Nee, dat is zeker zo. Fysiotherapie valt daarom ook in een grijs gebied. 90 procent van wat een fysiotherapeut doet is niet bewezen.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 01:58 schreef Philosocles het volgende:
[..]
Op het gebied van fysiotherapie zijn er diverse wetenschappelijke vaktijdschriften. Die zijn peer reviewed en erkend binnen de medische wetenschap, met andere woorden, de methodes zijn onderhavig aan onderzoek en revisie. Dat kun je van reïncarnatietherapie of homeopathie niet zeggen. Lijkt me dus alleszins fair play van Lubach.
Ja? Dat wist ik niet. Dus geld van mijn basisverzekering (of van belastingmiddelen) kan gebruikt worden voor aanvullende verzekeringen?quote:Op donderdag 12 oktober 2017 08:50 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Aanvullende verzekeringen werken ook collectief mee... dus als jij geen aanvullend hebt kan jouw geld wel voor aanvullend gebruikt worden natuurlijk.
Natuurlijk betaal je daar voor mee dat is hoe (zorg)verzekeringen werken, door samen een x bedrag te betalen kun je er voor zorgen dat anderen dat geld kunnen gebruiken. Zo betalen mensen die nooit ziek worden voor mensen die vaak ziek worden. Hetzelfde geldt voor mensen die een ongeluk hebben we betalen met z'n allen voor een stukje zekerheid van het collectief.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 11:21 schreef papert het volgende:
[..]
Ja? Dat wist ik niet. Dus geld van mijn basisverzekering (of van belastingmiddelen) kan gebruikt worden voor aanvullende verzekeringen?
Dat vind ik het punt van Lubach nog wel een stuk sterker maken, en zelfs een probleem op zichzelf.
Ik betaal namelijk ook liever niet mee aan fysiotherapie, voor de nieuwe bril elke 2 jaar, enz.
Ja, dat begrijp ik goed. Ik dacht alleen dat er een financiële muur was tussen de basisverzekering (verplichte verzekering) en de aanvullende verzekeringen. Voor alles wat in het basispakket zit, heb ik geen enkel probleem om solidair te zijn met mensen die ziek worden, of een ongeluk krijgen. Wat mij betreft mag al die zorg ook in het basispakket, ook al zou dat mij extra geld kosten.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 11:23 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Natuurlijk betaal je daar voor mee dat is hoe (zorg)verzekeringen werken, door samen een x bedrag te betalen kun je er voor zorgen dat anderen dat geld kunnen gebruiken. Zo betalen mensen die nooit ziek worden voor mensen die vaak ziek worden. Hetzelfde geldt voor mensen die een ongeluk hebben we betalen met z'n allen voor een stukje zekerheid van het collectief.
Ik weet niet exact hoe van binnen uit geregeld zijn maar ik was er vanuit gegaan dat zaken gewoon op een hoop gegooid werden.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 11:32 schreef papert het volgende:
[..]
Ja, dat begrijp ik goed. Ik dacht alleen dat er een financiële muur was tussen de basisverzekering (verplichte verzekering) en de aanvullende verzekeringen. Voor alles wat in het basispakket zit, heb ik geen enkel probleem om solidair te zijn met mensen die ziek worden, of een ongeluk krijgen. Wat mij betreft mag al die zorg ook in het basispakket, ook al zou dat mij extra geld kosten.
Daar ging ik niet vanuit. Lijkt me ook heel onlogisch. Ben daar wel benieuwd naar. Was er al even naar op zoek, maar nog niks gevonden.quote:Op donderdag 12 oktober 2017 11:33 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik weet niet exact hoe van binnen uit geregeld zijn maar ik was er vanuit gegaan dat zaken gewoon op een hoop gegooid werden.
Wat heeft die kwal met Lübach te maken?quote:
Topfragment. Heerlijk vervolg op Netherlands secondquote:Op donderdag 12 oktober 2017 22:23 schreef zoem het volgende:
Dat filmpje van ZML bij de Televizier ring![]()
Heerlijk die referentie met ER second, ZML first
Ja, maar om nou mee te betalen aan wat zweefteven die beweren je met wat geklets beter te kunnen makenquote:Op donderdag 12 oktober 2017 11:23 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Natuurlijk betaal je daar voor mee dat is hoe (zorg)verzekeringen werken, door samen een x bedrag te betalen kun je er voor zorgen dat anderen dat geld kunnen gebruiken. Zo betalen mensen die nooit ziek worden voor mensen die vaak ziek worden. Hetzelfde geldt voor mensen die een ongeluk hebben we betalen met z'n allen voor een stukje zekerheid van het collectief.
Dit inderdaadquote:Op donderdag 12 oktober 2017 22:26 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Ja, maar om nou mee te betalen aan wat zweefteven die beweren je met wat geklets beter te kunnen maken
* OscarMopperkont betaalt liever mee aan mensen die taaislijmziektemedicijnen nodig hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |