quote:Op zaterdag 21 oktober 2017 21:33 schreef Cat-astrophe het volgende:
*schop*
Vanmiddag bericht vanuit het asiel: Kaatje heeft baas
Mijn contactpersoon wist niet welke mensen het waren, maar koppeling gebeurt daar altijd zorgvuldig dus ze is vast in een gouden mandje geland
Meestal begint het seizoen te lopen vanaf maart/april. Dan wil ik wel weer gaan opvangenquote:Op zaterdag 6 januari 2018 22:11 schreef -Miauw- het volgende:
Ah mooi beestjeFijn dat ze het goed heeft!
Ga je binnenkort nog kittens opnemen?
quote:Op vrijdag 19 april 2019 16:16 schreef Cat-astrophe het volgende:
OMG ik heb lapjes![]()
![]()
Of beter gezegd: lappen!
Één hele grote dikke (asiel: jij komt de dikke poes ophalen? O, als die maar in je mandje past)
En één kleine spekkige.
En die kleurtjes in diverse combinaties in drie andere poesjes.
[ afbeelding ]
Twee dames, twee heren, de oogjes doen het al.
[ afbeelding ]
Plus slagroomspuit. Nieuwe woonst is een beetje spannend, kroelen zijn fantastisch en de kattenbak is al goedgekeurd.
Ik voorzie weinig problemen met dit nest. *afklopt*
Ochquote:Op vrijdag 19 april 2019 16:16 schreef Cat-astrophe het volgende:
OMG ik heb lapjes![]()
![]()
Of beter gezegd: lappen!
Één hele grote dikke (asiel: jij komt de dikke poes ophalen? O, als die maar in je mandje past)
En één kleine spekkige.
En die kleurtjes in diverse combinaties in drie andere poesjes.
[ afbeelding ]
Twee dames, twee heren, de oogjes doen het al.
[ afbeelding ]
Plus slagroomspuit. Nieuwe woonst is een beetje spannend, kroelen zijn fantastisch en de kattenbak is al goedgekeurd.
Ik voorzie weinig problemen met dit nest. *afklopt*
OP is nog dichtquote:Op vrijdag 19 april 2019 23:09 schreef Guppyfriend het volgende:
TT change is made
En de OP is ook open!
Kan hem alleen quotenquote:
Geen idee sinds mijn vorige post.quote:
Sorryquote:Op zaterdag 20 april 2019 12:14 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Geen idee sinds mijn vorige post.Net klaar met werken en ik heb aansluitend een sauna afspraak staan.
Maar ik gok dat moeder en spekjes het prima redden zonder me. En misschien ook fijn voor haar, een dagje wennen aan de ruimte zonder vreemd mens erbij.
Update dan!quote:Op zaterdag 20 april 2019 13:10 schreef Muck het volgende:
[..]
Sorry![]()
Ik zie kittens en ben niet meer toerekeningsvatbaar![]()
Een dagje alleen kunnen pruttelen is zeker fijn voor haar, denk ik
quote:Op zaterdag 20 april 2019 18:31 schreef quickstepster het volgende:
Ze zijn fantastisch!![]()
![]()
En omdat het dikke spekkies zijn:
M&M, Malteser, Mars en Milky way? En mama dan Milka, geeft net zoveel melk/room als die paarse koeien
En waarom mag mams niet Milky way heten?quote:Op zaterdag 20 april 2019 18:31 schreef quickstepster het volgende:
Ze zijn fantastisch!![]()
![]()
En omdat het dikke spekkies zijn:
M&M, Malteser, Mars en Milky way? En mama dan Milka, geeft net zoveel melk/room als die paarse koeien
Milky all the wayquote:Op zaterdag 20 april 2019 19:41 schreef quickstepster het volgende:
Leef je uit! Ik had dus die paarse vlekjeskoeien associatiemaar milky way voor mams is net zo passend
Weet je ook gelijk waarom ze tóch zo dik is.quote:Op zondag 21 april 2019 06:31 schreef Cat-astrophe het volgende:
Na een dag waarin moeder niet meer had gegeten dan een half blikje tonijn in saus werd het echt tijd voor de dame om meer brandstof te tanken. Andere helft van het blikje bleek absoluut niet interessant.
Toen een andere mousse tevoorschijn gehaald en dat was prijs.
Kopje naar voren, snuffelsnuffel en uiteindelijk werd madame handgevoerd in de kraammand. De kinderen zijn nog nooit zo grondig gepoetst, want uiteraard vielen er stukjes vanaf.
Andere helft met extra water neergezet voor de nacht en dat was vanmorgen schoon op. En de halve bak brokken leeg.
Het loopt nog niet hard met de namenpoolquote:
Ik ben niet verder gaan nadenken, vond de voorstellen perfectquote:Op maandag 22 april 2019 19:08 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Het loopt nog niet hard met de namenpool
Zouden ze zo onder de indruk zijn van jouw voorstel?
Wat ik overigens ook heel leuk vond![]()
Alsof je ooit nog een Malteser kunt etenquote:Op donderdag 25 april 2019 16:04 schreef Lucky_Strike het volgende:
Nou heb ik trek in chocolade maar ik heb alleen een Snickers
Ja die is echt wel superdupercutequote:Op donderdag 25 april 2019 16:07 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Alsof je ooit nog een Malteser kunt etenKijk naar dat snoetje
@Malteserquote:Op donderdag 25 april 2019 16:07 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Alsof je ooit nog een Malteser kunt etenKijk naar dat snoetje
quote:Op donderdag 25 april 2019 15:52 schreef Cat-astrophe het volgende:
Het clubje begint steeds meer bij het huishouden te horen, dus tijd voor het grote namenfeest.
Met dank aan quickstepster![]()
De kittens vonden de fotosessie matig interessant, eten/slapen bleek voor sommigen belangrijker.
M&M (moet wel, met haar vele kleurtjes)
[ afbeelding ]
Geen typische lap. Ze is lief, rustig en tevreden
Zusje Malteser ( @:malteser)
[ afbeelding ]
Undercover lap: heeft sinds een paar dagen o-ver-al commentaar op en schuimt de hele mand af.
Ik-heb-geen-tijd-voor-foto-want-ik-moet-drinken katertje Milky way
[ afbeelding ]
Kleinste van het stel (en met deze reuzen ben je al snel klein), snel tevreden.
Mocht even wakker gemaakt worden: Mars
[ afbeelding ]
Je zou denken dat die naam beter past bij zijn zwarte broer, maar deze dondersteen zet de tent nu al meer overhoop dus die verdient de naam van de God van de oorlog.
En uiteraard onze onvolprezen, elke dag dapperder wordende, inmiddels zeer teleurgesteld zijnde als er geen vers natvoer in het bakje zit en buiten de mand kuierende om kroelen te halen.... Milka (ja, toch, naar de slagroomkoe!)
[ afbeelding ]
M&M heeft nog flink wat groeien te doen.
quote:
quote:
16 jaar vergeet je niet snel en je kat is nooit vervangbaar. Maar pleegnestjes kunnen zeker een leuke afleiding zijn.quote:Op zaterdag 27 april 2019 15:54 schreef Lingue het volgende:
Ik vind dit zo een leuk topic dat ik af en toe overweeg om ook een nestje op te gaan vangen.
Helaaa paar weken geleden mijn lieve kat in moeten laten slapen 😢 na 16 jaar lief en leed gedeeld te hebben.
Of er een ‘nieuwe’ kat gaat komen betwijfel ik maar zo een opvangnestje is dan natuurlijk wel heel gezellig.
Bobje moet er maar mee leren omgaanquote:Op zaterdag 27 april 2019 19:23 schreef Renesite het volgende:
Gaaaaawd... Wil ik. Maar Bob doen we dit niet aan!
Tot half juni.quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:21 schreef Kirb het volgende:
Ze zijn echt zo leuken goeie namen! Fijn dat ze 't zo goed doen.
Tot wanneer blijven ze bij je?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |