Foto's: https://www.facebook.com/nathanfidder/posts/10155756692388622quote:De Utrechtse Anne Faber (25) is sinds vrijdagavond 19.00 uur vermist. Dat laten haar vrienden aan DUIC weten. Ook de politie heeft een vermissingsbericht gepubliceerd.
De vrouw vertrok vrijdagavond op de fiets vanuit Rijnsweerd en stuurde om 18.50 uur een whatsappberichtje aan haar vriend dat ze onderweg was ter hoogte Hollandse Rading. Anne zou later op de avond naar een bruiloft in Nieuwegein gaan, maar is daar nooit aangekomen.
Vrienden en familie zijn een grote zoektocht gestart, onder andere in en om Hollandse Rading, maar die heeft tot nu toe nog niets opgeleverd. Ze zijn ongerust en hebben de recherche ingeschakeld. “We proberen overal zo veel mogelijk berichten te plaatsen, zodat iedereen meezoekt”, vertelt Anna Steenmeijer, een goede vriendin van Anne. Het is haar vrienden en familie onduidelijk waarom ze onderweg was naar Hollandsche Rading.
Anne heeft blond haar, blauwe ogen en droeg op de avond van haar verdwijning een groene parka. Ze is ongeveer 1,70 meter lang en heeft een zwarte omafiets met een bagagedrager voorop. Mensen die het meisje ergens hebben zien rijden, wordt verzocht contact op te nemen met de politie of de familie.
quote:Op zondag 1 oktober 2017 20:12 schreef Stupidisco het volgende:
Politie onderzoekt vermissing van Anne Faber
Utrecht / Baarn - Sinds vrijdagavond 29 september is de 25-jarige Anne Faber vermist. De politie is een opsporingsonderzoek gestart en zoekt getuigen.
Anne is op 29 september weggegaan op een zwarte opoefiets van het merk en type Batavus Old Dutch met voorop een rekje. Een opvallend detail is dat de fiets handremmen heeft. Het was noodweer die avond; rond 18.40 uur begonnen de eerste buien en het heeft daarna ook geonweerd. Volgens het KNMI was het die avond zelfs gevaarlijk weer. Rond 18.50 uur maakte Anne nog een selfie in de regen die ze verstuurde via WhatsApp. Uit onderzoek blijkt dat deze foto genomen is op de hoek van de Amsterdamsestraatweg met de Hilversumsestraatweg in Baarn. Zowel de tactische recherche als de forensische opsporing zet alles op alles om Anne te vinden. Zo is er een politiehelikopter ingezet om te kijken of er door middel van warmtebeelden haar verblijfplaats te achterhalen is, wordt er gesproken met getuigen en bekenden van Anne en worden telefoongegevens bekeken. Ook worden tips nagelopen die onder andere binnekomen via de opsporingstiplijn. Vooralsnog is er nog geen duidelijkheid over wat Anne is overkomen en waar zij nu is. Een groot rechercheteam werkt aan de zaak.
Op zondagavond 1 oktober werd een zoekactie gestart in een zoekgebied rondom haar laatst bekende locatie (de plek waar de selfie is gemaakt). Deze zoekactie is bewust nog voor het donker van start gegaan. Helaas is nog niets van Anne vernomen en er alle scenario’s worden opengehouden.
Bron: Politie
I know. Dat weet mijn oma nog wel. Een parka had ik echter nog nooit van gehoord. Maar ik ben dan ook niet dagelijks met mode bezig.quote:
Heeft weinig met mode, maar veel met algemene kennis te maken.quote:Op zondag 1 oktober 2017 11:21 schreef Silven het volgende:
I know. Dat weet mijn oma nog wel. Een parka had ik echter nog nooit van gehoord. Maar ik ben dan ook niet dagelijks met mode bezig.
Mwa, mijn algemene kennis is bovengemiddeld. Ik denk dat als ik 10 mensen vraag wat een parka is dat er misschien 2 het weten zonder te googlen.quote:Op zondag 1 oktober 2017 11:22 schreef Copycat het volgende:
[..]
Heeft weinig met mode, maar veel met algemene kennis te maken.
Ik betwijfel het.quote:Op zondag 1 oktober 2017 11:23 schreef Silven het volgende:
Mwa, mijn algemene kennis is bovengemiddeld. Ik denk dat als ik 10 mensen vraag wat een parka is dat er misschien 2 het weten zonder te googlen.
Trilby's zijn hoedjes.quote:Op zondag 1 oktober 2017 11:21 schreef Silven het volgende:
[..]
I know. Dat weet mijn oma nog wel. Een parka had ik echter nog nooit van gehoord. Maar ik ben dan ook niet dagelijks met mode bezig.
Zal vast, dat is echt geen algemene kennis meer hoor. Zo ken ik er nog eentje; ik heb gisteren nog een managed switch geconfigureerd met een aantal tagged VLAN's en 2 trunk poorten. Jij weet vast wel wat ik bedoel. Is gewoon algemene kennis.quote:
Een parka is een 3/4 jas met capuchon, die bestand is tegen kou, wind en regen.quote:Op zondag 1 oktober 2017 11:24 schreef sp3c het volgende:
is gewoon een dikke jas
bontkraagje erop etc.
quote:
ken je Google al?quote:Op zondag 1 oktober 2017 11:21 schreef Silven het volgende:
[..]
I know. Dat weet mijn oma nog wel. Een parka had ik echter nog nooit van gehoord. Maar ik ben dan ook niet dagelijks met mode bezig.
Een van de usual suspects heeft in een ander murder mystery topic in BNW al aangegeven dit niet in NWS te willen bespreken, want trollsquote:
bontkraag hoort niet, het gaat om lengte van de jas (halflang)quote:Op zondag 1 oktober 2017 11:24 schreef sp3c het volgende:
is gewoon een dikke jas
bontkraagje erop etc.
Of ik dit weet maakt niet uit want als ik het aan 10 mensen vraag weten er misschien 2 het antwoord. Hierdoor kan ik mijn algemene kennis als bovengemiddeld blijven zien.quote:Op zondag 1 oktober 2017 11:27 schreef Silven het volgende:
[..]
Zal vast, dat is echt geen algemene kennis meer hoor. Zo ken ik er nog eentje; ik heb gisteren nog een managed switch geconfigureerd met een aantal tagged VLAN's en 2 trunk poorten. Jij weet vast wel wat ik bedoel. Is gewoon algemene kennis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |