In het artikel legt een woordvoerder van Antifa Utrecht duidelijk uit waarom hij de organisatoren heeft gevraagd Peeks te weren: niet vanwege één zin uit een liedje uit 2001, maar omdat die zin past in een groter web van extreem-rechtse en nationaal-socialistische sympathieën, waaronder het uitgeven van expliciet extreemrechtse muziek op zijn label (van bands als Auschwitz Symphony Orchestra), uitspraken in interviews en nauwe banden met openlijk extreem-rechtse labels.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:23 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
deze bijvoorbeeld
https://zwaremetalen.com/(...)l-concert-in-utrecht
'Dat hakenkruis is niet erg, bezoek eens een museum!!'quote:En voor SJW's en andere 'die vlag is racistisch'-roepers: bezoek eens een Civil War museum, in blauw of grijs gebied. Keus genoeg.
Hij was bewapend met een rifle op zn rug en een pistool op zn heup.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:35 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ziek, die haat. Echt heel erg ziek. Te schreeuwen naar iemand die gewoon vreedzaam met een vlaggetje staat die niet eens als racist gezien moet worden.
Respect voor die gozer dat hij niet heeft uitgehaald.
Ik had het over een ander concert.... maar ze zijn wel erg selectief in hun doelen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:23 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Katogorie C bedoel je?
Zie je werkelijk het verschil niet? Ronduit een nazi band, zware hooligans achter zich die een spoor van geweld achter zich aan laten? Die in Duitsland verboden zijn omdat het ronduit neo nazi's zijn? De zanger die molotovcocktails naar een asielzoekerscentrum heeft gegooid e.d....
Gaat wel wat verder dan zoveel jaar geleden iets raars hebben geschreeuwd...
mensen hebben het recht om datgene te bezoeken wat ze willen, mits de eigenaar dat tostaat.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:36 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
'Dat hakenkruis is niet erg, bezoek eens een museum!!'
Ijzersterke redenaties bij de jongens van GeenStijl weer.
Die twee gelijkstellen is achterlijk. Extreemrechts haat mensen op basis van hun afkomst, huidskleur, geaardheid en gender. Extreemlinks haat mensen op basis van hun opvattingen. Natuurlijk, haat is slecht en geweld is ook nooit goed, maar stellen dat extreemlinks net zo fout is als extreemrechts gaat voorbij aan de kern van hun boodschappen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:30 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dit. En dat eeuwige gezeik en tegendemo's goedpraten van die lui, is echt van het grootste soort hypocrisie wat je maar kunt bedenken.
Ook dit:
http://www.nu.nl/internet(...)htse-gebruikers.html
Is van dat niveau. Dat ze extreemrechts aanpakken is top. Alleen vergeten ze dat er ook nog extreem linksen zijn die net zo min het extreme geweld schuwen en net zo voor 'hun' zaak staan. Alleen is dat een mening die schijnbaar wat makkelijker in het lief roze te omlijnen is ofso.
Antifa, afa, BLM is van hetzelfde soort ranzigheid als Alt-right.
Voor de rest heeft Geenstijl er vanmorgen een stuk over:
https://www.geenstijl.nl/(...)rm-van-sjw-agressie/
[..]
Wat zijn de overtuigingen van de groep die jij extreem links noemt?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:37 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik had het over een ander concert.... maar ze zijn wel erg selectief in hun doelen.
Wat dit soort dingen betreft zijn zowel extreem links en extreem rechts verschrikkelijk, dat hele andere mensen jouw wil opdringen vind ik zo'n naar gedrag...
Die jongen draagt een symbool van slavernij en racisme bij zich? Wat snap je niet?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:35 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ziek, die haat. Echt heel erg ziek. Te schreeuwen naar iemand die gewoon vreedzaam met een vlaggetje staat die niet eens als racist gezien moet worden.
Respect voor die gozer dat hij niet heeft uitgehaald.
Precies wat jij dus moet doen.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:36 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
'Dat hakenkruis is niet erg, bezoek eens een museum!!'
Ijzersterke redenaties bij de jongens van GeenStijl weer.
Echt hé. 'Je mag die vlag niet als racistisch zien, want voor die mensen staat hij voor geschiedenis, traditie en familie.' Dat zouden ze vast niet zeggen als een Rost-Van Tonningen met een nazivlag zou gaan staan zwaaien om zijn familie te herdenken.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:36 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
'Dat hakenkruis is niet erg, bezoek eens een museum!!'
Ijzersterke redenaties bij de jongens van GeenStijl weer.
Ze zijn juist niet selectief. Ook in jouw vb gaat het om directe banden met neo nazi's. Het gaat niet om iemand die een keer wat raars roept, maar om die directe lijnen met neo nazi's.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:37 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik had het over een ander concert.... maar ze zijn wel erg selectief in hun doelen.
Wat dit soort dingen betreft zijn zowel extreem links en extreem rechts verschrikkelijk, dat hele andere mensen jouw wil opdringen vind ik zo'n naar gedrag...
Je snapt toch wel het verschil tussen een hakenkruis en Nazi-symboliek?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:40 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Echt hé. 'Je mag die vlag niet als racistisch zien, want voor die mensen staat hij voor geschiedenis, traditie en familie.' Dat zouden ze vast niet zeggen als een Rost-Van Tonningen met een nazivlag zou gaan staan zwaaien om zijn familie te herdenken.
Ze zijn tegen fascisme en onderdrukking en om dat te stoppen gebruiken ze de tool onderdrukking.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:39 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Wat zijn de overtuigingen van de groep die jij extreem links noemt?
Volgens mij is een hakenkruis onderdeel van de nazi-symboliek...quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:43 schreef Hdero het volgende:
[..]
Je snapt toch wel het verschil tussen een hakenkruis en Nazi-symboliek?
Joh. En een swastika is ook niet echt een haatsymbool, want de hindoes gebruiken hem ook.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:40 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Precies wat jij dus moet doen.
Lees je minimaal eens in in die geschiedenis als het je wat interesseert. Misschien wat context voor je.
Zelfs als wij het hebben over die vlag als 'the confederate flag' hebben wij het fout.
Dat was de vraag niet, geef eens antwoord op.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:45 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Volgens mij is een hakenkruis onderdeel van de nazi-symboliek...
Nou ken ik het standpunt van bijvoorbeeld de SGP niet wat betreft het al dan niet toestaan van neonazidemonstraties, maar stel dat de SGP dergelijke betogingen zou willen verbieden, dan maakt dat ze in jouw ogen een extreem linkse partij?quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:44 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ze zijn tegen fascisme en onderdrukking en om dat te stoppen gebruiken ze de tool onderdrukking.
Nee, dat was geen toeval, dat was onderdeel van de BLM-agenda, die mensen waren uitgenodigd en geregeld.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:47 schreef kipknots het volgende:
Waarom wordt BLM nou altijd op een hoop gegooid met extreem-linkse clubs? In de basis is die club niet gewelddadig. Dat er in het verleden andere groepen vaak zwarte jongeren komen om te rellen op plekken waar ook BLM demonstreert betekend niet dat deze ook bij de BLM beweging horen.
Dat was het antwoord: je kunt niet spreken van een verschil, omdat het ene onderdeel is van het andere.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:47 schreef Hdero het volgende:
[..]
Dat was de vraag niet, geef eens antwoord op.
Haha, nuance over het linkse gevaar.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:47 schreef kipknots het volgende:
Waarom wordt BLM nou altijd op een hoop gegooid met extreem-linkse clubs? In de basis is die club niet gewelddadig. Dat er in het verleden andere groepen vaak zwarte jongeren komen om te rellen op plekken waar ook BLM demonstreert betekend niet dat deze ook bij de BLM beweging horen.
Opnieuw: dat maakt ze makkelijker aan te vallen. Het is veel makkelijker om hen te bestrijden door te zeggen dat het agressievelingen zijn, dan door daadwerkelijk op hun standpunten in te gaan.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:47 schreef kipknots het volgende:
Waarom wordt BLM nou altijd op een hoop gegooid met extreem-linkse clubs? In de basis is die club niet gewelddadig. Dat er in het verleden andere groepen vaak zwarte jongeren komen om te rellen op plekken waar ook BLM demonstreert betekend niet dat deze ook bij de BLM beweging horen.
Dan snap je maar bar weinig van logica helaas. Een auto werd hier dus in een aanslag gebruikt, de twee zijn onderdelen van elkaar, dus een auto is een symbool van een inrijdactie en daardoor een aanslag.quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:49 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Dat was het antwoord: je kunt niet spreken van een verschil, omdat het ene onderdeel is van het andere.
Het gaat om een persoon die gitaar speelt in twee bandjes die één keer iets antisemitisch gezegd heeft en cds verkoopt van extreme bands...quote:Op donderdag 17 augustus 2017 10:41 schreef Cause_Mayhem het volgende:
[..]
Ze zijn juist niet selectief. Ook in jouw vb gaat het om directe banden met neo nazi's. Het gaat niet om iemand die een keer wat raars roept, maar om die directe lijnen met neo nazi's.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |