Nee hoor, het correleert beter met toekomstige prestaties dan gemaakte doelpunten of behaalde punten.quote:
Wel een stuk beter dan 0-1quote:Op donderdag 31 augustus 2017 13:01 schreef VanKuikeren het volgende:
[..]
2.04-0.92 is echt niet zo goed hoor in een thuiswedstrijd.
Dat klopt natuurlijk. Het dient een toevoeging te zijn aan het begrijpen van een wedstrijd. Verder blijven menselijke fouten zoals Keizer aanstellen en Keizer het wisselbeleid in handen geven en Keizer laten denken dat Veltman een prima aanvoerder is natuurlijk ook belangrijk, en die zie je niet terug in alleen xG's of een passmap.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 13:51 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar hou het dan ook alleen als tool bij het analyseren van je kansen (en de kansen die je weggeeft). Net als dat een passmap handig is voor het analyseren van je veldspel en ga zo maar door.
Wat je vaak leest: onze expected goals lag veel hoger dan de tegenstander dus we hadden pech. Dan vlak je ongeveer 40-45 andere factoren volledig uit.
Statistieken zijn handig maar niet leidend.
Ik ben het met je eens, en was ook één van de weinigen die niet zo extreem negatief was als de meesten hier. De pech van Ajax en de absurde effectiviteit van Adegbenro zijn extreem onder belicht gebleven.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 13:52 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Nee hoor, het correleert beter met toekomstige prestaties dan gemaakte doelpunten of behaalde punten.
Toeval speelt een rol bij uitslagen van wedstrijden dames en heren, daar mag je best een beetje voor corrigeren in je oordeel over een trainer die er net een paar wedstrijden zit.
Wie de band draagt maakt volgens mij weinig uit, vooral een selectie dingetje dat er weinig alternatief voor Veltman en Dijks is. Wat ik echt niet begrijp is dat zowel Bosz als Keizer de voorkeur geven aan Veltman boven Tete.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 13:54 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Dat klopt natuurlijk. Het dient een toevoeging te zijn aan het begrijpen van een wedstrijd. Verder blijven menselijke fouten zoals Keizer aanstellen en Keizer het wisselbeleid in handen geven en Keizer laten denken dat Veltman een prima aanvoerder is natuurlijk ook belangrijk, en die zie je niet terug in alleen xG's of een passmap.
Ik hoop dat dit cynisme is.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 14:03 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens, en was ook één van de weinigen die niet zo extreem negatief was als de meesten hier. De pech van Ajax en de absurde effectiviteit van Adegbenro zijn extreem onder belicht gebleven.
Volgens de statistieken doet hij het prima.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 14:08 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Wie de band draagt maakt volgens mij weinig uit, vooral een selectie dingetje dat er weinig alternatief voor Veltman en Dijks is. Wat ik echt niet begrijp is dat zowel Bosz als Keizer de voorkeur geven aan Veltman boven Tete.
dat maakt wel degelijk uit, maar dat Keizer niet voor Tete koos lijkt me dan weer logisch, van Bosz nietquote:Op donderdag 31 augustus 2017 14:08 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Wie de band draagt maakt volgens mij weinig uit, vooral een selectie dingetje dat er weinig alternatief voor Veltman en Dijks is. Wat ik echt niet begrijp is dat zowel Bosz als Keizer de voorkeur geven aan Veltman boven Tete.
Ik kan me daar altijd weinig bij voorstellen, coachen, aanjagen, voorop gaan in de strijd, volgens mij zit dan in je of niet, en zo'n band om je arm verandert daar niet zo veel aan. Zelf zou ik het vooral gebruiken om trotse jongens te motiveren (moeten wel bepaalde status hebben binnen de groep natuurlijk), zoals ooit met Suarez gebeurde.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 14:11 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat maakt wel degelijk uit, maar dat Keizer niet voor Tete koos lijkt me dan weer logisch, van Bosz niet
daarom hadden ze kunnen weten dat Veltman niet geschikt is en zijn spel lijdt er ook onder daarom had ik liever Ziyech gehadquote:Op donderdag 31 augustus 2017 14:47 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ik kan me daar altijd weinig bij voorstellen, coachen, aanjagen, voorop gaan in de strijd, volgens mij zit dan in je of niet, en zo'n band om je arm verandert daar niet zo veel aan. Zelf zou ik het vooral gebruiken om trotse jongens te motiveren (moeten wel bepaalde status hebben binnen de groep natuurlijk), zoals ooit met Suarez gebeurde.
Eens, dat was wel een betere keus geweest.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 14:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
daarom hadden ze kunnen weten dat Veltman niet geschikt is en zijn spel lijdt er ook onder daarom had ik liever Ziyech gehad
Luuk de jong.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:05 schreef Heeinz het volgende:
Ben benieuwd of er nog een buitenkansje komt
Gelijk doen, Dolberg voor 25 miljoen weg.quote:
Had je wat anders verwacht dan? Al die talenten die vroeg vertrekken (voor poen) gaan echt de top niet bereiken in Engeland. Die komen met hangende pootjes terug. Al is naar Jong PSV gaan wel een enorme afgang.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:42 schreef Pedroso het volgende:
Donyell Malen voor 3 jaar naar PSV. Over 2 jaar zal Redan die weg ook wel volgen.
Wel wat triest van zo'n jongen (en vooral zijn entourage), vanaf de B1 persé naar Engeland willen om dan al snel weer met hangende pootjes terug te komen naar Nederland.
quote:Ajax en ADO bereiken overeenstemming over Indy Groothuizen
Ajax en ADO Den Haag hebben overeenstemming bereikt over de transfer van Indy Groothuizen. De overgang is per direct. De doelman stond nog tot en met 30 juni 2018 onder contract bij Ajax.
Groothuizen maakte op 8 december 2014 zijn debuut in het betaald voetbal voor Jong Ajax in de Jupiler League wedstrijd Jong Ajax – RKC Waalwijk (3-2). In totaal speelde hij veertien officiële wedstrijden voor het beloftenelftal. Het afgelopen seizoen kwam de sluitpost op huurbasis uit voor de Deense club FC Nordsjælland.
http://www.ajax.nl/stream(...)ndy-groothuizen-.htm
Ach weet je, ik zou toch ook hetzelfde gedaan hebben. Stel nou dat je niet zo veel hebt met de club waar je speelt, en je hoopt dat je later bij een grote club speelt en lekker kan genieten van je geld. Als je dan zo jong al de kans hebt om een flinke zak geld te krijgen, waarom niet? Wie weet wat er kan gebeuren. En als je het bij die club niet redt, is er altijd wel een andere club die je oppikt waarbij je het wel kan laten zienquote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:44 schreef franske19 het volgende:
[..]
Had je wat anders verwacht dan? Al die talenten die vroeg vertrekken (voor poen) gaan echt de top niet bereiken in Engeland. Die komen met hangende pootjes terug. Al is naar Jong PSV gaan wel een enorme afgang.
Wel verwacht dat de kans om door te breken in Engelenad heel erg klein zou zijn maar niet gedacht dat ie nu al weer terugkeert.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:44 schreef franske19 het volgende:
[..]
Had je wat anders verwacht dan? Al die talenten die vroeg vertrekken (voor poen) gaan echt de top niet bereiken in Engeland. Die komen met hangende pootjes terug. Al is naar Jong PSV gaan wel een enorme afgang.
twitter:MikeVerweij twitterde op donderdag 31-08-2017 om 16:47:40Ricardo #Kishna bevestigt een van meest opmerkelijke transfers deze window. Aanvaller @OfficialSSLazio op huurbasis naar @ADODenHaag #ADO reageer retweet
Dat is wel heel onverwachtquote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:50 schreef TheArt het volgende:
Whuttwitter:MikeVerweij twitterde op donderdag 31-08-2017 om 16:47:40Ricardo #Kishna bevestigt een van meest opmerkelijke transfers deze window. Aanvaller @OfficialSSLazio op huurbasis naar @ADODenHaag #ADO reageer retweet
Wtfquote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:50 schreef TheArt het volgende:
Whuttwitter:MikeVerweij twitterde op donderdag 31-08-2017 om 16:47:40Ricardo #Kishna bevestigt een van meest opmerkelijke transfers deze window. Aanvaller @OfficialSSLazio op huurbasis naar @ADODenHaag #ADO reageer retweet
Wel simpel om het op Raiola af te schuiven, die man doet gewoon zijn werk en is daar schijnbaar bijzonder goed in. Als zo'n talent wil blijven dan blijft hij wel, en zorgt Raiola, weliswaar op zijn manier, voor een goed contract en als een talent weg wil dan krijgt Raiola hem wel bij een aardige club met ook een vet contractquote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:49 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Wel verwacht dat de kans om door te breken in Engelenad heel erg klein zou zijn maar niet gedacht dat ie nu al weer terugkeert.
Overigens ook weer één uit de stal van Raiola. Goede zaakwaarnemer voor de gearriveerde spelers maar voor talenten dodelijk.
Hij kwam volgens mij ook helemaal niet meer aan voetballen toe, na Ajax niks meer gepresteerd dus eigenlijk best logisch als ie tenminste nog weer eens wil voetballen. Financieel gezien is het dan weer niet logisch.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:50 schreef TheArt het volgende:
Whuttwitter:MikeVerweij twitterde op donderdag 31-08-2017 om 16:47:40Ricardo #Kishna bevestigt een van meest opmerkelijke transfers deze window. Aanvaller @OfficialSSLazio op huurbasis naar @ADODenHaag #ADO reageer retweet
WHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAquote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:50 schreef TheArt het volgende:
Whuttwitter:MikeVerweij twitterde op donderdag 31-08-2017 om 16:47:40Ricardo #Kishna bevestigt een van meest opmerkelijke transfers deze window. Aanvaller @OfficialSSLazio op huurbasis naar @ADODenHaag #ADO reageer retweet
Grote talenten die al vroeg gaan clubhoppen worden daar meestal niet beter van. Voor de wat minder grote talenten is het dan wel weer wat logischer, pakken wat je pakken kan.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:51 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Wel simpel om het op Raiola af te schuiven, die man doet gewoon zijn werk en is daar schijnbaar bijzonder goed in. Als zo'n talent wil blijven dan blijft hij wel, en zorgt Raiola, weliswaar op zijn manier, voor een goed contract en als een talent weg wil dan krijgt Raiola hem wel bij een aardige club met ook een vet contract
Bij Ajax presteerde hij ook al niets.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:52 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Hij kwam volgens mij ook helemaal niet meer aan voetballen toe, na Ajax niks meer gepresteerd dus eigenlijk best logisch als ie tenminste nog weer eens wil voetballen. Financieel gezien is het dan weer niet logisch.
Daar zijn Kishna en Raiola het niet mee eens.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:55 schreef wimderon het volgende:
[..]
Bij Ajax presteerde hij ook al niets.
Malen had alle kans op een contract en doorbraak bij Ajax. Ajax zit enorm dun in de spitsen over de hele linie. Malen zag gewoon centen en koos daarvoor zonder lange termijn visie. Dat zijn zaakwaarnemer raiola is helpt dan ook niet.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:48 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ach weet je, ik zou toch ook hetzelfde gedaan hebben. Stel nou dat je niet zo veel hebt met de club waar je speelt, en je hoopt dat je later bij een grote club speelt en lekker kan genieten van je geld. Als je dan zo jong al de kans hebt om een flinke zak geld te krijgen, waarom niet? Wie weet wat er kan gebeuren. En als je het bij die club niet redt, is er altijd wel een andere club die je oppikt waarbij je het wel kan laten zien
Wellicht logischer ja, maar er zijn ongetwijfeld ook enorm veel voorbeelden van grote talenten die uiteindelijk niks geworden zijn en geen cent eraan hebben overgehouden. Dan hadden ze beter naar een grote club kunnen gaan en lekker cashenquote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:55 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Grote talenten die al vroeg gaan clubhoppen worden daar meestal niet beter van. Voor de wat minder grote talenten is het dan wel weer wat logischer, pakken wat je pakken kan.
Ik geloof niet dat Raiola iemand dwingt of manipuleert oid om een transfer te maken, kan ook naïviteit van mijn kant zijn maar uiteindelijk bepaalt de spelerquote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:58 schreef franske19 het volgende:
[..]
Malen had alle kans op een contract en doorbraak bij Ajax. Ajax zit enorm dun in de spitsen over de hele linie. Malen zag gewoon centen en koos daarvoor zonder lange termijn visie. Dat zijn zaakwaarnemer raiola is helpt dan ook niet.
Maar het lijkt me toch dat op die leeftijd de sportieve ambitie voorop moet staan en je wat verder kijkt dan je neus lang is.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:58 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Wellicht logischer ja, maar er zijn ongetwijfeld ook enorm veel voorbeelden van grote talenten die uiteindelijk niks geworden zijn en geen cent eraan hebben overgehouden. Dan hadden ze beter naar een grote club kunnen gaan en lekker cashen
Als jij en ik voor Ajax zouden spelen (helaas is mijn talent nooit ontdekt) zou het heel anders zijn, maar voor jongens die niet zo veel hebben met de club zal geld toch vaak doorslaggevend zijn denk ik zo
Waarom? Als jij ergens, samen met je ouders, een paar tonnen of miljoenen kunt pakken nog voordat je twintig bent: waarom zou je dat zomaar laten schieten?quote:Op donderdag 31 augustus 2017 17:03 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Maar het lijkt me toch dat op die leeftijd de sportieve ambitie voorop moet staan en je wat verder kijkt dan je neus lang is.
Malen leek voorbestemd om de A selectie te halen, dat zou 'm toch veel meer moeten triggeren dan het financiële gewin op de korte termijn. Al zal het niet echt een beslissing van hemzelf geweest zijn denk ik.
Lukoki stond ook bekend als een talent, om maar wat te noemen. Als je speelt in het eerste elftal en je presteert ook daadwerkelijk, dan zou ik eerder sportieve ambitie voorop stellen dan wanneer je in de jeugd speeltquote:Op donderdag 31 augustus 2017 17:03 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Maar het lijkt me toch dat op die leeftijd de sportieve ambitie voorop moet staan en je wat verder kijkt dan je neus lang is.
Malen leek voorbestemd om de A selectie te halen, dat zou 'm toch veel meer moeten triggeren dan het financiële gewin op de korte termijn. Al zal het niet echt een beslissing van hemzelf geweest zijn denk ik.
Financieel krijgt ie nog steeds geld van Lazioquote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:52 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Hij kwam volgens mij ook helemaal niet meer aan voetballen toe, na Ajax niks meer gepresteerd dus eigenlijk best logisch als ie tenminste nog weer eens wil voetballen. Financieel gezien is het dan weer niet logisch.
Hij heeft toch ondertussen al een heel groot arsenaal spelers het verkeerde carrière pad op getransfereerd, dat hebben die spelers echt niet zelf bedachtquote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:59 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat Raiola iemand dwingt of manipuleert oid om een transfer te maken, kan ook naïviteit van mijn kant zijn maar uiteindelijk bepaalt de speler
Dat is ook moeilijk af te slaan, zeker voor ouders die het niet breed hebben. Maar volgens mij is er nog nooit een groot talent uit Nederland beter geworden in een buitenlandse opleiding en als grote man in Oranje beland. Krijg je de types Rekik en Bruma. Aardige spelers maar ook niet meer dan dat.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 17:05 schreef Typisch het volgende:
[..]
Waarom? Als jij ergens, samen met je ouders, een paar tonnen of miljoenen kunt pakken nog voordat je twintig bent: waarom zou je dat zomaar laten schieten?
Ik wijs in deze discussies altijd naar een Achahbar. Iedereen van zijn generatie (behalve de keeper) is zowat geslaagd bij of Feyenoord of via het buitenland. En hij zit nu ergens kansloos in de JL. Daar had hij ook wel kunnen zitten als hij op aanbiedingen van City in was gegaan in de jeugd. Maar dan wel met een iets dikkere portemonnee.
Wat verdienen ze eigenlijk als jeugdspelertje bij een Engelse topclub ?quote:Op donderdag 31 augustus 2017 17:17 schreef Brammess het volgende:
Denk even uit hun perspectief, je gaat naar Londen toe om daar tonnen binnen te harken en je heb met Raiola sowieso overal een "talent" reputatie dus je komt overal gewoon aan de bak, zie PSV.
Ik zou het ook wel weten hoor.
meer dan een miljoenquote:Op donderdag 31 augustus 2017 17:19 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Wat verdienen ze eigenlijk als jeugdspelertje bij een Engelse topclub ?
Kluivert zal ook niet lang meer bij Ajax spelen, heeft nog een contract tot medio 2019. Dus die is zijn laatste jaar in gegaan. Volgens mij is er nog geen speler van Raiola geweest die bijgetekend heeft zodra ie is doorgebroken bij Ajax.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 17:15 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ook een beetje kip en ei natuurlijk, spelers met een bepaalde persoonlijkheid / ambitie sluiten zich aan bij raiola.
quote:
Nee hoor, enkele tonnen netto in totaal.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 17:19 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Wat verdienen ze eigenlijk als jeugdspelertje bij een Engelse topclub ?
oh ik zag jeugdspeler nietquote:Op donderdag 31 augustus 2017 17:22 schreef Brammess het volgende:
[..]
[..]
Nee hoor, enkele tonnen netto in totaal.
En dan hebben die clubs waarschijnlijk hele busladingen met spelertjes uit alle windstreken.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 17:22 schreef Brammess het volgende:
[..]
[..]
Nee hoor, enkele tonnen netto in totaal.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 31-08-2017 17:32:50 ]
Ik weet niet precies hoe het zit hoor. Maar die Donyell gold volgens mij niet als het minste talent bij Arsenal. Daarnaast was hij nog mee op trainingskamp en de verwachtingen vanuit Engeland waren nou ook niet bepaald klein als ik het goed lees allemaal. Dat zal toch ook niet voor niets zijn, lijkt me?quote:Op donderdag 31 augustus 2017 16:44 schreef franske19 het volgende:
[..]
Had je wat anders verwacht dan? Al die talenten die vroeg vertrekken (voor poen) gaan echt de top niet bereiken in Engeland. Die komen met hangende pootjes terug. Al is naar Jong PSV gaan wel een enorme afgang.
Kluivert is nog niet doorgebroken.quote:Op donderdag 31 augustus 2017 17:22 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Kluivert zal ook niet lang meer bij Ajax spelen, heeft nog een contract tot medio 2019. Dus die is zijn laatste jaar in gegaan. Volgens mij is er nog geen speler van Raiola geweest die bijgetekend heeft zodra ie is doorgebroken bij Ajax.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |