Greys coinatomyquote:Op vrijdag 1 september 2017 23:04 schreef Greys het volgende:
TRIG meer dan verdubbelt m'n speelgeld zojuist![]()
Dat wordt weer een beetje afromen voor Het 1 Hele BTC Projectje.
Klopt, heb de ontwikkeling alleen wat laat meegekregen omdat ik op vakantie wasquote:Op vrijdag 1 september 2017 23:00 schreef fukforce het volgende:
[..]
Al die Chinese coins zijn hard onderuit gegaan na die aankondiging van de Chinese overheid over het reguleren van ICO's
Lol wat...quote:Op vrijdag 1 september 2017 23:09 schreef fukforce het volgende:
Waves weer lekker aan het klote zo te zien
Waves marketing team zuigt hard dan druk ik mij nog zacht uit wat een kneuzen zijn het op dat gebiedquote:
Ik heb nog aardig wat winst op BNB gepakt maar blijf voorlopig bij het Chinese spul vandaan zat ook aardig wat lucht inquote:Op vrijdag 1 september 2017 23:11 schreef robbietobbie het volgende:
[..]
Klopt, heb de ontwikkeling alleen wat laat meegekregen omdat ik op vakantie was
Kans blijft dat red pulse wel goede invloed op neo koers gaat hebben toch?
Kerel het is -1% nadat het in afgelopen weken enorm gestegen is wtf zeg jijquote:Op vrijdag 1 september 2017 23:14 schreef fukforce het volgende:
[..]
Waves marketing team zuigt hard dan druk ik mij nog zacht uit wat een kneuzen zijn het op dat gebied
quote:
gestegen?? Tijd voor een ATH hoogste koers was ergens rond 6,50 in eur in Mei Waves zou al lang tegen de 10 aan moeten zitten maar als je kansen op PR gebied niet pakt dan gaat het niet lukken.quote:Op vrijdag 1 september 2017 23:15 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Kerel het is -1% nadat het in afgelopen weken enorm gestegen is wtf zeg jij
Wanneer heb jij Waves gekocht? Ik kocht Waves toen ze 80 cent waren verkocht ze ( met spijt ) op ongeveer 3 euro eind juli. Alsnog enorm veel winst gemaakt. Als je sinds maart/april kijkt is Waves enorm gestegen.quote:Op vrijdag 1 september 2017 23:19 schreef fukforce het volgende:
[..]
gestegen?? Tijd voor een ATH hoogste koers was ergens rond 6,50 in eur in Mei Waves zou al lang tegen de 10 aan moeten zitten maar als je kansen op PR gebied niet pakt dan gaat het niet lukken.
Eens dat de PR hooguit klote is.quote:Op vrijdag 1 september 2017 23:19 schreef fukforce het volgende:
[..]
gestegen?? Tijd voor een ATH hoogste koers was ergens rond 6,50 in eur in Mei Waves zou al lang tegen de 10 aan moeten zitten maar als je kansen op PR gebied niet pakt dan gaat het niet lukken.
Ik heb ze tussen de 0.70 en 1.60 gekocht Waves pr zuigt gewoon daarom gaat de prijs niet mee en het ontbreken van meerdere HVE's spelen ook mee Wavs volume is niet zo hoog op Trexquote:Op vrijdag 1 september 2017 23:21 schreef vigen98 het volgende:
[..]
Wanneer heb jij Waves gekocht? Ik kocht Waves toen ze 80 cent waren verkocht ze ( met spijt ) op ongeveer 3 euro eind juli. Alsnog enorm veel winst gemaakt. Als je sinds maart/april kijkt is Waves enorm gestegen. 60x 70x 80x
Iedereen word gek van dat domme passieve marketing gedrag van Waves gasten begrijpen er echt geen drol vanquote:Op vrijdag 1 september 2017 23:23 schreef Zith het volgende:
[..]
Eens dat de PR hooguit klote is.
Een paar weken geleden zat waves tegen de 2$, nu dus x3. Niet zo veel gestegen als andere coins - net iets meer dan bitcoin - maar zeker niet slecht.
Pak je winst, stap eruit en neem iets anders waar je je niet zo over opwindt. Opgelost.quote:Op vrijdag 1 september 2017 23:25 schreef fukforce het volgende:
[..]
Iedereen word gek van dat domme passieve marketing gedrag van Waves gasten begrijpen er echt geen drol vanVooral nog meer Russen aannemen
Wat stel je voor?quote:Op vrijdag 1 september 2017 23:26 schreef Greys het volgende:
iets anders waar je je niet zo over opwindt
BTC maakt me blijquote:Op vrijdag 1 september 2017 23:26 schreef Greys het volgende:
[..]
Pak je winst, stap eruit en neem iets anders waar je je niet zo over opwindt. Opgelost.
Waar zit jij allemaal in dan?quote:Op vrijdag 1 september 2017 23:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Zijn we het toch nog ergens over eens met z'n allen.
Ik ben een totale beginner. Heb 0.4 btc jaren geleden gekocht voor toen 70 eu. Die heb ik nog steeds en daar probeer ik nu een hele van te maken.quote:
Watquote:Op vrijdag 1 september 2017 23:19 schreef niggeplease het volgende:
volgende maand ICO van Kim Dotcom!
Die 1 BTC pakken en weer een jaartje holdenquote:Op vrijdag 1 september 2017 23:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik ben een totale beginner. Heb 0.4 btc jaren geleden gekocht voor toen 70 eu. Die heb ik nog steeds en daar probeer ik nu een hele van te maken.
Heb naast dat beetje btc ook wat Waves en NEO waar ik lang van af ga blijven. Al maakt NEO het soms moeilijk, ik kocht ze voor 12-15 eu dus het kan nog.
En dan 100 eu mee begonnen aan speelgeld op Bittrex, dat is nu 498 usd geworden in een week of drie. Daar is de originele inleg al af. Had meer kunnen zijn maar ja, ik maakte (en maak) alle beginnersfouten uiteraard.Direct paniekverkopen als het ietsje daalde enzo. Al doende leert men. Ik probeer dus een beetje te daytraden (meer weektraden bij mij) en Twitter en de sites te volgen en grafieken te leren lezen etc. En steeds bij een aardige winst gooi ik de helft daarvan naar btc in m'n hold. TRIG hielp me dus aardig gister en vandaag. En zo had ik nog wat mazzeltjes. Ga vast binnenkort ook weer enorm op m'n waffel maar ik spreid het beetje speelgeld steeds over twee of drie alts. Steeds verschillende eigenlijk. Alleen TRIG hou ik nog wel even. Misschien wel meer dan even.
Allemaal magnet zn schuld omdat door hem dat topic is geslotenquote:Op vrijdag 1 september 2017 23:25 schreef fukforce het volgende:
[..]
Iedereen word gek van dat domme passieve marketing gedrag van Waves gasten begrijpen er echt geen drol vanVooral nog meer Russen aannemen
Breng me niet op ideeën vriendquote:Op zaterdag 2 september 2017 00:41 schreef fathank het volgende:
[..]
Allemaal magnet zn schuld omdat door hem dat topic is gesloten
Heb de NEO trein gemist maar ben nu toch aan het twijfelen om er wat te kopen, nog even afwachten hoe laag hij kan gaan.quote:Op vrijdag 1 september 2017 22:58 schreef robbietobbie het volgende:
Wordt wel steeds moeilijker om neo gewoon te holden zo
quote:Op zaterdag 2 september 2017 01:14 schreef DeLoet het volgende:
Iemand Guldens hier? Heb sinds vorig jaar 250 e aan guldencoins, is nu verdubbeld. Vandaag nog 500 e gekocht. Ben benieuwd wat er gaat gebeuren, lees en hoor positieve dingen. Vriend van had lang geleden voor 100 e aan guldens gekocht. Is inmiddels >30000 euro 😱
Gaat je nu niet meer lukken. Zou in andere coins investeren.quote:Op zaterdag 2 september 2017 01:14 schreef DeLoet het volgende:
Iemand Guldens hier? Heb sinds vorig jaar 250 e aan guldencoins, is nu verdubbeld. Vandaag nog 500 e gekocht. Ben benieuwd wat er gaat gebeuren, lees en hoor positieve dingen. Vriend van had lang geleden voor 100 e aan guldens gekocht. Is inmiddels >30000 euro 😱
Wat vind je er zo goed aan?quote:Op zaterdag 2 september 2017 01:14 schreef DeLoet het volgende:
Iemand Guldens hier? Heb sinds vorig jaar 250 e aan guldencoins, is nu verdubbeld. Vandaag nog 500 e gekocht. Ben benieuwd wat er gaat gebeuren, lees en hoor positieve dingen. Vriend van had lang geleden voor 100 e aan guldens gekocht. Is inmiddels >30000 euro 😱
Kom het de laatste tijd ineens vaak tegen. Ik hoorde van iemand dat die met coin X 40000 euro verdiend had! Wil je er voor mij zoveel kopen... coin X was in al die tijd al x 100 gegaan en flink aan het zakken.quote:
Hij gaat gewoon met je geld er vandoor.quote:Op vrijdag 1 september 2017 23:19 schreef niggeplease het volgende:
volgende maand ICO van Kim Dotcom!
Zou ik ook doenquote:Op zaterdag 2 september 2017 01:44 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Hij gaat gewoon met je geld er vandoor.
1 coin is 0,019 cent waard. Die worden aankomende week naar je Wallet gestuurd. Je kan op gravit zien hoeveel je er krijgt.quote:Op zaterdag 2 september 2017 02:24 schreef cb2013 het volgende:
Iemand nog tips voor ico's.
Heb trouwens oceanlab gekocht. Alleen hoe nu verder? Hoeveel is 1 coin waard? En die worden naar je wallet gestuurd?
Weet iemand wanneer wagger naar bittrex gaat of andere exchanges?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |