Ja, leuk.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:47 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Gelukkig is er nog DE NUANCE, zonder nuance was alles nu verloren geweest!
Welke club heeft interesse in Ziyech dan?quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:53 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Dolberg is dus wel pleite. Ben benieuwd of Ziyech ook eieren voor zijn geld kiest.
Lyon had interesse las ik in een GERUCHTquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:55 schreef Vasion het volgende:
[..]
Welke club heeft interesse in Ziyech dan?
Die gaat echt niet weg hoor, geloof me maarquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Lyon had interesse las ik in een GERUCHT
Als ik Ziyech was had ik mijn zaakwaarnemer gevraagd een nieuwe club te zoeken en lekker weg te gaan uit die slangenkuil van de Ajax NVquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:56 schreef Vasion het volgende:
[..]
Die gaat echt niet weg hoor, geloof me maar
Slangenkuil zou hij toch wel gewend moeten zijn na Fc Twentequote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als ik Ziyech was had ik mijn zaakwaarnemer gevraagd een nieuwe club te zoeken en lekker weg te gaan uit die slangenkuil van de Ajax NV
Dortmund wel denk ik. Op zich kan hij ook al wel vertrekken. Wat maakt het allemaal ook nog uit?quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:55 schreef Vasion het volgende:
[..]
Welke club heeft interesse in Ziyech dan?
Misschien brengt Ziyech wel de pech met zich mee!quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:58 schreef Vasion het volgende:
[..]
Slangenkuil zou hij toch wel gewend moeten zijn na Fc Twente
Daar had hij ook al zo'n boutverdediging achter hem staan.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:58 schreef Vasion het volgende:
[..]
Slangenkuil zou hij toch wel gewend moeten zijn na Fc Twente
Slechte prestaties kunnen ook vermaken.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:59 schreef Vasion het volgende:
Wat een negativiteit zeg, gaat nog een lang seizoen voor jullie worden.
Hij was de baas daar op het veld en liet zich niet meesleuren in alle hectiek buiten het veld.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 21:59 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Daar had hij ook al zo'n boutverdediging achter hem staan.
Vind het echt zo zonde voor hem omdat hij bewust voor Ajax koos als tussenstap.
Achteraf gezien had hij die ook over kunnen slaan. Kwaliteit komt overal bovendrijven.
Dat is niet zo moeilijk om de baas te zijn bij Twente.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 22:00 schreef Vasion het volgende:
[..]
Hij was de baas daar op het veld en liet zich niet meesleuren in alle hectiek buiten het veld.
Zuid-Amerikanen uitgezonderd natuurlijk. Anders is het weggegooid geld.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 22:04 schreef Morendo het volgende:
Ziyech en Dolberg voor 100 miljoen verkopen, daar 20 wereldtalenten van 5 miljoen voor terugkopen. 18/20 gaan slagen. We houden ze vier jaar bij elkaar en onder de bezielende leiding van Marcel 'magic' Keizer staan we over drie jaar in de CL-finale.
Overschat Keizer nou niet. Als we daar voor komen gaat hij verdedigend wisselen en dan komt er vanzelf enorme druk op.quote:
Niet als hij het vooraf bespreekt met Veltman. Dan weet de hele selectie het sowieso.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 22:11 schreef Morendo het volgende:
[..]
Overschat Keizer nou niet. Als we daar voor komen gaat hij verdedigend wisselen en dan komt er vanzelf enorme druk op.
Kan jouw moeder nog abortus plegen op jou? Of zijn de eerste vier maanden al voorbij?quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 22:17 schreef klaasweetalles het volgende:
iK denk dat als ajax morgen weer verliest dat Keizer de handdoek in de ring gaat gooien.
Het is geen man die ontslag gaat afwachten.
met de huidige medische wetenschap is alles mogelijkquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 22:26 schreef Morendo het volgende:
[..]
Kan jouw moeder nog abortus plegen op jou? Of zijn de eerste vier maanden al voorbij?
Nu we toch gezellig aan het speculeren zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 22:29 schreef Heeinz het volgende:
Ondanks alle ellende kan ik me toch niet voorstellen dat we morgen niet winnenGoeien garp.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.wooblabalurg
De aandacht op Ajax zal wel weer verdwijnen met die interlandbreakquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 22:35 schreef Morendo het volgende:
Enfin, ik ben wel benieuwd of Theo van Duivenbode zijn beslissing om te stoppen nog nader zal toelichten.
Ook benieuwd hoe de spanningen in het TH zich verder ontwikkelen. Gaat nog een leuke week worden.
Er zal nog wel aan Dolberg en Ziyech getrokken worden.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 22:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De aandacht op Ajax zal wel weer verdwijnen met die interlandbreak
Geen idee wat daar nou precies aan de hand is, ik bedoel als users zich daar misdragen kan je ze toch gewoon bannen.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 22:55 schreef Morendo het volgende:
Wanneer komt het forum van Ajax Netwerk weer eens online dan?
Schijnt dat er een boel gehackt is op die sitesquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 23:32 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Geen idee wat daar nou precies aan de hand is, ik bedoel als users zich daar misdragen kan je ze toch gewoon bannen.
Wat is daar allemaal voor boeiends te hacken danquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 23:36 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Schijnt dat er een boel gehackt is op die sites
Ik kan alleen op wachtwoorden komenquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 23:37 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wat is daar allemaal voor boeiends te hacken dan
quote:Ajax zit gevangen in zijn eigen structuur
De historische blamage van Ajax tegen Rosenborg BK dondert na in Amsterdam. En hoe. Het gemis van Europees voetbal maakt zoveel pijnlijk duidelijk. Het technisch hart, dat de koers van de club bepaalt, is uitgewerkt. Commissaris Theo van Duivenbode is vrijdag uit onvrede al opgestapt.
Danil Dwarswaard 27-08-17, 07:19 Laatste update: 07:35
Een jaar lang geen Europees voetbal. Spreek het eens hardop uit en het wordt alleen maar surrealistischer. Vorig jaar nog vol bravoure ruikend aan glorie. Nu het lulletje van Europa. Het liefst hadden de spelers van Ajax, die voor altijd op een negatieve manier de boeken ingaan, gistermiddag via een ondergrondse tunnel luchthaven Schiphol verlaten.
Maar de realiteit is dat de zwaar aangeslagen ploeg vandaag tegen VVV in Venlo alweer moet presteren. Algemeen directeur Edwin van der Sar maakte een gerriteerde indruk in de catacomben van het Lerkendal Stadion: ,,Eerst zondag en dan tijdens de interlandperiode de wonden likken.''
Op een frisse avond in Trondheim kwam alle rampspoed samen. Wie is de schuldige? Of beter: wat is de oplossing? Het hoofd van trainer Marcel Keizer nu al op het hakblok leggen? Dan moeten de beleidsbepalers die hem aanstelden net zo goed vertrekken. Of is directeur spelersbeleid Marc Overmars, die een vermogen voor de club verdiende maar vooral paniekerig reageert in plaats van anticipeert, de kwade genius?
Compleet gevangen in de eigen structuur kan Ajax eigenlijk geen kant op. De gezamenlijke verantwoordelijkheid leidt nergens toe. Integendeel. Commissaris Theo van Duivenbode heeft zijn conclusies al getrokken. Uit onvrede met het gevoerde beleid legde hij vrijdag zijn functie in de rvc neer.
Een analyse van de diepe problemen leidt tot een heldere conclusie: het technisch hart van de club is uitgewerkt. Bij Ajax gaat het zo: het zogenoemde technisch hart met voorzitter Edwin van der Sar, assistent-trainer Dennis Bergkamp, directeur spelerszaken Marc Overmars en hoofd opleiding Sad Ouaali bepaalt alles 'in overleg'.
Maar dat in een voetbalclub geen plek is voor democratie, maken de laatste maanden weer eens pijnlijk duidelijk. Neem alleen al de aanstelling van de in de top volstrekt onervaren Keizer als hoofdtrainer. Dat zag Overmars eigenlijk helemaal niet zitten. De stap was te groot, net als het risico. Veel liever had hij een ervaren man als Michael Laudrup gekozen. Nee, veel liever nog was hij doorgegaan met Peter Bosz. Overmars was de enige in het technisch hart met een warme band met Bosz.
De trainer verliet de club voor Borussia Dortmund, na een sluimerend conflict met Dennis Bergkamp. Tot ongenoegen van Overmars deden Bergkamp en Van der Sar vrijwel niets om de coach die Ajax zijn gezicht teruggaf te behouden. En k bij de aanstelling van Bosz' opvolger werd Overmars pijnlijk overruled, waardoor de verhoudingen in het technisch hart wederom kil zijn.
Met Keizer wilde Ajax de 'lijn-Bosz' in stand houden. Initiatiefrijk, aanvallend voetbal waarmee het vorig seizoen geen prijs, maar wel een stuk eigenwaarde en waardering terugkreeg. Van die lijn is voorlopig niets terug te zien.
Symbolisch
De wedstrijd tegen Rosenborg was k op dat vlak symbolisch. Toen Ajax het initiatief in handen kreeg en bij 1-2 op koers lag voor een geslaagde missie, stuurde Keizer met Deyovaisio Zeefuik een (onervaren) verdediger het veld in. Jol Veltman stond plots op het middenveld, waar hij nog nooit heeft gespeeld. Weg was de controle, terug was de angst.
Een fout van Keizer, die zijn keuze zelf overigens vrij logisch vond. Ok in Zeefuik schuilt de symboliek. Ajax moest door het gebrek aan alternatieven terugvallen op een jeugdspeler die nog niet klaar is voor het grote werk. Het past naadloos in het beeld van de laatste maanden. Ajax is de grootste club van het land. Met de grootste financile mogelijkheden. Maar het is weer gevangen in het eigen ingewikkelde web.
http://www.ad.nl/nederlan(...)-structuur~ade34db9/
quote:Nu het lulletje van Europa.
quote:Op zondag 27 augustus 2017 08:34 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Het Technisch Hart is uitgewerkt.
Hier zat ik gisteren ook aan te denken en toen begon ik hem eigenlijk heel erg te missenquote:Op zondag 27 augustus 2017 08:28 schreef Pizzakoppo het volgende:
Het meest bizarre vind ik eigenlijk dat ik mij steeds bedenk hoeveel macht Cruijff had. Altijd als er een soortgelijke periode qua drama ontstond bij Ajax was er wel iemand die begon te roepen om Cruijff. Bestuurders voelden en wisten dat wanneer Cruijff zich opelijk kritisch uitliet, jouw dagen eigenlijk we geteld waren.
En nu? Nu voelt het imho alsof ze totaal gevrijwaard zijn. Wie moet er opstaan en kritiek leveren op dusdanig niveau dat de hoge heren opstappen? De supporters die tam zijn omdat ze goede contacten met vd Sar en Overmars hebben? De journalisten die inhoudelijk niet eens kunnen vragen aan vd Sar wat dan precies 'de lijn' is? Ik zie het niet gebeuren iig.
Zie TT.quote:Op zondag 27 augustus 2017 09:38 schreef Syntix het volgende:
Waar blijven die andere noodzakelijke aankopen trouwens, zolang hebben ze niet meer.
Natuurlijk wel, die man komt nergens meer aan de bak. Heeft zich nooit financieel onafhankelijk gespeeld. Die kan een afkoopsom prima gebruiken.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 22:17 schreef klaasweetalles het volgende:
iK denk dat als ajax morgen weer verliest dat Keizer de handdoek in de ring gaat gooien.
Het is geen man die ontslag gaat afwachten.
Misschien ontslaan ze hem niet en krijgt hij gewoon weer een andere functie binnen ajaxquote:Op zondag 27 augustus 2017 10:55 schreef groenen het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, die man komt nergens meer aan de bak. Heeft zich nooit financieel onafhankelijk gespeeld. Die kan een afkoopsom prima gebruiken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |