet met :"misschien was ze wel depressief" of "relatieproblemen" want daar is nergens aanleiding voor dus opbokken met die onzin
-opmerkingen als:" kijk maar zelf op google" of "zoek zelf" kunnen ook wegblijven.
-BNW graag naar BNW, zoals Vrijland en Co.
-opmerkingen over AZC of getinte mannen in auto's die elders meisjes pesten kunnen voorlopig ook buiten blijven aub. Is voorlopig niet relevant en nergens bewezen of gerelateerd
-We laten dat gecodeerde twitter bericht voor wat het is, dus hoeven we niet te herposten aub , dank je wel.
-ook opmerkingen over d'r foto's kunnen achterwege blijven. (spiegelingen, weerkaatsingen, vrolijk/boos/bang etc etc
-BELANGRIJK Verdachte is een 27-jarige M.P. uit Zeewolde. Gelieve niet de volledige naam te posten aub
-BELANGRIJKSTE TIP: Negeer onzinposts, zet een TR en ga aub niet quoten. Negeren is de beste manier om een troll te ontmoedigen om zijn onzin voort te zetten
Het Twittervogeltje in je balk boven het invoerveld aanklikken en dan dat adres van de tweet erin pastenquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:44 schreef EternalNow het volgende:
Nog maar eens een tweet proberen te embedden.
<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="nl" dir="ltr">Ik hoor dat Michael P. medewerker van de 'groendienst' was en zich overdag 'vrij' kon bewegen. Moest om 23:00 uur binnen zijn. <a href="https://twitter.com/hashtag/AnneFaber?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw">#AnneFaber</a></p>— Peter R. de Vries (@PeterRdeV) <a href="https://twitter.com/PeterRdeV/status/917698046741368833?ref_src=twsrc%5Etfw">October 10, 2017</a></blockquote>
<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
https://twitter.com/PeterRdeV/status/917698046741368833
twitter:PeterRdeV twitterde op dinsdag 10-10-2017 om 12:27:19Ik hoor dat Michael P. medewerker van de 'groendienst' was en zich overdag 'vrij' kon bewegen. Moest om 23:00 uur binnen zijn. #AnneFaber reageer retweet
Nee, ik zou niet weten waar je die conclusie uit zou kunnen trekken, als het OM de opgelegde straf te hoog achtte hadden ze zelf wel beroep ingesteld.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:44 schreef Dark_Killah het volgende:
[..]
Ik zeg (volgens mij) nergens iets over de reden. Ik zeg als de media aangeeft dat OM de opgelegde straf door RB te hoog achtte dat correct is?
Afgezien van reden of motivatie of wie HB instelde.
Hebben die een groendienst-uniform? In dat geval zou het ook minder opvallen als hij in de bosjes loopt te graven.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:46 schreef EternalNow het volgende:
twitter:PeterRdeV twitterde op dinsdag 10-10-2017 om 12:27:19Ik hoor dat Michael P. medewerker van de 'groendienst' was en zich overdag 'vrij' kon bewegen. Moest om 23:00 uur binnen zijn. #AnneFaber reageer retweet
Tenzij mobielquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:47 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Op het Twittervogeltje in je balk boven het invoerveld aanklikken en dan dat adres van de tweet erin pasten.
twitter:PeterRdeV twitterde op dinsdag 10-10-2017 om 12:27:19Ik hoor dat Michael P. medewerker van de 'groendienst' was en zich overdag 'vrij' kon bewegen. Moest om 23:00 uur binnen zijn. #AnneFaber reageer retweet
quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mobiel een tweet embedden werkt niet.
Op laptop of desktop gewoon op het twittericoontje klikken en dan de url van de tweet in de popup plakken.
Daarnaast was de eis 15 jaar, dat is redelijk in lijn met wat er uiteindelijk opgelegd is.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, ik zou niet weten waar je die conclusie uit zou kunnen trekken, als het OM de opgelegde straf te hoog achtte hadden ze zelf wel beroep ingesteld.
En wellicht grote afvalbakken ofzo?quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:47 schreef SeLang het volgende:
[..]
Hebben die een groendienst-uniform? In dat geval zou het ook minder opvallen als hij in de bosjes loopt te graven.
O, okee, nou ja, hij is nieuw dus ik denk, ik leg het even uit, wist het eerst ook nooit, maar mobiel doe ik niet dus eh...quote:
Dit dus.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:47 schreef SeLang het volgende:
[..]
Hebben die een groendienst-uniform? In dat geval zou het ook minder opvallen als hij in de bosjes loopt te graven.
quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:49 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
O, okee, nou ja, hij is nieuw dus ik denk, ik leg het even uit, wist het eerst ook nooit, maar mobiel doe ik niet dus eh....
De eerste keer idd.... ik denk echt dat die lagere eis voor het hof een tactische eis was.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:48 schreef NewHorizon het volgende:
[..]
Daarnaast was de eis 15 jaar, dat is redelijk in lijn met wat er uiteindelijk opgelegd is.
Is het niet zo dat indien verdacht in HB gaat het OM kan volharden met eis in eerste aanleg? Zoals ik het nu opmaak gingen ze toch iets onder de opgelegde straf zitten (welliswaar met een jaar dan inderdaad, naar ik nu lees)quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:47 schreef Leandra het volgende:
Nee, ik zou niet weten waar je die conclusie uit zou kunnen trekken, als het OM de opgelegde straf te hoog achtte hadden ze zelf wel beroep ingesteld.
Dat werkt niet als je je netjes 'uit' gemeld hebt en dan over het hek weer naar binnen klimt.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:36 schreef EternalNow het volgende:
[..]
'Hekken'. Hoorde in een interview van mensen die daar verbleven hebben dat iemand gewoon een stoel neerzette bij het hek en erover heen stapte naar buiten toe.
Prachtige foto.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:50 schreef JaneDoe het volgende:
is nou serieus die foto in de op vervangen?
ok...
Voor sommige gevallen waarin onomstotelijk bewezen is dat de verdachte de dader is, kinderverkrachters, meervoudige moordenaars etc. deel ik jouw mening. De enige manier om een maatschappij met 100% zekerheid te beschermen tot recidive van dit soort monsters. De menselijke maat is naar mijn idee niet van toepassing als je tot dit soort daden in staat bent. Daarbij begrijp ik de argumentatie niet om dit soort "mensen" te genezen en laten resocialiseren. Maar je wordt dan al snel als rechts-extreem weggezet, klopt.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 11:45 schreef HendrikV het volgende:
[..]
Misschien beginnen met een volwassen man van 20 die onder gunpoint 2 jonge meisjes verkracht. Zo moeilijk is het toch niet ?
Er zijn zoveel gevallen dat het over duidelijk is. Begin daar is mee en laat de twijfel gevallen liggen.
Ik zelf zou hier eerder de doodstraf als gepast zien. Maar dat is jammer genoeg een zeldzame mening in Nederland.
jij denkt echt dat hij tot 23 uur voor de groendienst werkte?quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:50 schreef Zipportal het volgende:
Tot diep in de avond nog mogen schoffelen.
Ik lees het meer als en enquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:50 schreef Zipportal het volgende:
Tot diep in de avond nog mogen schoffelen.
WTF heeft zijn uiterlijk er mee te maken?quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:42 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dat klopt die conclusie is voorbarig, echter als je de foto ziet en het wikipedia linkje dat ik daarna plaatste even doorleest dan kun je wrs wel concluderen dat de suggestie dat Hegener er iets mee te maken heeft nogal absurd is.
Bronvermelding verplichten in de journalistiek = geen bronnen meer hebben.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:53 schreef ondeugend het volgende:
Ik vind dat ook PRdV zijn bron moet vermelden eigenlijk.
het zou wel verklaren waarom ze op en om het terrein van de kliniek zoeken
dit dusquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik lees het meer als en en
En hij zat bij de groendienst en hij hoefde pas om 11 uur binnen te zijn
Tot 11 uur savonds schoffelen lijkt me een beetje onzinnig
Lombroso theorie.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:53 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
WTF heeft zijn uiterlijk er mee te maken?
Je bent echt ongelooflijk naief als je denkt dat een goed verzorgde man in nette kleding nooit zoiets zou kunnen doen. Als je criminelen aan hun uiterlijk kunt herkennen zou dat bijzonder gemakkelijk zijn.
Waarom niet? Een selfie geeft vaak een wat vertekend beeld omdat ie van zo dichtbij genomen is. Dit is tenminste een goede realistische fotoquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:50 schreef JaneDoe het volgende:
is nou serieus die foto in de op vervangen?
ok...
Wat zei PRdV dan? Ik heb het allemaal niet zo goed meer gevolgd.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:53 schreef ondeugend het volgende:
Ik vind dat ook PRdV zijn bron moet vermelden eigenlijk.
het zou wel verklaren waarom ze op en om het terrein van de kliniek zoeken
Das een goeie. Zo'n grote afvalwagen. Maar dat is zo nagetrokken.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:49 schreef Blue_note het volgende:
[..]
En wellicht grote afvalbakken ofzo?
Zouden spullen in kunnen zitten.
Maar hier zie je die groendienst eigenlijk altijd in groepsverband werken.
Ik kan die lagere eis nergens terugvindenquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:50 schreef Leandra het volgende:
[..]
De eerste keer idd.... ik denk echt dat die lagere eis voor het hof een tactische eis was.
gaat mij er meer om dat de selfie een belangrijk onderdeel van de zaak isquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:55 schreef Eliah het volgende:
[..]
Waarom niet? Een selfie geeft vaak een wat vertekend beeld omdat ie van zo dichtbij genomen is. Dit is tenminste een goede realistische foto
Nagetrokken wel, maar als er daarna verbranding/vermaling ofzo plaats vindt is veel weg.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:55 schreef SeLang het volgende:
[..]
Das een goeie. Zo'n grote afvalwagen. Maar dat is zo nagetrokken.
Ja, nou ja als jij denkt dat het een valide veronderstelling is dat een man van 65, met dat cv, partner in crime is van een 27-jarige gestoorde delinquent dan nou ja goed dan vind je dat maar... Mijn commentaar is slechts dat ik het een tamelijk absurde veronderstelling vind.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:53 schreef Ouder1 het volgende:
[..]
WTF heeft zijn uiterlijk er mee te maken?
Je bent echt ongelooflijk naief als je denkt dat een goed verzorgde man in nette kleding nooit zoiets zou kunnen doen. Als je criminelen aan hun uiterlijk kunt herkennen zou dat bijzonder gemakkelijk zijn.
Binnen 48 uur voorgeleiding rechter-commissaris toch?quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:58 schreef ondeugend het volgende:
Hoe zat het ook alweer met de verhoortijden eigenlijk?
Met slaap en pauzes ed.
En vanaf wanneer gaat er voorgeleid worden?
quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:58 schreef ondeugend het volgende:
Hoe zat het ook alweer met de verhoortijden eigenlijk?
Met slaap en pauzes ed.
En vanaf wanneer gaat er voorgeleid worden?
quote:Nadat u bent aangehouden mag u de politie u maximaal 6 uur vasthouden voor onderzoek. Dit onderzoek kan bestaan uit verhoren, het afnemen van uw vingerafdrukken of het achterhalen van uw identiteit. U bent niet verplicht om mee te werken aan de verhoren, u kunt u telkens beroepen op uw zwijgrecht.
De afname van vingerafdrukken kan ook af worden gedwongen. De tijd tussen middernacht (00.00 uur) en 09.00 uur 's morgens wordt hierbij niet meegerekend. In deze nachtelijke uren mag u overigens wel door de politie verhoord worden.
In totaal kan de politie u dus maximaal 15 uren ophouden voor onderzoek. Deze 15 uren gaan overigens pas in op het moment dat u bent aangekomen op de plaats van het verhoor. De plaats waar u wordt aangehouden is bijna nooit de plaats waar u ook verhoord gaat worden. Vaak vindt het verhoor plaats op het politiebureau. De reistijd wordt dus niet meegerekend.
In de praktijk begint de periode van 15 uren dus meestal te lopen op het moment dat u bent aangekomen op het politiebureau.
Deze 15 uren kunnen nog eens met 6 uren verlengd worden als er voldaan is aan twee voorwaarden:
U heeft uw identiteit niet bekendgemaakt, en
Voor het strafbare feit waarvan u verdacht wordt is geen voorlopige hechtenis mogelijk. Dit betekent in het algemeen dat u niet verdacht wordt van een strafbaar feit waarop vier jaar of meer gevangenisstraf staat.
Als aan beide voorwaarden voldaan is, kan de politie u in het uiterste geval dus maximaal 21 uren ophouden voor onderzoek.
Ik heb het rechtbankverslag ook al doorgespit, maar ik kan daar alleen vinden dat de het hof tot een hogere straf komt dan de advocaat-generaal heeft gevorderd, en dat wordt dan die 11 jaar.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:56 schreef NewHorizon het volgende:
[..]
Ik kan die lagere eis nergens terugvinden
quote:Het hof komt tot een hogere straf dan door de advocaat-generaal werd gevorderd.
Als hij kuilEN heeft gegraven dan hadden ze die al gevonden lijkt mij.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:00 schreef ootjekatootje het volgende:
Misschien had die gek al kuilen gegraven in het bos.
Die psycho in Spijkenisse had toch ook van die halve kuilhutten gegraven.
Tnxquote:
Groenafval zal niet worden verbrand. Wel vermalen maar dan vind je het lichaam wel terug (in stukjes), als die machine tenminste niet vastloopt. Dader DNA ben je dan waarschijnlijk wel kwijt. Hoewel... als een slachtoffer zich heeft verweerd vind je vaak dader DNA onder de nagels.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 12:56 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Nagetrokken wel, maar als er daarna verbranding/vermaling ofzo plaats vindt is veel weg.
Ja lichaam lijkt me lastig op die manier. Maar telefoon etc.quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:01 schreef SeLang het volgende:
[..]
Groenafval zal niet worden verbrand. Wel vermalen maar dan vind je het lichaam wel terug (in stukjes), als die machine tenminste niet vastloopt. Dader DNA ben je dan waarschijnlijk wel kwijt. Hoewel... als een slachtoffer zich heeft verweerd vind je vaak dader DNA onder de nagels.
Hij werkte schijnbaar bij de groendienst, dus zou er alle gelegenheid toe hebben gehad...quote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:00 schreef ootjekatootje het volgende:
Misschien had die gek al kuilen gegraven in het bos.
Die psycho in Spijkenisse had toch ook van die halve kuilhutten gegraven.
Moet je wel het slachtoffer hebben gevonden natuurlijkquote:Op dinsdag 10 oktober 2017 13:01 schreef SeLang het volgende:
[..]
Groenafval zal niet worden verbrand. Wel vermalen maar dan vind je het lichaam wel terug (in stukjes), als die machine tenminste niet vastloopt. Dader DNA ben je dan waarschijnlijk wel kwijt. Hoewel... als een slachtoffer zich heeft verweerd vind je vaak dader DNA onder de nagels.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |