SPOILER: Voor de dames ..Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja doei.
Die was al gevuld. Het was al langer duidelijk dat Stoffel zou blijven. Het is nu alleen nog een keer bevestigd.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 12:17 schreef Geralt het volgende:
Mooi. Alweer 1 topstoeltje gevuld voor komend jaar na Kimi zijn bevestiging van gisteren.
Deel 1 kan ik begrijpen, allemaal jong talent bij elkaar.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 12:55 schreef sasquatsch het volgende:
Morgen in de persconferentie deel 1: Verstappen, Vandoorne en Ocon
In deel 2 zitten Bottas, Massa en Raikkonen
https://nl.motorsport.com(...)ie-gp-belgie-943681/
Doe normaal gek. De zomerstop duurde veel te lang. Ik weet inmiddels niet eens meer bij welk team Max nog rijdt zo lang als dat het duurde. Staat Lewis nog altijd op kop?quote:Op woensdag 23 augustus 2017 12:48 schreef RingBewoner het volgende:
Voor mijn gevoel viel de pauze in de F1 wel mee.
Dat zal andersom moeten gebeuren. Er is een reden dat ze Massa uit zijn pensioen getrokken hebben.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 13:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Hopelijk neemt Williams eindelijk eens definitief afscheid van meneer Massa.
Moeten ze wel een coureur van 25 jaar of ouder vinden die Massa wil vervangenquote:Op woensdag 23 augustus 2017 13:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Hopelijk neemt Williams eindelijk eens definitief afscheid van meneer Massa.
Joh.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 12:57 schreef Geralt het volgende:
[..]
Deel 1 kan ik begrijpen, allemaal jong talent bij elkaar.
Deel 2; wat doet Bottas tussen uitgerangeerd talent?
Is 40 te oud?quote:Op woensdag 23 augustus 2017 13:06 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Moeten ze wel een coureur van 25 jaar of ouder vinden die Massa wil vervangen
Die vent is wat, 1 meter 50? Die kan ik wel klop geven denk ik.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 13:07 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Als je Massa weet te kloppen niet
quote:Op woensdag 23 augustus 2017 13:08 schreef Geralt het volgende:
[..]
Die vent is wat, 1 meter 50? Die kan ik wel klop geven denk ik.
Nouja ik zie niet meer dubbel dus het is sowieso een tegen een ipv ik tegen 2 massa'squote:Op woensdag 23 augustus 2017 13:10 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Het zicht is inmiddels in orde?
Alleen maar tweede rijders...quote:Op woensdag 23 augustus 2017 13:32 schreef flipsen het volgende:
Een persco zónder Vettel en Hamilton
Oei, oei, shots fired, Verstappen fans!quote:
Di resta/kubica/maldonado(ja ik ben serieus)/sutil(?)quote:Op woensdag 23 augustus 2017 13:06 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Moeten ze wel een coureur van 25 jaar of ouder vinden die Massa wil vervangen
quote:Op woensdag 23 augustus 2017 12:59 schreef Geralt het volgende:
[..]
Doe normaal gek. De zomerstop duurde veel te lang. Ik weet inmiddels niet eens meer bij welk team Max nog rijdt zo lang als dat het duurde. Staat Lewis nog altijd op kop?
Dit inderdaad.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 13:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Hopelijk neemt Williams eindelijk eens definitief afscheid van meneer Massa.
Palmer.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 13:06 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Moeten ze wel een coureur van 25 jaar of ouder vinden die Massa wil vervangen
Hulkenberg en Williams? Dat is 7 jaar geledenquote:Op woensdag 23 augustus 2017 14:45 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Dit inderdaad.
Werd vorig jaar behoorlijk zoek gereden door Hulkenberg. Williams heeft iemand nodig die punten pakt en van Stroll kan je dat niet verwachten
bottas, hulkenberg. Lijken enorm op elkaar...quote:Op woensdag 23 augustus 2017 15:06 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Hulkenberg en Williams? Dat is 7 jaar geleden
Niet eens zo'n gekke gedachte, kijk, het is geen top coureur, maar ik denk dat hij nog wel kan groeien en als Brit bij een Brits team met wat Brits geld.. Waarom niet.quote:
Wehrlein is met 23 jaar nog te jong, want vanwege sponsorverplichtingen moet minimaal een van beide coureurs 25+ zijnquote:Op woensdag 23 augustus 2017 15:29 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Eigenlijk heeft Williams best wel weinig keus ofzo, als je al die namen de revue ziet passeren. Misschien dat ze uiteindelijk bij Wehrlein uitkomen maar ik weet niet of hij geschikt is om Stroll zijn handje vast te houden.
Groeien is niet zo lastig voor Palmer.. Hij staat laatste (met Ericsson) in dezelfde auto waar zijn teamgenoot 10e mee staat. Hij is gewoon erg erg erg slecht.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 15:20 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Niet eens zo'n gekke gedachte, kijk, het is geen top coureur, maar ik denk dat hij nog wel kan groeien
De aftakeling van Williams is wel compleet dan met een rijkeluiszoontje in de ene auto en een door de hoofdsponsor gedicteerde rijder in de andere auto.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 15:35 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Wehrlein is met 23 jaar nog te jong, want vanwege sponsorverplichtingen moet minimaal een van beide coureurs 25+ zijn
De aftakeling is 20 jaar geleden al ingezet toen Renault er vertrok. Daarna met BMW is er nog een korte opleving geweest totdat BMW Sauber overnam.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 15:40 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
De aftakeling van Williams is wel compleet dan met een rijkeluiszoontje in de ene auto en een door de hoofdsponsor gedicteerde rijder in de andere auto.
Palmer en ericson zitten alle 2 bij de 5 minste coureurs van het veld.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 15:20 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Niet eens zo'n gekke gedachte, kijk, het is geen top coureur, maar ik denk dat hij nog wel kan groeien en als Brit bij een Brits team met wat Brits geld.. Waarom niet.
Als je ook kijkt naar Ericson kan dat over een jaar of 2 ook een gewilde coureur worden, enorm loyaal naar team, geen rare fratsen meer en sinds een seizoen of 2 ook consistent in finishen van de wagen
Grappig dat je de 2 slechtste coureurs uit het huidige veld noemt.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 15:20 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Niet eens zo'n gekke gedachte, kijk, het is geen top coureur, maar ik denk dat hij nog wel kan groeien en als Brit bij een Brits team met wat Brits geld.. Waarom niet.
Als je ook kijkt naar Ericson kan dat over een jaar of 2 ook een gewilde coureur worden, enorm loyaal naar team, geen rare fratsen meer en sinds een seizoen of 2 ook consistent in finishen van de wagen
Felipe Nasr is afgelopen maandag 25 geworden. De ene Braziliaan inwisselen voor de jongere versiequote:Op woensdag 23 augustus 2017 13:06 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Moeten ze wel een coureur van 25 jaar of ouder vinden die Massa wil vervangen
https://www.motorsport.co(...)-ilmor-boost-943641/quote:McLaren faces engine dilemma as Honda gets Ilmor boost
Mooi.quote:'Schumi junior' eert vader op Spa
Michael Schumacher behaalde op 30 augustus 1992 zijn eerste overwinning in de Formule 1. Op het circuit Spa-Francorchamps zegevierde de inmiddels 48-jarige Duitser, die bij een ski-ongeluk in 2013 ernstig hoofdletsel opliep, in zijn Benetton tijdens de Grand Prix van België.
Het 25-jarige jubileum van zijn eerste triomf wordt zondag bij de Grote Prijs van België op dezelfde locatie gevierd door zijn achttienjarige zoon Mick. Schumi junior zal in een 1994 Benetton voor het begin van de race een aantal demonstratierondjes rijden.
Schumacher, de succesvolste Formule 1-coureur ooit, won in zijn loopbaan 91 GP-races. Hij veroverde in 1994 en 1995 de wereldtitel met Benetton en daarna vijf keer op rij in een Ferrari (2000-2004). Schumacher zegevierde op Spa-Francorchamps zes keer en haalde daar in 2004 tevens zijn laatste wereldtitel binnen. De legendarische autocoureur is sinds zijn zware ongeval niet meer in het openbaar gezien. Hij wordt op zijn landgoed in Zwitserland verpleegd, waar zijn familie nauwkeurig zijn privacy in stand houdt.
Ericson verdient echt wel wat meer lof dan dat je hem hier afschilderd. Is het een paydriver? Ja. Hoe doet top talent Wehrlein het in die knakenbak? Een top talent zal mijlenver voor Ericson uitrijden, maar tot nu toe gaan ze aardig gelijk op, net als zijn vorige teamgenoot Nasr, wat bakte hij er van?quote:Op woensdag 23 augustus 2017 15:58 schreef opreis het volgende:
[..]
Palmer en ericson zitten alle 2 bij de 5 minste coureurs van het veld.
Ik snap jouw gedachtengang nooit, ericson is nog nooit een gewilde coureur geweest en gaat ook niet worden
Grosjean was nooit een paydriver, maar iemand die puur op resultaten in de F1 terecht kwam. In 2009 voor Renault toen hij goed presteerde in de GP2 (en met slechts een half seizoen 4de werd) en werd na dat jaar juist vervangen door een paydriver (Petrov).quote:Op woensdag 23 augustus 2017 19:36 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Ericson verdient echt wel wat meer lof dan dat je hem hier afschilderd. Is het een paydriver? Ja. Hoe doet top talent Wehrlein het in die knakenbak? Een top talent zal mijlenver voor Ericson uitrijden, maar tot nu toe gaan ze aardig gelijk op, net als zijn vorige teamgenoot Nasr, wat bakte hij er van?
Ericson rijdt voor zijn team en is dankbaar/loyaal naar zijn team toe, zeurt niet, rijdt vaak races uit of valt uit door mechanische pech. Ik ben echt serieus benieuwd wat Ericson kan in een Williams of Renault. Het is geen charmante coureur nee. Zal het ook niet snel worden. Maar verdient imo meer respect dan hij doorgaans krijgt. Palmer heeft een kutjaar, vorig jaar deed hij het beter, maar voelt nu hete adem van de leiding in zijn nek en maakt onnodig veel fouten. Als hij er uit ligt, eigen schuld, maar Grosjean (Crashjean) was in het begin ook een paydriver en is ook vaste waarde in veld geworden.
En hoe doet die het nu?
Total/Elf zat al bij Renault en Lotus toen Grosjean er niet reed!quote:Op woensdag 23 augustus 2017 20:15 schreef Meike26 het volgende:
Oh, ik dacht dat hij toch wel erg geliefd werd door de centjes van Total die hij meebracht ?
retestrak rondjequote:
quote:So few steering corrections. Especially in comparison to Stroll!
Mag Max niet een keer een rondje racen in de studio van Ziggo?quote:Op woensdag 23 augustus 2017 20:54 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
retestrak rondje
Een van die reacties eronder bezorgde mij een glimlach:
[..]
Doornbos wordt al door genoeg mensen verslagenquote:Op woensdag 23 augustus 2017 21:13 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Mag Max niet een keer een rondje racen in de studio van Ziggo?
Denk dat er 10 seconde tussen zou zittenquote:Op woensdag 23 augustus 2017 22:03 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Doornbos wordt al door genoeg mensen verslagen
Denk dat Doornbos dat ook niet altijd even serieus doetquote:Op woensdag 23 augustus 2017 22:03 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Doornbos wordt al door genoeg mensen verslagen
Die zit daar op z'n dooie akkertje met 2 vingers in de neus. En het moet wel een beetje leuk blijven voor de mensen die 2 minuten op TV komen.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 22:03 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Doornbos wordt al door genoeg mensen verslagen
Kolder. Een stuur is een stuur. Bovendien genoeg mensen met eenzelfde stuur thuis.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:23 schreef opgebaarde het volgende:
Volgens mij hebben die gasten niet (dat gaven meerdere in het begin aan) tot maar een beetje mogen oefenen in die setup (stuur). Daarom (was mijn idee) rijden ze ook zo'n slecht rondje
Heeft lang genoeg geduurd inderdaad. Wel klote dat ik aankomend weekend druk bezig moet met inpakken voor de verhuizing en alles van aankomende week, maar tijdens de Q en de R moet dat maar even wachtenquote:
quote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:39 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Nee te vroeg, doe mij maar koffie
Boh koffie! Ik ga ook maken nuquote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:39 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Nee te vroeg, doe mij maar koffie
Ja! Nog even een paar uurtjes werken straks en daarna een volledig vrij weekendquote:
Nespresso?quote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:39 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Nee te vroeg, doe mij maar koffie
Hoeveelste keer dit seizoen al? Silverstone en Red Bull Ring keken we ook naar de lucht. Ik hoop nergens meer op, kan het alleen maar meevallen.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:57 schreef Gezicht het volgende:
De regenvoorspelling voor zondag staat nog steeds
Hopen dat het meevaltquote:Op donderdag 24 augustus 2017 12:03 schreef RingBewoner het volgende:
Ik hoop nergens meer op, kan het alleen maar meevallen.
Phil Bastiaans is geen coureur... Phil Bastiaans is lul die denkt dat ie kan rijden...quote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:35 schreef Geralt het volgende:
[..]
Kolder. Een stuur is een stuur. Bovendien genoeg mensen met eenzelfde stuur thuis.
Dat het even wennen is is misschien wel zo, maar als ik zie wat voor faalhazen er doorgaans zitten dan gok ik zomaar dat die dat absoluut NIET de betere simracers zijn.
Sterker nog, dat is geen gok dat is een feit.
Volgens mij is het zo dat de snelste van een bepaalde dag in waar is dat, Utrecht ofzo, dat die naar de studio mogen komen.
Dat wil niets zeggen. Ik ben ook ooit BY FAR de snelste geweest van een meerdaagse sessie waar meer dan 1500 mensen in een sim gezeten hebben. Ik behoor absoluut NIET tot de beste simracers. Niet eens tot de betere simracers. Gewoon leuk huis-tuin-en-keuken racertje, niet meer en niet minder. Toch was ik tig seconden sneller dan de nummer 2. En dat was een coureur en geen simracer. Phil Bastiaans voor de kenners, deed destijds Porsche cup enzo.
Dat iemand op die dag het snelst is zegt niets, behalve dan dat er geen echte simracer aanwezig is geweest.
Heeft precies lang genoeg geduurd. Tussendoor nog even papa geworden (midden in de summer break, dus ook geen last met verjaardagen op GP dagen zolang die break blijft) van een wolk van een zoon. Dat loopt nu ook allemaal lekker, dus wat mij betreft kan het weer beginnenquote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:36 schreef Geralt het volgende:
[..]
Heeft lang genoeg geduurd inderdaad. Wel klote dat ik aankomend weekend druk bezig moet met inpakken voor de verhuizing en alles van aankomende week, maar tijdens de Q en de R moet dat maar even wachten
Gelukkkig. Ik zie liever meer regen, maar dan gaan die schijtlijsters van de FIA weer SC's erin gooien en zo, daar wordt ook niemand vrolijk van.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 12:13 schreef Refragmental het volgende:
Buienradar zegt rond 15:00 en 16:00 ongeveer 50% kans op regen, rond de 1.5mm.
Als het al regent is het niet veel. Hooguit intermediates lijkt mij.
Dat wordt nog leuk als het aantal onderdelen dat gebruikt mag worden volgend jaar nog verder gekort wordt.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 13:16 schreef sasquatsch het volgende:
Vandoorne mag in zijn thuisrace achteraan starten door de introductie van de nieuwe motor. Alonso krijgt deze waarschijnlijk in Monza.
Dus het blijft gewoon droog. 1.5 mm, merk je volgens mij niet eens.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 12:13 schreef Refragmental het volgende:
Buienradar zegt rond 15:00 en 16:00 ongeveer 50% kans op regen, rond de 1.5mm.
Als het al regent is het niet veel. Hooguit intermediates lijkt mij.
https://www.spagrandprix.com/nl/parkingquote:Op donderdag 24 augustus 2017 15:34 schreef Sjemmert het volgende:
Vraagje. Ga misch toch nog even naar Belgie voor de Zaterdag. Kan nog tickets kopen voor een goede prijs maar daar zit geen parkeer kaart bij. Kan ik die ter plekke ook nog kopen daar, of kan ik die nu nog ergens kopen ? Ik wil parkeren op groen. Of kan je ook zonder kaart gewoon ergens bij een boer op het weiland staan ?
1,5 liter per vierkante meter, ligt eraan hoe snel het valt.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 15:27 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Dus het blijft gewoon droog. 1.5 mm, merk je volgens mij niet eens.
Ja daar zat ik al te kijken maar kan als ik uitcheck alleen invullen dat ik uit België kom en moet met CC betalen, dat heb ik niet. Misch zo nog even op de PC proberen. En zijn dat geen fysieke kaarten die opgestuurd worden ? Beetje kortdag dan.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 16:18 schreef Justevo het volgende:
[..]
https://www.spagrandprix.com/nl/parking
Kan je nog gewoon kopen hoor.
Je krijgt een pdf-je met een Qr code die je zelf op een a4tje mag printen en achter je voorruit leggen.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 16:30 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Ja daar zat ik al te kijken maar kan als ik uitcheck alleen invullen dat ik uit België kom en moet met CC betalen, dat heb ik niet. Misch zo nog even op de PC proberen. En zijn dat geen fysieke kaarten die opgestuurd worden ? Beetje kortdag dan.
Idd en ik heb gewoon vrijquote:
Ik ookquote:Op donderdag 24 augustus 2017 17:20 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Idd en ik heb gewoon vrij
Nieuwe spec voor Vandoorne:
http://www.gpupdate.net/n(...)or-vandoorne-in-spa/
ik niet...quote:Op donderdag 24 augustus 2017 17:24 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ik ook![]()
maar dat krijg je als je werkloos bent
![]()
Morgen thuiswerkenquote:Op donderdag 24 augustus 2017 17:24 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ik ook![]()
maar dat krijg je als je werkloos bent
![]()
Alles wordt met F1 dragelijker.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 17:29 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
ik niet...
Heb lang weekend... Alleen keelpijn en verkouden sinds vanmorgen (collega van me was vorige week ziek....) voel me nu echt bagger, dus hopelijk breng ik niet m'n hele weekend door @ bank, al wordt dat door de F1 wat dragelijker
Laptop aan, wat mailtjes sturen, af en toe aan de muis schudden zodat Lync weer actief wordt, afspraken inschieten, telefoontjes voor 11:00 niet oppakken en later terugbellen zeggen dat je het druk had...quote:
Geloof me, ik weet hoe dat 'werkt'quote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:52 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Laptop aan, wat mailtjes sturen, af en toe aan de muis schudden zodat Lync weer actief wordt, afspraken inschieten, telefoontjes voor 11:00 niet oppakken en later terugbellen zeggen dat je het druk had...
Dit een optie? https://caffeine.nl.softonic.com/quote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:52 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Laptop aan, wat mailtjes sturen, af en toe aan de muis schudden zodat Lync weer actief wordt, afspraken inschieten, telefoontjes voor 11:00 niet oppakken en later terugbellen zeggen dat je het druk had...
Meestal gebeurt er op vrijdag niet zoveel. Maar idd wat mailtje lezen/beantwoorden en wat documentjes lezenquote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:52 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Laptop aan, wat mailtjes sturen, af en toe aan de muis schudden zodat Lync weer actief wordt, afspraken inschieten, telefoontjes voor 11:00 niet oppakken en later terugbellen zeggen dat je het druk had...
Tskquote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:53 schreef Asschen_sukar het volgende:
Oh dit weekend begint het weer, moet hem helaas gaan missen. Gaan zaterdag vliegen richting lanzarote.
Wellicht vanaf Eindhoven airport tijdens het wachten nog even de kwalificatie mee pakken als daar fatsoenlijk WiFi te vinden is.
We hebben prima wifi in het hotel, maar ik denk niet dat ik er mee weg kom als ik de formule 1 ga kijken.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |