Want ze denkt dat alle vrouwen van nature zulke man bear pig haren op hun benen hebben groeien?quote:Op zaterdag 7 oktober 2017 21:58 schreef Kim-Holland het volgende:
Byström zet ze zich af tegen de norm dat vrouwen hun benen moeten scheren.
Of zou het juist zijn omdat ze haar benen niet scheert.quote:Op zaterdag 7 oktober 2017 22:05 schreef FlippingCoin het volgende:
Wat hebben mensen toch een logica.![]()
Scheer je benen anders verkracht ik je.
Bizar ook wel, dat dit zo'n raar aanzicht is eigenlijk, al vind ik het ook totaal niet aantrekkelijk.
Ah zou ook zomaar kunnen, dat het totaal verkeerd over komt en die man persoon dol enthousiast is.quote:Op zaterdag 7 oktober 2017 22:09 schreef Melancholia_war het volgende:
[..]
Of zou het juist zijn omdat ze haar benen niet scheert.
Je weet wel, zoals "cute rage". Maar dan in dit geval Hair rage.
Zo van: het is te goed, ik kan het niet meer aan allemaal!En vervolgens ga je iets geks doen
Die toevoegingquote:Op zaterdag 7 oktober 2017 22:10 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ah zou ook zomaar kunnen, dat het totaal verkeerd over komt en die man persoon dol enthousiast is.
Mag wel eens naar de sportschool en wat eiwitten eten.quote:Op zaterdag 7 oktober 2017 22:16 schreef DrMabuse het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ze maakt ook mooie thema foto's deze "digitaal artiest".
Ja ik was wat voorbarig.quote:
Ja nou... d'r hoofd is ook niet je van het; helemaal niet als ze er nog elastiekjes om gaat wikkelen.quote:Op zaterdag 7 oktober 2017 22:16 schreef DrMabuse het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ze maakt ook mooie thema foto's deze "digitaal artiest".
quote:Op zaterdag 7 oktober 2017 21:58 schreef Kim-Holland het volgende:
stop ook maar met tandenpoetsen en je billen afvegen, stomme feministische debiel
Dit ja, wereld is gek geworden. Mensen zouden zich wat vaker met zichzelf moeten bezighouden. Who fucking cares?quote:Op zaterdag 7 oktober 2017 22:23 schreef YazooW het volgende:
Wel een beetje jammer dat ze bedreigd wordt. Als ze graag met harige benen rondloopt moet ze dat lekker doen. Heeft een ander toch geen last van?
Tja lekker makkelijk via het internet, iedereen en z'n moeder wordt tegenwoordig bedreigd lijkt het wel; best sneu.quote:Op zaterdag 7 oktober 2017 22:26 schreef BoyTox het volgende:
[..]
Dit ja, wereld is gek geworden. Mensen zouden zich wat vaker met zichzelf moeten bezighouden. Who fucking cares?
Idd, sneu is het enige juiste woord daarvoor.quote:Op zaterdag 7 oktober 2017 22:27 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Tja lekker makkelijk via het internet, iedereen en z'n moeder wordt tegenwoordig bedreigd lijkt het wel; best sneu.
dit.quote:Op zaterdag 7 oktober 2017 22:23 schreef YazooW het volgende:
Wel een beetje jammer dat ze bedreigd wordt. Als ze graag met harige benen rondloopt moet ze dat lekker doen. Heeft een ander toch geen last van?
Ik geloof er helemaal niks van.quote:Op Instagram zegt Arvida daarover dat er letterlijk gedreigd wordt haar te verkrachten.
met carnaval zal je dit soort dingen wel veel zienquote:
quote:Op zondag 8 oktober 2017 07:12 schreef Hathor het volgende:
Is het niet gewoon een omgebouwde vent? Want zoveel haar bij een vrouw is wel een beetje iets...iets..
Ik denk niet dat je als vrouwelijk model kunt poseren met behaarde benen zonder dat iemand je gaat vragen waarom. En als je dan antwoord geeft is het al gauw een 'statement'. Lijkt me bepaald geen rechtvaardiging om te dreigen met verkrachtingquote:Op zaterdag 7 oktober 2017 22:44 schreef Bart2002 het volgende:
Dat indeed. Ik denk dat "het probleem" is dat er ook weer een "statement" van gemaakt wordt. Men lokt dan wel weer uit dat anderen daar een mening over gaan hebben. Ad infinitum. Dat is allemaal het gevolg van de moderne aandachtshoeren maatschappij. Het boeit niets. Maar zij maakt het tot een ding waar wij iets over moeten vinden. Dat is zeer fout.
O, ik geloof vast dat het zulke lollig bedoelde reacties van een stel idiote pubers uitlokt. Dat is ook wat ze wil, aandacht, en dan kunnen roeptoeteren dat je verkracht gaat worden levert daar nog meer van op.quote:
Ja. Maar ik ben meer van de Adidas Stan Smith of Gazelle.quote:Op zondag 8 oktober 2017 10:11 schreef tesssssssss het volgende:
Heeft iemand uberhaupt nog naar de schoenen gekeken?
Want dat is natuurlijk lollig, op iemands Instagram schrijven dat je haar wilt verkrachten....quote:Op zondag 8 oktober 2017 09:42 schreef nostra het volgende:
[..]
O, ik geloof vast dat het zulke lollig bedoelde reacties van een stel idiote pubers uitlokt. Dat is ook wat ze wil, aandacht, en dan kunnen roeptoeteren dat je verkracht gaat worden levert daar nog meer van op.
Ja, we hebben hier altijd de mond vol over hoe vrouwen in islamitische landen worden gedwongen zich te houden aan voorgeschreven regels met betrekking tot het uiterlijk, maar hier in het westen is het blijkbaar niet anders. Het enige verschil is het soort regels...quote:Op zondag 8 oktober 2017 10:13 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja. Maar ik ben meer van de Adidas Sam Smith of Gazelle.
Wel pijnlijk om te zien hoeveel waarheid haar korte statement ook hier heeft.
Wat je maar lollig vindt.quote:Op zondag 8 oktober 2017 10:17 schreef Wantie het volgende:
Want dat is natuurlijk lollig, op iemands Instagram schrijven dat je haar wilt verkrachten....
Die balk wordt inderdaad niet in het eigen oog gezien. Grappig als het niet zo dieptriest was.quote:Op zondag 8 oktober 2017 10:19 schreef Wantie het volgende:
Ja, we hebben hier altijd de mond vol over hoe vrouwen in islamitische landen worden gedwongen zich te houden aan voorgeschreven regels met betrekking tot het uiterlijk, maar hier in het westen is het blijkbaar niet anders. Het enige verschil is het soort regels...
Ja, dat dus. Dat de vrouwen er "vrijwillig" aan meedoen wegens groepsdwang.quote:Op zondag 8 oktober 2017 10:19 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, we hebben hier altijd de mond vol over hoe vrouwen in islamitische landen worden gedwongen zich te houden aan voorgeschreven regels met betrekking tot het uiterlijk, maar hier in het westen is het blijkbaar niet anders. Het enige verschil is het soort regels...
Die van mij kwam gisteren vertellen dat ze een perfecte D had gemaakt. Was ik nog maar zo onschuldig.quote:Op zondag 8 oktober 2017 10:07 schreef Budapestenaar het volgende:
O jee, zolderkamerautisten die ontdekken dat vrouwen ook lichaamsbeharing hebben. Straks ontdekken ze nog dat vrouwen poepen.
Slachtoffers van verkrachting die steun krijgen?quote:Op zondag 8 oktober 2017 10:24 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Ja natuurlijk! Begrijp je het dan niet? Zij wil dat ook graag, voor de aandacht snap je, want vrouwen geilen er nou eenmaal stiekem op om bedreigd te worden met verkrachting. En denk dan eens aan alle aandacht en steun die ze krijgt als ze echt wordt verkracht? Het is bijna onethisch om het niet te doen, ze wil tenslotte aandacht...
En terecht, ze wilden het toch zelf voor de aandachtquote:Op zondag 8 oktober 2017 10:35 schreef viceversa het volgende:
[..]
Slachtoffers van verkrachting die steun krijgen?
Haha... helaas niet altijd de gang van zaken.
quote:Ik weet overigens dat je sarcastisch bent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |