Het parcours.quote:Team time trial events
17 September 12:05 13:55 Women's teams 42.5 km (26.4 mi)
15:35 17:25 Men's teams 42.5 km (26.4 mi)
Individual time trial events
18 September 10:35 11:50 Junior women 16.1 km (10.0 mi)
13:05 17:35 Under-23 men 37.2 km (23.1 mi)
19 September 11:35 13:30 Junior men 21.1 km (13.1 mi)
15:55 17:15 Elite women 21.1 km (13.1 mi)
20 September 13:05 17:45 Elite men 31.0 km (19.3 mi)
Road race events
22 September 10:05 12:15 Junior women 76.4 km (47.5 mi)
13:15 17:35 Under-23 men 191.0 km (118.7 mi)
23 September 09:30 12:45 Junior men 135.5 km (84.2 mi)
13:15 17:15 Elite women 152.8 km (94.9 mi)
24 September 10:05 16:50 Elite men 276.5 km (171.8 mi)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Individuele tijdrit (mannen)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Overige tijdritten via; https://bergen2017.no/courses/time-trial/
Wegrit (circuit)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De Nederlanders![]()
Elite-Vrouwen
Tijdrit
Ellen van Dijk
Anna van der Breggen
Annemiek van Vleuten
Wegwedstrijd
Anna van der Breggen
Ellen van Dijk
Annemiek van Vleuten
Chantal Blaak
Marianne Vos
Amy Pieters
Lucinda Brand
Janneke Ensing
Elite-Mannen
Tijdrit:
Tom Dumoulin
Wilco Kelderman
Wegwedstrijd:
Niki Terpstra
Tom Dumoulin
Jos van Emden
Dylan van Baarle (onzeker na val ToB)
Sebastian Langeveld
Bauke Mollema
Lars Boom
Wout Poels
Koen de Kort
Beloften-Mannen
Wegwedstrijd:
Fabio Jakobsen
Bram Welten
Julius van den Berg
Joris Nieuwenhuis
Pascal Eenkhoorn
Junior-vrouwen
Tijdrit:
Anne de Ruiter
Marit Raaijmakers
Wegwedstrijd:
Anne de Ruiter
Marit Raaijmakers
Lorena Wiebes
Eva Jonkers
Noa Jansen
Rozemarijn Ammerlaan
Junior-mannen
Tijdrit:
Thymen Arensman
Daan Hoole
Wegwedstrijd
Thymen Arensman
Daan Hoole
Maikel Zijlaard
Minne Verboom
Marijn van den Berg
Danny van der Tuuk![]()
Op je 18e een lichaam van een vent van 25 hebben, ja, deze gaat heel ver komen. Pleur toch lekker op met al die Scandinaviėrs in de jeugdcategorieėn.Put these foolish ambitions to rest.![]()
In tegenstelling tot Egholm is Johansen wel gewoon echt een wereldtopper bij de junioren. Egholm won gewoon door die kopgroep die vooruit bleef.quote:Op zaterdag 23 september 2017 12:49 schreef Mykonos het volgende:
Zoveel gaan we van Johansen horen volgend jaar![]()
heywoodu
![]()
Van bijna dood tot olympiėr:![]()
Best wel ja.quote:Op zaterdag 23 september 2017 12:48 schreef Mykonos het volgende:
Die Johansen heeft ook echt de kop van een juniorVan bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval![]()
Krigbaum won ook van alles en nog wat en die was niet eens goed genoeg voor de beloftenploeg van Lotto Soudal.quote:Op zaterdag 23 september 2017 12:52 schreef TheArt het volgende:
[..]
In tegenstelling tot Egholm is Johansen wel gewoon echt een wereldtopper bij de junioren. Egholm won gewoon door die kopgroep die vooruit bleef.Put these foolish ambitions to rest.![]()
Dit inderdaad.quote:Op zaterdag 23 september 2017 08:45 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Bij Thorwald Veneberg is iedereen kopman, wel zo gezellig.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Straks gaan we allemaal juichen voor het achtkoppige monster van de Oranje Galįcticas.
https://www.ad.nl/wielren(...)van-het-wk~ad1d3928/
![]()
![]()
Cringe.quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:00 schreef Pistolero het volgende:
Straks gaan we allemaal juichen voor het achtkoppige monster van de Oranje Galįcticas.
[ afbeelding ]
https://www.ad.nl/wielren(...)van-het-wk~ad1d3928/
Put these foolish ambitions to rest.![]()
ADquote:Op zaterdag 23 september 2017 13:00 schreef Pistolero het volgende:
Straks gaan we allemaal juichen voor het achtkoppige monster van de Oranje Galįcticas.
[ afbeelding ]
https://www.ad.nl/wielren(...)van-het-wk~ad1d3928/
.
![]()
quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:00 schreef Pistolero het volgende:
Straks gaan we allemaal juichen voor het achtkoppige monster van de Oranje Galįcticas.
[ afbeelding ]
https://www.ad.nl/wielren(...)van-het-wk~ad1d3928/
![]()
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Is er serieus al een wedstrijd afgelopen? Ik ben net wakker. Wat een goddeloos tijdstip zeg.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Het was maar een dikke banden race, je hebt dus niks gemist.quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:11 schreef Mani89 het volgende:
Is er serieus al een wedstrijd afgelopen? Ik ben net wakker. Wat een goddeloos tijdstip zeg.![]()
Ok gelukkig maar!quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:13 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Het was maar een dikke banden race, je hebt dus niks gemist.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Zegt de man die doorgefokte capibara's bewierookt.quote:Op zaterdag 23 september 2017 12:49 schreef Koffieplanter het volgende:
Op je 18e een lichaam van een vent van 25 hebben, ja, deze gaat heel ver komen. Pleur toch lekker op met al die Scandinaviėrs in de jeugdcategorieėn.![]()
Pieken die ook allemaal als belofte, of hebben zij hun fysieke top ook op hun 23e bereikt dan? Domme post.quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:15 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Zegt de man die doorgefokte capibara's bewierookt.Put these foolish ambitions to rest.![]()
Zelfs daar hebben ze je al door.quote:Op zaterdag 23 september 2017 12:49 schreef Koffieplanter het volgende:
Op je 18e een lichaam van een vent van 25 hebben, ja, deze gaat heel ver komen. Pleur toch lekker op met al die Scandinaviėrs in de jeugdcategorieėn.
Don't mind, if it was a colombian in the top-20, it was a massive achievement.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Ware het niet dat ik dat al weerlegd heb door te stellen dat het voor elk land een achievement zou zijn, zo lang zij geen Denemarken of Noorwegen heten, maar dat laat je leuk achterwege.quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:20 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Zelfs daar hebben ze je al door.
Don't mind, if it was a colombian in the top-20, it was a massive achievement.Put these foolish ambitions to rest.![]()
Klopt want dat was ook niet in het belang van het punt dat ik probeerde te maken.quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:21 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ware het niet dat ik dat al weerlegd heb door te stellen dat het voor elk land een achievement zou zijn, zo lang zij geen Denemarken of Noorwegen heten, maar dat laat je leuk achterwege.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Met Herbert. Mag ik zeggen dat dat een verademing is tov Joris?quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:27 schreef Van_Poppel het volgende:
NOS livestream is inmiddels actief:
https://nos.nl/livestream(...)-wegwedstrijd-v.html![]()
Zelfs José Been is een verademing tov Joris.quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:27 schreef IbanMayo het volgende:
[..]
Met Herbert. Mag ik zeggen dat dat een verademing is tov Joris?![]()
Weer zo'n tyfus Deentje gewonnen, ga weg.
Gaat zeker ook voor Joker koersen?Jack does it in real time...![]()
quote:quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:27 schreef Van_Poppel het volgende:
NOS livestream is inmiddels actief:
https://nos.nl/livestream(...)-wegwedstrijd-v.html![]()
Dit kan niet hoor...quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:00 schreef Pistolero het volgende:
Straks gaan we allemaal juichen voor het achtkoppige monster van de Oranje Galįcticas.
[ afbeelding ]
https://www.ad.nl/wielren(...)van-het-wk~ad1d3928/
Zou het wel tof vinden wanneer Vos wint vanmiddag, maar Van Vleuten gun ik de titel het meeste.
Jack does it in real time...![]()
Waarschijnlijk niet, verkeerde windrichting.quote:You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024![]()
Dat is zeer spijtig.quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:46 schreef Felagund het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet, verkeerde windrichting.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Straks Nederlands podium, minder die ik het niet voorCancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+![]()
KLEEN SWEEP!!!!quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:52 schreef franklop het volgende:
Straks Nederlands podium, minder die ik het niet voor![]()
ja hoor.quote:Op zaterdag 23 september 2017 13:27 schreef IbanMayo het volgende:
[..]
Met Herbert. Mag ik zeggen dat dat een verademing is tov Joris?![]()
Zonde voor Arensman. Zijn versnellingsapparaat was kapot, waardoor hij in volle finale niet zwaarder meer kon schakelen. Daardoor kon hij ook het peloton dus niet meer voorblijven![]()
Dan wordt het lastig om terug te keren.quote:Op zaterdag 23 september 2017 14:45 schreef TheArt het volgende:
Ja José. Druyts rijdt al op 11 minuten.![]()
sterk team voor de Belgjes vanmiddagquote:Op zaterdag 23 september 2017 14:45 schreef TheArt het volgende:
Ja José. Druyts rijdt al op 11 minuten.![]()
![]()
![]()
Morgen hebben ze denk ik wel veruit de sterkste ploegquote:Op zaterdag 23 september 2017 14:46 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
sterk team voor de Belgjes vanmiddag![]()
![]()
![]()
Mensen die Van Avermaet en Matthews als topfavorieten bombarderen voor morgen
Ik ben vooral benieuwd naar Kwiat en Moscon (weet niet eens of hij meedoet?), toch wel de twee bazen van het peloton.![]()
106km nog.... pffff.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.![]()
morgen is een heel ander verhaalquote:Op zaterdag 23 september 2017 14:47 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Morgen hebben ze denk ik wel veruit de sterkste ploegMaar de beste ploeg hebben en winnen is nog wel iets anders, zie Sagan en Matthews maar te lossen. En laat je een man van de tweede lijn met een Dumoulin of Ulissi wegrijden? Lastig koersje morgen.
![]()
quote:,,Wij hebben geen afmaker'', zegt Dumoulin over de Nederlandse ploeg. En over zichzelf. ,,Ik ben bijna altijd de traagste in een groep, dus voor mij wordt het heel moeilijk om te winnen. Ik ben niet sterk genoeg om iedereen uit mijn wiel te kletsen. Ik moet het van een leep moment gebruik maken. Geluk hebben en proberen weg te rijden, maar de rest snapt ook wel dat ze mij geen tien meter moeten geven.''
Afwachten is morgen een doodzonde. Maar voor opportunisme is geen plek, zegt Poels. ,,Niet aanvallen om het aanvallen. De wedstrijd maken is mooi voor het publiek, maar daar moeten wij schijt aan hebben. We willen toch een goede uitslag? Dan gaat het er om dat er in de laatste kilometers nog minimaal eentje van ons bijzit.''
Dumoulin tekent het Nederlandse strijdplan uit. ,,Het moet een afvalkoers worden. Dan blijven de sterke mannen vanzelf over. En die hebben wij genoeg.'' Als dan een klein groepje met daarbij één in het oranje naar de streep rijdt, volgt wellicht een uitval in de finale. Denk aan Tom Leezer in Qatar vorig jaar of Niki Terpstra in Australiė in 2010. Een dosis geluk is noodzaak. Ook mooi meegenomen: tegenstanders die naar elkaar kijken.
Aangezien een renner van het kaliber Sagan-Matthews-Van Avermaet ontbreekt, is er niet één Nederlandse kopman. Dus niet: alles voor Dumoulin. ,,Lars, Niki en ik zullen de vooruitgeschoven mannen zijn'', zegt Dumoulin zelf. ,,Daarachter hebben we nog best veel mannen. Wout en Bauke gaan zeker de benen hebben om erbij te zitten. Dus we moeten een heel open koers creėren.'' En daarvoor moeten offers worden gebracht, zegt Dumoulin: ,,Want als we met negen man aan de start staan die allemaal in hun eigen kansen denken, gaat het niks worden. We zullen een aantal jongens moeten hebben die de koers gaan openbreken.''![]()
Toch schitterend dat er andere landen zijn die besluiten op kop te rijden waardoor de Nederlandse vrouwen nog niets hebben hoeven doen![]()
![]()
Schijnbaar al paar keer bijna aanrijding geweest tussen renners en volgauto's dit WK.Net efkes anges![]()
Bij de beloften gisteren zelfs helemaalquote:Op zaterdag 23 september 2017 14:59 schreef Sjoerd102 het volgende:
Schijnbaar al paar keer bijna aanrijding geweest tussen renners en volgauto's dit WK.Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
Gisteren was het geen bijna-aanrijdingquote:Op zaterdag 23 september 2017 14:59 schreef Sjoerd102 het volgende:
Schijnbaar al paar keer bijna aanrijding geweest tussen renners en volgauto's dit WK.![]()
![]()
Vreemd genoeg hoor je dan ITT motoren niemand zeggen. er moeten minder volgauto's in koersNet efkes anges![]()
Van Vleuten, Van der Breggen, Vos
Van Dijk, Blaak
Ensing
Pieters, Brand
Dat zal dus de taakverdeling zijn.![]()
heywoodu
![]()
Van bijna dood tot olympiėr:![]()
Daar lag en stond NebenVan bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval![]()
quote:Op zaterdag 23 september 2017 15:30 schreef johannes_vermeer het volgende:
Hebben jullie ook gelezen dat Han Kock een 1-2-3-4-5-sweep verwacht? Wat een vieze chauvinist.HanGodquote:Verslaggever Han Kock had in eerste instantie twee buitenlandse rensters in zijn topvijf staan, maar nadat hij vrijdagochtend de training van de Nederlandse ploeg had gezien, veranderde hij van gedachten. "Er gaat sowieso een Nederlandse winnen. Dus ik zet Chantal Blaak en Ellen van Dijk er ook nog bij."![]()
![]()
Zo wordt er vanuit het buitenland zo'n beetje naar gekeken:twitter:PWCycling twitterde op zaterdag 23-09-2017 om 15:32:31The fact that the Dutch have a rider of the calibre of @lucinda_brand to chase the breaks in #Bergen2017! Wow! reageer retweet
![]()
Dat is zowat een voorwaarde om bij de NOS te werkenquote:Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.![]()
heywoodu
![]()
Van bijna dood tot olympiėr:![]()
Nederland heeft drie keer goud Michel, Sunweb-mannen is Duits goud.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval![]()
Is ook bizar natuurlijk ten opzichte van de andere teams.quote:Op zaterdag 23 september 2017 15:33 schreef TheArt het volgende:
Zo wordt er vanuit het buitenland zo'n beetje naar gekeken:twitter:PWCycling twitterde op zaterdag 23-09-2017 om 15:32:31The fact that the Dutch have a rider of the calibre of @lucinda_brand to chase the breaks in #Bergen2017! Wow! reageer retweet
Wind extinguishes a candle and energizes fire![]()
En hij vergeet de medaille van Boels-Dolmans toch?quote:Op zaterdag 23 september 2017 15:35 schreef heywoodu het volgende:
Nederland heeft drie keer goud Michel, Sunweb-mannen is Duits goud.![]()
heywoodu
![]()
Van bijna dood tot olympiėr:![]()
Ik dacht dat het alleen over goud gingquote:Op zaterdag 23 september 2017 15:37 schreef Sked het volgende:
[..]
En hij vergeet de medaille van Boels-Dolmans toch?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiėr in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval![]()
Hij noemde wel Van der Breggenquote:Op zaterdag 23 september 2017 15:38 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik dacht dat het alleen over goud ging![]()
wat nogal onzin is als het team en de helft van de renners Nederlands zijnquote:Op zaterdag 23 september 2017 15:35 schreef heywoodu het volgende:
Nederland heeft drie keer goud Michel, Sunweb-mannen is Duits goud.![]()
Tja, rijden op Duits licentiequote:Op zaterdag 23 september 2017 15:41 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
wat nogal onzin is als het team en de helft van de renners Nederlands zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |