volgens mij kan iedere boerenlul met een beetje geld Abbey Road afhuren voor een opneemsessiequote:Op zaterdag 7 oktober 2017 18:15 schreef Cee het volgende:
En Vriend Van de Show Jonathan Jeremiah komt iedere dag langs.
Verder mogen luisteraars tips insturen want redacties zijn lui.![]()
Abbey Road bezoeken is logisch maar slaat eigenlijk nergens op want zelfs Guus Meeuwis nam er een plaat op dus hoe Londens is dat? Hoop dus op z’n minst dat die week gericht is op muziek UIT Londen (e.o.) in plaats van muziek die in Londen is opgenomen door artiesten uit alle windstreken.
Weer aan den arbeit?quote:
Nee woensdag pas weerquote:
Niks mis mee.quote:Op maandag 9 oktober 2017 08:23 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Nee woensdag pas weer
Maar wel ff in m’n oude ritme proberen te komen alvast dus lekker op tijd op
Zo ff sporten
True. Dit nummer vind ik ook maar middelmaat. Alleen de "You can't start a fire"-lijntjes zijn heerlijk.quote:
The Riverquote:Op maandag 9 oktober 2017 09:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik word vooral warm van Born to Run, Jungleland, Badlands, Thunder Road, uhm welke heb je nog meer..
Daar vind ik echt geen zak aan. Net als POOOORN in the USAquote:
Alleen die eerste vind ik niks, de rest wel mee eens. En Brilliant Disguise, Human Touch, Streets of Philadelphia.quote:Op maandag 9 oktober 2017 09:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik word vooral warm van Born to Run, Jungleland, Badlands, Thunder Road, uhm welke heb je nog meer..
Van die laatste val ik altijd in slaap, die eerste 2 mee eens ja.quote:Op maandag 9 oktober 2017 09:15 schreef Bronson het volgende:
[..]
Alleen die eerste vind ik niks, de rest wel mee eens. En Brilliant Disguise, Human Touch, Streets of Philadelphia.
Komt vooral door de film dat ik hem goed vind.quote:Op maandag 9 oktober 2017 09:15 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Van die laatste val ik altijd in slaap, die eerste 2 mee eens ja.
Dan had ik de eerste opname van deze plaat verbrand.quote:Op maandag 9 oktober 2017 09:19 schreef Bronson het volgende:
If I could tuuuuurrrnnnn,
Tuuurrrnn back the hands of time.
Goeie.quote:Op maandag 9 oktober 2017 09:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dan had ik de eerste opname van deze plaat verbrand.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |