abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:10:32 #1
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_174301705
Politie onderzoekt vermissing van Anne Faber


quote:
Utrecht / Baarn - Sinds vrijdagavond 29 september is de 25-jarige Anne Faber vermist. De politie is een opsporingsonderzoek gestart en zoekt getuigen.

Anne is op 29 september weggegaan op een zwarte opoefiets van het merk en type Batavus Old Dutch met voorop een rekje. Een opvallend detail is dat de fiets handremmen heeft. Het was noodweer die avond; rond 18.40 uur begonnen de eerste buien en het heeft daarna ook geonweerd. Volgens het KNMI was het die avond zelfs gevaarlijk weer. Rond 18.50 uur maakte Anne nog een selfie in de regen die ze verstuurde via WhatsApp. Uit onderzoek blijkt dat deze foto genomen is op de hoek van de Amsterdamsestraatweg met de Hilversumsestraatweg in Baarn. Zowel de tactische recherche als de forensische opsporing zet alles op alles om Anne te vinden. Zo is er een politiehelikopter ingezet om te kijken of er door middel van warmtebeelden haar verblijfplaats te achterhalen is, wordt er gesproken met getuigen en bekenden van Anne en worden telefoongegevens bekeken. Ook worden tips nagelopen die onder andere binnekomen via de opsporingstiplijn. Vooralsnog is er nog geen duidelijkheid over wat Anne is overkomen en waar zij nu is. Een groot rechercheteam werkt aan de zaak.

Bron: Politie
http://www.rtvutrecht.nl/nieuws/1670638/



Kaart

De selfie is bij knooppunt 64 gemaakt, men zoekt momenteel (dinsdag 3 oktober vanaf 17.00 uur) bij knooppunt 50 in verband met een aangetroffen jas, en waarschijnlijk is haar telefoon het laatst aangestraald nabij knooppunt 56, ten zuidwesten van Soest.

Actuele informatie Politie: https://www.politie.nl/ge(...)sing-anne-faber.html

Route zoals de politie denkt dat ze die genomen heeft: https://www.route.nl/fiet(...)bilt-langs-soest/map

Meer kleding gevonden die misschien van Anne is

https://www.ad.nl/dossier(...)an-anne-is~afb27a1c/

SPOILER: laatste apps en foto's Anne & vriend
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
TIJDLIJN
quote:
VRIJDAG 6 OKTOBER
- Rond 16.00 uur heeft de politie in het Blookerpark een rugzak gevonden die mogelijk ook van Anne is. Na de jas en de fiets is dit het derde concrete spoor dat mogelijk naar de vermiste Utrechtse leidt.
- De politie heeft vastgesteld dat de gevonden fiets vrijwel zeker van Anne is. Volgens het NFI is de jas die dinsdagavond in Huis ter Heide werd aangetroffen ook van Anne.
- De ME onderzoekt de omgeving van de vrijwel leeggepompte vijver op sporen. Vrijwillige zoekteams speuren aan de overkant van de Amersfoortseweg. Als blijkt dat zich in de vijver zelf geen bruikbare aanwijzingen bevinden, wordt de zoekactie verplaatst naar de straten en voortuinen in het dorp.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.



quote:
Huis ter Heide, Soest, Utrecht - De vijver in het Blookerpark in Huis ter Heide, waar donderdagavond een zwarte fiets is gevonden, is grotendeels leeggepompt. De fiets is vrijwel zeker van de sinds vorige week vrijdag vermiste Anne Faber uit Utrecht. Anne is nog steeds vermist.

Donderdag zochten forensisch onderzoekers in wateren rond de vindplaats van kleding die mogelijk van Anne is. Deze kleding is nog bij het NFI, waar onderzocht wordt of deze van haar is en of er andere sporen op zitten. Bij het zoeken werd gisteren aan het begin van de avond een zwarte opoefiets aangetroffen. Alles wijst erop dat de fiets van Anne is, onderzoek moet hier nog zekerheid in geven. De omgeving is afgezet en de vijver wordt vandaag verder leeggepompt.

In de vijver zijn vooralsnog geen andere spullen of sporen gevonden die leiden naar Anne.

link > https://www.politie.nl/ni(...)t&utm_medium=twitter

Bron
PolitieUtrecht twitterde op vrijdag 06-10-2017 om 14:37:54 Gevonden jas is van #AnneFaber. Blijkt uit eerste bevindingen NFI. reageer retweet
PolitieUtrecht twitterde op vrijdag 06-10-2017 om 16:32:17 Rugzak gevonden in Blookerpark. Lijkt op rugzak die #AnneFaber bij zich had. Omgeving is afgezet voor sporenonderzoek. reageer retweet
Update zaterdag 7 october- Huis ter Heide opnieuw uitgekamd in zoektocht naar Anne Faber
Link

quote:
0s.gif Op donderdag 5 oktober 2017 schreven de Moderators het volgende:

Ontopic graag

-persoonlijke sneren en onderbuik naar elkaar kan achterwege blijven.
-speculeren mag, maar verzin niet je eigen waarheden dmv aandragen halve argumenten.
(Dat wil zeggen: kom niet met :"misschien was ze wel depressief" of "relatieproblemen" want daar is nergens aanleiding voor dus opbokken met die onzin
-opmerkingen als:" kijk maar zelf op google" of "zoek zelf" kunnen ook wegblijven.
-BNW graag naar BNW, zoals Vrijland en Co.
-opmerkingen over AZC of getinte mannen in auto's die elders meisjes pesten kunnen voorlopig ook buiten blijven aub. Is voorlopig niet relevant en nergens bewezen of gerelateerd
-We laten dat gecodeerde twitter bericht voor wat het is, dus hoeven we niet te herposten aub , dank je wel.
-ook opmerkingen over d'r foto's kunnen achterwege blijven. (spiegelingen, weerkaatsingen, vrolijk/boos/bang etc etc
-BELANGRIJKSTE TIP: Negeer onzinposts, zet een TR en ga aub niet quoten. Negeren is de beste manier om een troll te ontmoedigen om zijn onzin voort te zetten

And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_174301743
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:09 schreef Habbezak het volgende:

[..]

Het is eenzijdige flauwekul vol aannames
Juist ja...daarom dat hij overladen wordt met complimenten. Je kan het ook zelf tegen hem zeggen, hij reageert zelf op vragen of opmerkingen ^O^
pi_174301756
Toch geen mogelijkheid dat ze vanuit Baarn de trein heeft geplakt naar Den Dolder? van daaruit fiets je zo verder richting Huis ter Heide, je telefoon pingt dan ook gewoon bij de zendmast bij het Berkenlaantje in Soest want de trein komt daar langs. Vage zaak dit, hopelijk komen ze erachter wat er mis is gegaan
pi_174301761
Die verplaatsing van het leger was meer voor de mankracht dan dat ze daar een serieus aanknopingspunt hadden zo te zien.

Maarja, ze kunnen beter eerst heel Huis Ter Heide uitkammen dan dat ze overal maar half zoeken.
pi_174301767
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 14:50 schreef gilligan het volgende:

[..]

Het bordje van het ANWB-knooppunt zegt ook rechtdoor. En als ze op basis van de bordjes rijdt is het dus logisch dat ze voor het stoplicht stond. Aan de overkant was immers punt 64.

[ afbeelding ]

https://www.route.nl/fiet(...)bilt-langs-soest/map

Als je inzoomt op de kaart zie je soms ook dat de route soms (onnodig) oversteekt over de weg heen. Maar het zijn knooppunten, en geen standaard fietsroute. Na het oversteken sla je rechtsaf, om even verderop dezelfde weg weer terug over te steken.
Zit ook wel wat in natuurlijk. Na een fikse hoosbui en nat geregend worden zsm op Utrecht aan via de Biltseweg ipv nog gezellig enkele tientallen kms doorfietsen, kan immers nog een bui aankomen. Maar dan zouden jas, fiets en tas dus idd dwaalsporen zijn.
I´m back.
pi_174301794
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:13 schreef metallicelmo het volgende:
Toch geen mogelijkheid dat ze vanuit Baarn de trein heeft geplakt naar Den Dolder? van daaruit fiets je zo verder richting Huis ter Heide, je telefoon pingt dan ook gewoon bij de zendmast bij het Berkenlaantje in Soest want de trein komt daar langs. Vage zaak dit, hopelijk komen ze erachter wat er mis is gegaan
Jij denkt dat de route gebaseerd is op 1 ping?
Je denkt dat ze niet naar tientallen eerder pings hebben gekeken om tot die route te komen ofzo?

Man man man.
"Ik heb nog met hem gekoerst"
pi_174301817
In dwaalsporen geloof ik echt niet.
Dwaalsporen zijn anno 2017 altijd extra hints: het beste 'dwaalspoor' is gewoon spullen meenemen of vernietigen.

Dwaalsporen zijn meer iets wat je op TV ziet. Of bij Zodiac. Maar die kwam ook weer op TV.

Nee ik ga nog steeds uit van het meest plausibele: overmeesterd nabij Blookerpark. Maar volgens mij ben ik tegenwoordig de enige die het ok vindt dat men daar zoekt.
"Ik heb nog met hem gekoerst"
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:16:51 #8
470273 Maktub
It's written
pi_174301822
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:13 schreef gilligan het volgende:
Die verplaatsing van het leger was meer voor de mankracht dan dat ze daar een serieus aanknopingspunt hadden zo te zien.

Maarja, ze kunnen beter eerst heel Huis Ter Heide uitkammen dan dat ze overal maar half zoeken.
Ze kammen niet alles half uit ze verspreiden juist over 2 belangrijke locaties om sneller al dat gebied uit te kammen en naar elkaar toe te werken.
Denk dat de politie er ook serieus rekening mee houd dat huis ter heide gewoonweg een vluchtroute was.
pi_174301834
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:16 schreef ThePlaneteer het volgende:
In dwaalsporen geloof ik echt niet.
Dwaalsporen zijn anno 2017 altijd extra hints: het beste 'dwaalspoor' is gewoon spullen meenemen of vernietigen.

Dwaalsporen zijn meer iets wat je op TV ziet. Of bij Zodiac. Maar die kwam ook weer op TV.

Nee ik ga nog steeds uit van het meest plausibele: overmeesterd nabij Blookerpark.
Dat! Plus risico op achter laten van DNA. Ik gok nog steeds op fietspad parallel naast Spoorlaa (Oude Spoorbaan).
pi_174301855
VSchildkamp twitterde op maandag 09-10-2017 om 15:08:23 Diverse groepjes militairen struinen weer rond bij restaurant De Hoefslag. “We hebben nog niks”, zegt de meelopende agent #AnneFaber reageer retweet
pi_174301865
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:13 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Zit ook wel wat in natuurlijk. Na een fikse hoosbui en nat geregend worden zsm op Utrecht aan via de Biltseweg ipv nog gezellig enkele tientallen kms doorfietsen, kan immers nog een bui aankomen. Maar dan zouden jas, fiets en tas dus idd dwaalsporen zijn.
Maar haar selfie is prima in lijn met het fietsen van de ANWB-route. Ik weet niet of je dit anders interpreteert?

Als ze de kortste route naar Utrecht zou nemen zou ze daar direct voor de stoplichten rechtsaf zijn geslagen. Bovendien zou het wel raar zijn dat haar mobiel dan vervolgens nog contact heeft gemaakt bij de spoorwegovergang, en haar spullen zijn gevonden bij Huis Ter Heide.
pi_174301876
ME en vrijwilligers begonnen met het uitkammen van fornhese laan in ricting van soest zag ik . Zag fotos van het fietspad richting het ecoduct met erachter de spoorlijn....
pi_174301889
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:16 schreef ThePlaneteer het volgende:
In dwaalsporen geloof ik echt niet.
Dwaalsporen zijn anno 2017 altijd extra hints: het beste 'dwaalspoor' is gewoon spullen meenemen of vernietigen.

Dwaalsporen zijn meer iets wat je op TV ziet. Of bij Zodiac. Maar die kwam ook weer op TV.

Nee ik ga nog steeds uit van het meest plausibele: overmeesterd nabij Blookerpark. Maar volgens mij ben ik tegenwoordig de enige die het ok vindt dat men daar zoekt.
Kan me daar zeker in vinden. Dwaalspoor door middel van het planten van bewijs op een andere locatie is super risicovol gezien DNA. Overmeesterd rond het park is absoluut meer logisch dan, maar dan zou men Anne inmiddels toch wel hebben moeten vinden: ergo ontvoerd?
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_174301890
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:18 schreef gilligan het volgende:

[..]

Maar haar selfie is prima in lijn met het fietsen van de ANWB-route. Ik weet niet of je dit anders interpreteert?

Als ze de kortste route naar Utrecht zou nemen zou ze daar direct voor de stoplichten rechtsaf zijn geslagen. Bovendien zou het wel raar zijn dat haar mobiel dan vervolgens nog contact heeft gemaakt bij de spoorwegovergang, en haar spullen zijn gevonden bij Huis Ter Heide.
O, sorry had het niet gecontroleerd, begreep dat ze juist op die plaats eigenaardig stond voor de rest van de veronderstelde route.
I´m back.
pi_174301938
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:18 schreef gilligan het volgende:

[..]

Maar haar selfie is prima in lijn met het fietsen van de ANWB-route. Ik weet niet of je dit anders interpreteert?

Ja en Nee. Anderen hebben hier aangegeven dat - als je de bordjes volgt - je inderdaad de kruising over moet om de route te volgen. De foto die ik plaatste zegt dat de route voor het stoplicht direct naar rechts ook vervolgd kan worden. Was Anne bekend met de route, dan zou ze toch eerder direct rechts zijn afgeslagen?
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:22:25 #16
470273 Maktub
It's written
pi_174301955
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:12 schreef Kim-Holland het volgende:

[..]

Juist ja...daarom dat hij overladen wordt met complimenten. Je kan het ook zelf tegen hem zeggen, hij reageert zelf op vragen of opmerkingen ^O^
Ja mensen vinden het geweldig verhaaltjes te lezen maar de zijne staat vol met klakkeloze aannames die als feiten gepresenteerd worden door hem.

"Het is bijna zeker dat ze de trein ging nemen"

"Het moet wel gebeurt zijn toen ze haar signaal verloor"

We gaan zien of al die complimenten op zn plaats zijn of dat het een hoop gezwans was.
pi_174301958
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:19 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Kan me daar zeker in vinden. Dwaalspoor door middel van het planten van bewijs op een andere locatie is super risicovol gezien DNA. Overmeesterd rond het park is absoluut meer logisch dan, maar dan zou men Anne inmiddels toch wel hebben moeten vinden: ergo ontvoerd?
Gezien het aantal vermissingen dat niet wordt opgelost is het gewoon reeël dat ze niet wordt gevonden. Mensen lijken dat niet te willen accepteren: ze moét ergens liggen, en als ze niet bij Blookerpark wordt gevonden ligt ze daar niet en moét ze dus wel ergens in een ander bos liggen. En vervolgens gaat men daar theoriën op verzinnen die altijd eindigen bij een onrealistisch scenario waarin de fiets, jas én tas zijn verplaatst als dwaalspoor.
Terwijl het gewoon prima mogelijk is dat ze ofwel ontvoerd is ofwel goed verstopt. Je weet t gewoon niet, maar dit is al honderden keren eerder gebeurt.

Er is een reele kans dat Anne één van de 1500 (!) langvermisten wordt. Dat is wellicht moeilijk verklaarbaar maar vooralsnog een reeële optie.
"Ik heb nog met hem gekoerst"
pi_174301959
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:16 schreef ThePlaneteer het volgende:
In dwaalsporen geloof ik echt niet.
Dwaalsporen zijn anno 2017 altijd extra hints: het beste 'dwaalspoor' is gewoon spullen meenemen of vernietigen.

Dwaalsporen zijn meer iets wat je op TV ziet. Of bij Zodiac. Maar die kwam ook weer op TV.

Nee ik ga nog steeds uit van het meest plausibele: overmeesterd nabij Blookerpark. Maar volgens mij ben ik tegenwoordig de enige die het ok vindt dat men daar zoekt.
Ik kan het eigenlijk ook niet geloven, maar waar is nog niet gezocht waar ze zou kunnen zijn in de omgeving? Als het geen dwaalsporen zijn kan ze niet ver zijn zou je zeggen. Ik kan me ook niet voorstellen dat een dader nog een eind gaat fietsen met jas en tas met het risico gezien te worden, maar begin er wel meer in te geloven.
pi_174301963
Wellicht is het enige dat helpt, alle fietsroutes uitkammen, 10 / 20 meter naast de fietspaden? Allemaal heel goed beschut, niet de beste plek om vermist te raken in deze omgeving..
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:23:25 #20
377606 gosschalks
Twee-eiige eenling
pi_174301980
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:19 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Kan me daar zeker in vinden. Dwaalspoor door middel van het planten van bewijs op een andere locatie is super risicovol gezien DNA. Overmeesterd rond het park is absoluut meer logisch dan, maar dan zou men Anne inmiddels toch wel hebben moeten vinden: ergo ontvoerd?
Misschien geen dwaalspoor, maar wel een vluchtroute en uit zenuwachtigheid de blunder maken om die jas achter te laten (wellicht te laten vallen), die fiets in het water te gooien en die tas ergens te verstoppen. Geen dwaalspoor betekent nog niet per definitie dat het daar gebeurd moet zijn.
Your theory is crazy, but it's not crazy enough to be true.. -Niels Bohr
pi_174302052
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:22 schreef Maktub het volgende:

[..]

Ja mensen vinden het geweldig verhaaltjes te lezen maar de zijne staat vol met klakkeloze aannames die als feiten gepresenteerd worden door hem.

"Het is bijna zeker dat ze de trein ging nemen"

"Het moet wel gebeurt zijn toen ze haar signaal verloor"

We gaan zien of al die complimenten op zn plaats zijn of dat het een hoop gezwans was.
Hij verdient iig al complimenten voor de tijd en moeite die hij erin gestoken heeft. * en nog steeds doet :)
pi_174302082
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:23 schreef gosschalks het volgende:

[..]

Misschien geen dwaalspoor, maar wel een vluchtroute en uit zenuwachtig de blunder maken om die jas achter te laten (wellicht te laten vallen), die fiets in het water te gooien en die tas ergens te verstoppen. Geen dwaalspoor betekent nog niet per definitie dat het daar gebeurd moet zijn.
Hoe toevallig is het dan dat die jas exact op haar route terecht is gekomen?
Ik kan me ook niet voorstellen dat de dader haar telefoon gaat uitpluizen naar de route die ze fietste. Nog afgezien van het feit dat veel mobieltjes gewoon beveiligd zijn met een inlogcode.

Zover we weten wist haar vriend zelfs niet welke route ze precies ging fietsen. Het 'wie er een hekel had aan Anne' kan wat mij betreft dus ook wel van tafel.
pi_174302145
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:21 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Ja en Nee. Anderen hebben hier aangegeven dat - als je de bordjes volgt - je inderdaad de kruising over moet om de route te volgen. De foto die ik plaatste zegt dat de route voor het stoplicht direct naar rechts ook vervolgd kan worden. Was Anne bekend met de route, dan zou ze toch eerder direct rechts zijn afgeslagen?


Als je de route of omgeving precies kent die je gaat rijden zou je voor het stoplicht rechts kunnen gaan. Als je op nummers en bordjes etc rijdt ga je rechtdoor.

Die foto gaat denk ik niet uit van de feitelijke situatie, maar van grofweg de nummers. Ze moet eerst oversteken naar 64 om te zien waar ze heen moet om bij 65 te komen. Als je hier inzoomt op de nummers zul je ook zien dat de route van de ene naar de andere kant van de weg gaat.

https://www.route.nl/fiet(...)bilt-langs-soest/map
pi_174302161
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:27 schreef Ouder1 het volgende:
Hoe toevallig is het dan dat die jas exact op haar route terecht is gekomen?
hoezo nou haar route, tot aan soestdijk hebben ze met metingen het patroon herkend van een veronderstelde anwb route. Maar er is toch op dat traject iets gebeurd zoals je al 40 pagina s kunt lezen? En dat een dader vervolgens (MISSCHIEN) een gedeelte daarvan op haar fiets aflegt dat kan
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:30:16 #25
471804 zoekoog
Prinsesje met knikkers
pi_174302166
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:27 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Hoe toevallig is het dan dat die jas exact op haar route terecht is gekomen?
Jas ligt niet exact op haar route, voorzover er een route was dan
Schenk wat extra aandacht aan je moeder, want alleen is maar alleen
pi_174302188
Het lijkt net of de militairen niet serieus bezig zijn ofzo. Heel snel van alles verplaatsen... Continu roepen 'we hebben nog niks'.

Zie niet echt beelden waar ze grondig aan het zoeken zijn.

Zal wel aan mij liggen.
Onvoorwaardelijke liefde, onvoorwaardelijke steun....
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:31:00 #27
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_174302190
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:30 schreef zoekoog het volgende:

[..]

Jas ligt niet exact op haar route, voorzover er een route was dan
Jawel.
Of ga je nou werkelijk doen alsof "in de bosjes naast het fietspad" niet op de route is?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_174302193
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:30 schreef zoekoog het volgende:

[..]

Jas ligt niet exact op haar route, voorzover er een route was dan
In het verlengde van de route.
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:31:26 #29
470273 Maktub
It's written
pi_174302201
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:23 schreef gosschalks het volgende:

[..]

Misschien geen dwaalspoor, maar wel een vluchtroute en uit zenuwachtigheid de blunder maken om die jas achter te laten (wellicht te laten vallen), die fiets in het water te gooien en die tas ergens te verstoppen. Geen dwaalspoor betekent nog niet per definitie dat het daar gebeurd moet zijn.
Ik vind een bewust dwaalspoor ook minder aannemelijk dan dat het in alle haast op de vlucht is gedump. Het is beiden mogelijk.
Ik denk alleen wel dat sommige mensen die dader overschatten.
pi_174302202
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:22 schreef metallicelmo het volgende:
Wellicht is het enige dat helpt, alle fietsroutes uitkammen, 10 / 20 meter naast de fietspaden? Allemaal heel goed beschut, niet de beste plek om vermist te raken in deze omgeving..
Dit was mijn suggestie ook al. Kans is groot dat ze helemaal niet zo moeilijk te vinden is maar er gewoon nog niet op de goeie locatie is gekeken.
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:31:48 #31
53708 ondeugend
Lost in Sound
pi_174302211
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_174302213
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:30 schreef 1312-FRFC het volgende:
Het lijkt net of de militairen niet serieus bezig zijn ofzo. Heel snel van alles verplaatsen... Continu roepen 'we hebben nog niks'.

Zie niet echt beelden waar ze grondig aan het zoeken zijn.

Zal wel aan mij liggen.
Dat zeggen ze dus ook, zij zoeken Anna en niet speciaal naar sporen zoals de Politie en ME wel doet.
Maar ik kan 't mis hebben...
pi_174302228
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:31 schreef Patroon het volgende:

[..]

Dat zeggen ze dus ook, zij zoeken Anna en niet speciaal naar sporen zoals de Politie en ME wel doet.
Dan nog, ik vind ze wel heel snel naar andere gebieden gaan.
Onvoorwaardelijke liefde, onvoorwaardelijke steun....
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:32:37 #34
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_174302234
Zou er nog DNA van de dader op de gevonden kleding en fiets zitten? Als dat nog iets oplevert kom je ook verder.
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:33:39 #35
377606 gosschalks
Twee-eiige eenling
pi_174302260
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:31 schreef Patroon het volgende:

[..]

Dat zeggen ze dus ook, zij zoeken Anna en niet speciaal naar sporen zoals de Politie en ME wel doet.
Wat bedoelen ze daar dan mee?
Your theory is crazy, but it's not crazy enough to be true.. -Niels Bohr
pi_174302276
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:32 schreef Boca_Raton het volgende:
Zou er nog DNA van de dader op de gevonden kleding en fiets zitten? Als dat nog iets oplevert kom je ook verder.
Wellicht. Wellicht niet.

Dat checken ze heus wel natuurlijk. Maar gaan ze niet aan de grote klok hangen.
"Ik heb nog met hem gekoerst"
pi_174302288
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:33 schreef gosschalks het volgende:

[..]

Wat bedoelen ze daar dan mee?
Dat ze sneller door het gebied gaan..meters maken
Maar ik kan 't mis hebben...
pi_174302299
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:32 schreef Boca_Raton het volgende:
Zou er nog DNA van de dader op de gevonden kleding en fiets zitten? Als dat nog iets oplevert kom je ook verder.
Als ze DNA van de dader hebben, dan zouden ze direct een dna verwantschapsonderzoek kunnen doen..
Maar ik kan 't mis hebben...
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:35:50 #39
377606 gosschalks
Twee-eiige eenling
pi_174302316
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:34 schreef Patroon het volgende:

[..]

Als ze DNA van de dader hebben, dan zouden ze direct een dna verwantschapsonderzoek kunnen doen..
Hopen dat dat DNA al bekend is bij de politie.
Your theory is crazy, but it's not crazy enough to be true.. -Niels Bohr
pi_174302328
VSchildkamp twitterde op maandag 09-10-2017 om 15:30:11 Majoor Venekamp net gesproken. Morgen komt Denensie wéér met 75 man, als vandaag niks oplevert #AnneFaber reageer retweet
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:36:35 #41
307622 Perox
(niet de echte)
pi_174302332
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:21 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Ja en Nee. Anderen hebben hier aangegeven dat - als je de bordjes volgt - je inderdaad de kruising over moet om de route te volgen. De foto die ik plaatste zegt dat de route voor het stoplicht direct naar rechts ook vervolgd kan worden. Was Anne bekend met de route, dan zou ze toch eerder direct rechts zijn afgeslagen?
Als je een selfie gaat maken en enigzins verstandig bent, ga je even op dat stoepje staan met je fiets. Dan sta je even voorbij het punt waar je rechtsaf moet. Selfie maken en dan alsnog rechtsaf. Ze staat er 2 meter voorbij ofzo.
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:37:39 #42
470273 Maktub
It's written
pi_174302354
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:16 schreef ThePlaneteer het volgende:
In dwaalsporen geloof ik echt niet.
Dwaalsporen zijn anno 2017 altijd extra hints: het beste 'dwaalspoor' is gewoon spullen meenemen of vernietigen.

Dwaalsporen zijn meer iets wat je op TV ziet. Of bij Zodiac. Maar die kwam ook weer op TV.

Nee ik ga nog steeds uit van het meest plausibele: overmeesterd nabij Blookerpark. Maar volgens mij ben ik tegenwoordig de enige die het ok vindt dat men daar zoekt.
Ik vind het ook terecht dat ze daar zoeken, ze hebben denk ik niet veel aanknopingspunten. Haar jas fiets en tas zijn daar gevonden, dat is naast haar laatste signaal het meest concrete bewijs. Ik denk alleen niet dat het daar gebeurt is en eerder verderop bij dat bospad nabij panbos of veel eerder op de route waar ze haar signaal verloor nabij soestduinen. Maar het is uiteraard mogelijk dat het allemaal bij blookerpark heeft plaats gevonden.
pi_174302355
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:36 schreef Kim-Holland het volgende:
VSchildkamp twitterde op maandag 09-10-2017 om 15:30:11 Majoor Venekamp net gesproken. Morgen komt Denensie wéér met 75 man, als vandaag niks oplevert #AnneFaber reageer retweet
Die kerel moet zijn tweets echt eens checken op spelling voordat hij ze plaatst. :')
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_174302377
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:36 schreef Perox het volgende:

[..]

Als je een selfie gaat maken en enigzins verstandig bent, ga je even op dat stoepje staan met je fiets. Dan sta je even voorbij het punt waar je rechtsaf moet. Selfie maken en dan alsnog rechtsaf. Ze staat er 2 meter voorbij ofzo.
Ze staat klaar om het kruispunt over te steken bij het stoplicht. Maar goed, door de argumenten van anderen + de camerabeelden die politie waarschijnlijk heeft zal ze heus niet naar Baarn zijn gefietst.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_174302403
quote:
Afgezien van die interviews, een goede methode natuurlijk, alleen hadden ze meteen moeten doen toen haar route min of meer bekend werd.
I´m back.
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:40:59 #46
470273 Maktub
It's written
pi_174302418
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:30 schreef zoekoog het volgende:

[..]

Jas ligt niet exact op haar route, voorzover er een route was dan
Er recht naast dan, mits dat ook daadwerkelijk haar route is.
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:41:02 #47
471804 zoekoog
Prinsesje met knikkers
pi_174302421
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:40 schreef houdjemond het volgende:

[..]

Wtf?
Ik krijg het niet beter, ik wilde een afbeelding plaatsen van wat ik denk wat een oorringetje zou kunnen zijn
Schenk wat extra aandacht aan je moeder, want alleen is maar alleen
pi_174302424
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:33 schreef gosschalks het volgende:

[..]

Wat bedoelen ze daar dan mee?
Politie en ME zoeken echt naar aanwijzingen. Het leger zoekt - op maar even zo te zeggen - alleen naar een 'lichaam'..
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:41:39 #49
293652 Habbezak
"I pity the fool"
pi_174302438
Naast de plek waar haar jas, fiets en tas zijn gevonden zit toch een enorm bos.. nogal logisch dat ze daar eerst zoeken. Ideale plek ook om kwaad te doen.

Ik vind de hypothese "batterij leeg" ook vele malen aannemelijker dan een dader die een fiets en aantal spullen gaat 'planten' op excact de route die dit meisje zou fietsen.
I wonder what it's all about
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:42:21 #50
53708 ondeugend
Lost in Sound
pi_174302452
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:40 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Afgezien van die interviews, een goede methode natuurlijk, alleen hadden ze meteen moeten doen toen haar route min of meer bekend werd.
Ja niet hoogstaand maar gaf mij in ieder geval een goede indruk van die route
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_174302457
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:40 schreef houdjemond het volgende:

[..]

Wtf?
Wat staat daar? Letters zijn zo klein, kan het nieteens lezen. :')
pi_174302460
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:41 schreef zoekoog het volgende:

[..]

Ik krijg het niet beter, ik wilde een afbeelding plaatsen van wat ik denk wat een oorringetje zou kunnen zijn
Ze heeft een oorringetje in ja.
Verdacht?
"Ik heb nog met hem gekoerst"
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:43:00 #53
377606 gosschalks
Twee-eiige eenling
pi_174302472
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:41 schreef 2682000 het volgende:

[..]

Politie en ME zoeken echt naar aanwijzingen. Het leger zoekt - op maar even zo te zeggen - alleen naar een 'lichaam'..
Hoop dan dat het eventuele lichaam niet begraven is en bedekt met bladeren, anders dan zouden ze het kunnen missen als ze te snel gaan.
Your theory is crazy, but it's not crazy enough to be true.. -Niels Bohr
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:43:14 #54
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_174302478
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:41 schreef zoekoog het volgende:

[..]

Ik krijg het niet beter, ik wilde een afbeelding plaatsen van wat ik denk wat een oorringetje zou kunnen zijn
Ze heeft gaatjes in dr oren ja, dus?
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:43:34 #55
471804 zoekoog
Prinsesje met knikkers
pi_174302488
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:42 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Ze heeft een oorringetje in ja.
Verdacht?
Misschien heeft iemand het zien liggen op fietspad of elders? Bij worsteling verloren of door haar achtergelaten snel om spoor aan te geven?
Schenk wat extra aandacht aan je moeder, want alleen is maar alleen
pi_174302489
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:42 schreef ondeugend het volgende:

[..]

Ja niet hoogstaand maar gaf mij in ieder geval een goede indruk van die route
Ja, zo kun je wellicht toch allerlei scenario's een beetje checken, mogelijkheden etc.
Geeft een beeld iig.
Ik begrijp dat er toch wel meer gezocht wordt ook.
I´m back.
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:43:48 #57
280022 houdjemond
Sicker than the rest.
pi_174302494
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:42 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Ze heeft een oorringetje in ja.
Verdacht?
Ik heb er 10, ojee. :@
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:44:42 #58
471804 zoekoog
Prinsesje met knikkers
pi_174302517
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:42 schreef 2682000 het volgende:

[..]

Wat staat daar? Letters zijn zo klein, kan het nieteens lezen. :')
heb je mail stuur ik je gerust een betere afbeelding, ik bedoel zoveel info hebben we niet over de kleding, dus hebben we tenminste iets,ik heb de politie zoiets niet horen zeggen..
Schenk wat extra aandacht aan je moeder, want alleen is maar alleen
pi_174302529
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:43 schreef gosschalks het volgende:

[..]

Hoop dan dat het eventuele lichaam niet begraven is en bedekt met bladeren, anders dan zouden ze het kunnen missen als ze te snel gaan.
Als er ergens opeens een hoopje bladeren ligt, zal dat wel opvallen. Bovendien maken ze gebruik van een bepaalde soort stokken geloof ik. Als er ergens een gat ligt, kunnen ze dit voelen dmv deze stok.
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:45:54 #60
53708 ondeugend
Lost in Sound
pi_174302544
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_174302559
Gifje met beelden voor een mogelijk scenario:

“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:47:02 #62
426473 .Exe
And Justice for All
pi_174302582
quote:
Op basis van dit filmpje vind ik ze nou niet echt zoeken. Bijvoorbeeld die ene dame. Die loopt gewoon een beetje rond.
Onvoorwaardelijke liefde, onvoorwaardelijke steun....
pi_174302591
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:44 schreef zoekoog het volgende:

[..]

heb je mail stuur ik je gerust een betere afbeelding, ik bedoel zoveel info hebben we niet over de kleding, dus hebben we tenminste iets,ik heb de politie zoiets niet horen zeggen..
Signalement Anne
Anne is 1.70 lang, heeft blond haar en blauwe ogen. Ze heeft op haar kin een moedervlekje, en in haar linker oor twee oorbellen: één goudkleurig knopje en één klein ringetje, in haar rechteroor alleen zo’n klein ringetje. Ze droeg vrijdag dus die groene regenjas, , die is wat langer, een ¾ model.
Bron: https://opsporingverzocht(...)ssing-anne-faber-25/

Vgm kan je dit ook op vermist.nl vinden
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:49:15 #65
307622 Perox
(niet de echte)
pi_174302610
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:38 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Ze staat klaar om het kruispunt over te steken bij het stoplicht. Maar goed, door de argumenten van anderen + de camerabeelden die politie waarschijnlijk heeft zal ze heus niet naar Baarn zijn gefietst.
Kijk zo, die gasten staan hier zelf op dat stoepie:

pi_174302639
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:43 schreef zoekoog het volgende:

[..]

Misschien heeft iemand het zien liggen op fietspad of elders? Bij worsteling verloren of door haar achtergelaten snel om spoor aan te geven?
Heb je nu echt het idee dat je een iets hebt ontdekt of niet?

Dit was al vanaf dag 1 bekend :D
Opsporingsbericht van 2 oktober:

quote:
Anne heeft op haar kin een moedervlekje. In één oor twee oorbellen, één goudkleurig knopje en één ringvormige, In haar rechteroor een zelfde ringvormige.
"Ik heb nog met hem gekoerst"
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:51:33 #67
138876 Andromache
PJ/De KastAlter Bridge-fan
pi_174302663
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:16 schreef ThePlaneteer het volgende:
In dwaalsporen geloof ik echt niet.
Dwaalsporen zijn anno 2017 altijd extra hints: het beste 'dwaalspoor' is gewoon spullen meenemen of vernietigen.

Dwaalsporen zijn meer iets wat je op TV ziet. Of bij Zodiac. Maar die kwam ook weer op TV.

Nee ik ga nog steeds uit van het meest plausibele: overmeesterd nabij Blookerpark. Maar volgens mij ben ik tegenwoordig de enige die het ok vindt dat men daar zoekt.
En wie weet is ze zwaargewond zelf hulp gaan zoeken vanaf daar maar onderweg bezweken, waardoor ze op een onvermoede plek ligt.
== houdt van sterke anekdotes voor op feesten en partijen ==
--- Ga van dat gas af! - Laat Groningen niet zakken ---
Don't give up Andro: https://www.youtube.com/watch?v=VjEq-r2agqc O+
*O* ESF-gekkie: justice for Elvana en justice for Keiino :'( *O*
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:52:47 #68
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_174302696
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:42 schreef ondeugend het volgende:

[..]

Ja niet hoogstaand maar gaf mij in ieder geval een goede indruk van die route
Ik weet niet of het ook voor veel anderen geldt maar ik kan zonder een duidelijk filmpje van het laatste stuk fietstocht, me geen voorstelling maken hoe het verlopen kan zijn.
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:53:05 #69
293652 Habbezak
"I pity the fool"
pi_174302704
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:22 schreef Maktub het volgende:

[..]

Ja mensen vinden het geweldig verhaaltjes te lezen maar de zijne staat vol met klakkeloze aannames die als feiten gepresenteerd worden door hem.

"Het is bijna zeker dat ze de trein ging nemen"

"Het moet wel gebeurt zijn toen ze haar signaal verloor"

We gaan zien of al die complimenten op zn plaats zijn of dat het een hoop gezwans was.
Het is wel toevallig dat op een afstand 16 minuten fietsen nadat haar batterij helemaal leeg was, er iets gebeurt zou zijn. pech stapelt zich wel op..
I wonder what it's all about
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:53:23 #70
471804 zoekoog
Prinsesje met knikkers
pi_174302709
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:48 schreef 2682000 het volgende:

[..]

Signalement Anne
Anne is 1.70 lang, heeft blond haar en blauwe ogen. Ze heeft op haar kin een moedervlekje, en in haar linker oor twee oorbellen: één goudkleurig knopje en één klein ringetje, in haar rechteroor alleen zo’n klein ringetje. Ze droeg vrijdag dus die groene regenjas, , die is wat langer, een ¾ model.
Bron: https://opsporingverzocht(...)ssing-anne-faber-25/

Vgm kan je dit ook op vermist.nl vinden
Dat stond er al. excuses wist ik niet. (Toch goed zelf gevonden dan..)
Schenk wat extra aandacht aan je moeder, want alleen is maar alleen
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:53:26 #71
470273 Maktub
It's written
pi_174302711
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:47 schreef 1312-FRFC het volgende:

[..]

Op basis van dit filmpje vind ik ze nou niet echt zoeken. Bijvoorbeeld die ene dame. Die loopt gewoon een beetje rond.
Het leger gaat hardhandiger te werk als de politie en zoekt voor Anne zelf en verstoringen in de bodem waar eventueel iets begraven kan zijn. Als je door dik struikgewas loopt zoals daar waar de grond verstopt zit met wortels daar zie je meteen of er een lichaam op de grond ligt en kan je niet makkelijk iemand begraven. De politie is ook echt op zoek naar dingen als haar oorbellen en ander bewijs materiaal.
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:54:36 #72
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_174302736
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:42 schreef ondeugend het volgende:

[..]

Ja niet hoogstaand maar gaf mij in ieder geval een goede indruk van die route
Nou, wel lekker sturend hoor, met een "bedenk wel dat het er hier 's avonds zo uitziet" terwijl het nog helemaal niet donker was toen ze daar fietste.

Edit: oh wacht, ander filmpje....
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_174302738
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:49 schreef Perox het volgende:

[..]

Kijk zo, die gasten staan hier zelf op dat stoepie:

[ afbeelding ]
Ik zie ze anders niet op een stoepje staan..
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:55:21 #74
470273 Maktub
It's written
pi_174302753
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:53 schreef Habbezak het volgende:

[..]

pech stapelt zich wel op..
When it rains, it pours..
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:55:57 #75
471804 zoekoog
Prinsesje met knikkers
pi_174302765
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:50 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Heb je nu echt het idee dat je een iets hebt ontdekt of niet?

Dit was al vanaf dag 1 bekend :D
Opsporingsbericht van 2 oktober:

[..]

Kan de politie een duidelijker beeld/foto geven vandeze oorringen, ?
Schenk wat extra aandacht aan je moeder, want alleen is maar alleen
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:56:49 #76
471804 zoekoog
Prinsesje met knikkers
pi_174302784
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:51 schreef Andromache het volgende:

[..]

En wie weet is ze zwaargewond zelf hulp gaan zoeken vanaf daar maar onderweg bezweken, waardoor ze op een onvermoede plek ligt.
Kan ook nog
Schenk wat extra aandacht aan je moeder, want alleen is maar alleen
pi_174302789
Een getraind oog kan verschillen opmerken, zoals grond en bladeren die 'omgeploegd' zijn of struiken en planten die geknakt zijn als die ver buiten het voet-/fietspad staan.

De politie (ME) doet het fijne zoekwerk. De militairen het grove.
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:57:21 #78
343486 KingRoland
#TEAMJOHANNES
pi_174302794
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:30 schreef 1312-FRFC het volgende:
Het lijkt net of de militairen niet serieus bezig zijn ofzo. Heel snel van alles verplaatsen... Continu roepen 'we hebben nog niks'.

Zie niet echt beelden waar ze grondig aan het zoeken zijn.

Zal wel aan mij liggen.
jij zal het wel beter weten inderdaad.
graag op anoniem
pi_174302804
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:56 schreef zoekoog het volgende:

[..]

Kan ook nog
Maar dan zit je al dikwijls 11 dagen zonder eten / drinken. :{
  maandag 9 oktober 2017 @ 15:58:26 #80
53708 ondeugend
Lost in Sound
pi_174302820
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:54 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nou, wel lekker sturend hoor, met een "bedenk wel dat het er hier 's avonds zo uitziet" terwijl het nog helemaal niet donker was toen ze daar fietste.

Edit: oh wacht, ander filmpje....
Dat wat jij bedoelt was van die reconstructie op twitter
Ik ben het met je eens dat het nog niet zo donker was.
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
  Moderator / Redactie Sport maandag 9 oktober 2017 @ 15:58:58 #81
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_174302830
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:57 schreef Super_Fucker_II het volgende:
Een getraind oog kan verschillen opmerken, zoals grond en bladeren die 'omgeploegd' zijn of struiken en planten die geknakt zijn als die ver buiten het voet-/fietspad staan.

De politie (ME) doet het fijne zoekwerk. De militairen het grove.
Dit inderdaad, dit geeft defensie ook gewoon toe. Zij zijn op zoek naar Anne, niet naar details en sporen etc. Rustig door een bos wandelen is goed genoeg om een lichaam te vinden.
pi_174302837
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:57 schreef Super_Fucker_II het volgende:
Een getraind oog kan verschillen opmerken, zoals grond en bladeren die 'omgeploegd' zijn of struiken en planten die geknakt zijn als die ver buiten het voet-/fietspad staan.

De politie (ME) doet het fijne zoekwerk. De militairen het grove.
Zonde dat ze geen indianen hebben in het leger.
I´m back.
  maandag 9 oktober 2017 @ 16:00:02 #83
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_174302854
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:58 schreef ondeugend het volgende:

[..]

Dat wat jij bedoelt was van die reconstructie op twitter
Ik ben het met je eens dat het nog niet zo donker was.
Ja, die bedoel ik.
Maar goed, weer typisch zo'n account dat 2 weken geleden nog niet wist waar Bosch en Duin lag.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_174302857
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:41 schreef Habbezak het volgende:
Ik vind de hypothese "batterij leeg" ook vele malen aannemelijker dan een dader die een fiets en aantal spullen gaat 'planten' op excact de route die dit meisje zou fietsen.
misschien moet je je dan beter inlezen want er bestaat geen route
  maandag 9 oktober 2017 @ 16:01:13 #85
53708 ondeugend
Lost in Sound
pi_174302884
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 16:00 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ja, die bedoel ik.
Maar goed, weer typisch zo'n account dat 2 weken geleden nog niet wist waar Bosch en Duin lag.
Ik hecht er ook niet zoveel waarde aan idd
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_174302894
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:57 schreef Super_Fucker_II het volgende:
Een getraind oog kan verschillen opmerken, zoals grond en bladeren die 'omgeploegd' zijn of struiken en planten die geknakt zijn als die ver buiten het voet-/fietspad staan.

De politie (ME) doet het fijne zoekwerk. De militairen het grove.
Flauwekul, defensie heeft speciaal opgeleide spoorzoekers, dat zijn lui die extreem goed zijn in het vinden van sporen, en aan bebossing kunnen zien of daar iemand recent gelopen heeft, de ME bestaat gewoon uit politiemensen die geen enkele opleiding op dat gebied hebben.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_174302929
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:46 schreef Jor_Dii het volgende:
Gifje met beelden voor een mogelijk scenario:

Best een aardig gifje.

Ik heb voorlopig de indruk dat het onderzoek naar waar Anne is redelijk vast zit. De politie komt doorgaans toch wel met een update als ze meer weten over iemands laatste levensteken?
  maandag 9 oktober 2017 @ 16:03:42 #88
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_174302930
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:57 schreef Super_Fucker_II het volgende:
Een getraind oog kan verschillen opmerken, zoals grond en bladeren die 'omgeploegd' zijn of struiken en planten die geknakt zijn als die ver buiten het voet-/fietspad staan.

De politie (ME) doet het fijne zoekwerk. De militairen het grove.
Vandaar dat het ook zo vervelend is dat allerlei volk al zelf is gaan "zoeken" omdat ze zo nodig wilden "helpen" en er niet van konden slapen....
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Moderator / Redactie Sport maandag 9 oktober 2017 @ 16:03:50 #89
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_174302932
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 16:01 schreef raptorix het volgende:

[..]

Flauwekul, defensie heeft speciaal opgeleide spoorzoekers, dat zijn lui die extreem goed zijn in het vinden van sporen, en aan bebossing kunnen zien of daar iemand recent gelopen heeft, de ME bestaat gewoon uit politiemensen die geen enkele opleiding op dat gebied hebben.
Ja, de militairen liegen! Ze zeggen zelf dat ze op zoek zijn naar Anne en niet naar sporen ...
pi_174302942
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 15:57 schreef Super_Fucker_II het volgende:
Een getraind oog kan verschillen opmerken, zoals grond en bladeren die 'omgeploegd' zijn of struiken en planten die geknakt zijn als die ver buiten het voet-/fietspad staan.

De politie (ME) doet het fijne zoekwerk. De militairen het grove.
Wat is diiit nou.

ME rijdt normaliter op paarden en houdt relschoppers in bedwang. Die hebben weinig ervaring met sporenonderzoek :+
Volgens mij had defensie een eigen groep hiervoor.

Al waren dit de reserves.
"Ik heb nog met hem gekoerst"
  maandag 9 oktober 2017 @ 16:05:30 #91
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_174302960
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 16:04 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Wat is diiit nou.

ME rijdt normaliter op paarden en houdt relschoppers in bedwang. Die hebben weinig tot geen ervaring met sporenonderzoek :+
ME zijn gewoon politieagenten.
Het is niet zo dat ze niets doen tot ze weer een keer hooligans in bedwang moeten houden.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  maandag 9 oktober 2017 @ 16:05:40 #92
293652 Habbezak
"I pity the fool"
pi_174302965
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 16:00 schreef mike83 het volgende:

[..]

misschien moet je je dan beter inlezen want er bestaat geen route
Jawel er was een vermoedelijke route, ver voordat er spullen gevonden waren. en verhip! fiets jas en tas worden op deze route gevonden.

En natuurlijk bestaat er een route. iig, om van soestdijk naar huis te gaan. dan zijn er niet heel veel opties.
I wonder what it's all about
  maandag 9 oktober 2017 @ 16:06:27 #93
470273 Maktub
It's written
pi_174302986
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 16:01 schreef raptorix het volgende:

[..]

Flauwekul, defensie heeft speciaal opgeleide spoorzoekers, dat zijn lui die extreem goed zijn in het vinden van sporen, en aan bebossing kunnen zien of daar iemand recent gelopen heeft, de ME bestaat gewoon uit politiemensen die geen enkele opleiding op dat gebied hebben.
Dat zijn reservisten geen speciaal opgeleide spoorzoekers. De taak van de politie is naast Anne vinden ook een eventuele strafzaak bouwen dus ze moeten veel zorgvuldiger te werk gaan en hele sloten leeg dreggen om een telefoon of oorbel te vinden, dat kost veel waardevolle tijd.
Het leger heeft die zorgen niet, die kan gewoon naar Anne op zoek gaan en als enigste doel hebben haar zo spoedig mogelijk te vinden, dan kan je veel meer gebied uitkammen en sneller uitsluiten dat Anne daar in ieder geval niet is.
  Moderator / Redactie Sport maandag 9 oktober 2017 @ 16:06:55 #94
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_174302990
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 16:05 schreef Leandra het volgende:

[..]

ME zijn gewoon politieagenten.
Het is niet zo dat ze niets doen tot ze weer een keer hooligans in bedwang moeten houden.
Ik ben toch iedere keer weer verbaasd hoe kortzichtig mensen zijn :D
pi_174302996
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 16:05 schreef Habbezak het volgende:

[..]

Jawel er was een vermoedelijke route, ver voordat er spullen gevonden waren. en verhip! fiets jas en tas worden op deze route gevonden.
Stop hier nu eens mee. Dit is de vermeende route op basis van eerdere punten waar Anne's telefoon contact heeft gemaakt met de zendmasten. Nadat haar telefoon is uitgevallen rond het Berkenlaantje kan ze alle kanten op zijn gefietst.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
pi_174302998
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 16:04 schreef ThePlaneteer het volgende:

[..]

Wat is diiit nou.

ME rijdt normaliter op paarden en houdt relschoppers in bedwang. Die hebben weinig ervaring met sporenonderzoek :+
Volgens mij had defensie een eigen groep hiervoor.

Al waren dit de reserves.
Reservisten zijn gewoon normale burgers, jij en ik bij wijze van..

Dan heb je meer aan de pliesie

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 09-10-2017 16:07:18 ]
pi_174303009
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 16:00 schreef mike83 het volgende:

[..]

misschien moet je je dan beter inlezen want er bestaat geen route
Kap daar nu eens mee want er is wel een route.
  maandag 9 oktober 2017 @ 16:08:26 #98
293652 Habbezak
"I pity the fool"
pi_174303021
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 16:07 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Stop hier nu eens mee. Dit is de vermeende route op basis van eerdere punten waar Anne's telefoon contact heeft gemaakt met de zendmasten. Nadat haar telefoon is uitgevallen rond het Berkenlaantje kan ze alle kanten op zijn gefietst.
Ja, op die vermeende route zijn toch ook spullen gevonden? Waarom zou je dan nog gaan bedenken dat ze een heel andere kant op is gefietst / trein heeft gepakt?!
I wonder what it's all about
  maandag 9 oktober 2017 @ 16:08:47 #99
470273 Maktub
It's written
pi_174303026
quote:
1s.gif Op maandag 9 oktober 2017 16:07 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Reservisten zijn gewoon normale burgers, jij en ik bij wijze van..

Dan heb je meer aan de pliesie
Inderdaad dat zijn part timers die hebben vaak ook een burger baan ernaast.
pi_174303034
quote:
0s.gif Op maandag 9 oktober 2017 16:08 schreef Habbezak het volgende:

[..]

Ja, op die vermeende route zijn toch ook spullen gevonden? Waarom zou je dan nog gaan bedenken dat ze een heel andere kant op is gefietst / trein heeft gepakt?!
Omdat het simpelweg kan: ze kan ook via de (Verlengde) Paltzerweg zijn gefietst bijvoorbeeld.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')