SPOILER: F.A.Q.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Slowchat is toegestaan, maar houd tijdens shows graag wel rekening met de DJ! Praat op deze momenten het liefst over de muziek en de DJ's die aan het draaien zijn voor jouw plezier en vermaakWe hebben ook een Facebookpagina: klik
DISCLAIMER
Radio49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk, dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's
Mobiel luisteren kan via de app TuneIn en dan deze link: Mobiele luisterlink
Nieuw: Radio 49 TAILBOT webplayer
http://www.radio49.ga/player.htmlLambo of Rekt
Hoi Mad.....quote:
Ik schakel net in en herkende Panama er al niet in...quote:Op zaterdag 9 september 2017 21:43 schreef Melting het volgende:
[..]
Hoi Mad.....![]()
Ik draai overigens Drop dead legs. Maar had daar geen hoesje van.
heel, heel eventjes maarquote:
Hoi livelink.quote:Op zaterdag 9 september 2017 21:58 schreef livelink het volgende:
Al een tijdje ingetuned, maar was nog wat afgeleid.
quote:Op zaterdag 9 september 2017 21:58 schreef livelink het volgende:
Al een tijdje ingetuned, maar was nog wat afgeleid.
quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:00 schreef Symphonic het volgende:
Trouwens, de plaatselijke Rijper kerkorgeldroplul speelde de kerversie van Carnaval Festival op het orgel![]()
En ik mocht niet meebleren van DDM
wijs antwoordquote:
Hij is van de week in het podium gevallen, in Amsterdam.quote:
Sterker nog, in een luik in het podium...quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:07 schreef Melting het volgende:
[..]
Hij is van de week in het podium gevallen, in Amsterdam.
en behoorlijk hardquote:Op zaterdag 9 september 2017 22:07 schreef Melting het volgende:
[..]
Hij is van de week in het podium gevallen, in Amsterdam.
Ik zag het op een filmpje ja.quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:08 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Sterker nog, in een luik in het podium...
Zou je dat nou wel doen, just me?quote:
quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:14 schreef CindieY het volgende:
Zo, hier had ik wel weer eens zin in qua muziek
Ik vind dat ik dat verdiend hebquote:Op zaterdag 9 september 2017 22:15 schreef Melting het volgende:
[..]
Zou je dat nou wel doen, just me?
quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:17 schreef Melting het volgende:
[..]
In dat geval.... proost! [ afbeelding ]
Meestal laat ik het headbangen maar achterwege, krijg je zo'n last van je nek vanquote:
Daarom deed ik dat ook nooit.quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:21 schreef CindieY het volgende:
[..]
Meestal laat ik het headbangen maar achterwege, krijg je zo'n last van je nek van
Toen ik nog lange haren had.quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:26 schreef Symphonic het volgende:
[..]
het is zo slecht voor je kapsel
Welnee joh, zorgt bij mij voor iig nog wat volumequote:Op zaterdag 9 september 2017 22:26 schreef Symphonic het volgende:
[..]
het is zo slecht voor je kapsel
water genoeg om te blussenquote:
Ja, gelukkig wel, morgen maar eens alle schroeven en moeren weggooien die in het water gezwommen hebben!quote:
Hoezo niet?quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:34 schreef Symphonic het volgende:
Jammer dat Hard to handle niet in deze show past
Screw them!quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:36 schreef just me het volgende:
[..]
Ja, gelukkig wel, morgen maar eens alle schroeven en moeren weggooien die in het water gezwommen hebben!
op de schroothoopquote:
bolle ?quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:44 schreef henrivo het volgende:
[..]
Binnenkort effe duoshoowtje doen bolle
Geen idee of die lul lam isquote:
is ook weer waarquote:Op zaterdag 9 september 2017 22:36 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Hoezo niet?
The Black Crowes hebben er een aardige rock versie van gemaakt...
Stroom uitgevallen?quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:53 schreef Symphonic het volgende:
Dank voor de lekkere gitaartjes![]()
Hier gaat het licht uit
Symph gaat in het donker luchtguitaar spelenquote:Op zaterdag 9 september 2017 22:53 schreef Symphonic het volgende:
Dank voor de lekkere gitaartjes![]()
Hier gaat het licht uit
quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:54 schreef just me het volgende:
[..]
Symph gaat in het donker luchtguitaar spelen
slapen.quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:54 schreef Melting het volgende:
[..]
Stroom uitgevallen?
Of waarom ga je in het donker zitten luisteren?
quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:54 schreef just me het volgende:
[..]
Symph gaat in het donker luchtguitaar spelen
Wist ik wel.quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:55 schreef Symphonic het volgende:
[..]
slapen.
Drukke tijden nog steeds
Welterusten Symphonic. Hopelijk snel wat rustigere tijden.quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:55 schreef Symphonic het volgende:
[..]
slapen.
Drukke tijden nog steeds
Mazzel...quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:55 schreef Symphonic het volgende:
[..]
slapen.
Drukke tijden nog steeds
quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:55 schreef Symphonic het volgende:
[..]
slapen.
Drukke tijden nog steeds
quote:Op zaterdag 9 september 2017 22:44 schreef henrivo het volgende:
[..]
Binnenkort effe duoshoowtje doen bolle
Er zijn niet zoveel nachtbrakers meer in dit topic.quote:
Klinkt als een leuke avond en een hele lange dag!quote:Op zondag 10 september 2017 00:21 schreef Diaan73 het volgende:
wat een goed optreden was dat van Doe Maar
![]()
mooie omgeving en sfeer. Het weer was ook erg goed, alleen tijdens laatste twee nummers regen maar dat mocht de pret niet drukken.
Nu chips eten in hotel!
Tuulk welquote:Op zondag 10 september 2017 00:58 schreef livelink het volgende:
[..]
Er zijn niet zoveel nachtbrakers meer in dit topic.
quote:Op zondag 10 september 2017 08:32 schreef Melting het volgende:
Slechte morgen!![]()
![]()
Hoe kan ik de eerste zijn?
Nee, goed geslapen an sich. Maar ik heb een hele vervelende droom gehad.quote:Op zondag 10 september 2017 08:38 schreef just me het volgende:
[..]mogguh, en ik tweede
heb je slecht geslapen ?
Oeis dat is niet leuk!quote:Op zondag 10 september 2017 08:39 schreef Melting het volgende:
[..]
Nee, goed geslapen an sich. Maar ik heb een hele vervelende droom gehad.
quote:Op zondag 10 september 2017 08:40 schreef just me het volgende:
[..]
Oeis dat is niet leuk!
Ik heb van de loodgieter gedroomd, maar dat is verklaarbaar
Zijn vrouw had gevraagd waarom ik zo vaak beldequote:Op zondag 10 september 2017 08:42 schreef Melting het volgende:
[..]
Een knappe loodgieter die je probleem komt verhelpen zeker.
quote:Op zondag 10 september 2017 08:44 schreef just me het volgende:
[..]
Zijn vrouw had gevraagd waarom ik zo vaak belde![]()
Ik kan niet wachten tot morgenochtend om te bellen, heeft hij geen tijd de 1e dagen dan is het jammer en ga ik een andere loodgieter zoeken.quote:Op zondag 10 september 2017 08:47 schreef Melting het volgende:
[..]![]()
Dat is niet zo heel gek, als het probleem niet opgelost is, toch?
Groot gelijk. Dan maar hopen dat die andere wel eerder tijd hebben.quote:Op zondag 10 september 2017 08:50 schreef just me het volgende:
[..]
Ik kan niet wachten tot morgenochtend om te bellen, heeft hij geen tijd de 1e dagen dan is het jammer en ga ik een andere loodgieter zoeken.
Ja, ik ga wel de zooi uitzoeken van het gereedschap en zo dat niet meer gebruikt kan worden en straks maar even een stukje fietsen, hoofd leeghalenquote:Op zondag 10 september 2017 08:51 schreef Melting het volgende:
[..]
Groot gelijk. Dan maar hopen dat die andere wel eerder tijd hebben.
Maar nu... genieten van het lekkere zonnetje.
Heel verstandig.quote:Op zondag 10 september 2017 08:53 schreef just me het volgende:
[..]
Ja, ik ga wel de zooi uitzoeken van het gereedschap en zo dat niet meer gebruikt kan worden en straks maar even een stukje fietsen, hoofd leeghalen
quote:Op zondag 10 september 2017 08:54 schreef Melting het volgende:
[..]
Heel verstandig.
Het weer is in ieder geval nu nog lekker. Weet niet wat het de rest van de dag wordt.
quote:
quote:
Nou ja...... hij is gewoon jaloers dat hij het niet heeft op kunnen lossen.quote:Op zondag 10 september 2017 09:16 schreef livelink het volgende:
Goedemorgen allen.
Ik had deze winter een loodgieter nodig toen de verwarming uit viel. Heb ik de hele ochtend gebeld, maar ik kreeg alleen wat vage toezeggingen dat ze wel langs zouden komen als ze een gaatje hadden. Dus dan belde ik toch maar weer de volgende. Uiteindelijk had ik toen twee loodgieters op de stoep staan![]()
Beiden konden ze het probleem overigens niet vinden. Toen is mijn man zelf maar aan de gang gegaan. Hij heeft hele bypasses in de leidingen aangebracht en we hadden weer warm water en verwarming![]()
Een maandje geleden kwam de eerste loodgieter weer langs voor het onderhoud van de ketel. Hij vroeg me meteen hoe we het nou eindelijk hadden opgelost omdat we niet meer terug hadden gebeld. Dus ik laat hem de bypass zien. Hij was zeer onder de indruk, complimenteerde me met mijn mans werk en weigerde vervolgens de ketel goed te keuren omdat we er zelf aan geknutseld hadden![]()
Hij ging weg met de opwekkende mededeling dat dat nog wel een probleem kon geven met de verzekering als er brand zou komen
Jeetje dat is ook niet aardig! Ik zou er de kriebels van krijgen. Maar fijn dat je man het zelf kon opknappenquote:Op zondag 10 september 2017 09:16 schreef livelink het volgende:
Hij was zeer onder de indruk, complimenteerde me met mijn mans werk en weigerde vervolgens de ketel goed te keuren omdat we er zelf aan geknutseld hadden![]()
Hij ging weg met de opwekkende mededeling dat dat nog wel een probleem kon geven met de verzekering als er brand zou komen
Is ook lastig hoor. Soms is het een voordeel om in een kleine plaats te wonen. De plaatselijke loodgieter vertrouw ik wel. Die is te zeer afhankelijk van de klandizie in onze woonplaats om dat vertrouwen te beschamen. Het wordt vooral lastig als hij niet kan.quote:Op zondag 10 september 2017 09:20 schreef just me het volgende:
[..]
Jeetje dat is ook niet aardig! Ik zou er de kriebels van krijgen. Maar fijn dat je man het zelf kon opknappen![]()
Ik vind het dus superlastig om iemand te vinden die te vertrouwen is, de loodgieter die hier geweest is, werkt voor alle scholen van de stichting waar mijn school onder viel.
Ik ben toch een vrouw alleen... nee niet zielig maar de waarheid.
Ik gun het " mijn" loodgieter wel maar ik moet nu aan mezelf denken. Ik heb geen zin meer in die ellendequote:Op zondag 10 september 2017 09:24 schreef livelink het volgende:
[..]
Is ook lastig hoor. Soms is het een voordeel om in een kleine plaats te wonen. De plaatselijke loodgieter vertrouw ik wel. Die is te zeer afhankelijk van de klandizie in onze woonplaats om dat vertrouwen te beschamen. Het wordt vooral lastig als hij niet kan.
Fijne dag.quote:Op zondag 10 september 2017 09:27 schreef just me het volgende:
[..]
Ik gun het " mijn" loodgieter wel maar ik moet nu aan mezelf denken. Ik heb geen zin meer in die ellende
Het stomme is dat ik met mijn buren een plat dak deel, het hoeft dus niet een bij mij vandaan te komen.. ik kan het ze ook niet zeggen want ze zijn nu op vakantie.
Maar nu tijd om bewust onder de druppels te staan en daarna te gaan ontbijten
quote:Op zondag 10 september 2017 10:18 schreef CindieY het volgende:
Over water gesproken. Ik heb water in m'n oor en het loopt er ook niet uit
Dat was het ook!quote:Op zondag 10 september 2017 00:58 schreef livelink het volgende:
[..]
Klinkt als een leuke avond en een hele lange dag!
ik had een een nieuwe ketel laten plaatsen. Hebben ze hem verkeerd om aangesloten...quote:Op zondag 10 september 2017 09:16 schreef livelink het volgende:
Goedemorgen allen.
Ik had deze winter een loodgieter nodig toen de verwarming uit viel. Heb ik de hele ochtend gebeld, maar ik kreeg alleen wat vage toezeggingen dat ze wel langs zouden komen als ze een gaatje hadden. Dus dan belde ik toch maar weer de volgende. Uiteindelijk had ik toen twee loodgieters op de stoep staan![]()
Beiden konden ze het probleem overigens niet vinden. Toen is mijn man zelf maar aan de gang gegaan. Hij heeft hele bypasses in de leidingen aangebracht en we hadden weer warm water en verwarming![]()
Een maandje geleden kwam de eerste loodgieter weer langs voor het onderhoud van de ketel. Hij vroeg me meteen hoe we het nou eindelijk hadden opgelost omdat we niet meer terug hadden gebeld. Dus ik laat hem de bypass zien. Hij was zeer onder de indruk, complimenteerde me met mijn mans werk en weigerde vervolgens de ketel goed te keuren omdat we er zelf aan geknutseld hadden![]()
Hij ging weg met de opwekkende mededeling dat dat nog wel een probleem kon geven met de verzekering als er brand zou komen
ik zou een dakdekker overwegen ipv een loodgieterquote:Op zondag 10 september 2017 09:27 schreef just me het volgende:
[..]
Ik gun het " mijn" loodgieter wel maar ik moet nu aan mezelf denken. Ik heb geen zin meer in die ellende
Het stomme is dat ik met mijn buren een plat dak deel, het hoeft dus niet een bij mij vandaan te komen.. ik kan het ze ook niet zeggen want ze zijn nu op vakantie.
Maar nu tijd om bewust onder de druppels te staan en daarna te gaan ontbijten
Heb ik ook naar gekekenquote:Op zondag 10 september 2017 10:42 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
ik zou een dakdekker overwegen ipv een loodgieter
quote:Op zondag 10 september 2017 09:16 schreef livelink het volgende:
Goedemorgen allen.
Ik had deze winter een loodgieter nodig toen de verwarming uit viel. Heb ik de hele ochtend gebeld, maar ik kreeg alleen wat vage toezeggingen dat ze wel langs zouden komen als ze een gaatje hadden. Dus dan belde ik toch maar weer de volgende. Uiteindelijk had ik toen twee loodgieters op de stoep staan![]()
Beiden konden ze het probleem overigens niet vinden. Toen is mijn man zelf maar aan de gang gegaan. Hij heeft hele bypasses in de leidingen aangebracht en we hadden weer warm water en verwarming![]()
Een maandje geleden kwam de eerste loodgieter weer langs voor het onderhoud van de ketel. Hij vroeg me meteen hoe we het nou eindelijk hadden opgelost omdat we niet meer terug hadden gebeld. Dus ik laat hem de bypass zien. Hij was zeer onder de indruk, complimenteerde me met mijn mans werk en weigerde vervolgens de ketel goed te keuren omdat we er zelf aan geknutseld hadden![]()
Hij ging weg met de opwekkende mededeling dat dat nog wel een probleem kon geven met de verzekering als er brand zou komen
quote:Op zondag 10 september 2017 10:38 schreef Symphonic het volgende:
[..]
ik had een een nieuwe ketel laten plaatsen. Hebben ze hem verkeerd om aangesloten...
Zie je nou wel dat de zeezijde beter isquote:Op zondag 10 september 2017 11:29 schreef peaceman het volgende:
![]()
Ontbijten aan de boulevard in de zon![]()
met mooi weer ja... en elke dag gaat ook vervelen...quote:Op zondag 10 september 2017 11:33 schreef OscarMopperkont het volgende:
[..]
Zie je nou wel dat de zeezijde beter is
Ja, daarom zijn we nu aan het sparen voor een nieuwe ketel. Dat hebben wij namelijk ook begrepen.quote:Op zondag 10 september 2017 11:07 schreef ToT het volgende:
[..]Damn!
Nu dus echt maar hopen dat er geen brand komt; ik heb begrepen dat zelfs als er een prullenbak in de fikt vliegt of whatever, dat de schade niet vergoed wordt als de cv-ketel niet is goedgekeurd.
Extreem jaloers nuquote:Op zondag 10 september 2017 11:29 schreef peaceman het volgende:
![]()
Ontbijten aan de boulevard in de zon![]()
je kunt ze evt. ook leasen.quote:Op zondag 10 september 2017 11:48 schreef livelink het volgende:
[..]
Ja, daarom zijn we nu aan het sparen voor een nieuwe ketel. Dat hebben wij namelijk ook begrepen.
Ja, maar dat is uiteindelijk veel duurder. Dus zijn de vakantieplannen of het kopen van een auto maar weer uitgesteld.quote:
Wel tof ja, maar wat willen ze verder? Dat er niet meer gerecycled wordt? Dat je je elektronica maar bij het gewone afval moet gooien zodat deze mensen straks geen inkomen meer hebben?quote:
Het is zondag. Mijn hersenen houden zich alleen bezig met muziek.quote:Op zondag 10 september 2017 12:44 schreef ToT het volgende:
[..]
Wel tof ja, maar wat willen ze verder? Dat er niet meer gerecycled wordt? Dat je je elektronica maar bij het gewone afval moet gooien zodat deze mensen straks geen inkomen meer hebben?
Ja natuurlijk moet daar ontwikkelingshulp komen enzo, maar hoe kan de gewone burger voorkomen dat je spulletjes straks daar terecht komen?
Elf na twaalvenquote:
quote:
Wij leasen. Wij hebben destijds de voor- en nadelen bekeken en vonden leasen een beter alternatief. Ook omdat we toch een onderhoudsabonnenent moesten afsluiten en een iPad gratis erbij kregen.quote:Op zondag 10 september 2017 11:59 schreef livelink het volgende:
[..]
Ja, maar dat is uiteindelijk veel duurder. Dus zijn de vakantieplannen of het kopen van een auto maar weer uitgesteld.
goed bezig!quote:Op zondag 10 september 2017 16:43 schreef Diaan73 het volgende:
[..]We hebben nog even lekker aan het strand / zee ontbeten. Nu weet thuis en wel een beetje moe.
waar fliegt fogel ??quote:
Mogguh livelinkquote:Op maandag 11 september 2017 06:16 schreef livelink het volgende:
Goedemorgen just me, Fogel en Oscar![]()
En ik begrijp dat Elf gefeliciteerd mag worden
er staat geen jaarquote:
je gaat toch pas om 12.00 ?quote:
Nee... om 10 uur.quote:
Goedemorgenquote:Op maandag 11 september 2017 08:46 schreef Melting het volgende:
[..]
Nee... om 10 uur.
Mijn eerste biertje gaat er om 12 uur in.
Dan had ik het toch goed dat er iets met 12.00 uur wasquote:Op maandag 11 september 2017 08:46 schreef Melting het volgende:
[..]
Nee... om 10 uur.
Mijn eerste biertje gaat er om 12 uur in.
Het is kermis hier in het dorp.quote:
We zien je vanavond wel voorbij zwalkenquote:Op maandag 11 september 2017 08:48 schreef Melting het volgende:
[..]
Het is kermis hier in het dorp.
De maandag staat er bekend om, om de gezelligheid.
In het verleden kwamen ze van heinde en verre op maandag naar hier.
Aha, dat is ook de foto die ik gisteren voorbij zag komen.quote:Op maandag 11 september 2017 08:48 schreef Melting het volgende:
[..]
Het is kermis hier in het dorp.
De maandag staat er bekend om, om de gezelligheid.
In het verleden kwamen ze van heinde en verre op maandag naar hier.
quote:Op maandag 11 september 2017 08:49 schreef just me het volgende:
[..]
We zien je vanavond wel voorbij zwalken![]()
quote:Op maandag 11 september 2017 08:49 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Aha, dat is ook de foto die ik gisteren voorbij zag komen.
quote:Op maandag 11 september 2017 08:49 schreef Melting het volgende:
[..]![]()
Ik probeer me te beperken tot 25 biertjes.
Ga hopen dat dat lukt.
Ik zou niet gaan tellen, gewoon lekker genieten en kijken hoe het loopt!quote:Op maandag 11 september 2017 08:49 schreef Melting het volgende:
[..]![]()
Ik probeer me te beperken tot 25 biertjes.
Ga hopen dat dat lukt.
Er wordt met muntjes gewerkt.quote:Op maandag 11 september 2017 08:59 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ik zou niet gaan tellen, gewoon lekker genieten en kijken hoe het loopt!
Hoef je daar geen eten van te kopen?quote:Op maandag 11 september 2017 08:59 schreef Melting het volgende:
[..]
Er wordt met muntjes gewerkt.
Ik begin om er 25 te kopen.
Als die op zijn, zie ik wel weer.
Nee, dat moet je los betalen.quote:Op maandag 11 september 2017 09:01 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Hoef je daar geen eten van te kopen?
Jijj gaat 1x per jaar los, niet zo streng voor jezelfquote:Op maandag 11 september 2017 09:02 schreef Melting het volgende:
[..]
Nee, dat moet je los betalen.
Maar het gaat best hard met de biertjes meestal.
Ik zal eraan proberen te denken.quote:Op maandag 11 september 2017 09:06 schreef just me het volgende:
[..]
Jijj gaat 1x per jaar los, niet zo streng voor jezelf
goed zo, anders moet ik the Gothmother weer van stal halenquote:Op maandag 11 september 2017 09:08 schreef Melting het volgende:
[..]
Ik zal eraan proberen te denken.
Dat dus....quote:Op maandag 11 september 2017 09:06 schreef just me het volgende:
[..]
Jijj gaat 1x per jaar los, niet zo streng voor jezelf
quote:Op maandag 11 september 2017 09:11 schreef just me het volgende:
[..]
goed zo, anders moet ik the Gothmother weer van stal halen
Wat voor monteur?quote:Op maandag 11 september 2017 09:15 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Monteur zou hier tussen 07:30 en 08:00 zijn
die zou ik even op de loodgieter afsturenquote:Op maandag 11 september 2017 09:11 schreef just me het volgende:
[..]
goed zo, anders moet ik the Gothmother weer van stal halen
Hij is er nog, nu de stoep buiten aan het fatsoeneren. En heeft de douche wat hoger opgehangenquote:Op maandag 11 september 2017 09:16 schreef Melting het volgende:
[..]
Wat voor monteur?
En is hij ook geweest?
quote:Op maandag 11 september 2017 09:18 schreef Symphonic het volgende:
[..]
die zou ik even op de loodgieter afsturen
ik had net de loodgieter's vrouw aan de telefoon, hij gaat terugbellen....quote:Op maandag 11 september 2017 09:18 schreef Symphonic het volgende:
[..]
die zou ik even op de loodgieter afsturen
quote:Op maandag 11 september 2017 09:18 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Hij is er nog, nu de stoep buiten aan het fatsoeneren. En heeft de douche wat hoger opgehangenen nog wat kleine dingen.
quote:Op maandag 11 september 2017 09:19 schreef just me het volgende:
[..]
ik had net de loodgieter's vrouw aan de telefoon, hij gaat terugbellen....
quote:Op maandag 11 september 2017 09:18 schreef Rafeiro het volgende:
[..]
Hij is er nog, nu de stoep buiten aan het fatsoeneren. En heeft de douche wat hoger opgehangenen nog wat kleine dingen.
Ik zit aan een bakje thee.quote:
Ik ookquote:Op maandag 11 september 2017 09:25 schreef Melting het volgende:
[..]
Ik zit aan een bakje thee.
Ook lekker.
Het is nog geen 12.00 uurquote:
Dit jaar geen tijd meer?quote:Op maandag 11 september 2017 09:38 schreef just me het volgende:
[..]
Het is nog geen 12.00 uur![]()
zo, klusjesman 1 heeft geen tijd meer dit jaar
klusjesman 2 is ergens in de straat bezig, zo maar eens op afstappen dan, die heeft hier eerder goed werk verricht, dan kan hij alvast een offerte opmaken en ik kan die doorsturen naar de verzekering
Meneer 1 was druk, dat wist ik, maar nooit geschoten altijd misquote:Op maandag 11 september 2017 09:47 schreef Melting het volgende:
[..]
Dit jaar geen tijd meer?
Wat is dat voor flauwekul.
Nu hopen dat klusjesman 2 wel tijd heeft op korte termijn.
Diequote:Op maandag 11 september 2017 09:49 schreef just me het volgende:
[..]
Meneer 1 was druk, dat wist ik, maar nooit geschoten altijd mis![]()
Net even de buren een berichtje gestuurd dat hun platte dak onder water staat en dat ik het goed in de gaten zal houden
Ze zijn op vakantie
Wat een toestand om iemand te vinden zeg...quote:Op maandag 11 september 2017 09:49 schreef just me het volgende:
[..]
Meneer 1 was druk, dat wist ik, maar nooit geschoten altijd mis![]()
Net even de buren een berichtje gestuurd dat hun platte dak onder water staat en dat ik het goed in de gaten zal houden
Ze zijn op vakantie
Klusjesman 2 komt vanmiddag langsquote:Op maandag 11 september 2017 09:54 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Wat een toestand om iemand te vinden zeg...
Yes!quote:Op maandag 11 september 2017 09:57 schreef just me het volgende:
[..]
Klusjesman 2 komt vanmiddag langs
![]()
Ik wilde net zeggen..... dat duurt net zolang tot zo meteen de Godmother een keer boos wordt en er ineens wat paardenhoofden op kussen gevonden worden.quote:Op maandag 11 september 2017 09:54 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Wat een toestand om iemand te vinden zeg...
Die man werkt bij iedereen in de straat dus dat zit wel goedquote:
En zo snel al...quote:Op maandag 11 september 2017 09:58 schreef just me het volgende:
[..]
Die man werkt bij iedereen in de straat dus dat zit wel goed
ik had zijn gegevens niet meer, zal die straks meteen noteren. Kijk, als hij een offerte heeft dan kan ik dat alvast doorsturen naar de verzekering, heb ik het gevoel dat ik iets gedaan hebquote:Op maandag 11 september 2017 09:59 schreef Melting het volgende:
[..]
En zo snel al...
Ik zou volgende keer meteen deze gast vragen.
Dank je.... ik ben er weg van.quote:Op maandag 11 september 2017 10:00 schreef just me het volgende:
10.00 uur
![]()
heel veel plezier Melting
quote:Op maandag 11 september 2017 09:57 schreef just me het volgende:
[..]
Klusjesman 2 komt vanmiddag langs
![]()
quote:Op maandag 11 september 2017 10:11 schreef MadMaster het volgende:
Voor wie het betreft:
Gefeliciteerd, kermis ze en klus ze!
quote:Op maandag 11 september 2017 13:53 schreef just me het volgende:
ik ben zoooooo blij
![]()
Klusjesman 2 is geweest, hij heeft het lek boven water gekregen, hij gaat een offerte maken en alles regelen
![]()
![]()
![]()
hoera!quote:Op maandag 11 september 2017 13:53 schreef just me het volgende:
ik ben zoooooo blij
![]()
Klusjesman 2 is geweest, hij heeft het lek boven water gekregen, hij gaat een offerte maken en alles regelen
![]()
![]()
![]()
loodgieter 1 heb ik ook afgebeld
![]()
![]()
goed nieuws !quote:Op maandag 11 september 2017 13:53 schreef just me het volgende:
ik ben zoooooo blij
![]()
Klusjesman 2 is geweest, hij heeft het lek boven water gekregen, hij gaat een offerte maken en alles regelen
![]()
![]()
![]()
loodgieter 1 heb ik ook afgebeld
![]()
![]()
quote:Op maandag 11 september 2017 13:53 schreef just me het volgende:
ik ben zoooooo blij
![]()
Klusjesman 2 is geweest, hij heeft het lek boven water gekregen, hij gaat een offerte maken en alles regelen
![]()
![]()
![]()
loodgieter 1 heb ik ook afgebeld
![]()
![]()
Burgers flippen!quote:Op maandag 11 september 2017 15:09 schreef just me het volgende:
Huh... wat supergoed van Mrs ToT !! Wil je vertellen wat ze is gaan doen?
Kom je nu eindelijk in de bewoonde wereld wonen![]()
Niets overhaasten hoor
Ik wacht even de komst van de meneer af die de gasmeter komt vervangen en dan neem ik een kop thee en ga ik Netflixen... ik ben best moe
quote:
Haha!quote:Op maandag 11 september 2017 15:41 schreef spijkerbroek het volgende:
Goed bezig, mw. ToT
Mijn neef heeft een Filipijnse vrouw; die heeft zich jarenlang de blubber gewerkt in kassen en asperges. Ze werd heel erg gewaardeerd, omdat ze hard werkte en niet klaagde (ideale werknemer...). Mijn neef heeft haar wel eens gezegd dat ze ff moet dimmen met zo hard werken zonder een fatsoenlijke beloning, maar dat zit gewoon in haar. Haar collega's waren ook niet altijd blij met haar, omdat de werkgever haar als voorbeeld nam (tja...).
Voorlopig niet, maar hoogstwaarschijnlijk wel cursussen bij bedrijven waar ze werkt.quote:Op maandag 11 september 2017 15:42 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
dat. Maare, ging ze niet verder studeren?
Juist!quote:Op maandag 11 september 2017 15:48 schreef spijkerbroek het volgende:
En studeren kan altijd nog. Ook naast de baan.
Sowieso, maar in die omgeving waar we nu wat willen kopen is gewoon veel, VEEL meer werk te vinden als hier.quote:Op maandag 11 september 2017 15:52 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik zou qua verhuizen zeker niks overhaasten, het is haar eerste dag....
Medisch gezien op dit moment erg matig maar daar wordt aan gewerkt. En ja, mogelijk dat ik deze maand al (op papier) naar Drenthe verhuis. Verkooptraject van het apartement in Amsterdam is gestart.quote:Op maandag 11 september 2017 18:35 schreef ToT het volgende:
[..]
Alles fijn?Verhuisplannen, begreep ik?
quote:Op maandag 11 september 2017 18:38 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Medisch gezien op dit moment erg matig maar daar wordt aan gewerkt. En ja, mogelijk dat ik deze maand al (op papier) naar Drenthe verhuis. Verkooptraject van het apartement in Amsterdam is gestart.
Oh, en volgende week ben ik mevrouw Mary Bastard-Mouse
quote:Op maandag 11 september 2017 18:38 schreef MaryMouse het volgende:
Oh, en volgende week ben ik mevrouw Mary Bastard-Mouse
quote:Op maandag 11 september 2017 18:40 schreef ToT het volgende:
[..]TROUWEN?!?
![]()
![]()
![]()
TOF!!!
Feli alvast!
Maar klote wat betreft het medische verhaal.Maar daar komt als het goed is wel verbetering in?
Tja, wie had dat verwacht.quote:
Zelfs Lucky en ik nietquote:
daarom durfde ik het ook te zeggenquote:
quote:Op maandag 11 september 2017 18:38 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Medisch gezien op dit moment erg matig maar daar wordt aan gewerkt. En ja, mogelijk dat ik deze maand al (op papier) naar Drenthe verhuis. Verkooptraject van het apartement in Amsterdam is gestart.
Oh, en volgende week ben ik mevrouw Mary Bastard-Mouse
Jij gefeliciteerd met jouw verjaardagquote:
quote:Op maandag 11 september 2017 18:54 schreef Rafeiro het volgende:
The man in black & the mouse in white
Bedanktquote:Op maandag 11 september 2017 18:54 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Jij gefeliciteerd met jouw verjaardag![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |