Wie dacht je dat niet zou winnen dan?quote:Op zondag 20 augustus 2017 18:12 schreef Tagliano het volgende:
Ik had toch niet verwacht dat alle topdrie clubs zouden winnen vandaag
Of waarom van Ginkel zijn contract maar wil verlengen bij Chelsea, hij denkt toch niet echt daar ooit aan de bak te komen?quote:Op zondag 20 augustus 2017 18:13 schreef KingRadler het volgende:
ik snap niet waarom PSV Ginkel niet koopt.
Prijsquote:Op zondag 20 augustus 2017 18:13 schreef KingRadler het volgende:
ik snap niet waarom PSV Ginkel niet koopt.
hoog salaris wssquote:Op zondag 20 augustus 2017 18:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Of waarom van Ginkel zijn contract maar wil verlengen bij Chelsea, hij denkt toch niet echt daar ooit aan de bak te komen?
Staat PEC alweer voor?quote:
Je speelt voor PSV en verdient het veelvoud van je medespelers. Lijkt me prima dealtje voor Van Ginkel.quote:Op zondag 20 augustus 2017 18:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Of waarom van Ginkel zijn contract maar wil verlengen bij Chelsea, hij denkt toch niet echt daar ooit aan de bak te komen?
Ik zag voor alledrie de clubs wel een kansje op puntverlies. Toch doorgaans lastige tegenstandersquote:Op zondag 20 augustus 2017 18:13 schreef Coco. het volgende:
[..]
Wie dacht je dat niet zou winnen dan?
Dat zal toch relatief gezien wel meevallen. Of in elk geval geen salaris wat hij verder in de Premier League ook niet krijgt.quote:
In principe alle drie geen hoogvlieger als tegenstander. Groningen nooit in Arena gewonnen.quote:Op zondag 20 augustus 2017 18:13 schreef Coco. het volgende:
[..]
Wie dacht je dat niet zou winnen dan?
Van Ginkel verdiende in 2014/15 40.000 pond per week bij Chelsea. Dat is 2,3 miljoen euro per jaar. Niemand bij PSV verdient dat.quote:Op zondag 20 augustus 2017 18:15 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Dat zal toch relatief gezien wel meevallen. Of in elk geval geen salaris wat hij verder in de Premier League ook niet krijgt.
Ajax had hem ook best mogen halen.quote:Op zondag 20 augustus 2017 18:16 schreef KingRadler het volgende:
goede aankoop Lozana, en volgend jaar weer verkopen voor een hoofdprijs
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |