FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Vermist: Anne Faber (25) uit Utrecht #29 Jas, Fiets en Tas gevonden
StaceySingerzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:42
Politie onderzoekt vermissing van Anne Faber

anne-faber.jpg
quote:
Utrecht / Baarn - Sinds vrijdagavond 29 september is de 25-jarige Anne Faber vermist. De politie is een opsporingsonderzoek gestart en zoekt getuigen.

Anne is op 29 september weggegaan op een zwarte opoefiets van het merk en type Batavus Old Dutch met voorop een rekje. Een opvallend detail is dat de fiets handremmen heeft. Het was noodweer die avond; rond 18.40 uur begonnen de eerste buien en het heeft daarna ook geonweerd. Volgens het KNMI was het die avond zelfs gevaarlijk weer. Rond 18.50 uur maakte Anne nog een selfie in de regen die ze verstuurde via WhatsApp. Uit onderzoek blijkt dat deze foto genomen is op de hoek van de Amsterdamsestraatweg met de Hilversumsestraatweg in Baarn. Zowel de tactische recherche als de forensische opsporing zet alles op alles om Anne te vinden. Zo is er een politiehelikopter ingezet om te kijken of er door middel van warmtebeelden haar verblijfplaats te achterhalen is, wordt er gesproken met getuigen en bekenden van Anne en worden telefoongegevens bekeken. Ook worden tips nagelopen die onder andere binnekomen via de opsporingstiplijn. Vooralsnog is er nog geen duidelijkheid over wat Anne is overkomen en waar zij nu is. Een groot rechercheteam werkt aan de zaak.

Bron: Politie
http://www.rtvutrecht.nl/nieuws/1670638/

1488841_480.jpg

Kaart

De selfie is bij knooppunt 64 gemaakt, men zoekt momenteel (dinsdag 3 oktober vanaf 17.00 uur) bij knooppunt 50 in verband met een aangetroffen jas, en waarschijnlijk is haar telefoon het laatst aangestraald nabij knooppunt 56, ten zuidwesten van Soest.

Actuele informatie Politie: https://www.politie.nl/ge(...)sing-anne-faber.html

Route zoals de politie denkt dat ze die genomen heeft: https://www.route.nl/fiet(...)bilt-langs-soest/map

Meer kleding gevonden die misschien van Anne is

https://www.ad.nl/dossier(...)an-anne-is~afb27a1c/

SPOILER: laatste apps en foto's Anne & vriend
DLAKLkHW4AYpAEC.png
22135283.jpg
TIJDLIJN
quote:
VRIJDAG 6 OKTOBER
- Rond 16.00 uur heeft de politie in het Blookerpark een rugzak gevonden die mogelijk ook van Anne is. Na de jas en de fiets is dit het derde concrete spoor dat mogelijk naar de vermiste Utrechtse leidt.
- De politie heeft vastgesteld dat de gevonden fiets vrijwel zeker van Anne is. Volgens het NFI is de jas die dinsdagavond in Huis ter Heide werd aangetroffen ook van Anne.
- De ME onderzoekt de omgeving van de vrijwel leeggepompte vijver op sporen. Vrijwillige zoekteams speuren aan de overkant van de Amersfoortseweg. Als blijkt dat zich in de vijver zelf geen bruikbare aanwijzingen bevinden, wordt de zoekactie verplaatst naar de straten en voortuinen in het dorp.
SPOILER
DONDERDAG 5 OKTOBER
- De vijver wordt nu 'gedregd'. Mogelijk liggen in het water meer sporen van Anne.
- Bij een vijver in het Blookerpark in Huis ter Heide is aan het begin van de avond een fiets gevonden. Een woordvoerder van de politie bevestigt dat de fiets erg lijkt op de fiets van Anne.
- De nieuwe zoekactie is bij de Soester Duinen, zo'n vijf kilometer van de plek in Huis ter Heide waar dinsdag en woensdag gezocht is. De ME krijgt assistentie van een politiehelikopter, speurhonden en vrienden en familie van Anne.
- De ME is opgeroepen voor een nieuwe zoekactie.
- De familie wil dat het leger gaat zoeken.
- Dag 6 van de vermissingzaak. Hoe nu verder?. De politie hoopt onder meer de telefoon en fiets van Anne nog te vinden. Ook worden camerabeelden van organisaties en bewoners langs de vermoedelijke fietsroute bestudeerd.
SPOILER
WOENSDAG 4 OKTOBER
- De zoektocht in Huis ter Heide is beëindigd. Er zijn spullen aangetroffen en naar het NFI gebracht, maar er zijn geen concrete aanwijzingen dat die spullen van Anne zijn. Uiteraard gaat het politie-onderzoek naar de verdwijning van Anne gewoon door.
- De politie heeft meer details over de fiets van Anne Faber. Deze zwarte opoefiets van het merk Old Dutch heeft een rode sticker op het achterspatbord. Op deze sticker staat de tekst: Van Dam tweewielers, Elst en een telefoonnummer.
- De telefoon van Anne, die ook nog niet is aangetroffen, betreft een zilverkleurige iPhone type 5S, meldt de politie.
- De gevonden kleding gaat naar het NFI voor DNA-onderzoek.
- Zo'n 40 leden van de ME doorzoeken op linie het bos in Huis ter Heide.
- Speurhonden hebben in het bos en langs het fietspad gezocht. Daarbij zouden sporen zijn gevonden die aanleiding waren om ook in Den Dolder te zoeken, meldt het ANP.
- Onder meer een paardenwei is met allerlei apparatuur nauwkeurig in beeld gebracht. Camerabeelden van een aangrenzend Defensieterrein zijn bestudeerd, meldt het ANP.
- Een nieuw team met honden is aan gekomen in Huis ter Heide, aldus verslaggever Rik Dogger.
- Een groep bezorgde burgers zoekt vandaag opnieuw naar de vermiste Anne Faber (25) uit Utrecht. De politie begeleidt de actie in de omgeving van de Amersfoortseweg in Huis ter Heide.
- De familie van Anne doet een beroep op het pubiek om camerabeelden te bewaren en aan de politie te geven.
- De politie geeft een uitgebreid interview aan RTV Utrecht over de vermissing.
- De zoektocht in het bos gaat nog de hele dag duren.
- De politie zoekt met speciale apparatuur in het bos in Huis ter Heide.
- Politie vraagt beelden op van defensieterrein en huizen in Huis ter Heide.
- Het onderzoek in Huis ter Heide is hervat. De politie zegt dat het stuk bos wordt uitgekamd waar de vermoedelijke jas van Anne is gevonden.
- De politie heeft na Opsporing Verzocht zo'n 35 tips binnengekregen. Volgens een woordvoerder van de politie zit er een aantal bij die de moeite waard zijn om verder uit te zoeken.
- De politie heeft het gebied vannacht bewaakt. Het fietspad langs de Amersfoortseweg is afgezet.
- Slachtofferhulp Nederland adviseert achterblijvers die "tussen hoop en vrees" leven. "Iedereen die behoefte heeft aan ondersteuning - of dat nou familieleden of oud-collega's zijn - kan altijd met ons bellen."
DINSDAG 3 OKTOBER
- De jas is zeer vermoedelijk van Anne. Dat heeft de politie bevestigd in Opsporing Verzocht.
- De recherche is bezig met een zoekactie in Huis ter Heide. Er is een jasje gevonden dat mogelijk iets te maken heeft met de vermiste Anne.
- Bij de politie zijn al ruim 300 tips binnengekomen over Anne. Veel gaan over haar zwarte opoefiets.
- Opsporing Verzocht en Bureau Hengeveld kondigen aan in hun uitzendingen aandacht te besteden aan de vermissingzaak.
- Politieagenten bellen aan bij de villa's aan de Hilversumsestraatweg tussen Baarn en Lage Vuursche. Vrijwilligers hervatten hun zoekacties in het bosrijke gebied.
- De politie tast nog in het duister over de reden van de verdwijning. Omdat er nog altijd geen spoor van Anne of haar Batavus-omafiets is gevonden, wordt het scenario van een ongeluk tijdens het noodweer steeds onwaarschijnlijker.
- Medewerkers van Anne maken zich grote zorgen. "We doen de deuren open om met elkaar te praten en te proberen een beetje de draad van het werk op te pakken", schrijft haar werk op Facebook. "Als afleiding en om samen te zijn.
MAANDAG 2 OKTOBER
- De politie zet in de avond een deel van het onderzoeksdossier van Anne online. De recherche hoopt dat dit leidt naar de gouden tip. Woordvoerder Bernhard Jens praat in het tv-programma Pauw over de vermissing.
- Agenten zoeken met zes honden in een gebied aan de oostkant van Soest. Annes telefoon heeft voor het laatst verbinding gemaakt met een telefoonmast in die omgeving.
- In Baarn, Soest, Hilversum, De Bilt en Lage en Hoge Vuursche wordt een beroep gedaan op inwoners en ondernemers die een camera aan hun huis of bedrijf hebben hangen. De politie zoekt beelden die vrijdagavond zijn gemaakt.
- Rond Paleis Soestdijk zoeken politieagenten en vrijwilligers verder naar Anne. De actie is opgezet door tientallen vrienden en familieleden. De politie vindt diverse spullen, maar die kunnen niet in verband worden gebracht met de vermissing van Anne.
ZONDAG 1 OKTOBER
- De politie deelt in de avond extra details over het signalement. Zo heeft Anne een moedervlekje op haar kin en in haar linkeroor twee oorbellen, één goudkleurig knopje en één ringvormige.
- Rond 12.00 uur zijn er twee rechercheurs op de hoek van de Amsterdamsestraatweg en de Hilversumsestraatweg in Baarn. Ze vergelijken de locatie met de achtergrond van de door Anne gemaakte selfie. Een politiehelikopter maakt warmtebeelden.
ZATERDAG 30 SEPTEMBER
- Anne heeft een afspraak in Amsterdam, maar komt niet opdagen.
- De politie zoekt in Baarn naar Anne en sporen van haar, zoals in de omgeving van de plek waar ze een selfie maakte. Deze zoektocht levert niets op.
- Er wordt een rechercheteam samengesteld dat onderzoek gaat doen naar de vermissing van Anne.
- De politie verspreidt een opsporingsbericht. Agenten maken zich vanaf de eerste melding zorgen over de toestand van Anne, omdat ze een vrouw is met een groot verantwoordelijkheidsgevoel.
VRIJDAGAVOND 29 SEPTEMBER
- De familie en vrienden van Anne maken zich ernstig zorgen. Ze nemen rond middernacht contact op met de politie.
- Om 19.50 uur ziet Annes vriend dat een door hem gestuurd bericht niet wordt gelezen. Er is daarna ook geen contact meer met Anne geweest.
- Anne stuurt haar vriend omstreeks 18.50 uur een selfie. De foto maakt ze in Baarn bij de kruising van de Hilversumsestraatweg met de Amsterdamsestraatweg. Het regent op dat moment.
- Rond 18.15 uur stuurt Anne een berichtje naar haar vriend om te zeggen dat ze in Hollandsche Rading is. Volgens de politie breekt er rond die tijd noodweer uit. De weersomstandigheden zijn mogelijk gevaarlijk.
VRIJDAGMIDDAG 29 SEPTEMBER
- Anne vertrekt om ongeveer 17.00 uur uit Utrecht. Ze maakt op haar zwarte opoefiets een fietstocht.
J6krd3i.png
DLZDZmEX0AEAsgk.jpg

quote:
Huis ter Heide, Soest, Utrecht - De vijver in het Blookerpark in Huis ter Heide, waar donderdagavond een zwarte fiets is gevonden, is grotendeels leeggepompt. De fiets is vrijwel zeker van de sinds vorige week vrijdag vermiste Anne Faber uit Utrecht. Anne is nog steeds vermist.

Donderdag zochten forensisch onderzoekers in wateren rond de vindplaats van kleding die mogelijk van Anne is. Deze kleding is nog bij het NFI, waar onderzocht wordt of deze van haar is en of er andere sporen op zitten. Bij het zoeken werd gisteren aan het begin van de avond een zwarte opoefiets aangetroffen. Alles wijst erop dat de fiets van Anne is, onderzoek moet hier nog zekerheid in geven. De omgeving is afgezet en de vijver wordt vandaag verder leeggepompt.

In de vijver zijn vooralsnog geen andere spullen of sporen gevonden die leiden naar Anne.

link > https://www.politie.nl/ni(...)t&utm_medium=twitter

Bron
PolitieUtrecht twitterde op vrijdag 06-10-2017 om 14:37:54 Gevonden jas is van #AnneFaber. Blijkt uit eerste bevindingen NFI. reageer retweet
PolitieUtrecht twitterde op vrijdag 06-10-2017 om 16:32:17 Rugzak gevonden in Blookerpark. Lijkt op rugzak die #AnneFaber bij zich had. Omgeving is afgezet voor sporenonderzoek. reageer retweet
Update zaterdag 7 october- Huis ter Heide opnieuw uitgekamd in zoektocht naar Anne Faber
Link

quote:
0s.gif Op donderdag 5 oktober 2017 schreven de Moderators het volgende:

Ontopic graag

-persoonlijke sneren en onderbuik naar elkaar kan achterwege blijven.
-speculeren mag, maar verzin niet je eigen waarheden dmv aandragen halve argumenten.
-opmerkingen als:" kijk maar zelf op google" of "zoek zelf" kunnen ook wegblijven.
-BNW graag naar BNW, zoals Vrijland en Co.
-opmerkingen over AZC of getinte mannen in auto's die elders meisjes pesten kunnen voorlopig ook buiten blijven aub. Is voorlopig niet relevant en nergens bewezen of gerelateerd
-We laten dat gecodeerde twitter bericht voor wat het is, dus hoeven we niet te herposten aub , dank je wel.


[ Bericht 1% gewijzigd door StaceySinger op 07-10-2017 12:48:24 ]
Zipportalzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:40 schreef zomer86 het volgende:

[..]

:')
Het zijn altijd de verkeerde mensen die zoekraken.
Truus1973zaterdag 7 oktober 2017 @ 12:43
Ik neem aan dat ze duidelijke redenen hebben om daar opnieuw te zoeken. Ze delen heus niet alles met publiek ivm daderinformatie
Tonyvanheemschutzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:43
nielskalkman twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:42:04 Bij de vijver die gisternacht werd leeggepompt is nu weinig activiteit. Zoektocht concentreert zich nu op de bossen https://t.co/ILUePBHh70 reageer retweet
Robin_fokzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:44
Bron dat ze ene "Jack S." op het spoor zijn?
Fred0wzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:44
''Wie verder kijkt ziet dat hetzelfde ‘V-teken’ ook voor het cijfer twee staat. Anne zou met dat teken hebben kunnen aangeven dat de batterij van haar GSM nog maar 2% aangaf, voordat deze leeg zou zijn. Ook dat kan een reden zijn waarom het laatste telefoonsignaal ruim voor de Amersfoortseweg werd opgepikt. De batterij was simpelweg leeg, verbinding onmogelijk.''
http://www.misdaadjournal(...)de-gevonden-spullen/
Hier heb ik nog niet eens aan gedacht joh.
zomer86zaterdag 7 oktober 2017 @ 12:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:44 schreef Fred0w het volgende:
''Wie verder kijkt ziet dat hetzelfde ‘V-teken’ ook voor het cijfer twee staat. Anne zou met dat teken hebben kunnen aangeven dat de batterij van haar GSM nog maar 2% aangaf, voordat deze leeg zou zijn. Ook dat kan een reden zijn waarom het laatste telefoonsignaal ruim voor de Amersfoortseweg werd opgepikt. De batterij was simpelweg leeg, verbinding onmogelijk.''
http://www.misdaadjournal(...)de-gevonden-spullen/
Hier heb ik nog niet eens aan gedacht joh.
Neem je toch ook niet serieus mag ik hopen? B-)
Jor_Diizaterdag 7 oktober 2017 @ 12:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:44 schreef Fred0w het volgende:
''Wie verder kijkt ziet dat hetzelfde ‘V-teken’ ook voor het cijfer twee staat. Anne zou met dat teken hebben kunnen aangeven dat de batterij van haar GSM nog maar 2% aangaf, voordat deze leeg zou zijn. Ook dat kan een reden zijn waarom het laatste telefoonsignaal ruim voor de Amersfoortseweg werd opgepikt. De batterij was simpelweg leeg, verbinding onmogelijk.''
http://www.misdaadjournal(...)de-gevonden-spullen/
Hier heb ik nog niet eens aan gedacht joh.
Wat een onzin zeg :’)
Robin_fokzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:44 schreef Fred0w het volgende:
''Wie verder kijkt ziet dat hetzelfde ‘V-teken’ ook voor het cijfer twee staat. Anne zou met dat teken hebben kunnen aangeven dat de batterij van haar GSM nog maar 2% aangaf, voordat deze leeg zou zijn. Ook dat kan een reden zijn waarom het laatste telefoonsignaal ruim voor de Amersfoortseweg werd opgepikt. De batterij was simpelweg leeg, verbinding onmogelijk.''
http://www.misdaadjournal(...)de-gevonden-spullen/
Hier heb ik nog niet eens aan gedacht joh.
Dit lijkt me echt allemaal veel te ver gezocht. Het bericht dat ze onder de foto stuurde maakte duidelijk dat het gewoon een grap was.
Maracazaterdag 7 oktober 2017 @ 12:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:44 schreef Fred0w het volgende:
''Wie verder kijkt ziet dat hetzelfde ‘V-teken’ ook voor het cijfer twee staat. Anne zou met dat teken hebben kunnen aangeven dat de batterij van haar GSM nog maar 2% aangaf, voordat deze leeg zou zijn. Ook dat kan een reden zijn waarom het laatste telefoonsignaal ruim voor de Amersfoortseweg werd opgepikt. De batterij was simpelweg leeg, verbinding onmogelijk.''
http://www.misdaadjournal(...)de-gevonden-spullen/
Hier heb ik nog niet eens aan gedacht joh.
Het is een selfie waarin ze beteuterd kijkt omdat ze is natgeregend :D Niks meer, niks minder
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 12:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:41 schreef Leandra het volgende:

[..]

Er staat hier op de Dennenweg gewoon een bordje richting knooppunt 50.
Hier op de hoek Barnseweg Spoorlaan ook gewoon een knooppuntenkaart.
Hier op de hoek Vossenlaan Barnseweg weer een bordje.
Hoek Taveernelaan Vossenlaan.
Dolderseweg Reelaan bordje.
Andreas Foxlaan - Dolderseweg; bordje
Bocht Andreas Foxlaan; bordje
Hoek Fornheselaan - Andreas Foxlaan; kaart en bordjes.

Overigens is het gros de helft van de streetviewafbeeldingen van april 2010, dus mogelijk zijn er inmiddels wat bordjes aangepast.
Eigenlijk moeten ze even andersom, in de volgorde van de route:
Hoek Fornheselaan - Andreas Foxlaan; kaart en bordjes.
Bocht Andreas Foxlaan; bordje
Andreas Foxlaan - Dolderseweg; bordje
Dolderseweg Reelaan bordje.
Hoek Taveernelaan Vossenlaan.
Hier op de hoek Vossenlaan Barnseweg weer een bordje.
Hier op de hoek Barnseweg Spoorlaan ook gewoon een knooppuntenkaart.
Er staat hier op de Dennenweg gewoon een bordje richting knooppunt 50.
Tonyvanheemschutzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:46
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:45 schreef Jor_Dii het volgende:

[..]

Wat een onzin zeg :’)
Maar dat stuk van het daderprofiel, dat hij uit de buurt komt kan ik wel in mee...hij kent de omgeving goed
Slobeendzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:44 schreef Fred0w het volgende:
''Wie verder kijkt ziet dat hetzelfde ‘V-teken’ ook voor het cijfer twee staat. Anne zou met dat teken hebben kunnen aangeven dat de batterij van haar GSM nog maar 2% aangaf, voordat deze leeg zou zijn. Ook dat kan een reden zijn waarom het laatste telefoonsignaal ruim voor de Amersfoortseweg werd opgepikt. De batterij was simpelweg leeg, verbinding onmogelijk.''
http://www.misdaadjournal(...)de-gevonden-spullen/
Hier heb ik nog niet eens aan gedacht joh.
Dit gaat helemaal nergens meer over. Het was GEWOON een onschuldige selfie, zoals alle selfies.
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:40 schreef zomer86 het volgende:

[..]

:')
_O- _O-

Deze mensen zijn knettergek
HaverMoutKoekjezaterdag 7 oktober 2017 @ 12:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:44 schreef Fred0w het volgende:
''Wie verder kijkt ziet dat hetzelfde ‘V-teken’ ook voor het cijfer twee staat. Anne zou met dat teken hebben kunnen aangeven dat de batterij van haar GSM nog maar 2% aangaf, voordat deze leeg zou zijn. Ook dat kan een reden zijn waarom het laatste telefoonsignaal ruim voor de Amersfoortseweg werd opgepikt. De batterij was simpelweg leeg, verbinding onmogelijk.''
http://www.misdaadjournal(...)de-gevonden-spullen/
Hier heb ik nog niet eens aan gedacht joh.
jeetje wat enorm vergezocht. Als op moment van nemen van foto de telefoon nog maar 2% had kon ze niet daarna nog selfie versturen en whatsapp bericht typen
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:47
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:30:08 Gaan we weer: “Met verkorte tussenruimte schouder aan schouder,” roept de leiding #AnneFaber https://t.co/MECYNx4tFr reageer retweet
Hier kan je wel een beetje zien dat je daar echt niet zomaar als dader tussen gaat staan en op je dooie gemak onder toeziend oog van een paar dozijn agenten en vrijwilligers bewijs gaat lopen planten en wegmaken. Dat is echt zo opvallend dan word het alleen maar sneller opgelost. Ik zie die dader(s) daar al rondlopen met hun fel gele rugzakje wachtend tot niemand kijkt om het snel ergens in de bosjes te leggen dan heb je echt een doodswens.
Stupidiscozaterdag 7 oktober 2017 @ 12:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:44 schreef Fred0w het volgende:
''Wie verder kijkt ziet dat hetzelfde ‘V-teken’ ook voor het cijfer twee staat. Anne zou met dat teken hebben kunnen aangeven dat de batterij van haar GSM nog maar 2% aangaf, voordat deze leeg zou zijn. Ook dat kan een reden zijn waarom het laatste telefoonsignaal ruim voor de Amersfoortseweg werd opgepikt. De batterij was simpelweg leeg, verbinding onmogelijk.''
http://www.misdaadjournal(...)de-gevonden-spullen/
Hier heb ik nog niet eens aan gedacht joh.
Wat.Een.Slecht.Stuk.
lord_bonozaterdag 7 oktober 2017 @ 12:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:46 schreef Tonyvanheemschut het volgende:

[..]

Maar dat stuk van het daderprofiel, dat hij uit de buurt komt kan ik wel in mee...hij kent de omgeving goed
Waaruit blijkt dat? Een jas en tas in het bos en een fiets in een vijver?
Maracazaterdag 7 oktober 2017 @ 12:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:47 schreef Maktub het volgende:
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:30:08 Gaan we weer: “Met verkorte tussenruimte schouder aan schouder,” roept de leiding #AnneFaber https://t.co/MECYNx4tFr reageer retweet
Hier kan je wel een beetje zien dat je daar echt niet zomaar als dader tussen gaat staan en op je dooie gemak onder toeziend oog van een paar dozijn agenten en vrijwilligers bewijs gaat lopen planten en wegmaken. Dat is echt zo opvallend dan word het alleen maar sneller opgelost. Ik zie die dader(s) daar al rondlopen met hun fel gele rugzakje wachtend tot niemand kijkt om het snel ergens in de bosjes te leggen dan heb je echt een doodswens.
Kan natuurlijk ook zijn om je op die manier minder verdacht te maken :)
Kim-Hollandzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:49
Ook op de site van HJ

“Ik ken dat parkje en die McDonald’s goed. Begin jaren 90 zat ik in De Lindenhorst, een half gesloten en gesloten inrichting voor meisjes. Dat ligt vlakbij, op loopafstand. Het was echt een privilege om naar buiten te mogen. Als je in het halfopen deel kwam (gezinsvervangend of driekwart PIJ) dan kon dat wat vaker.

Dan ging je naar de McDonald’s. Maar als je dan naar de overkant ging, had je kans daar jongens uit Den Engh te kunnen treffen. We hadden allerlei manieren om ‘afspraakjes’ te maken. Onder andere door te krassen in de deur van de wc’s van McDonald’s.
Er zijn dus heel veel ex-cliënten van Den Engh die aan dat parkje warme en zelfs pikante herinneringen hebben. Naar mijn gevoel kan dit wel eens met de verdwijning van Anne Faber te maken hebben. Er zaten daar natuurlijk jongens voor verkrachting of aanranding. Ik denk dat het een oude Den Engher is die nu in de veertig is of zo die met een jongere vrouw wil herbeleven wat zijn beste herinneringen aan die tijd was. Dit was mijn tip.”
Zegt Lieke
lord_bonozaterdag 7 oktober 2017 @ 12:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:48 schreef Maraca het volgende:

[..]

Kan natuurlijk ook zijn om je op die manier minder verdacht te maken :)
Als of de politie bij de een aantal verdachten gaat denken "oh jij hebt meegeholpen, dan ben jij zeker de verdachte niet" :') Hoe dom denk je dat ze zijn bij de politie?
Maracazaterdag 7 oktober 2017 @ 12:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:49 schreef lord_bono het volgende:

[..]

Als of de politie bij de een aantal verdachten gaat denken "oh jij hebt meegeholpen, dan ben jij zeker de verdachte niet" :') Hoe dom denk je dat ze zijn bij de politie?
Ik denk niet dat de politie dom is, ik denk dat de dader dom is :) Maar is het een algemeen gezegde: "a criminal always return to the scene of the crime"
S95Sedanzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:46 schreef Maraca het volgende:

[..]

Het is een selfie waarin ze beteuterd kijkt omdat ze is natgeregend :D Niks meer, niks minder
Nee man, die facebookgeneratie mensen zijn echt wat op het spoor. Ik denk dat de illuminatie er mee te maken hebben.
lord_bonozaterdag 7 oktober 2017 @ 12:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:49 schreef Kim-Holland het volgende:
Ook op de site van HJ

“Ik ken dat parkje en die McDonald’s goed. Begin jaren 90 zat ik in De Lindenhorst, een half gesloten en gesloten inrichting voor meisjes. Dat ligt vlakbij, op loopafstand. Het was echt een privilege om naar buiten te mogen. Als je in het halfopen deel kwam (gezinsvervangend of driekwart PIJ) dan kon dat wat vaker.

Dan ging je naar de McDonald’s. Maar als je dan naar de overkant ging, had je kans daar jongens uit Den Engh te kunnen treffen. We hadden allerlei manieren om ‘afspraakjes’ te maken. Onder andere door te krassen in de deur van de wc’s van McDonald’s.
Er zijn dus heel veel ex-cliënten van Den Engh die aan dat parkje warme en zelfs pikante herinneringen hebben. Naar mijn gevoel kan dit wel eens met de verdwijning van Anne Faber te maken hebben. Er zaten daar natuurlijk jongens voor verkrachting of aanranding. Ik denk dat het een oude Den Engher is die nu in de veertig is of zo die met een jongere vrouw wil herbeleven wat zijn beste herinneringen aan die tijd was. Dit was mijn tip.”
Zegt Lieke
Lekker onderbuik gevoel, net zoals meteen verwijzen naar het AZC...
Kim-Hollandzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:51
nielskalkman twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:44:21 Dit is hoeveel politie en ME er hier aanwezig is bij de zoektocht naar #AnneFaber https://t.co/KaipLVaf6a reageer retweet
Maracazaterdag 7 oktober 2017 @ 12:51
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:50 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Nee man, die facebookgeneratie mensen zijn echt wat op het spoor. Ik denk dat de illuminatie er mee te maken hebben.
Ja, en ook van "er staat een man achter en die kijkt moeilijk!! :o " Ja, omdat er een plensbui naar beneden komt doos :') :P
Eliahzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:51
Even wat betreft die gele tas. Het lijkt mij logisch dat Anne wél op de hoogte was van de weersvoorspellingen en daarom die bewuste tas (want waterdicht) bij zich had. Een vrouw heeft nu eenmaal (bijna) altijd een tas bij zich, maar als je regen verwacht is een simpel schoudertasje niet praktisch. En het kan natuurlijk ook goed dat er in die tas dingen zaten als een regenbroek, paraplu, fles water en broodjes. Of ze vertrok zonder jas aan en die jas zat ook nog in die tas. Dat pas allemaal niet in het gemiddelde handtasje.
Verder vind ik het ook niet vreemd dat haar vriend niet zeker wist of zij die rugzak had meegenomen. Het kan goed dat hij twijfelde of de tas als laatst bij hem thuis lag of bij haar (ze woonden niet officieel samen toch?) of ergens anders.

Oh enne.. niet om het onderwerp weer aan te halen ;), maar ik kan heel goed begrijpen dat zij van lange fietstochten hield en zich niet tegen liet houden door een evt. slechte weersvoorspelling, zeker als het op het moment van vertrek goed weer was. Ik zou zelf ook zo zijn. Ook het tijdstip vind ik niet gek. Het enige wat ik zelf nooit zou doen is voor (half)donkere bospaadjes kiezen, maar dat is persoonlijk. Ik ben gewoon banger aangelegd haha. En als je gewoon rationeel kijkt naar de kans dat er iets gebeurt: die is natuurlijk echt nihil. Dus ook wat dat betreft vind ik haar keuze niet heel naïef.

Ik denk zelf niet dat ze meegenomen is, maar daar in de buurt (van de spullen) alsnog ergens ligt... Of eerder op de route, dichterbij het punt (omgeving Berkenlaantje) waar haar telefoon vermoedelijk is uit gegaan. Overigens had haar telefoon bij het Berkenlaantje nog contact met een zendmast toch, dus is ie daarna ergens uit gegaan? Dat is me niet helemaal duidelijk. En wat me ook niet duidelijk is is waar nu precies allemaal gezocht is, heeft iemand daar een kaartje/overzicht van?
Messinazaterdag 7 oktober 2017 @ 12:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:49 schreef Kim-Holland het volgende:
Ook op de site van HJ

“ Ik denk dat het een oude Den Engher is die nu in de veertig is of zo die met een jongere vrouw wil herbeleven wat zijn beste herinneringen aan die tijd was. Dit was mijn tip.”
Zegt Lieke
Oké Lieke, bedankt.


:')
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:48 schreef Maraca het volgende:

[..]

Kan natuurlijk ook zijn om je op die manier minder verdacht te maken :)
Als het op een serieuze verdenking of rechtzaak uitkomt dan gaat het feit dat je mee hebt geholpen zoeken je echt niet vrij pleiten.
Maracazaterdag 7 oktober 2017 @ 12:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:53 schreef Maktub het volgende:

[..]

Meehlpen zoeken om jezelf minder verdacht te maken maakt niets uit als je dna

[..]

Als het op een serieuze verdenking of rechtzaak uitkomt dan gaat het feit dat je mee hebt geholpen zoeken je echt niet vrij pleiten.
Dat zeg ik helemaal niet :')
Tonyvanheemschutzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:53
nielskalkman twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:51:17 In dit gebied, naast kazerne Walaardt, kamen een stuk of honderd mensen (politie en vrijwilligers) centimeter voor… https://t.co/klVRmNUkpw reageer retweet
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:44 schreef Fred0w het volgende:
''Wie verder kijkt ziet dat hetzelfde ‘V-teken’ ook voor het cijfer twee staat. Anne zou met dat teken hebben kunnen aangeven dat de batterij van haar GSM nog maar 2% aangaf, voordat deze leeg zou zijn. Ook dat kan een reden zijn waarom het laatste telefoonsignaal ruim voor de Amersfoortseweg werd opgepikt. De batterij was simpelweg leeg, verbinding onmogelijk.''
http://www.misdaadjournal(...)de-gevonden-spullen/
Hier heb ik nog niet eens aan gedacht joh.
Ze zou dat dan in een berichtje hebben kunnen schrijven..batterij leeg, helaas..
Kim-Hollandzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:50 schreef lord_bono het volgende:

[..]

Lekker onderbuik gevoel, net zoals meteen verwijzen naar het AZC...
Hoezo meteen?
Er hoeft maar een zin te zijn waar AZC in voorkomt en half NL gaat weer steigeren itt jeugdinrichtingen en dergelijke.
Alle opties open houden, toch?
S95Sedanzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:51 schreef Eliah het volgende:

Ik denk zelf niet dat ze meegenomen is, maar daar in de buurt (van de spullen) alsnog ergens ligt... Of eerder op de route, dichterbij het punt (omgeving Berkenlaantje) waar haar telefoon vermoedelijk is uit gegaan. Overigens had haar telefoon bij het Berkenlaantje nog contact met een zendmast toch, dus is ie daarna ergens uit gegaan? Dat is me niet helemaal duidelijk. En wat me ook niet duidelijk is is waar nu precies allemaal gezocht is, heeft iemand daar een kaartje/overzicht van?
Volgens mij zoeken ze meer richting de Amersfoortseweg heb ik het idee. Hoewel wat noordelijker ook een mogelijkheid kan zijn inderdaad.
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 12:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:49 schreef Kim-Holland het volgende:
Ook op de site van HJ

“Ik ken dat parkje en die McDonald’s goed. Begin jaren 90 zat ik in De Lindenhorst, een half gesloten en gesloten inrichting voor meisjes. Dat ligt vlakbij, op loopafstand. Het was echt een privilege om naar buiten te mogen. Als je in het halfopen deel kwam (gezinsvervangend of driekwart PIJ) dan kon dat wat vaker.

Dan ging je naar de McDonald’s. Maar als je dan naar de overkant ging, had je kans daar jongens uit Den Engh te kunnen treffen. We hadden allerlei manieren om ‘afspraakjes’ te maken. Onder andere door te krassen in de deur van de wc’s van McDonald’s.
Er zijn dus heel veel ex-cliënten van Den Engh die aan dat parkje warme en zelfs pikante herinneringen hebben. Naar mijn gevoel kan dit wel eens met de verdwijning van Anne Faber te maken hebben. Er zaten daar natuurlijk jongens voor verkrachting of aanranding. Ik denk dat het een oude Den Engher is die nu in de veertig is of zo die met een jongere vrouw wil herbeleven wat zijn beste herinneringen aan die tijd was. Dit was mijn tip.”
Zegt Lieke
Zit/zat in Den Dolder, heeft nu een andere naam want vallend onder een ander ministerie sinds 2009, dependance in Ossendrecht (N-Br.). Niet opsluiten maar opvoeden was het adagium.

http://campusblog.nl/2010(...)telling-almata-werd/

Is ze wel ongeveer langs gereden in ieder geval: https://www.google.nl/map(...)2.1394943!4d5.249312
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 12:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:53 schreef Maktub het volgende:

[..]

Meehlpen zoeken om jezelf minder verdacht te maken maakt niets uit als je dna

[..]

Als het op een serieuze verdenking of rechtzaak uitkomt dan gaat het feit dat je mee hebt geholpen zoeken je echt niet vrij pleiten.
Nee, maar het kan wel de aanwezigheid van je DNA verklaren.... en dat zou vervelend zijn als ze daardoor niet meer hard kunnen maken dat je de dader bent.
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:57
https://pbs.twimg.com/media/DLZDZmEX0AEAsgk.jpg

Wordt zo'n beeld ook nog goed bekeken.. zit er een holte in dat beeld? Misschien daar nog iets snel ingepropt door dader of A.?
Landgeldzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:48 schreef Maraca het volgende:

[..]

Kan natuurlijk ook zijn om je op die manier minder verdacht te maken :)
Zeker niet. Juist eerder meer verdacht. Als een naam dmv een tip in beeld komt en diegene heeft meegezocht gaan er juist alarmbellen rinkelen.
Frozen-assassinzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:57 schreef zoekoog het volgende:

Wordt zo'n beeld ook nog goed bekeken.. zit er een holte in dat beeld? Misschien daar nog iets snel ingepropt door dader of A.?
:')
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 12:59
Als ze daar ligt zou dat na een week dan niet al te ruiken moeten zijn?

Laat staan voor gespecialiseerde honden
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:55 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nee, maar het kan wel de aanwezigheid van je DNA verklaren.... en dat zou vervelend zijn als ze daardoor niet meer hard kunnen maken dat je de dader bent.
Excuses voor de slechte formatting ik double quote de hele tijd reacties, het moest zijn "als ze je dna vinden dan maakt het niet uit of je meehielp" maar je hebt gelijk op die manier kan je wel je dna op het plaats delict verklaren als je toevallig op diezelfde plaats was toegewezen om te zoeken.
Tonyvanheemschutzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:00
Op de telegraaf staat ook een video verslag met een misdaadjournalist, misschien interessant om eens te kijken..getiteld: 'Zaak Anne Faber is vrij zeldzaam'
Landgeldzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:59 schreef Protoplanet het volgende:
Als ze daar ligt zou dat na een week dan niet al te ruiken moeten zijn?

Laat staan voor gespecialiseerde honden
Juist des te meer (ontbinding)
Zipportalzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:57 schreef zoekoog het volgende:
https://pbs.twimg.com/media/DLZDZmEX0AEAsgk.jpg

Wordt zo'n beeld ook nog goed bekeken.. zit er een holte in dat beeld? Misschien daar nog iets snel ingepropt door dader of A.?
Er zijn honden bij geweest. Het zijn geen beunhazen daar.
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:00
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:00 schreef Landgeld het volgende:

[..]

Juist des te meer (ontbinding)
Precies
Winston_Smithzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:50 schreef lord_bono het volgende:

[..]

Lekker onderbuik gevoel, net zoals meteen verwijzen naar het AZC...
Dat dachten ze vorige maand in Groningen ook

http://regio.tpo.nl/2017/(...)d-verlof-stilhouden/
Kim-Hollandzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:01
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:52 schreef Messina het volgende:

[..]

Oké Lieke, bedankt.

:')
Die houden we erin..als vervanger voor bedankt, Hans!
WheeledWarriorzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:01
Als ze daar echt ergens ligt zou je toch zeggen dat ze haar snel moeten kunnen vinden...
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:02
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:00 schreef Landgeld het volgende:

[..]

Juist des te meer (ontbinding)
Ja ik hoop ook dat ze opnieuw met honden door het gebied gaan want die kunnen de eerste keer ook weleens wat missen, het reuk vermogen van honden is ook niet 100% foutloos zoals sommigen denken.
Squadra-macaronizaterdag 7 oktober 2017 @ 13:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:44 schreef Fred0w het volgende:
''Wie verder kijkt ziet dat hetzelfde ‘V-teken’ ook voor het cijfer twee staat. Anne zou met dat teken hebben kunnen aangeven dat de batterij van haar GSM nog maar 2% aangaf, voordat deze leeg zou zijn. Ook dat kan een reden zijn waarom het laatste telefoonsignaal ruim voor de Amersfoortseweg werd opgepikt. De batterij was simpelweg leeg, verbinding onmogelijk.''
http://www.misdaadjournal(...)de-gevonden-spullen/
Hier heb ik nog niet eens aan gedacht joh.
Een foto maken én versturen vraagt meer van je lege batterij dan melden dat je batterij bijna leeg is. Bovendien is het minder duidelijk. Haar vriend, die haar wat beter kent, heeft het kennelijk zo niet begrepen.
Messinazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:00 schreef Winston_Smith het volgende:

[..]

Dat dachten ze vorige maand in Groningen ook

http://regio.tpo.nl/2017/(...)d-verlof-stilhouden/
Volgens mij dachten ze toen vrij snel aan hem, vrij snel gepakt ook.
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:04
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:02 schreef Squadra-macaroni het volgende:

[..]

Een foto maken én versturen vraagt meer van je lege batterij dan melden dat je batterij bijna leeg is. Bovendien is het minder duidelijk. Haar vriend, die haar wat beter kent, heeft het kennelijk zo niet begrepen.
Ik denk dat haar telefoon accu gewoon leeg is gegaan eerlijk gezegd helemaal als ze tijdens het fietsen fotos maakte, naar muziek luisterde en haar gps navigatie gebruikte voor haar route dan is het echt zo leeg helemaal aan het einde van de dag toen ze aan het fietsen was.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:00 schreef Maktub het volgende:

[..]

Excuses voor de slechte formatting ik double quote de hele tijd reacties, het moest zijn "als ze je dna vinden dan maakt het niet uit of je meehielp" maar je hebt gelijk op die manier kan je wel je dna op het plaats delict verklaren als je toevallig op diezelfde plaats was toegewezen om te zoeken.
Punt is een beetje dat je het risico loopt dat ze, als ze wat vinden, achteraf niet precies weten wie er nou wel of niet op die locatie was of geweest is, of zelfs komt zodra er wat gevonden wordt, dus als iemand dan wel bij de zoekers hoorde, of zelfs vastgelegd is als zoeker (gegevens dan wel foto's), dan heb je kans dat iemand daar mee wegkomt.
Want ja, dan was iemand erbij, en dan is mogelijk achteraf niet bekend of hij/zij tijdens het zoeken helemaal niet in de buurt is geweest.
Eliahzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:04
quote:
6s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:54 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Volgens mij zoeken ze meer richting de Amersfoortseweg heb ik het idee. Hoewel wat noordelijker ook een mogelijkheid kan zijn inderdaad.
Meer noordelijk is in eerste instantie gezocht toch, in de omgeving van het Berkenlaantje of heb ik dat mis? Maar daar zit natuurlijk nog een heel groot stuk tussen waar nog niet gezocht is als ik het goed begrijp...
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:51 schreef Eliah het volgende:
Even wat betreft die gele tas.
Wat is de inoudsmaat van deze tas? of Lengte x hoogte x breedte?
Eliahzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:04 schreef Maktub het volgende:

[..]

Ik denk dat haar telefoon accu gewoon leeg is gegaan eerlijk gezegd helemaal als ze tijdens het fietsen fotos maakte, naar muziek luisterde en haar gps navigatie gebruikte voor haar route dan is het echt zo leeg helemaal aan het einde van de dag toen ze aan het fietsen was.
Wel toevallig dat dat precies gebeurde vlak voordat er iets gebeurd is...
Tonyvanheemschutzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:06
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:04 schreef Eliah het volgende:

[..]

Meer noordelijk is in eerste instantie gezocht toch, in de omgeving van het Berkenlaantje of heb ik dat mis? Maar daar zit natuurlijk nog een heel groot stuk tussen waar nog niet gezocht is als ik het goed begrijp...
ze gaan het systematisch aanpakken, denk heel het gebied van huis ter heide (rondom de vijver) en langzaam uitbreiden, het zoekgebied is erg groot..kan wel weken gaan duren
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:04 schreef Leandra het volgende:

[..]

Punt is een beetje dat je het risico loopt dat ze, als ze wat vinden, achteraf niet precies weten wie er nou wel of niet op die locatie was of geweest is, of zelfs komt zodra er wat gevonden wordt, dus als iemand dan wel bij de zoekers hoorde, of zelfs vastgelegd is als zoeker (gegevens dan wel foto's), dan heb je kans dat iemand daar mee wegkomt.
Want ja, dan was iemand erbij, en dan is mogelijk achteraf niet bekend of hij/zij tijdens het zoeken helemaal niet in de buurt is geweest.
Daar ben ik het mee eens en het is ook niet iets wat de autoriteiten lichtjes nemen denk ik. Vrijwilligers hebben er ook vaak aan bij gedragen om zaken sneller op te lossen en slachtoffers sneller terug te vinden dus het is een wel overwogen afweging om vrijwilligers er bij te betrekken.
Ik heb er zelf verder wel vertrouwen in dat de politie de zoek acties in goede banen lijd, ze nemen deze zaak heel serieus en werken er met man en macht aan voor zover ik heb gezien.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:08
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:06 schreef Eliah het volgende:

[..]

Wel toevallig dat dat precies gebeurde vlak voordat er iets gebeurd is...
Zo is het ook toevallig dat ze in Huis Ter Heide iedere keer wat vinden als ze net in de Soesterduinen weer willen gaan zoeken of zijn begonnen met zoeken.
Maar goed, toeval bestaat nou eenmaal, het is niet anders.
Tonyvanheemschutzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:09
nielskalkman twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 13:06:52 De groep agenten en vrijwilligers is aan de andere kant het bos uitgelopen en begint weer opnieuw https://t.co/D43DJ5IuFU reageer retweet
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:07 schreef Maktub het volgende:

[..]

Daar ben ik het mee eens en het is ook niet iets wat de autoriteiten lichtjes nemen denk ik. Vrijwilligers hebben er ook vaak aan bij gedragen om zaken sneller op te lossen en slachtoffers sneller terug te vinden dus het is een wel overwogen afweging om vrijwilligers er bij te betrekken.
Ik heb er zelf verder wel vertrouwen in dat de politie de zoek acties in goede banen lijd, ze nemen deze zaak heel serieus en werken er met man en macht aan voor zover ik heb gezien.
Ik weet dat er vaak dingen opgelost worden dankzij de oplettendheid van het publiek, maar dat is nagenoeg nooit omdat men en masse ging zoeken, maar meestal letterlijk door de oplettendheid van mensen, die dus iets toevallig zien gebeuren of die 1 en 1 bij elkaar optellen van wat ze weten of gezien hebben.
Kravistzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:08 schreef Leandra het volgende:

[..]

Zo is het ook toevallig dat ze in Huis Ter Heide iedere keer wat vinden als ze net in de Soesterduinen weer willen gaan zoeken of zijn begonnen met zoeken.
Maar goed, toeval bestaat nou eenmaal, het is niet anders.
Heel misschien vertelt de politie ons ook niet alles? :')
Tonyvanheemschutzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:10
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:09 schreef Kravist het volgende:

[..]

Heel misschien vertelt de politie ons ook niet alles? :')
Ik mag hopen dat ze dat idd niet doen.
Maar dat betekent niet dat het niet toevallig is dat ze in HTH iedere keer wat vinden als ze tussen de Soesterduinen en Den Dolder willen gaan zoeken dan wel net begonnen zijn.
Eliahzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:05 schreef zoekoog het volgende:

[..]

Wat is de inoudsmaat van deze tas? of Lengte x hoogte x breedte?
Inhoud is 25 liter (even gegoogeld)
Boca_Ratonzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:04 schreef Leandra het volgende:

[..]

Punt is een beetje dat je het risico loopt dat ze, als ze wat vinden, achteraf niet precies weten wie er nou wel of niet op die locatie was of geweest is, of zelfs komt zodra er wat gevonden wordt, dus als iemand dan wel bij de zoekers hoorde, of zelfs vastgelegd is als zoeker (gegevens dan wel foto's), dan heb je kans dat iemand daar mee wegkomt.
Want ja, dan was iemand erbij, en dan is mogelijk achteraf niet bekend of hij/zij tijdens het zoeken helemaal niet in de buurt is geweest.
Zo chaotisch gaat het niet. Zodra er iets gevonden wordt moet iedereen daar onmiddellijk weg en wordt het ruim afgezet. Dan neemt de politie het over.
Tonyvanheemschutzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:11 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik mag hopen dat ze dat idd niet doen.
Maar dat betekent niet dat het niet toevallig is dat ze in HTH iedere keer wat vinden als ze tussen de Soesterduinen en Den Dolder willen gaan zoeken dan wel net begonnen zijn.
inderdaad bij de soesterduinen, dit stuk hebben ze nog niet onderzocht volgens mij

https://www.google.co.uk/(...)Q!2e0!7i13312!8i6656
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:14
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:12 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Zo chaotisch gaat het niet. Zodra er iets gevonden wordt moet iedereen daar onmiddellijk weg en wordt het ruim afgezet. Dan neemt de politie het over.
En dan weet je dus ook zeker dat iemand daar niet geweest is? Plus dat je dat voor de rechter ook kunt blijven hardmaken?
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:09 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik weet dat er vaak dingen opgelost worden dankzij de oplettendheid van het publiek, maar dat is nagenoeg nooit omdat men en masse ging zoeken, maar meestal letterlijk door de oplettendheid van mensen, die dus iets toevallig zien gebeuren of die 1 en 1 bij elkaar optellen van wat ze weten of gezien hebben.
In Nederland niet misschien maar masale zoekacties leveren regelmatig ook wel resultaten op. Vaak lopen daders ook in de gaten zodra ze zich actief met het onderzoek gaan bemoeien en proberen het onderzoek te beinvloeden.
Landgeldzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:16
Iemand die weet wat die ME in vuilniszakken meedraagt? Er zitten spullen in. Vast geen lunchpakket?
Ze lopen er allemaal mee namelijk.
Frozen-assassinzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:16 schreef Landgeld het volgende:
Iemand die weet wat die ME in vuilniszakken meedraagt? Er zitten spullen in. Vast geen lunchpakket?
Ze lopen er allemaal mee namelijk.
Spullen om gevonden spullen te confisqueren lijkt me?
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:08 schreef Leandra het volgende:

[..]

Zo is het ook toevallig dat ze in Huis Ter Heide iedere keer wat vinden als ze net in de Soesterduinen weer willen gaan zoeken of zijn begonnen met zoeken.
Maar goed, toeval bestaat nou eenmaal, het is niet anders.
Soesterduinen is inderdaad ook nog een heel stuk wat ze niet doorzocht hebben en vlak onder waar ze haar signaal verloor.
FLUXEzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:18
Die twitter post haal ik ook aan. Ik weet ook wel dat het zeer waarschijnlijk niks is, maar er zit een heel kleine kans in dat het wel wat is. (ook al is die 1/1 miljoen oid) dus vandaar de vraag of er meer mensen dit zien. Ik hoop dat ik ongelijk heb.
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:53 schreef Tonyvanheemschut het volgende:
nielskalkman twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:51:17 In dit gebied, naast kazerne Walaardt, kamen een stuk of honderd mensen (politie en vrijwilligers) centimeter voor… https://t.co/klVRmNUkpw reageer retweet
kazerne walaardt ...coördinaten? kaartje
Landgeldzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:16 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Spullen om gevonden spullen te confisqueren lijkt me?
Check. Lint ed. dus
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:16 schreef Yasmin23 het volgende:

[..]

Op twitter was er ook al zon post :P
Mensen slaan echt te ver door met dit soort zaken
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:18 schreef zoekoog het volgende:

[..]

kazerne walaardt ...coördinaten? kaartje
WS kamp op google maps. Wallaert Sacré kamp. https://www.google.nl/maps/@52.114798,5.2505137,17z
Messinazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:20
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:19 schreef marsan het volgende:

[..]

Als je heel goed kijkt zie je ook een ufo boven die man met pet. Moet je een beetje scheel kijken en je monitor in een hoek van precies 73 graden zetten.
Ik zie een duivel op d'r jas aan de rechterkant.
En het is helemaal niet vreemd dat ik dit zie, want hersenen vullen graag dingen in als er vormen zijn.
Tonyvanheemschutzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:18 schreef zoekoog het volgende:

[..]

kazerne walaardt ...coördinaten? kaartje
Wallaardt Sacré Kamp
aan de Hobbemalaan 5
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:20 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

WS kamp op google maps. Wallaert Sacré kamp. https://www.google.nl/maps/@52.114798,5.2505137,17z
bedankt kerel! staat dat kazerne terrein leeg, is het nog in gebruik, werken daar mensen?
Boca_Ratonzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:14 schreef Leandra het volgende:

[..]

En dan weet je dus ook zeker dat iemand daar niet geweest is? Plus dat je dat voor de rechter ook kunt blijven hardmaken?
Ze zoeken toch stukken af? Ik denk ook in rechte lijnen. Zo snel komt iemands DNA niet op een gevonden tas of zo omdat je in het zoekteam zit. Je wordt geïnstrueerd nooit ergens aan te komen.
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:23 schreef zoekoog het volgende:

[..]

bedankt kerel! staat dat kazerne terrein leeg, is het nog in gebruik, werken daar mensen?
Geheim opco kamp, staat niet leeg volgens mij.
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:09 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik weet dat er vaak dingen opgelost worden dankzij de oplettendheid van het publiek, maar dat is nagenoeg nooit omdat men en masse ging zoeken, maar meestal letterlijk door de oplettendheid van mensen, die dus iets toevallig zien gebeuren of die 1 en 1 bij elkaar optellen van wat ze weten of gezien hebben.
En gewoon speurwerk.

Ze gaan gegarandeerd een lijst samenstellen van telefoons die in die periode met hun mobiel in de buurt van Huis ter Duin zijn geweest.

Je weet nooit of het wat oplevert.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:24
Zet gewoon een TR voor dat soort posts, ipv hem tig keer te quoten
Messinazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:24 schreef Leandra het volgende:
Zet gewoon een TR voor dat soort posts, ipv hem tig keer te quoten
Mag ook wel in de OP erbij bij verboden onderwerpen wat mij betreft. ^O^
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:23 schreef Buster24 het volgende:

[..]

En gewoon speurwerk.

Ze gaan gegarandeerd een lijst samenstellen van telefoons die in die periode met hun mobiel in de buurt van Huis ter Duin zijn geweest.

Je weet nooit of het wat oplevert.
Ik hoop dat ze dat doen van Huis ter Heide, maar met die Mac op de hoek zal het daar nogal druk zijn.
Voordeel is wel dat het een buitengewoon ruim opgezette woonomgeving is, dus in tegenstelling tot de gemiddelde vinexwijk heb je wat dat betreft weer een stuk minder verbindingen.

Maar het is vooral de vraag wat ze wat dat betref mogen.
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:22 schreef Tonyvanheemschut het volgende:

[..]

Wallaardt Sacré Kamp
aan de Hobbemalaan 5
bedankt!
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:16 schreef Landgeld het volgende:
Iemand die weet wat die ME in vuilniszakken meedraagt? Er zitten spullen in. Vast geen lunchpakket?
Ze lopen er allemaal mee namelijk.
Mogelijk bewijsmateriaal verzamelen.

Stel er ligt een zakdoek of een pen, die gaat mee, meestal is het niets maar het kan een spoor opleveren.
S95Sedanzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:26 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik hoop dat ze dat doen van Huis ter Heide, maar met die Mac op de hoek zal het daar nogal druk zijn.
Voordeel is wel dat het een buitengewoon ruim opgezette woonomgeving is, dus in tegenstelling tot de gemiddelde vinexwijk heb je wat dat betreft weer een stuk minder verbindingen.

Maar het is vooral de vraag wat ze wat dat betref mogen.
Uiteindelijk kunnen ze toch makkelijk zien welke telefoons gekruist hebben nabij waar haar toestel is uitgezet/uitgevallen. Denk dat dat de grootste kans geeft op een mogelijke getuige/dader.
Tonyvanheemschutzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:29
Politie heeft ook nog niks vermeld of de camerabeelden wat ze hebben ontvangen informatie bevat, aanknopingspunten, maar voor hetzelfde geld zijn ze er nog volop mee bezig.
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:26 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik hoop dat ze dat doen van Huis ter Heide, maar met die Mac op de hoek zal het daar nogal druk zijn.
Voordeel is wel dat het een buitengewoon ruim opgezette woonomgeving is, dus in tegenstelling tot de gemiddelde vinexwijk heb je wat dat betreft weer een stuk minder verbindingen.

Maar het is vooral de vraag wat ze wat dat betref mogen.
Mmmmmm op het moment dat het moord is wel - zie de zaak Seveke - maar bij vermissing nog niet vermoed ik, er is op dit moment geen sprake van een misdrijf.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:30
quote:
6s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:29 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Uiteindelijk kunnen ze toch makkelijk zien welke telefoons gekruist hebben nabij waar haar toestel is uitgezet/uitgevallen. Denk dat dat de grootste kans geeft op een mogelijke getuige/dader.
Dat denk ik ook, maar het is de vraag nog maar of ze dat legaal kunnen doen, en als ze dat illegaal doen wordt het misschien wat lastig het als bewijs in te zetten.
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:30
quote:
6s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:29 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Uiteindelijk kunnen ze toch makkelijk zien welke telefoons gekruist hebben nabij waar haar toestel is uitgezet/uitgevallen. Denk dat dat de grootste kans geeft op een mogelijke getuige/dader.
Ja dat zou je dan wel verwachten? Kan dit technisch?
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:30
quote:
6s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:29 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Uiteindelijk kunnen ze toch makkelijk zien welke telefoons gekruist hebben nabij waar haar toestel is uitgezet/uitgevallen. Denk dat dat de grootste kans geeft op een mogelijke getuige/dader.
Ze weten niet waar haar telefoon is uitgevallen.
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:30 schreef zoekoog het volgende:

[..]

Ja dat zou je dan wel verwachten? Kan dit technisch?
Ze kunnen alleen zien of de telefoon van een eventuele dader in dezelfde omgeving is geweest als de telefoon van Anne
Messinazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:31 schreef Buster24 het volgende:

[..]

Ze kunnen alleen zien of de telefoon van een eventuele dader in dezelfde omgeving is geweest als de telefoon van Anne
Als die een telefoon bij zich had/aan had staan.
Robin_fokzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:33
Het probleem is dat, weer door toeval, haar telefoon zomaar eens kan zijn uitgevallen voor het misdrijf. Dus de plek waar de telefoon het laatst actief was hoeft helemaal niet de plek te zijn waar iets is gebeurd. De plek waarop de spullen zijn gevonden maken het ook erg onaannemelijk dat Anne al rondom het Berkenlaantje zou zijn aangevallen.
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:32 schreef Messina het volgende:

[..]

Als die een telefoon bij zich had/aan had staan.
Uiteraard maar de recherche zou slecht werk leveren als je die lijst NIET maakt.
Dan kan je achteraf nog kijken of hij nuttig is.
gilliganzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:34
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:56:55 Zoektocht #AnneFaber gaat verder. Pers moet verder op afstand blijven dus ik ga even ergens anders kijken https://t.co/nomeKOVty1 reageer retweet
Ponyweide tussen de Hobbemalaan en het Spoorlaan fietspad ook uitgekamd. Hopelijk doen ze straks de andere kant van dat fietspad (nog een keer).

Sowieso zou het handig zijn als iedereen in die omgeving daar zijn eigen tuin eens zou controleren. Met zulke gigantische tuinen zou ze best lang onopgemerkt kunnen blijven als ze ergens over het hek is gegooid.
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:35
quote:
6s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:29 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Uiteindelijk kunnen ze toch makkelijk zien welke telefoons gekruist hebben nabij waar haar toestel is uitgezet/uitgevallen. Denk dat dat de grootste kans geeft op een mogelijke getuige/dader.
Ze kunnen niet letterlijk zien welke telefoon haar pad gekruist heeft, alleen welke toestellen er op dat tijdstip in die omgeving aanwezig waren.
Frozen-assassinzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:35
Vincent is mad omdat hij verderop moet staan :')

Beetje respect is op zn plaats
S95Sedanzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:30 schreef zoekoog het volgende:

[..]

Ja dat zou je dan wel verwachten? Kan dit technisch?
Ze hebben haar telefoon kunnen zien dat die om 19:50 (dacht ik) voor het laatst contact gehad heeft met die mast daar. Gaat op basis van IMEI, lijkt mij dan ook dat ze dat ook kunnen doen met andere die rond dat tijdstip contact hebben gezocht met een mast.
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:30 schreef Buster24 het volgende:

[..]

Ze weten niet waar haar telefoon is uitgevallen.
Nee oke maar wel dat er signaal is geweest rond dat tijdstip. En daarna niks meer.
georgeclooney-loverzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:36
Waarom krijgt de vermissing van Anne Faber zoveel media aandacht?
Wel goed natuurlijk, maar ik vraag me oprecht af waarom deze zaak wel en andere niet?

Er worden toch dagelijks mensen vermist? Die komen soms niet eens in het nieuws

Weet iemand waarom?
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:34 schreef gilligan het volgende:
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:56:55 Zoektocht #AnneFaber gaat verder. Pers moet verder op afstand blijven dus ik ga even ergens anders kijken https://t.co/nomeKOVty1 reageer retweet
Ponyweide tussen de Hobbemalaan en het Spoorlaan fietspad ook uitgekamd. Hopelijk doen ze straks de andere kant van dat fietspad (nog een keer).

Sowieso zou het handig zijn als iedereen in die omgeving daar zijn eigen tuin eens zou controleren. Met zulke gigantische tuinen zou ze best lang onopgemerkt kunnen blijven als ze ergens over het hek is gegooid.
goed advies ! Zijn er ook mensen met vakantie die dus totaal dat niet kunnen..?
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:29 schreef Tonyvanheemschut het volgende:
Politie heeft ook nog niks vermeld of de camerabeelden wat ze hebben ontvangen informatie bevat, aanknopingspunten, maar voor hetzelfde geld zijn ze er nog volop mee bezig.
Ik denk dat er aardig wat bewakings camera beelden zijn die ze moeten analyseren dus ik ga ervan uit dat ze daar nog vol op mee bezig zijn.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:34 schreef gilligan het volgende:
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:56:55 Zoektocht #AnneFaber gaat verder. Pers moet verder op afstand blijven dus ik ga even ergens anders kijken https://t.co/nomeKOVty1 reageer retweet
Ponyweide tussen de Hobbemalaan en het Spoorlaan fietspad ook uitgekamd. Hopelijk doen ze straks de andere kant van dat fietspad (nog een keer).

Sowieso zou het handig zijn als iedereen in die omgeving daar zijn eigen tuin eens zou controleren. Met zulke gigantische tuinen zou ze best lang onopgemerkt kunnen blijven als ze ergens over het hek is gegooid.
Als ze hetzelfde stuk nog een keer doen is het helemaal drama als een dader meezoekt.

Of in de tuin verkracht/vermoord is, als iemand op vakantie is dan heeft niemand het waarschijnlijk doorgehad.
Eliahzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:36 schreef georgeclooney-lover het volgende:
Waarom krijgt de vermissing van Anne Faber zoveel media aandacht?
Wel goed natuurlijk, maar ik vraag me oprecht af waarom deze zaak wel en andere niet?

Er worden toch dagelijks mensen vermist? Die komen soms niet eens in het nieuws

Weet iemand waarom?
Omdat hier al snel duidelijk werd dat het om een zeldzame vermissing ging, waarbij sprake kon zijn van een misdrijf. Dat soort vermissingen krijgen altijd veel media-aandacht
Hathorzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:39
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:06 schreef Eliah het volgende:

[..]

Wel toevallig dat dat precies gebeurde vlak voordat er iets gebeurd is...
Bovendien lijkt het niet aannemelijk dat iemand op fiets stapt voor een urenlange tocht met een bijna lege batterij, ik heb eerder het idee dat hij voordat ze vertrok eerst nog helemaal geladen is.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:39
quote:
6s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:36 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Ze hebben haar telefoon kunnen zien dat die om 19:50 (dacht ik) voor het laatst contact gehad heeft met die mast daar. Gaat op basis van IMEI, lijkt mij dan ook dat ze dat ook kunnen doen met andere die rond dat tijdstip contact hebben gezocht met een mast.

[..]

Nee oke maar wel dat er signaal is geweest rond dat tijdstip. En daarna niks meer.
19.30 uur.
Robin_fokzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:39 schreef Hathor het volgende:

[..]

Bovendien lijkt het niet aannemelijk dat iemand op fiets stapt voor een urenlange tocht met een bijna lege batterij, ik heb eerder het idee dat hij voordat ze vertrok eerst nog helemaal geladen is.
Kan heel snel gaan met die iphone 5s, zeker als je hem al een langere tijd hebt en dingen als locatie aanstaat (misschien dat ze die gebruikte voor de route).
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:38 schreef Leandra het volgende:

[..]

Als ze hetzelfde stuk nog een keer doen is het helemaal drama als een dader meezoekt.
Niet perse, ik denk ook dat je die dader teveel eer aan doet, heb nou niet het idee dat we over een of andere dappere en slimme super crimineel praten.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:39 schreef Hathor het volgende:

[..]

Bovendien lijkt het niet aannemelijk dat iemand op fiets stapt voor een urenlange tocht met een bijna lege batterij, ik heb eerder het idee dat hij voordat ze vertrok eerst nog helemaal geladen is.
Joh, laat dat idee van wat jij logisch vindt en daarom wel of niet zou doen eens varen, dat is namelijk geen referentiekader.
gosschalkszaterdag 7 oktober 2017 @ 13:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 12:49 schreef Kim-Holland het volgende:
Ook op de site van HJ

“Ik ken dat parkje en die McDonald’s goed. Begin jaren 90 zat ik in De Lindenhorst, een half gesloten en gesloten inrichting voor meisjes. Dat ligt vlakbij, op loopafstand. Het was echt een privilege om naar buiten te mogen. Als je in het halfopen deel kwam (gezinsvervangend of driekwart PIJ) dan kon dat wat vaker.

Dan ging je naar de McDonald’s. Maar als je dan naar de overkant ging, had je kans daar jongens uit Den Engh te kunnen treffen. We hadden allerlei manieren om ‘afspraakjes’ te maken. Onder andere door te krassen in de deur van de wc’s van McDonald’s.
Er zijn dus heel veel ex-cliënten van Den Engh die aan dat parkje warme en zelfs pikante herinneringen hebben. Naar mijn gevoel kan dit wel eens met de verdwijning van Anne Faber te maken hebben. Er zaten daar natuurlijk jongens voor verkrachting of aanranding. Ik denk dat het een oude Den Engher is die nu in de veertig is of zo die met een jongere vrouw wil herbeleven wat zijn beste herinneringen aan die tijd was. Dit was mijn tip.”
Zegt Lieke
Ik hoop echt dat de dader(s) al eerder in aanraking is/zijn geweest met justitie en dat het DNA bekend is bij politie. Hopelijk komt er dan snel een match met het (hopelijk) op de jas, tas of fiets aangetroffen DNA.
Hathorzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:41 schreef Leandra het volgende:

[..]

Joh, laat dat idee van wat jij logisch vindt en daarom wel of niet zou doen eens varen, dat is namelijk geen referentiekader.
Zit eens niet zo te zeiken mens, ik probeer gewoon mee te denken.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:40 schreef Maktub het volgende:

[..]

Niet perse, ik denk ook dat je die dader teveel eer aan doet, heb nou niet het idee dat we over een of andere dappere en slimme super crimineel praten.
Nou nee, ik vind het alleen zorgwekkend dat ogenschijnlijk willekeurige burgers zich kunnen melden om te zoeken en dan ook mogen gaan zoeken, daarmee loop je gewoon het risico dat de dader zich ook meldt en door zijn deelname aan de zoektocht de eventuele gevonden sporen "verklaarbaar" maakt.
gilliganzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:29 schreef Tonyvanheemschut het volgende:
Politie heeft ook nog niks vermeld of de camerabeelden wat ze hebben ontvangen informatie bevat, aanknopingspunten, maar voor hetzelfde geld zijn ze er nog volop mee bezig.
Als ze ergens in Den Dolder is gefilmd zou dat het zoekgebied al een stuk kleiner kunnen maken. Maar aangezien ze nu juist bij Huis Ter Heide zoeken niet meer rond Soest/Soesterduinen zal dat wel. Ze lijken dus minder waarde te verbinden aan dat laatste telefoonsignaal.
Eliahzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:39 schreef Hathor het volgende:

[..]

Bovendien lijkt het niet aannemelijk dat iemand op fiets stapt voor een urenlange tocht met een bijna lege batterij, ik heb eerder het idee dat hij voordat ze vertrok eerst nog helemaal geladen is.
Ze was natuurlijk wel al urenlang onderweg, dus toen ze vertrok zal ie niet bijna leeg geweest zijn. En al ze continu haar gps aan had staan is het dus niet vreemd dat haar batterij na een aantal uur behoorlijk leeg begon te raken. Maar goed, het blijft wel heel toevallig dat ie net op dat moment uitviel, al kan het natuurlijk gewoon dat het dat ook echt was: puur toeval (en pech)
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:41 schreef Leandra het volgende:

[..]

Joh, laat dat idee van wat jij logisch vindt en daarom wel of niet zou doen eens varen, dat is namelijk geen referentiekader.
Mee eens.

Ik lees overal allerlei dingen over "logisch vinden" en "dat doet toch niemand"

Mensen zijn nu eenmaal geen computers met voorgeprogrammeerde logische handelingen.
Sigaartjezaterdag 7 oktober 2017 @ 13:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:42 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nou nee, ik vind het alleen zorgwekkend dat ogenschijnlijk willekeurige burgers zich kunnen melden om te zoeken en dan ook mogen gaan zoeken, daarmee loop je gewoon het risico dat de dader zich ook meldt en door zijn deelname aan de zoektocht de eventuele gevonden sporen "verklaarbaar" maakt.
Dat is een goeie!
Onderzoek moet binnen de politiekorpsen blijven.
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:42 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nou nee, ik vind het alleen zorgwekkend dat ogenschijnlijk willekeurige burgers zich kunnen melden om te zoeken en dan ook mogen gaan zoeken, daarmee loop je gewoon het risico dat de dader zich ook meldt en door zijn deelname aan de zoektocht de eventuele gevonden sporen "verklaarbaar" maakt.
Maar burgers zoeken onder begeleiding van de politie en niet op eigen houtje en bepalen ook niet zelf waar en hoe ze zoeken. Het is echt niet zo dat daar gewoon zomaar even iemand even mee gaat doen en ongemerkt met bewijs gaat rommelen, het is niet alleen een risico voor het onderzoek maar een heel groot risico voor de dader zelf.
Sigaartjezaterdag 7 oktober 2017 @ 13:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:45 schreef Buster24 het volgende:

[..]

Mee eens.

Ik lees overal allerlei dingen over "logisch vinden" en "dat doet toch niemand"

Mensen zijn nu eenmaal geen computers met voorgeprogrammeerde logische handelingen.
Klopt.
Ik sta er soms ook van te kijken waartoe mannen (ja mannen) toe in staat zijn.
Ik begin steeds meer te beseffen dat er veel demonen, monsters en duivels op deze aarde rondlopen.
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:42 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nou nee, ik vind het alleen zorgwekkend dat ogenschijnlijk willekeurige burgers zich kunnen melden om te zoeken en dan ook mogen gaan zoeken, daarmee loop je gewoon het risico dat de dader zich ook meldt en door zijn deelname aan de zoektocht de eventuele gevonden sporen "verklaarbaar" maakt.
Het probleem is dat het nu - juridisch- om een vermissing gaat en het niet verboden is te zoeken naar een vermist meisje.

Dezelfde discussie speelde ook bij de zoektocht naar Ruben en Julian toen hordes ramp toeristen door de bossen baggerden, lunchpakket mee en zoeken maar.
Boca_Ratonzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:42 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nou nee, ik vind het alleen zorgwekkend dat ogenschijnlijk willekeurige burgers zich kunnen melden om te zoeken en dan ook mogen gaan zoeken, daarmee loop je gewoon het risico dat de dader zich ook meldt en door zijn deelname aan de zoektocht de eventuele gevonden sporen "verklaarbaar" maakt.
Hoe dan?
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:49
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:48 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Hoe dan?
Vingeradrukken/dna/ etc.
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:51
Hoorde vanmorgen dat het Rode Kruis mensen heeft geleverd voor de zoektocht.

Kijk je moet iets, je kan moeilijk alle politieactiviteiten in Nederland stil leggen voor een zoektocht.
Boca_Ratonzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:51
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:49 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Vingeradrukken/dna/ etc.
Waarop? Als je door struiken/bos loopt en met een stok zoekt.
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:40 schreef Robin_fok het volgende:

[..]

Kan heel snel gaan met die iphone 5s, zeker als je hem al een langere tijd hebt en dingen als locatie aanstaat (misschien dat ze die gebruikte voor de route).
Ja en met nat weer gat die van mij ook eerder leeg, kan dat kloppen ?
Eliahzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:45 schreef Buster24 het volgende:

[..]

Mee eens.

Ik lees overal allerlei dingen over "logisch vinden" en "dat doet toch niemand"

Mensen zijn nu eenmaal geen computers met voorgeprogrammeerde logische handelingen.
Dat is zeker waar, maar toch ga je nu eenmaal vrij snel uit van "datgene wat logisch lijkt", want waar moet je anders vanuit gaan zonder enige diepere informatie? Ook de politie/recherche gaat uit van logica bij het bepalen van de zoekgebieden bijv. En die logica is deels waarschijnlijk ook gebaseerd op eerdere vergelijkbare zaken.
Zeus2017zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:52
Goed dat daar nu intensief wordt gezocht, maar een mobieltje of haar lichaam zullen ze daar niet vinden. Het is een gevaarlijke verdwijning en als de gevonden spullen bij Huis ter Heide daar later zijn gedumpt en dat de plek van onderschepping toch op een ander gedeelte van de route plaatsvond, dan zal er ook verder langs de route grondig gezocht moeten worden. Daar kun je echt iemand begraven zonder mogelijke getuigen. Ook op een later tijdstip. Dus in de duisternis van zaterdag op zondag is zeker mogelijk. De dader speelt kat en muis lijkt het wel en volgt de ontwikkelingen, waarin hij zelf een hoofdrol speelt op de voet. In elk geval heeft het hem, als de dumping van spullen een dwaalspoor is, veel tijdwinst opgeleverd om dat te doen wat hij noodzakelijk vond om aan vervolging te ontkomen. Het mobieltje , de digitale kroongetuige bij wijze van spreken, zal nooit meer boven water komen. Wat overblijft is 'no body no case.', vrees ik, al hoop ik dat ze haar zullen vinden.
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:52
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:48 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Hoe dan?
Leandra heeft wel een punt maar ze gaat er bij voorbaat van uit dat de dader mee gaat helpen zoeken en dat de politie geen enkele directie en toezicht over de zoek acties houd.
Als de dader toevallig meehelpt en toevallig een stuk bewijs vind dan kan diegene z'n dna op het bewijs materiaal eventueel verklaren door te zeggen dat ze meehielpen zoeken het bewijs stuk vonden en er daarom hun dna op zit.
Maar dat hangt van heel erg veel geluk en toeval af om in die positie te komen als dader.
gosschalkszaterdag 7 oktober 2017 @ 13:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:51 schreef Buster24 het volgende:
Hoorde vanmorgen dat het Rode Kruis mensen heeft geleverd voor de zoektocht.

Kijk je moet iets, je kan moeilijk alle politieactiviteiten in Nederland stil leggen voor een zoektocht.
Het leger was ook bereid te helpen, maar had geen verzoek gekregen van de lokale autoriteiten. Ook particuliere speurhondenorganisaties houden ze af.
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:53
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:52 schreef Eliah het volgende:

[..]

Dat is zeker waar, maar toch ga je nu eenmaal vrij snel uit van "datgene wat logisch lijkt", want waar moet je anders vanuit gaan zonder enige diepere informatie? Ook de politie/recherche gaat uit van logica bij het bepalen van de zoekgebieden bijv. En die logica is deels waarschijnlijk ook gebaseerd op eerdere vergelijkbare zaken.
In dit geval gaan ze uit van de gevonden spullen en telefooninformatie.

Maar het gaat mij meer om opmerkingen als "Waarom gaat een jonge vrouw 3 uur fietsen"
Robin_fokzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:52 schreef Zeus2017 het volgende:
Goed dat daar nu intensief wordt gezocht, maar een mobieltje of haar lichaam zullen ze daar niet vinden. Het is een gevaarlijke verdwijning en als de gevonden spullen bij Huis ter Heide daar later zijn gedumpt en dat de plek van onderschepping toch op een ander gedeelte van de route plaatsvond, dan zal er ook verder langs de route grondig gezocht moeten worden. Daar kun je echt iemand begraven zonder mogelijke getuigen. Ook op een later tijdstip. Dus in de duisternis van zaterdag op zondag is zeker mogelijk. De dader speelt kat en muis lijkt het wel en volgt de ontwikkelingen, waarin hij zelf een hoofdrol speelt op de voet. In elk geval heeft het hem, als de dumping van spullen een dwaalspoor is, veel tijdwinst opgeleverd om dat te doen wat hij noodzakelijk vond om aan vervolging te ontkomen. Het mobieltje , de digitale kroongetuige bij wijze van spreken, zal nooit meer boven water komen. Wat overblijft is 'No body no case.'
Ik begin ook bang te worden dat het zoeken naar een lichaam eeuwig kan gaan duren en het langzamerhand duidelijk wordt dat het beste is om te focussen op het zoeken naar een dader...
marsanzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:54 schreef Robin_fok het volgende:

[..]

Ik begin ook bang te worden dat het zoeken naar een lichaam eeuwig kan gaan duren en het langzamerhand duidelijk wordt dat het beste is om te focussen op het zoeken naar een dader...
Dader waarvan als er geen lichaam is en dus niet met zekerheid valt te stellen dat er sprake is van een misdrijf.
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:57
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:51 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Waarop? Als je door struiken/bos loopt en met een stok zoekt.
Als er iets gevonden wordt in diens buurt. Kan hij het per ongeluk oppakken en net doen alsof 'ie dom is ofzo.
Boca_Ratonzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:52 schreef Maktub het volgende:

[..]

Leandra heeft wel een punt maar ze gaat er bij voorbaat van uit dat de dader mee gaat helpen zoeken en dat de politie geen enkele directie en toezicht over de zoek acties houd.
Als de dader toevallig meehelpt en toevallig een stuk bewijs vind dan kan diegene z'n dna op het bewijs materiaal eventueel verklaren door te zeggen dat ze meehielpen zoeken het bewijs stuk vonden en er daarom hun dna op zit.
Maar dat hangt van heel erg veel geluk en toeval af om in die positie te komen als dader.
Die positie ja maar ook mag je nergens aankomen als je iets vindt. Ik vind het erg theoretisch allemaal. En DNA komt toch alleen ergens op via contact?
Zover ik weet lopen nu mensen van een speciaal getrainde zoekgroep mee, familie e.d., Rode Kruis en politie zelf. Ik kan geen wildvreemden ontdekken die er niet horen.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 13:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:52 schreef Maktub het volgende:

[..]

Leandra heeft wel een punt maar ze gaat er bij voorbaat van uit dat de dader mee gaat helpen zoeken en dat de politie geen enkele directie en toezicht over de zoek acties houd.
Als de dader toevallig meehelpt en toevallig een stuk bewijs vind dan kan diegene z'n dna op het bewijs materiaal eventueel verklaren door te zeggen dat ze meehielpen zoeken het bewijs stuk vonden en er daarom hun dna op zit.
Maar dat hangt van heel erg veel geluk en toeval af om in die positie te komen als dader.
Nee, daar ga ik niet bij voorbaat vanuit, maar punt is dat die kans gewoon aanwezig is.
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:51 schreef zoekoog het volgende:

[..]

Ja en met nat weer gat die van mij ook eerder leeg, kan dat kloppen ?
Opzich heeft dat niet zozeer met regen te maken. Maar bij slechter weer is het ontvangst lastiger, en dat kost iets meer batterij.
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 13:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:52 schreef Zeus2017 het volgende:
Goed dat daar nu intensief wordt gezocht, maar een mobieltje of haar lichaam zullen ze daar niet vinden. Het is een gevaarlijke verdwijning en als de gevonden spullen bij Huis ter Heide daar later zijn gedumpt en dat de plek van onderschepping toch op een ander gedeelte van de route plaatsvond, dan zal er ook verder langs de route grondig gezocht moeten worden. Daar kun je echt iemand begraven zonder mogelijke getuigen. Ook op een later tijdstip. Dus in de duisternis van zaterdag op zondag is zeker mogelijk. De dader speelt kat en muis lijkt het wel en volgt de ontwikkelingen, waarin hij zelf een hoofdrol speelt op de voet. In elk geval heeft het hem, als de dumping van spullen een dwaalspoor is, veel tijdwinst opgeleverd om dat te doen wat hij noodzakelijk vond om aan vervolging te ontkomen. Het mobieltje , de digitale kroongetuige bij wijze van spreken, zal nooit meer boven water komen. Wat overblijft is 'no body no case.'
Alles kan maar er is ook een factor geluk (voor de dader)
Niet iedere dader is een Hannibal Lecter, de meeste moordzaken blijken - na opgelost te zijn - vreselijk klungelig.

Heb het boek over de Vaatstra moord gelezen en niets professioneel aan terwijl er - toen het nog niet opgelost was - uitgegaan werd van een zeer goed voorbereidde dader met een "rape kit"
Eliahzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:53 schreef Buster24 het volgende:

[..]

In dit geval gaan ze uit van de gevonden spullen en telefooninformatie.

Maar het gaat mij meer om opmerkingen als "Waarom gaat een jonge vrouw 3 uur fietsen"
Weet ik hoor, dat ze van de gevonden spullen en telefooninfo uit gaan, maar ook dan is er sprake van logica. Aangezien de spullen daar liggen lijkt het logisch dat de kans groot is dat zij daar ook in de buurt ligt (of evt. andere sporen).

Maar ik snap wat je bedoelt, ik erger me er idd ook aan dat mensen oordelen over het feit dat zij om 16:30 besloot een vrij lange fietstocht te gaan maken.
Boca_Ratonzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:59
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:57 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Als er iets gevonden wordt in diens buurt. Kan hij het per ongeluk oppakken en net doen alsof 'ie dom is ofzo.
Ik begrijp iets niet: met welk oogmerk, wat schiet zo iemand er mee op?
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:59
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:57 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Die positie ja maar ook mag je nergens aankomen als je iets vindt. Ik vind het erg theoretisch allemaal. En DNA komt toch alleen ergens op via contact?
Zover ik weet lopen nu mensen van een speciaal getrainde zoekgroep mee, familie e.d., Rode Kruis en politie zelf. Ik kan geen wildvreemden ontdekken die er niet horen.
Jawel hoor, de huisvrouwenspeurhondenbrigade heeft ook gelopen.
Landgeldzaterdag 7 oktober 2017 @ 13:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:52 schreef Zeus2017 het volgende:
Goed dat daar nu intensief wordt gezocht, maar een mobieltje of haar lichaam zullen ze daar niet vinden. Het is een gevaarlijke verdwijning en als de gevonden spullen bij Huis ter Heide daar later zijn gedumpt en dat de plek van onderschepping toch op een ander gedeelte van de route plaatsvond, dan zal er ook verder langs de route grondig gezocht moeten worden. Daar kun je echt iemand begraven zonder mogelijke getuigen. Ook op een later tijdstip. Dus in de duisternis van zaterdag op zondag is zeker mogelijk. De dader speelt kat en muis lijkt het wel en volgt de ontwikkelingen, waarin hij zelf een hoofdrol speelt op de voet. In elk geval heeft het hem, als de dumping van spullen een dwaalspoor is, veel tijdwinst opgeleverd om dat te doen wat hij noodzakelijk vond om aan vervolging te ontkomen. Het mobieltje , de digitale kroongetuige bij wijze van spreken, zal nooit meer boven water komen. Wat overblijft is 'no body no case.', vrees ik, al hoop ik dat ze haar zullen vinden.
Waar blijkt een kat en muisspel uit? Nog steeds liggen de spullen redelijk in lijn van een eventuele vluchtroute lijkt me. Tuurlijk moedeloos zonder lichaam maar daarvoor zijn nog alle opties open.

Verwacht dat de politie inmiddels ook meer weet door alle tips. Alleen weten wij die nu niet .
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:00
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:57 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Die positie ja maar ook mag je nergens aankomen als je iets vindt. Ik vind het erg theoretisch allemaal. En DNA komt toch alleen ergens op via contact?
Zover ik weet lopen nu mensen van een speciaal getrainde zoekgroep mee, familie e.d., Rode Kruis en politie zelf. Ik kan geen wildvreemden ontdekken die er niet horen.
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 11:56:41 Weer nieuwe vrijwilligers die zich melden. “Kunnen we helpen?” Dat is toch hartverwarmend #AnneFaber https://t.co/6uOgsd6SVl reageer retweet
Fluffypinkcupcakezaterdag 7 oktober 2017 @ 14:00
Hopelijk komt er snel meer duidelijkheid. Lijkt me verschrikkelijk voor familie/vrienden/partner deze onzekerheid.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:00
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:59 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Ik begrijp iets niet: met welk oogmerk, wat schiet zo iemand er mee op?
Aanwezigheid DNA verklaren.
zomer86zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:51 schreef zoekoog het volgende:

[..]

Ja en met nat weer gat die van mij ook eerder leeg, kan dat kloppen ?
Ja, omdat je dan de hele tijd naar Buienrader kijkt. :')
zomer86zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:02
De meeste mensen die daar lopen vinden het natuurlijk ook wel spannend, niks mis mee overigens.
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:00 schreef Leandra het volgende:

[..]

Aanwezigheid DNA verklaren.
Maar het kan niet het DNA verklaren op jas / rugzak / lichaam (mits gevonden) en daar is de kans op DNA toch het grootst.
Stupidiscozaterdag 7 oktober 2017 @ 14:03
Ik verwacht dat de dader eerder door de mand zal gaan vallen als ie deel uit maakt van de zoekactie dan wanneer ie uit het zicht blijft.
zomer86zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:23 schreef Buster24 het volgende:

[..]

En gewoon speurwerk.

Ze gaan gegarandeerd een lijst samenstellen van telefoons die in die periode met hun mobiel in de buurt van Huis ter Duin zijn geweest.

Je weet nooit of het wat oplevert.
Dat mag helemaal niet.
Bamibonbonzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:03
Ze zoeken nu ook binnen het Defensie terrein
Boca_Ratonzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:00 schreef Leandra het volgende:

[..]

VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 11:56:41 Weer nieuwe vrijwilligers die zich melden. “Kunnen we helpen?” Dat is toch hartverwarmend #AnneFaber https://t.co/6uOgsd6SVl reageer retweet
Mogen ze ook helpen?
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:04
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:57 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Die positie ja maar ook mag je nergens aankomen als je iets vindt. Ik vind het erg theoretisch allemaal. En DNA komt toch alleen ergens op via contact?
Zover ik weet lopen nu mensen van een speciaal getrainde zoekgroep mee, familie e.d., Rode Kruis en politie zelf. Ik kan geen wildvreemden ontdekken die er niet horen.
Er zijn ook wel gewone vrijwilligers denk ik maar de politie weet zelf ook heel goed dat deze mogelijkheid bestaat en is daar ook echt wel beducht op daarom zie je ook agenten bij al die zoek groepen om alles en iedereen nauwgezet in de gaten te houden.
Al die zoek groepen lopen of agenten in uniform tussen of agenten in burger en reken er maar op dat die ook aandachtig naar alle vrijwilligers aan het kijken zijn voor wie er misschien een beetje raar gedraagt. Die hebben echt wel de order gehad van hoger hand om hun ogen open te houden voor een eventuele dader die het in de kop krijgt om actief met het onderzoek te gaan bemoeien.
Boca_Ratonzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:04
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:59 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Jawel hoor, de huisvrouwenspeurhondenbrigade heeft ook gelopen.
De wat?
ondeugendzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:05
JeroenvdVeer twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:02:17 Binnen de hekken van het defensieterrein wordt nu ook gezocht naar sporen van #AnneFaber. Zoekgebied wordt dus vergroot. #HuisterHeide reageer retweet
Meedenkenzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:03 schreef Stupidisco het volgende:
Ik verwacht dat de dader eerder door de mand zal gaan vallen als ie deel uit maakt van de zoekactie dan wanneer ie uit het zicht blijft.
Precies, dat dacht ik ook.
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:06
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:04 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

De wat?
De kort pittige dames met de mueslibollen in de rugzak.

Oftwel, vrijwiligers (al is dit een apart soort).
Eliahzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:06
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:59 schreef Landgeld het volgende:

[..]

Waar blijkt een kat en muisspel uit? Nog steeds liggen de spullen redelijk in lijn van een eventuele vluchtroute lijkt me. Tuurlijk moedeloos zonder lichaam maar daarvoor zijn nog alle opties open.

Verwacht dat de politie inmiddels ook meer weet door alle tips. Alleen weten wij die nu niet .
Eens, er zijn voor zover wij als buitenstaanders dat kunnen bepalen echt geen aanwijzingen dat er een kat en muisspel gespeeld wordt door een geraffineerde dader
zomer86zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:06
Ik verwacht dat de dader iemand is met twee ogen, twee benen en twee armen. Moet wel waar zijn, want ik heb het van Facebook.
Kim-Hollandzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:07
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:06 schreef Blue_note het volgende:

[..]

De kort pittige dames met de mueslibollen in de rugzak.

Oftwel, vrijwiligers (al is dit een apart soort).
Leerzaam, he? ;)
Boca_Ratonzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:04 schreef Maktub het volgende:

[..]

Er zijn ook wel gewone vrijwilligers denk ik maar de politie weet zelf ook heel goed dat deze mogelijkheid bestaat en is daar ook echt wel beducht op daarom zie je ook agenten bij al die zoek groepen om alles en iedereen nauwgezet in de gaten te houden.
Al die zoek groepen lopen of agenten in uniform tussen of agenten in burger en reken er maar op dat die ook aandachtig naar alle vrijwilligers aan het kijken zijn voor wie er misschien een beetje raar gedraagt. Die hebben echt wel de order gehad van hoger hand om hun ogen open te houden voor een eventuele dader die het in de kop krijgt om actief met het onderzoek te gaan bemoeien.
Zoiets ja. Dat een dader meezoekt kan nog ja (vriendje, familie, etc.) maar om actief te gaan rommelen tijdens een zoektocht gaat mij te ver. Ze lopen zowat naast elkaar.
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:07 schreef Kim-Holland het volgende:

[..]

Leerzaam, he? ;)
? Wat precies?
Landgeldzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:02 schreef zomer86 het volgende:
De meeste mensen die daar lopen vinden het natuurlijk ook wel spannend, niks mis mee overigens.
Dit.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:07
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:03 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Mogen ze ook helpen?
Ik sluit het niet uit.
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:05:19 En nog meer vrijwilligers. “Waar moeten we zijn, we willen niet in de weg lopen.” Agent stuurt ze naar de coördinat… https://t.co/rHc9iNQVAc reageer retweet
Het zou natuurlijk al vaag zijn als een journalist dit op die manier (hartverwarmend) blijft communiceren terwijl de vrijwilligers weggestuurd worden.
Kim-Hollandzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:08
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:07 schreef Blue_note het volgende:

[..]

? Wat precies?
Laat maar, waarschijnlijk verwar ik je met een andere user.
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:09
quote:
11s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:08 schreef Kim-Holland het volgende:

[..]

Laat maar, waarschijnlijk verwar ik je met een andere user.
Mij? Met iemand anders ??

~O>
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:03 schreef zomer86 het volgende:

[..]

Dat mag helemaal niet.
Als het moord is zeer zeker wel.
In de zaak Seveke zijn alle telefoongegevens opgevraagd.

Maaaaaaaaaaaaaaar dan moet eerst haar lichaam gevonden worden en sprake zijn van moord.
SeLangzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:02 schreef zomer86 het volgende:
De meeste mensen die daar lopen vinden het natuurlijk ook wel spannend, niks mis mee overigens.
Tuurlijk. Een "leuke" activiteit om een dagje te doen, met als bonus het gevoel dat je iets doet voor je medemens. Ik zou mijzelf ook aanbieden als ik daar woonde en de politie op zoek zou zijn naar mankracht om bepaalde gebieden uit te kammen. Ik vraag me alleen af of de politie echt denkt hiermee geholpen te zijn of dat ze mensen laten mee zoeken om het zo te kanaliseren, want dat is beter dan dat mensen op eigen houtje overal gaan rondstruinen.
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:05 schreef ondeugend het volgende:
JeroenvdVeer twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:02:17 Binnen de hekken van het defensieterrein wordt nu ook gezocht naar sporen van #AnneFaber. Zoekgebied wordt dus vergroot. #HuisterHeide reageer retweet
Had dat niet eerder gekund? Werken daar geen mensen dan? Defensie, die kunnen vanuit zichzelf toch ook eens spontaan kijken? Is het zo inspannend? Dat doe je er toch ff bij?
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:10
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:06 schreef Eliah het volgende:

[..]

Eens, er zijn voor zover wij als buitenstaanders dat kunnen bepalen echt geen aanwijzingen dat er een kat en muisspel gespeeld wordt door een geraffineerde dader
Ik sta ervan verbaasd dat er echt mensen zijn die meteen denken dat het een of ander genie is omdat ie een fiets in de dichtbijzijnde vijver gooide.
gilliganzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:10
Is er hier iemand bekend in die omgeving? Al die gebouwen links van de Hobbemalaan is Defensie vermoed ik? En het Spoorlaan fietspad is daarvan afgescheiden door middel van een hoog hek met prikkeldraad?
mike83zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:10
Het verkrijgen van camera beelden lijkt me cruciaal. Beelden van beaufortlaan/berkenlaan , of thv fornheselaand richting den dolder/spoor en de noordelijke straten van blookerpark. Met de info die cbeschikbaar is, zijn er 2 scenarios aannemelijk;

Anne fiets in schemer noordelijk beoogde route en nadert HtH vanuit noorden langs dolderseweg en daar vind het delict plaats. Camerabeelden kunnen uitwijzen of zij uberhaupt HTH gehaald heeft. Zo niet, dan zijn de vindplaatsen van haar spullen random dus vermoedelijk apart daar neergelegd maar wel op de route die voor haar logisch is? Mocht zij Hth niet gehaald hebben (nav camerabeelden toegangswegen tussen 1915-1940uur) dan is het laatste zendsignaal uiterst essentieel voor zoektocht. Dan is haar verdwijning grofweg soest- zuidwest tot aan de route oostelijk langs de vliegbasis tot aan a'foorsteweg. Dumpplaats spullen is dan misschien ook logischer omdat een dader wellicht relatief kort de tijd heeft gehad om verder langs die provinciale weg haar fiets en spullen te dumpen
Kim-Hollandzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:11
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:09 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Mij? Met iemand anders ??

~O>
Diegene zou mijn opmerking wel begrijpen
Never mind..
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:11
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:07 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Zoiets ja. Dat een dader meezoekt kan nog ja (vriendje, familie, etc.) maar om actief te gaan rommelen tijdens een zoektocht gaat mij te ver. Ze lopen zowat naast elkaar.
Het is niet eens zo'n hele rare gedachte hoor, zie ook bij bijvoorbeeld een pyromaan, dat zijn vaak de mensen die extra behulpzaam zijn, 112 bellen, of een bluspoging doen.
Zeus2017zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:06 schreef zomer86 het volgende:
Ik verwacht dat de dader iemand is met twee ogen, twee benen en twee armen. Moet wel waar zijn, want ik heb het van Facebook.
Bedoel je de boswachter van het natuurgebied De Paltz ? Die heeft wel een vergunning om met zijn auto door dat gebied te rijden.
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:07 schreef Kim-Holland het volgende:

[..]

Leerzaam, he? ;)
Ik ben dol op huisvrouwen, zeker die éne
zomer86zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:11 schreef Zeus2017 het volgende:

[..]

Bedoel je de boswachter van het natuurgebied De Paltz ? Die heeft wel een vergunning om met zijn auto door dat gebied te rijden.
Voldoet die aan het signalement?
Bamibonbonzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:12
Op Twitter zie ik iedereen erg verbaast reageren op het feit dat de Signi zoekhonden niet worden gevraagd bij de zoektocht. Enig idee waarom dit gedaan wordt?
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:09 schreef SeLang het volgende:

[..]

Tuurlijk. Een "leuke" activiteit om een dagje te doen, met als bonus het gevoel dat je iets doet voor je medemens. Ik zou mijzelf ook aanbieden als ik daar woonde en de politie op zoek zou zijn naar mankracht om bepaalde gebieden uit te kammen. Ik vraag me alleen af of de politie echt denkt hiermee geholpen te zijn of dat ze mensen laten mee zoeken om het zo te kanaliseren, want dat is beter dan dat mensen op eigen houtje overal gaan rondstruinen.
Dat zou het idd iets heel anders maken, maar de politie verzoekt niets.
Sterker nog: ze hebben het leger nog niet eens om hulp gevraagd, en dat terwijl er meer dan voldoende kazernes in de omgeving zijn, dus ze zouden niet eens van ver hoeven komen.
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:03 schreef zomer86 het volgende:

[..]

Dat mag helemaal niet.
Ze hebben in de zaak Seveke zelfs nog 3000 sms-en verstuurd naar telefoons die rond dat tijdstip in de omgeving waren.

http://webwereld.nl/overh(...)-in-onderzoek-seveke
Boca_Ratonzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:07 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik sluit het niet uit.
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:05:19 En nog meer vrijwilligers. “Waar moeten we zijn, we willen niet in de weg lopen.” Agent stuurt ze naar de coördinat… https://t.co/rHc9iNQVAc reageer retweet
Het zou natuurlijk al vaag zijn als een journalist dit op die manier (hartverwarmend) blijft communiceren terwijl de vrijwilligers weggestuurd worden.
Ik kan me niet voorstellen dat ze Truus Trekhaak uit Tuitjehorn mee laten zoeken. Maar ik kan me vergissen.
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:13
Antonioni's Blow-Up, daar moest ik aan denken bij die users die allerlei dingen zien in het jasje van Anne.
Burdiezaterdag 7 oktober 2017 @ 14:13
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 13:59 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Jawel hoor, de huisvrouwenspeurhondenbrigade heeft ook gelopen.
Signi? Die zijn er nog niet geweest.
zomer86zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:13 schreef Buster24 het volgende:

[..]

Ze hebben in de zaak Seveke zelfs nog 3000 sms-en verstuurd naar telefoons die rond dat tijdstip in de omgeving waren.

http://webwereld.nl/overh(...)-in-onderzoek-seveke
De digitale-burgerrechtenorganisatie Bits of Freedom (BoF) noemde deze actie destijds 'onrechtmatig en bijzonder bedreigend voor de informatievrijheid in Nederland'. Maar ik wist inderdaad niet dat ze dit deden.
SeLangzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:03 schreef Stupidisco het volgende:
Ik verwacht dat de dader eerder door de mand zal gaan vallen als ie deel uit maakt van de zoekactie dan wanneer ie uit het zicht blijft.
Precies. De kans dat een dader rondhangt rond zo'n speuractie is groter dan de kans dat de dader zit in een willekeurig van de straat geplukte groep mensen. Ze zullen ook heus wel met een scheef oogje in de gaten houden wie er daar rondhangen of zelfs meehelpen.
Zeus2017zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:12 schreef zomer86 het volgende:

[..]

Voldoet die aan het signalement?
Dat zou kunnen. Zijn naam ken ik wel, maar of hij op FB zit moet je zelf uitzoeken. Het Utrechtslandschap heeft daar info over.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:14
laat maar
Eliahzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:14
Ik vind het trouwens echt nobel hoor, van al die mensen die willen helpen zoeken, maar zelf zou ik wel 3x nadenken geloof ik... Je weet nooit wat je kunt aantreffen en of dat niet voor altijd op je netvlies gebrand blijft staan...
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:15
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:07 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Zoiets ja. Dat een dader meezoekt kan nog ja (vriendje, familie, etc.) maar om actief te gaan rommelen tijdens een zoektocht gaat mij te ver. Ze lopen zowat naast elkaar.
Ik zou zeggen: wees blij met mensen, die hulp bieden..zij hebben ook ogen en die zullen een lichaam ook echt wel zien liggen of kleding..
Truus1973zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:12 schreef Bamibonbon het volgende:
Op Twitter zie ik iedereen erg verbaast reageren op het feit dat de Signi zoekhonden niet worden gevraagd bij de zoektocht. Enig idee waarom dit gedaan wordt?
ik begreep dat signi nu in buitenland zit voor andere vermissing
Buster24zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:13 schreef zomer86 het volgende:

[..]

De digitale-burgerrechtenorganisatie Bits of Freedom (BoF) noemde deze actie destijds 'onrechtmatig en bijzonder bedreigend voor de informatievrijheid in Nederland'. Maar ik wist inderdaad niet dat ze dit deden.
Dat kan maar de vraag was niet wat BOF er van vind / vond maar of het MAG
Ja dus.
Bamibonbonzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:16
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:15 schreef Truus1973 het volgende:

[..]

ik begreep dat signi nu in buitenland zit voor andere vermissing
Dat was tot eind van afgelopen week, ze geven nu aan dat als ze een belletje krijgen direct komen
Burdiezaterdag 7 oktober 2017 @ 14:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:13 schreef zomer86 het volgende:

[..]

De digitale-burgerrechtenorganisatie Bits of Freedom (BoF) noemde deze actie destijds 'onrechtmatig en bijzonder bedreigend voor de informatievrijheid in Nederland'. Maar ik wist inderdaad niet dat ze dit deden.
Vanaf 2018 mag het ook nog eens gewoon, inclusief alle gegevens opvragen. De sleepwet (en teken aub de intentieverklaring voor het referendum daaromtrent als je het daar niet mee eens bent!)
Stupidiscozaterdag 7 oktober 2017 @ 14:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:15 schreef Truus1973 het volgende:

[..]

ik begreep dat signi nu in buitenland zit voor andere vermissing
Nee, zijn weer terug. Signi staat klaar maar wachten op 'officieel' verzoek van familie danwel politie.
Frozen-assassinzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:17
Mensen roepen ook wel heel snel waarom niet zus of waarom niet zo. Alsof de politie zulke dingen niet weet en er niet over nadenkt. Zij wegen de voor- en nadelen af en kijken of het zin heeft en of het allemaal beschikbaar is.
SeLangzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:12 schreef Leandra het volgende:

[..]

Dat zou het idd iets heel anders maken, maar de politie verzoekt niets.
Sterker nog: ze hebben het leger nog niet eens om hulp gevraagd, en dat terwijl er meer dan voldoende kazernes in de omgeving zijn, dus ze zouden niet eens van ver hoeven komen.
Inderdaad. Vrienden en kennissen kun je natuurlijk niet verbieden om op zoek te gaan dus zullen ze dat proberen te kanaliseren door ze erin te betrekken. Denk ik.
Truus1973zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:17 schreef Stupidisco het volgende:

[..]

Nee, zijn weer terug. Signi staat klaar maar wachten op 'officieel' verzoek van familie danwel politie.
dan ist inderdaad raar, maar in wat zijn deze honden zeg maar beter dan degenen met wie ze al gezocht hebben?
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:17 schreef Frozen-assassin het volgende:
Mensen roepen ook wel heel snel waarom niet zus of waarom niet zo. Alsof de politie zulke dingen niet weet en er niet over nadenkt. Zij wegen de voor- en nadelen af en kijken of het zin heeft en of het allemaal beschikbaar is.
Ja, nu doen ze in feite op dit moment wel datgene dat door veel users gesuggereerd is natuurlijk. Heel dat gebied rond vindplaatsen jas en tas uitkammen.
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:14 schreef Eliah het volgende:
Ik vind het trouwens echt nobel hoor, van al die mensen die willen helpen zoeken, maar zelf zou ik wel 3x nadenken geloof ik... Je weet nooit wat je kunt aantreffen en of dat niet voor altijd op je netvlies gebrand blijft staan...
Ik zou me vooal zorgen maken dat m'n dna ongewild bij een plaats delict en op bewijs komt op die manier. Dat is ook de reden waarom ze vaak familie leden van slachtoffers afraden om mee te helpen zoeken omdat ze daardoor ook ongewild en onschuldig als verdachte te boek kunnen komen te staan. Als je boven een stuk bewijs staat en toevallig niest kan je dat al in een lastig parket brengen.
Stupidiscozaterdag 7 oktober 2017 @ 14:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:18 schreef Truus1973 het volgende:

[..]

dan ist inderdaad raar, maar in wat zijn deze honden zeg maar beter dan degenen met wie ze al gezocht hebben?
Dit is wat ze daar zelf over zeggen:

NDikkeboom twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:10:44 @Hatizz @Nicole_vd_Hoven Ze gebruiken nu speurhonden. Bij Signi gebruiken we mantrailhonden. Die pakken sporen langer op... reageer retweet
meer info: Mantrailen
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:17 schreef SeLang het volgende:

[..]

Inderdaad. Vrienden en kennissen kun je natuurlijk niet verbieden om op zoek te gaan dus zullen ze dat proberen te kanaliseren door ze erin te betrekken. Denk ik.
Hoe doen ze dat in UK, maken ze daar ook gebruik van "vrijwilligers" bij zoekacties?
Messinazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:19 schreef Maktub het volgende:

[..]

Ik zou me vooal zorgen maken dat m'n dna ongewild bij een plaats delict en op bewijs komt op die manier. Dat is ook de reden waarom ze vaak familie leden van slachtoffers afraden om mee te helpen zoeken omdat ze daardoor ook ongewild en onschuldig als verdachte te boek kunnen komen te staan. Als je boven een stuk bewijs staat en toevallig niest kan je dat al in een lastig parket brengen.
Onzin. Één spoor DNA staat gelijk aan geen bewijs.
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:20
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:13 schreef Burdie het volgende:

[..]

Signi? Die zijn er nog niet geweest.
Nee die zijn serieus.

Ik doelde op de kort pittege dames met krentenbollen in de rugzak, die het zien als een spannend uitje in hun leventje.
mike83zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:20
mbt dwaalspoor spullen Anne. In het geval van een zedendelict en moord wat je vaak leest is dat een dader een gelegenheidsdader is. Handeld uit opwelling, slaat toe en beseft na de moord dat hij nog gauw van spullen af moet. In dat licht zijn de vindplaatsen van anne logisch, een dader slaat toe in het gebied westelijk of noordelijk van waar de jas in aangetroffen, en verbergt de spullen tijdens zijn vlucht op een route die hij moet nemen om naar zijn bestemming te gaan
gosschalkszaterdag 7 oktober 2017 @ 14:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:17 schreef Stupidisco het volgende:

[..]

Nee, zijn weer terug. Signi staat klaar maar wachten op 'officieel' verzoek van familie danwel politie.
Een beetje frustrerend, de politie kan per direct hulp krijgen van deze particuliere speurhondenorganisatie en van het leger, maar ze willen eerst alles even gestructureerd gaan uitzoeken. Straks ligt ze heel ergens anders en wordt het steeds lastiger om sporen te vinden of geuren op te vangen.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:20
infographic_defensielocaties.png

Bron: https://www.defensie.nl/overdefensie/feiten-en-cijfers
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:21
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:13 schreef Burdie het volgende:

[..]

Signi? Die zijn er nog niet geweest.
Wachten ze daarmee tot de geur vervlogen is?
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:19 schreef Stupidisco het volgende:

[..]

Dit is wat ze daar zelf over zeggen:

NDikkeboom twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:10:44 @Hatizz @Nicole_vd_Hoven Ze gebruiken nu speurhonden. Bij Signi gebruiken we mantrailhonden. Die pakken sporen langer op... reageer retweet
meer info: Mantrailen
Daarmee zou je dus bij de spoorwegovergang Berkenlaantje/Beaufortlaan/Paltzerweg moeten beginnen.
Landgeldzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:22
Wat is de reden dat er nu niet meer speurhonden worden ingezet? Je hebt hele hondenploegen die ook lijklucht kunnen opsporen. Waarom schalen ze dat niet op? RWVV is zon club bijvoorbeeld. Hebben ook gezocht bij Kris en Lisanne.
Burdiezaterdag 7 oktober 2017 @ 14:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:20 schreef Blue_note het volgende:

[..]

Nee die zijn serieus.

Ik doelde op de kort pittege dames met krentenbollen in de rugzak, die het zien als een spannend uitje in hun leventje.
Ah, de mensen van zoekjemee.nl
naiipajiiauzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:19 schreef Stupidisco het volgende:

[..]

Dit is wat ze daar zelf over zeggen:

NDikkeboom twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:10:44 @Hatizz @Nicole_vd_Hoven Ze gebruiken nu speurhonden. Bij Signi gebruiken we mantrailhonden. Die pakken sporen langer op... reageer retweet
meer info: Mantrailen
Dat heb ik ook wel eens gedaan met mijn herder. Is toch echt heel erg lastig in zo'n groot gebied om wat te gaan vinden met zo'n hond. Omdat de hond dan waarschijnlijk het spoor niet kan "oppakken", dus hij kan ook niets volgen. De regen maakt het nog moeilijker vrees ik.
Truus1973zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:19 schreef Stupidisco het volgende:

[..]

Dit is wat ze daar zelf over zeggen:

NDikkeboom twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 12:10:44 @Hatizz @Nicole_vd_Hoven Ze gebruiken nu speurhonden. Bij Signi gebruiken we mantrailhonden. Die pakken sporen langer op... reageer retweet
meer info: Mantrailen
thanks voor de info!
gosschalkszaterdag 7 oktober 2017 @ 14:23
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:20 schreef mike83 het volgende:
mbt dwaalspoor spullen Anne. In het geval van een zedendelict en moord wat je vaak leest is dat een dader een gelegenheidsdader is. Handeld uit opwelling, slaat toe en beseft na de moord dat hij nog gauw van spullen af moet. In dat licht zijn de vindplaatsen van anne logisch, een dader slaat toe in het gebied westelijk of noordelijk van waar de jas in aangetroffen, en verbergt de spullen tijdens zijn vlucht op een route die hij moet nemen om naar zijn bestemming te gaan
Aangezien ze in het begin in Baarn gingen zoeken, heeft hij in de tussentijd nog genoeg tijd gehad om terug te komen en een eventueel lichaam op te halen of te begraven. Hij zal over de consequenties van het vinden van het lichaam wel hebben nagedacht.

Weet iemand of die tweet van iemand die zei dat de jas op een paardenmesthoop lag en zeker wist dat hij daar dinsdag pas lag, serieus was of niet?

[ Bericht 0% gewijzigd door gosschalks op 07-10-2017 14:30:52 ]
Stupidiscozaterdag 7 oktober 2017 @ 14:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:20 schreef gosschalks het volgende:

[..]

Een beetje frustrerend, de politie kan per direct hulp krijgen van deze particuliere speurhondenorganisatie en van het leger, maar ze willen eerst alles even gestructureerd gaan uitzoeken. Straks ligt ze heel ergens anders en wordt het steeds lastiger om sporen te vinden of geuren op te vangen.
Zal met niets verbazen als men, wanneer men vandaag en morgen geen nieuwe aanwijzingen vindt, alsnog een verzoek doet aan defensie en bijvoorbeeld Signi.
Stupidiscozaterdag 7 oktober 2017 @ 14:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:22 schreef Leandra het volgende:

[..]

Daarmee zou je dus bij de spoorwegovergang Berkenlaantje/Beaufortlaan/Paltzerweg moeten beginnen.
Lijkt me inderdaad een interessant startpunt voor deze honden.
SeLangzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:19 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Hoe doen ze dat in UK, maken ze daar ook gebruik van "vrijwilligers" bij zoekacties?
Niet dat ik weet, maar ik heb me daar nooit in verdiept
Stupidiscozaterdag 7 oktober 2017 @ 14:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:23 schreef naiipajiiau het volgende:

[..]

Dat heb ik ook wel eens gedaan met mijn herder. Is toch echt heel erg lastig in zo'n groot gebied om wat te gaan vinden met zo'n hond. Omdat de hond dan waarschijnlijk het spoor niet kan "oppakken", dus hij kan ook niets volgen. De regen maakt het nog moeilijker vrees ik.
Sorry, maar vergelijk je nu je eigen herdershond met de getrainde honden van Signi? of begrijp ik je verkeerd?
Physsiczaterdag 7 oktober 2017 @ 14:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:13 schreef Buster24 het volgende:

[..]

Ze hebben in de zaak Seveke zelfs nog 3000 sms-en verstuurd naar telefoons die rond dat tijdstip in de omgeving waren.

http://webwereld.nl/overh(...)-in-onderzoek-seveke
Dat is nogal een verschil, omdat daar duidelijk sprake was van een misdrijf. Dan is er daarnaast nog een probleem dat mogelijk in de weg zit: de Wet bewaarplicht telecommunicatiegegevens is al sinds 2015 ingetrokken door de rechter, na een uitspraak van het Europees Hof. Zie bijvoorbeeld ook: https://www.nu.nl/interne(...)schrapt-rechter.html
Het is dus nog maar de vraag welke gegevens überhaupt beschikbaar zijn. 😕
woxxelzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:26
Ik denk dat ze is aangevallen waar dr jas was. Door gerent. Hij heeft r neergeslagen. Op de fiets met tas weggefietst. Fiets gedumpt tas ook.
Later lichaam opgehaald met de auto en haar ergens anders in t water gegooid. Of begraven. Dus ze kan in heel Nederland liggen dan.
Ze zouden haar al gevonden moeten hebben daar in die omgeving.
Boca_Ratonzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:26
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:20 schreef gosschalks het volgende:

[..]

Een beetje frustrerend, de politie kan per direct hulp krijgen van deze particuliere speurhondenorganisatie en van het leger, maar ze willen eerst alles even gestructureerd gaan uitzoeken. Straks ligt ze heel ergens anders en wordt het steeds lastiger om sporen te vinden of geuren op te vangen.
Dit vind ik een goeie.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:19 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Hoe doen ze dat in UK, maken ze daar ook gebruik van "vrijwilligers" bij zoekacties?
Wat voor zoekacties?
Iemand die net kwijt is en waarvan je verwacht dat hij nog in leven is maar bijvoorbeeld gestruikeld is en met een gebroken been in een kuil ligt is een heel ander verhaal dan en week later wanneer je al jas, fiets en tas gevonden hebt, en het ondertussen ook niet echt weer is geweest om nog ergens zonder jas te zijn.
gilliganzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:26
Volgens mij is het Militair Domein helemaal omheind. Dat loopt helemaal langs het fietspad zo te zien, maar er zit nog wel een paar meter bosjes tussen. Als je daar iemand overheen gooit in een bebost stuk achter barakken ofzo wordt je niet snel gevonden.

Streetview vanaf begin fietspad thv tennisbaan:
https://www.google.nl/map(...)A!2e0!7i13312!8i6656

Boven:
https://www.google.nl/map(...)2,491m/data=!3m1!1e3
Stupidiscozaterdag 7 oktober 2017 @ 14:26
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:23 schreef gosschalks het volgende:

[..]
...

Weet iemand of die tweet van iemand die zei dat de jas op een paardenmesthoop lag en zeker wist dat hij daar dinsdag pas lag, serieus was of niet?
Tweet bestaat niet meer een account is inmiddels afgeschermd. Lijkt me onbetrouwbaar verhaal.
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:27
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:23:52 Fietspad langs Amersfoortseweg is nu afgezet, twee witte busjes zijn gekomen, pers mag er niet meer bij #AnneFaber https://t.co/E3pKXufMIT reageer retweet
DLiPar9V4AAyA1X.jpg
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:27
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:20 schreef Messina het volgende:

[..]

Onzin. Één spoor DNA staat gelijk aan geen bewijs.
Het gaat niet om bewijs, met al dat gelek naar de media wil je sowieso niet als potentiele moord verdachte te boek staan hoor. Maar misschien jij wel wie weet.
gosschalkszaterdag 7 oktober 2017 @ 14:27
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:23 schreef Stupidisco het volgende:

[..]

Zal met niets verbazen als men, wanneer men vandaag en morgen geen nieuwe aanwijzingen vindt, alsnog een verzoek doet aan defensie en bijvoorbeeld Signi.
Ik hoop het echt, want anders dwalen ze echt af.

Ook moeten zeker een groot geldbedrag voor de gouden tip uitloven, zodat mensen uit de omgeving van de dader die iets weten (en niet beschaafd genoeg zijn om direct te praten) over de streep getrokken kunnen worden.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:27
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:23 schreef gosschalks het volgende:

[..]

Aangezien ze in het begin in Bussum gingen zoeken, heeft hij in de tussentijd nog genoeg tijd gehad om terug te komen en een eventueel lichaam op te halen of te begraven. Hij zal over de consequenties van het vinden van het lichaam wel hebben nagedacht.
In Bussum?
S95Sedanzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:27 schreef Ryan3 het volgende:
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:23:52 Fietspad langs Amersfoortseweg is nu afgezet, twee witte busjes zijn gekomen, pers mag er niet meer bij #AnneFaber https://t.co/E3pKXufMIT reageer retweet
[ afbeelding ]
Wat gevonden dus wellicht?
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:26 schreef Leandra het volgende:

[..]

Wat voor zoekacties?
Iemand die net kwijt is en waarvan je verwacht dat hij nog in leven is maar bijvoorbeeld gestruikeld is en met een gebroken been in een kuil ligt is een heel ander verhaal dan en week later wanneer je al jas, fiets en tas gevonden hebt, en het ondertussen ook niet echt weer is geweest om nog ergens zonder jas te zijn.
Zoekacties zoals deze.

In de VS doen ze dat wel namelijk.
Landgeldzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:27 schreef Ryan3 het volgende:
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:23:52 Fietspad langs Amersfoortseweg is nu afgezet, twee witte busjes zijn gekomen, pers mag er niet meer bij #AnneFaber https://t.co/E3pKXufMIT reageer retweet
[ afbeelding ]
Welk fietspad?
Daar hebben ze toch al zeer uitgebreidt gezocht nav die jas?
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:28
quote:
6s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:28 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Gevonden dus wellicht?
Of meer materiaal gevonden.
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:28
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:17 schreef Burdie het volgende:

[..]

Vanaf 2018 mag het ook nog eens gewoon, inclusief alle gegevens opvragen. De sleepwet (en teken aub de intentieverklaring voor het referendum daaromtrent als je het daar niet mee eens bent!)
en stem het initiatief weg, als je de sleepwet een goed middel vindt om bijv. daders en lichamen van personen als Anne Faber terug te vinden, zodat veel leed voor familie bespaard blijft en onnodige kosten worden gemaakt bij Opsporing
Stupidiscozaterdag 7 oktober 2017 @ 14:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:27 schreef Ryan3 het volgende:
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:23:52 Fietspad langs Amersfoortseweg is nu afgezet, twee witte busjes zijn gekomen, pers mag er niet meer bij #AnneFaber https://t.co/E3pKXufMIT reageer retweet
[ afbeelding ]
Dit lijkt weer op de plek waar de jas was gevonden of is dit ander punt? iemand info?
Messinazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:27 schreef Maktub het volgende:

[..]

Het gaat niet om bewijs, met al dat gelek naar de media wil je sowieso niet als potentiele moord verdachte te boek staan hoor. Maar misschien jij wel wie weet.
Sorry, ik sta al te boek bij de media als nabestaande.
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:29
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:28 schreef Landgeld het volgende:

[..]

Welk fietspad?
Daar hebben ze toch al zeer uitgebreidt gezocht nav die jas?
Ja, lijkt me ingang van dat fietspad te zijn idd.
Landgeldzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:29
quote:
6s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:28 schreef S95Sedan het volgende:

[..]

Wat gevonden dus wellicht?
Lijkt me sterk als het hetzelfde fietspad is waar die jas is gevonden.
mike83zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:29
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:23 schreef gosschalks het volgende:

[..]

Aangezien ze in het begin in Bussum gingen zoeken, heeft hij in de tussentijd nog genoeg tijd gehad om terug te komen en een eventueel lichaam op te halen of te begraven. Hij zal over de consequenties van het vinden van het lichaam wel hebben nagedacht.

Een dader, uitgaande van lustmoord, wil toch voorkomen dat er zo veel mogelijk tijd zit tussen moord en spullen verbergen? Terugkomen met auto, etc is allemaal veel risicovoller om gezien, gehoord en op camera etc te staan.
gosschalkszaterdag 7 oktober 2017 @ 14:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:27 schreef Leandra het volgende:

[..]

In Bussum?
Sorry Baarn (ik wist het wel, zat even met mijn hoofd ergens anders)
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:28 schreef Stupidisco het volgende:

[..]

Dit lijkt weer op de plek waar de jas was gevonden of is dit ander punt? iemand info?
Yep
https://www.google.nl/map(...)w!2e0!7i13312!8i6656
Daar zie je het voorrangsbord staan.
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:28 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Zoekacties zoals deze.

In de VS doen ze dat wel namelijk.
Nou nee, volgens mij komen zoekacties zoals deze (waarbij al diverse spullen van de vermiste op diverse plekken gevonden zijn) eigenlijk helemaal niet zoveel voor.
gilliganzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:31
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:29 schreef Landgeld het volgende:

[..]

Lijkt me sterk als het hetzelfde fietspad is waar die jas is gevonden.
Het is hetzelfde fietspad. Gewoon afgezet. Misschien hebben ze verderop in de bossen dan toch wat gevonden?
theDutcherzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:29 schreef mike83 het volgende:

[..]

Een dader, uitgaande van lustmoord, wil toch voorkomen dat er zo veel mogelijk tijd zit tussen moord en spullen verbergen? Terugkomen met auto, etc is allemaal veel risicovoller om gezien, gehoord en op camera etc te staan.
Helemaal mee eens. Ik acht die kans ook erg klein...
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:31 schreef Leandra het volgende:

[..]

Nou nee, volgens mij komen zoekacties zoals deze (waarbij al diverse spullen van de vermiste op diverse plekken gevonden zijn) eigenlijk helemaal niet zoveel voor.
Ja, er worden zoekacties ondernomen in alle landen en ik vroeg me dus af hoe ze dat in UK doen, in VS gaan particulieren vaak zelf gewoon aan de slag.
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:31 schreef gilligan het volgende:

[..]

Het is hetzelfde fietspad. Gewoon afgezet. Misschien hebben ze verderop in de bossen dan toch wat gevonden?
En honden hebben niets geroken toen ze die jas zochten? Ligt er dichtbij toch?
Boca_Ratonzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:33
Zijn dat TR-busjes? tech. rech.?
StephanLzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:33
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:33 schreef Boca_Raton het volgende:
Zijn dat TR-busjes? tech. rech.?
Recherche ja :Y
StaceySingerzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:31 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

Yep
https://www.google.nl/map(...)w!2e0!7i13312!8i6656
Daar zie je het voorrangsbord staan.
op die foto zie ik een witte plank aan 4 paaltjes vast

edit had te ver ingezoomd
klopt toch
ondeugendzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:34
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:28:17 Een v d witte busjes is nu fietspad op, vrijwilligers staan nieuwsgierig te kijken #AnneFaber https://t.co/zclFaQYBsp reageer retweet
woxxelzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:34
Lijkt mij het meest logisch dat ze in het gebied van de jas is. Aangezien de dader met dr fiets is verder gegaan
theDutcherzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:34
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:34 schreef ondeugend het volgende:
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:28:17 Een v d witte busjes is nu fietspad op, vrijwilligers staan nieuwsgierig te kijken #AnneFaber https://t.co/zclFaQYBsp reageer retweet
;(
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:34 schreef woxxel het volgende:
Lijkt mij het meest logisch dat ze in het gebied van de jas is. Aangezien de dader met dr fiets is verder gegaan
Dat leek mij ook idd.
Landgeldzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:34 schreef ondeugend het volgende:
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:28:17 Een v d witte busjes is nu fietspad op, vrijwilligers staan nieuwsgierig te kijken #AnneFaber https://t.co/zclFaQYBsp reageer retweet
Dus toch rond dat fietspad en haar jas.
Laten we dit afwachten.
gilliganzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:33 schreef zoekoog het volgende:

[..]

En honden hebben niets geroken toen ze die jas zochten? Ligt er dichtbij toch?
Ziet er toch wel redelijk serieus uit. Ik heb goede hoop.
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:33 schreef zoekoog het volgende:

[..]

En honden hebben niets geroken toen ze die jas zochten? Ligt er dichtbij toch?
Speurhonden zijn ook niet altijd juist he er hoeft maar een stevige wind van de verkeerde richting te komen en wat regenval en dat kan hun reuk vermogen al zwaar belemmeren.
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:34 schreef ondeugend het volgende:
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:28:17 Een v d witte busjes is nu fietspad op, vrijwilligers staan nieuwsgierig te kijken #AnneFaber https://t.co/zclFaQYBsp reageer retweet
Ze hebben een soort vierkantje afgezet met lint.
Landgeldzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:34 schreef woxxel het volgende:
Lijkt mij het meest logisch dat ze in het gebied van de jas is. Aangezien de dader met dr fiets is verder gegaan
True. Dit dus. Waarom daar al niet nog meer gezocht is verbaasd me dan ook zeer.
Kim-Hollandzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:37
nielskalkman twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:25:51 Bij de vijver, die werd leeggepompt, nu wat activiteit. Straks wordt de dikke modderlaag op de bodem doorzocht https://t.co/VC3rCm9dMo reageer retweet
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:38
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:37 schreef Landgeld het volgende:

[..]

True. Dit dus. Waarom daar al niet nog meer gezocht is verbaasd me dan ook zeer.
of zou ze in een boom gelegd zijn?
Messinazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:38 schreef zoekoog het volgende:

[..]

of zou ze in een boom gelegd zijn?
Kijk nou zelf even naar de dikte van die bomen daar voor je zoiets plaatst.
Kim-Hollandzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:39
nielskalkman twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 13:58:41 Iedereen die met jeukende handen thuis zit: de vrijwilligers zijn getrainde specialisten die niets over het hoofd zien reageer retweet
Dus geen Bep en de kleinkinderen.
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:39
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:37 schreef Landgeld het volgende:

[..]

True. Dit dus. Waarom daar al niet nog meer gezocht is verbaasd me dan ook zeer.
Ja denk dat ze haar in de buurt van die jas en dat fietspad vinden die fiets en rugtas lijkt me alsof die op de vluchtroute van de dader lagen.
zomer86zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:39
Die honden waren blijkbaar toch echt verkouden. :')
theDutcherzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:38 schreef zoekoog het volgende:

[..]

of zou ze in een boom gelegd zijn?
Jij weet de spanning er wel goed in te houden :+
Leandrazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:39
Hmmz... toch niet?
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:30:16 Vrijwilligers gaan ook het fietspad weer op #AnneFaber https://t.co/apJhds7S3F reageer retweet
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:39 schreef Messina het volgende:

[..]

Kijk nou zelf even naar de dikte van die bomen daar voor je zoiets plaatst.
of struiken met dikke takken, of zou ze daar begraven liggen?
Messinazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:39 schreef zoekoog het volgende:

[..]

of struiken met dikke takken, of zou ze daar begraven liggen?
Niemand die het weet, zoekoog. Ja, de eventuele dader. Maar zulke vragen hier stellen is behoorlijk kansloos. ;)
Tante-Leenzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:27 schreef Ryan3 het volgende:
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:23:52 Fietspad langs Amersfoortseweg is nu afgezet, twee witte busjes zijn gekomen, pers mag er niet meer bij #AnneFaber https://t.co/E3pKXufMIT reageer retweet
[ afbeelding ]
Ben benieuwd of ze nu iets gevonden hebben.. Haar lichaam?
Landgeldzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:41
Vrijwilligers gaan fietspad weer op.
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:40 schreef Messina het volgende:

[..]

Niemand die het weet, zoekoog. Ja, de eventuele dader. Maar zulke vragen hier stellen is behoorlijk kansloos. ;)
ok, maar als iets in een struik of boom ligt (op kruising stam en tak, dan komt de lucht niet in de grond waar honden ruiken, het gat mij om breder denken..
gilliganzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:42
ZLMftLa.jpg

Maar dit is dus Defensie-terrein met een hek met prikkeldraad er omheen. Daar zou je iemand overheen kunnen gooien in een bossig stuk. En tot voor vandaag nog niet gezocht kennelijk.
Messinazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:41 schreef zoekoog het volgende:

[..]

ok, maar als iets in een struik of boom ligt (op kruising stam en tak, dan komt de lucht niet in de grond waar honden ruiken, het gat mij om breder denken..
Speurhonden ruiken dingen die onder water/onder de grond liggen zelfs. Denk niet dat een boom of struik die geur wegneemt.
StaceySingerzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:42 schreef gilligan het volgende:
[ afbeelding ]

Maar dit is dus Defensie-terrein met een hek met prikkeldraad er omheen. Daar zou je iemand overheen kunnen gooien in een bossig stuk. En tot voor vandaag nog niet gezocht kennelijk.
KoenLaureij twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:39:03 Ook op het militaire terrein van het WS Kamp aan de Hobbemalaan is gezocht. Speurhonden zijn daar ook ingezet. #AnneFaber reageer retweet
zomer86zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:43
Zijn ze nu weer bezig op de plek waar haar jas is gevonden?
theDutcherzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:43 schreef zomer86 het volgende:
Zijn ze nu weer bezig op de plek waar haar jas is gevonden?
Daar lijkt het wel op...
Physsiczaterdag 7 oktober 2017 @ 14:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:42 schreef gilligan het volgende:
[ afbeelding ]

Maar dit is dus Defensie-terrein met een hek met prikkeldraad er omheen. Daar zou je iemand overheen kunnen gooien in een bossig stuk. En tot voor vandaag nog niet gezocht kennelijk.
Dat was toch terrein dat niet meer in gebruik is? Is daar nog helemaal niet gezocht?
Frozen-assassinzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:42 schreef gilligan het volgende:
[ afbeelding ]

Maar dit is dus Defensie-terrein met een hek met prikkeldraad er omheen. Daar zou je iemand overheen kunnen gooien in een bossig stuk. En tot voor vandaag nog niet gezocht kennelijk.
Je kunt moeilijk alle stukken tegelijkertijd doorzoeken. Zoveel aanknopingspunten zijn er niet
Stupidiscozaterdag 7 oktober 2017 @ 14:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:43 schreef zomer86 het volgende:
Zijn ze nu weer bezig op de plek waar haar jas is gevonden?
Daar loopt nu ook weer de hele groep vrijwilligers dus lijkt me niets spectaculairs.
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:42 schreef gilligan het volgende:
[ afbeelding ]

Maar dit is dus Defensie-terrein met een hek met prikkeldraad er omheen. Daar zou je iemand overheen kunnen gooien in een bossig stuk. En tot voor vandaag nog niet gezocht kennelijk.
Dat zou ik gek vinden.. maar ja afwegingen, waar ik niet deskundig voor ben..
Robin_fokzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:44
"Volgens politiewoordvoerder Bernhard Jens, net aan de lijn, is er geen nieuwe ontwikkeling, voor zover hij weet #AnneFaber"
Frozen-assassinzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:45
Maar wij op een forumpje weten natuurlijk beter waar je moet zoeken ^O^
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:41 schreef zoekoog het volgende:

[..]

ok, maar als iets in een struik of boom ligt (op kruising stam en tak, dan komt de lucht niet in de grond waar honden ruiken, het gat mij om breder denken..
Honden ruiken niet alleen de grond maar ook de lucht en objecten, als er ergens een lijkt ligt te ontbinden en de omstandigheden als weer en windrichting zijn goed dan ruikt de hond die geur patronen gewoon. Maar bepaalde omstandigheden kan hun effectiviteit wel zwaar beinvloeden en minder betrouwbaar maken.
zoekoogzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:45 schreef Frozen-assassin het volgende:
Maar wij op een forumpje weten natuurlijk beter waar je moet zoeken ^O^
anders ipv beter
zomer86zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:45 schreef Frozen-assassin het volgende:
Maar wij op een forumpje weten natuurlijk beter waar je moet zoeken ^O^
Nee, maar hier werd even gedaan of haar lichaam werd gevonden. Leek me persoonlijk enigszins vreemd gezien het nieuws dat daar al uitgebreid gezocht zou zijn en dan zie je toch geen lichaam over het hoofd lijkt me.
Landgeldzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:42 schreef gilligan het volgende:
[ afbeelding ]

Maar dit is dus Defensie-terrein met een hek met prikkeldraad er omheen. Daar zou je iemand overheen kunnen gooien in een bossig stuk. En tot voor vandaag nog niet gezocht kennelijk.
Goede foto. Zou je dit misschien ook kunnen markeren met de gebieden waar al gezocht is?
Bayswaterzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:48
Ik neem aan dat het onderzoek zich niet alleen richt op het vinden van haar maar ook al naar een mogelijke dader.
Messinazaterdag 7 oktober 2017 @ 14:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:48 schreef Bayswater het volgende:
Ik neem aan dat het onderzoek zich niet alleen richt op het vinden van haar maar ook al naar een mogelijke dader.
Ze zijn naar mijn weten d'r telefoon ook nog kwijt...
Ryan3zaterdag 7 oktober 2017 @ 14:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:48 schreef Bayswater het volgende:
Ik neem aan dat het onderzoek zich niet alleen richt op het vinden van haar maar ook al naar een mogelijke dader.
Ik neem aan dat een ander team rechercheurs bezig is met tips.
Maktubzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:48 schreef Bayswater het volgende:
Ik neem aan dat het onderzoek zich niet alleen richt op het vinden van haar maar ook al naar een mogelijke dader.
Ja daarom blijven ze ook die vijver dreggen denk wel dat ze weten dat ze haar daar niet gaan vinden maar voor eventueel bewijsmateriaal als haar telefoon, sieraden of een wapen of zo.
Squadra-macaronizaterdag 7 oktober 2017 @ 14:52
ME met zwaailicht op de Hobbemalaan
Robin_fokzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:52
"Het zegt misschien niks, maar ME-busjes rijden nu nogal nerveus heen en weer met zwaailicht op de Hobbemalaan #AnneFaber"

Wat is er aan de hand??
gilliganzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:52
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:46 schreef Landgeld het volgende:

[..]

Goede foto. Zou je dit misschien ook kunnen markeren met de gebieden waar al gezocht is?
Volgens mij alles rechts van de Hobbemalaan, inclusief tuinen. Het stuk onder het Defensie-terrein vanochtend nog. Het stuk links van het fietspad zou zijn geweest, dat zou ook logisch zijn, maar dat weet ik niet zeker. Dat zullen al die vrijwilligers die net het fietspad zijn opgegaan wel (opnieuw) doen.
StaceySingerzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:53
DLiUzE0W4AA-aKg.jpg
StaceySingerzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:54
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:43:36 Volgens politiewoordvoerder Bernhard Jens, net aan de lijn, is er geen nieuwe ontwikkeling, voor zover hij weet #AnneFaber reageer retweet
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:54
Wat lopen mensen nou over een lichaam even over een hek heen gooien te lullen, een dood gewicht van zo'n 60 kilo gooi je echt niet even over een hek heen hoor :') zelfs met 2 man is dat niet te doen.
Stupidiscozaterdag 7 oktober 2017 @ 14:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:54 schreef StaceySinger het volgende:
VSchildkamp twitterde op zaterdag 07-10-2017 om 14:43:36 Volgens politiewoordvoerder Bernhard Jens, net aan de lijn, is er geen nieuwe ontwikkeling, voor zover hij weet #AnneFaber reageer retweet
Zie #280
S95Sedanzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:54 schreef Fokker89 het volgende:
Wat lopen mensen nou over een lichaam even over een hek heen gooien te lullen, een dood gewicht van zo'n 60 kilo gooi je echt niet even over een hek heen hoor :') zelfs met 2 man is dat niet te doen.
Logica is soms ver te zoeken ja.
#ANONIEMzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:55 schreef Stupidisco het volgende:

[..]

Zie #280
Een bron er bij is altijd wel prettig.
Squadra-macaronizaterdag 7 oktober 2017 @ 14:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:52 schreef Robin_fok het volgende:
"Het zegt misschien niks, maar ME-busjes rijden nu nogal nerveus heen en weer met zwaailicht op de Hobbemalaan #AnneFaber"

Wat is er aan de hand??
Troepenverplaatsing van vrijwilligers.
Robin_fokzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 oktober 2017 14:54 schreef Fokker89 het volgende:
Wat lopen mensen nou over een lichaam even over een hek heen gooien te lullen, een dood gewicht van zo'n 60 kilo gooi je echt niet even over een hek heen hoor :') zelfs met 2 man is dat niet te doen.
Mensen overschatten dat inderdaad heel erg. Als er een lichaam is achtergelaten, is het onwaarschijnlijk dat deze ver van de plek waar het is gebeurd af ligt.
Frozen-assassinzaterdag 7 oktober 2017 @ 14:56
Je gaat ook geen honderden meters slepen met een lichaam.. Vrij onwaarschijnlijk