mss hheeft die 1x in het Syrie topic gepost op FOK!quote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:08 schreef BellaaElisa het volgende:
[..]
Hij heet Jim F. En had belangstelling bij Syrië.
Nou hij heeft ook gewoon een Syrische vlag besteld, dus lijkt me wel iets serieuzer.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:58 schreef BeriBeri het volgende:
[..]
mss hheeft die 1x in het Syrie topic gepost op FOK!
quote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:38 schreef Falco het volgende:
Maar jongens, het meest verdacht en vreemdst vind ik dat Peter R de Vries verkondigde 'het kan ook een Spaanse onderhoudsmonteur zijn geweest'.
HOE KON DIE DAT WETEN OP DAT MOMENT?
Dit zaakje stinkt.
Peter R ''Ik heb de moord op Kennedy opgelost'' de Vries weet allesquote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:38 schreef Falco het volgende:
Maar jongens, het meest verdacht en vreemdst vind ik dat Peter R de Vries verkondigde 'het kan ook een Spaanse onderhoudsmonteur zijn geweest'.
HOE KON DIE DAT WETEN OP DAT MOMENT?
Dit zaakje stinkt.
Omdat hij in het fakenews complot zit.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:38 schreef Falco het volgende:
Maar jongens, het meest verdacht en vreemdst vind ik dat Peter R de Vries verkondigde 'het kan ook een Spaanse onderhoudsmonteur zijn geweest'.
HOE KON DIE DAT WETEN OP DAT MOMENT?
Dit zaakje stinkt.
Jimquote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:42 schreef JubaUrbicus het volgende:
Het gaat om een blanke Jim F. uit Brabant en een Pro-Syrië (Bashar Al-Asad) gozer, volgens sommige ook een aanhanger van FvD en 'Alt-Right'. Ik ben als Marokkaan hartstikke opgelucht!
Cruciale vragen idd:quote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:15 schreef BeriBeri het volgende:
Ik snap die tip uit Spanje ook niet helemaal
Las ergens dat de Spanjaarden al langere tijd bezig waren met een onderzoek, wat los stond van de gebeurtenissen in Barcelona
Wanneer heeft die Jim dat Telegram bericht verstuurd
Als ik zo zijn 4chan geschiedenis zie is het niet heel erg spannend, wel erg pro Assad en Rusland, maar ook een PVV'er. Al schrijft die best netjes en is het niet alleen maar dom gebrul. Denk dat die vooral zichzelf teveel op het hele conflict daar heeft geworpen.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:12 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Jim
Blank
Pro-Syrië (dus tegen: IS...SA...VS?) + (mogelijk pro Rusland?)
Alt-right (dus tegen: IS, SA, VS, links, islam, migratie, etc).
Misschien dacht ie dat Allah-Las een islamitisch iets was?
Misschien wilde ie angst zaaien uit naam van waar hij tegen is: IS en/of islam.
quote:But seriously,
Kurds are holding tight on Manbij and captured some surrounding villages north west of Manbij and are slowly inching in inside Manbij.
ISIS did laucnh a counterattack from the South and captured some villages but they lost a good chunk of man and YPG will recapture those villages,
In Iraq, the Iraqi army captured another part of Falluhjah, and once Falluhjah is done they will move to the next area, continuing to fight ISIS.
SAA did have some setbacks and their recent offensive all failed, and they are back at where they started. They did lose some small villages South of Alleppo but Ruskie and Syrian airforce is bombing the rebels so it comes with a high deathtoll.
Keep your head up guys, war can be hard. We are all a bit stressed due to the recent setbacks, but thats how war is. Gaining and loosing and as for this war, we will see a lot more of this. But we have to be strong, we have to keep on believing and never dispair.
When they strike us with 100 bombs, we will strike back with 1000 bombs untill they are all gone.
Dit is duidelijk geen moslim of ISIS terrorist....quote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:23 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Als ik zo zijn 4chan geschiedenis zie is het niet heel erg spannend, wel erg pro Assad en Rusland, maar ook een PVV'er. Al schrijft die best netjes en is het niet alleen maar dom gebrul. Denk dat die vooral zichzelf teveel op het hele conflict daar heeft geworpen.
Een van zijn posts:
[..]
Nee eerder het type dat naar Syrië zou gaan om IS-ers af te schieten zodat er minder vluchtelingen naar Europa komen. Gevalletje het juiste willen doen om de verkeerde redenen.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:24 schreef JubaUrbicus het volgende:
[..]
Dit is duidelijk geen moslim of ISIS terrorist....
Klinkt als een normale analyse van een geïnteresseerde tot ie zichzelf schaart onder een 'we' en 'us':quote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:23 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Als ik zo zijn 4chan geschiedenis zie is het niet heel erg spannend, wel erg pro Assad en Rusland, maar ook een PVV'er. Al schrijft die best netjes en is het niet alleen maar dom gebrul. Denk dat die vooral zichzelf teveel op het hele conflict daar heeft geworpen.
Een van zijn posts:
[..]
Wie is die 'we'? Als in 'wij mensen (ongeacht nationaliteit, etc) tegen ISIS' of zo?quote:Keep your head up guys, war can be hard. We are all a bit stressed due to the recent setbacks, but thats how war is. Gaining and loosing and as for this war, we will see a lot more of this. But we have to be strong, we have to keep on believing and never dispair.
When they strike us with 100 bombs, we will strike back with 1000 bombs untill they are all gone.
Heb je een link naar zijn 4chan account?quote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:23 schreef LTVDK het volgende:
Keep your head up guys, war can be hard. We are all a bit stressed due to the recent setbacks, but thats how war is. Gaining and loosing and as for this war, we will see a lot more of this
twitter:TerrorEvents twitterde op donderdag 24-08-2017 om 19:28:40#Poland #Warsaw - Man armed with a knife and a gun arrested. Allegedly an Arab looking man. reageer retweet
twitter:TerrorEvents twitterde op donderdag 24-08-2017 om 19:29:29#Poland #Warsaw - Important detail: the arrest happened near a venue where Allah-Las will be holding their performance tonight. reageer retweet
twitter:TerrorEvents twitterde op donderdag 24-08-2017 om 19:30:14#Poland #Warsaw - Allah-Las is the same group that had to perform in #Rotterdam, #Netherlands last night. Concert was cancelled reageer retweet
Is dit een fucking grap ofzo?!twitter:TerrorEvents twitterde op donderdag 24-08-2017 om 19:35:45#Poland #Warsaw - Police are saying the suspect is an Israeli citizen. reageer retweet
Wtf lolquote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:37 schreef JubaUrbicus het volgende:
WTFFFFF????????!!!!!!!twitter:TerrorEvents twitterde op donderdag 24-08-2017 om 19:28:40#Poland #Warsaw - Man armed with a knife and a gun arrested. Allegedly an Arab looking man. reageer retweet
twitter:TerrorEvents twitterde op donderdag 24-08-2017 om 19:29:29#Poland #Warsaw - Important detail: the arrest happened near a venue where Allah-Las will be holding their performance tonight. reageer retweet
twitter:TerrorEvents twitterde op donderdag 24-08-2017 om 19:30:14#Poland #Warsaw - Allah-Las is the same group that had to perform in #Rotterdam, #Netherlands last night. Concert was cancelled reageer retweet
Is dit een fucking grap ofzo?!twitter:TerrorEvents twitterde op donderdag 24-08-2017 om 19:35:45#Poland #Warsaw - Police are saying the suspect is an Israeli citizen. reageer retweet
Ik kwam de naam van Jim niet tegen in de berichtgeving van de NOS vandaag. Is dat niet gewoon via bekenden op de social media terecht gekomen?quote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:41 schreef LelijKnap het volgende:
Nog een dingetje. Waarom is de naam (en daarmee de achtergrond) van Jim wel gedeeld en waarom die van de Spanjool niet? Waarom bij de ene wel relevant, en bij de ander niet? Was Jim bekend geraakt via soc. media/journalisten oid?
Ze kregen informatie uit Spanje, daardoor is ook die Jim opgepaktquote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:27 schreef LelijKnap het volgende:
Ik begin te vermoeden dat het hele Jim-verhaal volledig losstaat van de behoorlijk concrete tip uit Spanje en het busje. Of tussen de laatste twee een verband bestaat is ook nog gissen, maar de relevantie van die twee is overduidelijk. Men lult continue rare shit via App/Telegram/het internet. Op basis waarvan is zijn bericht zo belangrijk geworden? Alleen bij bevestiging dat het bericht al in de late middag of in elk geval voor 18;45 verstuurd was kan ik in het belang er van geloven. Of accepteren dat alle aandacht mbt de dreiging naar hem verlegt is. Volgens mij is het belangrijk gemaakt; het besluit het concert te annuleren was namelijk daarvoor al bepaalt - op basis van de tip en/of het busje. Dat was dé dreiging. Of die dreiging als het ware 'verlengt' werd door zijn bericht, als die dan wel maar later op de avond verstuurd was, kan je inderdaad stellen dat 'het laatste beetje dreiging weg is, nu ook die rare Jim aangehouden en/of ondervraagd is.'
quote:Gistermiddag kreeg de politie in Rotterdam een tip binnen van collega's uit Spanje. Zij waarschuwden voor een mogelijke "aanslag met geweld" op een concert van de band Allah-Las in de Maassilo, diezelfde avond.
De dreiging was zo serieus, dat het concert werd afgelast. De omgeving rond de Maassilo werd afgezet door politie. Het ging om concrete informatie over een aanslag, zegt politiechef Paauw van Rotterdam. "In deze onrustige tijd schalen we dan op." Op basis van de informatie uit Spanje werd ook een man van 22 opgepakt in Noord-Brabant.
Kan idd. Kan de eerste bron niet terugvinden.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:45 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Ik kwam de naam van Jim niet tegen in de berichtgeving van de NOS vandaag. Is dat niet gewoon via bekenden op de social media terecht gekomen?
De situatie rondom het incident op Amsterdam CS was dan ook gewoon een grote communicatie-clusterfuck. Logisch dat daar dan meer achter wordt gezocht.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:55 schreef Wereldgozer het volgende:
https://nos.nl/artikel/21(...)wamen-de-feiten.html
NOSgenot goedpraatgenot
''Op basis van de informatie uit Spanje werd ook een man van 22 opgepakt in Noord-Brabant.''quote:Op donderdag 24 augustus 2017 19:49 schreef BeriBeri het volgende:
[..]
Ze kregen informatie uit Spanje, daardoor is ook die Jim opgepakt
[..]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |