Welkom Frsh!quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 14:54 schreef LeSage het volgende:
Ah Vosje, lekker zo met allemaal zieken. Dat hebben wij hier ook net achter de rug![]()
Wel leuk dat na zo'n periode je kind ineens nóg leuker is![]()
S. kletst inmiddels de oren van je kop. Niet dat er samenhang is, of dat je echt snapt wat hij zegt, maar gezellig is het wel.
Hoi Frshkapper goed gegaan?
Hier precies hetzelfde, niet echt tips. Met z'n allen gaan fluisteren helpt hier soms, maar wel kort. Tis vermoeiend, zo lastig als je jezelf niet kan verstaan. M'n oren piepen soms.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 15:42 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Welkom Frsh!
Ik word soms juist stapelgek van dreumes. Hij houdt zn mond ook niet, en brabbelt nog veel. Maar het gaat op zo een volumen de hele tijd. Als hij wakker is kunnen de duutser en ik bijna geen gesprek voeren, want we kunnen er niet overheen praten. En vertellen dat wij nu even praten en hij daarna weer mag praten helpt niet. En vragen en voordoen hoe je zachtjes moet praten ook niet. Iemand tips?
Ja, ik word er stapelgek van. Een normaal gesprek is echt bijna niet mogelijk.quote:Op zaterdag 26 augustus 2017 15:50 schreef pinquit het volgende:
[..]
Hier precies hetzelfde, niet echt tips. Met z'n allen gaan fluisteren helpt hier soms, maar wel kort. Tis vermoeiend, zo lastig als je jezelf niet kan verstaan. M'n oren piepen soms.
Ik heb nooit last van piepende orenquote:Op zaterdag 26 augustus 2017 15:50 schreef pinquit het volgende:
[..]
Hier precies hetzelfde, niet echt tips. Met z'n allen gaan fluisteren helpt hier soms, maar wel kort. Tis vermoeiend, zo lastig als je jezelf niet kan verstaan. M'n oren piepen soms.
Idem hier met slapen. We zijn 8 dagen op vakantie geweest zonder Gup, en nu is het Heel Erg Erg als papa of mama de kamer uitloopt, naar werk gaat, achterlaat bij KDV of dus met weglopen voor het slapengaan.quote:Op maandag 28 augustus 2017 21:13 schreef LeSage het volgende:
Wat gezellig Adrian!
Wij hebben weer een ouderwetse slaapweigeraar met heel hard huilszo veel verdriet heeft hij dan. Hij had vandaag bij oma niet goed geslapen, dus het is ook wel te verklaren. Ik vraag me alleen altijd waarom het dan zo'n strijd moet zijn, terwijl slapen zo heerlijk is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |