dat gebeurt pas als ze hem hebben weggepest. En dan begint dit hele circus weer van voor af aan met een nieuwe user die klb 'verpest'quote:Op donderdag 14 september 2017 11:01 schreef Plompzakker het volgende:
Laat die man eens gewoon met rust.
Oh piep nietquote:Op donderdag 14 september 2017 10:59 schreef LurkJeRot het volgende:
Wou zeggen, niet geband worden om Iwanus? Dat is nieuws.
Of ze beginnen weer over Tong.quote:Op donderdag 14 september 2017 11:02 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
dat gebeurt pas als ze hem hebben weggepest. En dan begint dit hele circus weer van voor af aan met een nieuwe user die klb 'verpest'
Niet aan beginnen!quote:Op donderdag 14 september 2017 11:06 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
kom je nog wel eens in klb sc Yvonne. We hebben het over kinderen
Misschien een domme vraag, maar staat er ergens hoe dingen zoals een TR gebruikt moeten worden?quote:Op donderdag 14 september 2017 10:52 schreef yvonne het volgende:
Mag ik even wat zeggen over de TR's?
'ik vind dit een kuttopic'
Kunnen we he-le-maal niks mee
'X en honderden anderen verzinnen van alles'
Valt op dat jullie een 'voorkeur'hebben voor bepaalde users.
Of allemaal, of geen
Gebruik die TR's eens waar ze voor zijn en ik zal jullie eeuwig dankbaar blijven en de eerste tijd niet bannen
Gezond verstandquote:Op donderdag 14 september 2017 11:15 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Misschien een domme vraag, maar staat er ergens hoe dingen zoals een TR gebruikt moeten worden?
Jaquote:
quote:Op donderdag 14 september 2017 11:02 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
dat gebeurt pas als ze hem hebben weggepest. En dan begint dit hele circus weer van voor af aan met een nieuwe user die klb 'verpest'
Ik vind het ergens wel opmerkelijk.quote:
quote:Op donderdag 14 september 2017 10:15 schreef Chai het volgende:
KLB / Waarom doet een Jetske Schrijver een "duckface' op tv?
KLB / Voedselbank voor katten? Kijk eens naar deze volgevreten kat...
KLB / Extra minister? Graag 1 tegen politieke correctheid van links NL.
KLB / Editie NL selectieve "iPhone" interviews met allochtonen op scholen
Allemaal EditieNL klachten, hadden wellicht ook in één topic gekund.
Wat bedoel je nou precies met die "wellicht"? Ben je het ermee eens, of juist niet?quote:
Ik ben blij dat je het eindelijk snapt.quote:Op donderdag 14 september 2017 12:09 schreef zarGon het volgende:
[ afbeelding ]
10 van de momenteel actiefste 25 topics is afkomstig van één user.
Niets aan de hand jongens, gewoon 40% van een forum negeren.
Da's natuurlijk niet echt een goede maatstaf he. Van de laatste 39 in KLB gemaakte topics zijn er 8 van zijn hand en daarvan zijn 2 gisteravond geopend en 6 vanochtend. Even los van het feit dat hij (de meeste van) de topics van vanochtend had kunnen bundelen in een Editie NL-topic, valt dat op zich wel mee. Het vervelende is imo meer dat het veel tegelijk is met weinig variatie: hij kijkt naar een tv-programma en maakt daar topics over aan. Vervolgens gaat hij zijn oudere topics even na en kickt hij die, waardoor je ineens heel veel Iwanius tegelijk hebt. En omdat die programma's (en bijbehorende thema's) steeds terugkeren, krijg je dus ook steeds dezelfde soort topics.quote:Op donderdag 14 september 2017 12:09 schreef zarGon het volgende:
[ afbeelding ]
10 van de momenteel actiefste 25 topics is afkomstig van één user.
Niets aan de hand jongens, gewoon 40% van een forum negeren.
echt hequote:Op woensdag 13 september 2017 12:31 schreef renwan het volgende:
[..]
Als was je de paus wat kan mij dat nou schelen?
Ik snap het niet hoor. Dan ben je (blijkbaar?) rijk, en wat doe je dan elke dag? Zure klaagtopics op een online forum openen waarin eigenlijk heel droevig zijn leeftijdsverschil met de huidige jonge generatie naar voren komt. Dat eten, kijk, dat kan ik begrijpen. Maar elk ander stukje levenslust is ie kwijt ofzo. Wat een leven.quote:Op donderdag 14 september 2017 12:09 schreef zarGon het volgende:
[ afbeelding ]
10 van de momenteel actiefste 25 topics is afkomstig van één user.
Niets aan de hand jongens, gewoon 40% van een forum negeren.
En jij zit hier middels hele epistels te kankeren op een dergelijk persoon. Wat een levenquote:Op donderdag 14 september 2017 16:03 schreef kthxbye het volgende:
[..]
Ik snap het niet hoor. Dan ben je (blijkbaar?) rijk, en wat doe je dan elke dag? Zure klaagtopics op een online forum openen waarin eigenlijk heel droevig zijn leeftijdsverschil met de huidige jonge generatie naar voren komt. Dat eten, kijk, dat kan ik begrijpen. Maar elk ander stukje levenslust is ie kwijt ofzo. Wat een leven.
Dit.quote:Op donderdag 14 september 2017 16:23 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
En jij zit hier middels hele epistels te kankeren op een dergelijk persoon. Wat een leven
Mij krijgen ze niet weg, en mij vergelijken met Iwanius is als Berry van Aerle uitnodigen bij het afscheidsduel van Messi. Of van Stanley Menzo. Maar die Stanley snijdt geen hout, qua Messi.quote:
Eens met de vergelijking van de vergelijking.quote:Op donderdag 14 september 2017 16:56 schreef tong80 het volgende:
[..]
Mij krijgen ze niet weg, en mij vergelijken met Iwanius is als Berry van Aerle uitnodigen bij het afscheidsduel van Messi. Of van Stanley Menzo. Maar die Stanley snijdt geen hout, qua Messi.
En iwanius is messi in dat geval neem ik aanquote:Op donderdag 14 september 2017 16:56 schreef tong80 het volgende:
[..]
Mij krijgen ze niet weg, en mij vergelijken met Iwanius is als Berry van Aerle uitnodigen bij het afscheidsduel van Messi. Of van Stanley Menzo. Maar die Stanley snijdt geen hout, qua Messi.
Natuurlijk maakt ie zich nergens druk om. Hij leest hier niet mee, laat staan dat ie hier post. Hij leest alleen zijn eigen topics en dan ook alleen maar de allerlaatste post. Daar reageert ie dan op. Want kan ie op die manier het topic omhoog kicken. De grootste onzin komt uit zijn vingers. Hij heeft nergens verstand van en overal geen mening over. Hij heeft geen benul wat er zoal op FOK! speelt. Heeft geen besef dat ie door 80% niet serieus wordt genomen. Degene die hem wel serieus neemt doet dat uit empathie voor de persoon Iwanius of omdat ze zelf ook een bord voor hun kop hebben als acclimatiserende sigaar rokende schoorsteenvegers die het nog niet ladderzat zijn.quote:Op donderdag 14 september 2017 16:30 schreef Plompzakker het volgende:
[..]
Dit.
En ondertussen is iwanius zorgeloos aan het acclimatiseren en maakt hij zich nergens druk over
Een autobiografie schrijven onder de naam iwaniusquote:Op donderdag 14 september 2017 17:49 schreef tong80 het volgende:
[..]
Natuurlijk maakt ie zich nergens druk om. Hij leest hier niet mee, laat staan dat ie hier post. Hij leest alleen zijn eigen topics en dan ook alleen maar de allerlaatste post. Daar reageert ie dan op. Want kan ie op die manier het topic omhoog kicken. De grootste onzin komt uit zijn vingers. Hij heeft nergens verstand van en overal geen mening over. Hij heeft geen benul wat er zoal op FOK! speelt. Heeft geen besef dat ie door 80% niet serieus wordt genomen. Degene die hem wel serieus neemt doet dat uit empathie voor de persoon Iwanius of omdat ze zelf ook een bord voor hun kop hebben als acclimatiserende sigaar rokende schoorsteenvegers die het nog niet ladderzat zijn.
Het is me serieus een raadsel waarom de mods en ook de FA's toezien hoe één van de meest bezochte forums en één van de paradepaardjes van FOK!, een speeltuin is geworden van een user die van voren niet weet dat ie ie van achteren leeft. Het is laat hem toch leven en posten. Hij doet niemand kwaad, wordt er dan gezegd. Maar het kwadraat aan users die niet meer mee posten of de helft van de topics links laat liggen is evenredig groot.
Natuurlijk doet ie niemand kwaad. Dat doen de meeste wilsonbekwamen niet. Idols doet ook niemand kwaad, net zoals GTST niemand kwaad doet. Het is ondertussen wel de maatstaf geworden in Nederland muziek- en televisieland. Ze zijn niet meer van de buis te slaan. Ze gaan op reis naar Afrika: Erica en Erben stotterend naar Eritrea. Amerika: Goedele duikt met Viagra in de Niagara. Presenteren een kwisje: Raad de poes van Isa Hoes. Kelly en Vanessa presenteren het ombouwprogramma: Houd je smoel voor het Goede Doel. De winnaars krijgt een prijs naar de lachgaskamers van hotel Auschwitz. Mooi identificatiemateriaal voor Truus, drie hoog achter, Neanderthalerlaan S5, Schompusdijk.
Iwanius is de Pony van Troje. Zich van geen schuld bewust. Je zit echter wel opgezadeld met een paard in de gang, die hinnikt als de brievenbus kleppert. De post valt en niemand leest het. De mededeling wordt niet gelezen. Daarvoor moet je eerst de brief openen. Je kunt posten wat je wil. Een blinde ziet nog dat het FOK!kader blind blijft met een te roze bril. Ik ben geen zwartkijker, integendeel. Maar heb wel beide ogen open in de werkelijkheid. Meneer de Uil zei ooit: 'Oogjes dicht en snaveltjes toe, slaap lekker.' Ben echter bang dat die woorden te letterlijk worden genomen. Hoop dan ook dat bij de mods en de FA's de ogen op tijd open gaan.
Er is namelijk nog steeds een succesvol televisieprogramma: 'Twee voor Twaalf.' Laat het niet 'Twee over Twaalf' worden. Dit gaat niet alleen over Klaagbaak en of over Iwanius. Dat was de aanleiding van mijn post. Maar nu ik toch bezig was, dacht ik dat in de briljante stijl van onderhevige, het een geniale column kon worden. Dus bij deze. Zeg niet dat ik niet heb gewaarschuwd. Zelfs deze autistische
zolderkamerbewoner en one-line poster op FOK!, heeft zich kunnen ontwikkelen tot begenadigd polemist, auteur, poëet en één van de grootste huidige Nederlanders op internet. Waarom zou FOK! dan niet de grootste en leukste site kunnen blijven. Leukste Nederlandse site met het leukste Nederlandse forum bovendien. Zegt het voort zegt het voort. En alles sal regt kom.
FF pissen.
Ik geloof niet dat ik dit ga posten maar daar gaan we.quote:Op donderdag 14 september 2017 17:49 schreef tong80 het volgende:
[..]
Natuurlijk maakt ie zich nergens druk om. Hij leest hier niet mee, laat staan dat ie hier post. Hij leest alleen zijn eigen topics en dan ook alleen maar de allerlaatste post. Daar reageert ie dan op. Want kan ie op die manier het topic omhoog kicken. De grootste onzin komt uit zijn vingers. Hij heeft nergens verstand van en overal geen mening over. Hij heeft geen benul wat er zoal op FOK! speelt. Heeft geen besef dat ie door 80% niet serieus wordt genomen. Degene die hem wel serieus neemt doet dat uit empathie voor de persoon Iwanius of omdat ze zelf ook een bord voor hun kop hebben als acclimatiserende sigaar rokende schoorsteenvegers die het nog niet ladderzat zijn.
Het is me serieus een raadsel waarom de mods en ook de FA's toezien hoe één van de meest bezochte forums en één van de paradepaardjes van FOK!, een speeltuin is geworden van een user die van voren niet weet dat ie ie van achteren leeft. Het is laat hem toch leven en posten. Hij doet niemand kwaad, wordt er dan gezegd. Maar het kwadraat aan users die niet meer mee posten of de helft van de topics links laat liggen is evenredig groot.
Natuurlijk doet ie niemand kwaad. Dat doen de meeste wilsonbekwamen niet. Idols doet ook niemand kwaad, net zoals GTST niemand kwaad doet. Het is ondertussen wel de maatstaf geworden in Nederland muziek- en televisieland. Ze zijn niet meer van de buis te slaan. Ze gaan op reis naar Afrika: Erica en Erben stotterend naar Eritrea. Amerika: Goedele duikt met Viagra in de Niagara. Presenteren een kwisje: Raad de poes van Isa Hoes. Kelly en Vanessa presenteren het ombouwprogramma: Houd je smoel voor het Goede Doel. De winnaars krijgt een prijs naar de lachgaskamers van hotel Auschwitz. Mooi identificatiemateriaal voor Truus, drie hoog achter, Neanderthalerlaan S5, Schompusdijk.
Iwanius is de Pony van Troje. Zich van geen schuld bewust. Je zit echter wel opgezadeld met een paard in de gang, die hinnikt als de brievenbus kleppert. De post valt en niemand leest het. De mededeling wordt niet gelezen. Daarvoor moet je eerst de brief openen. Je kunt posten wat je wil. Een blinde ziet nog dat het FOK!kader blind blijft met een te roze bril. Ik ben geen zwartkijker, integendeel. Maar heb wel beide ogen open in de werkelijkheid. Meneer de Uil zei ooit: 'Oogjes dicht en snaveltjes toe, slaap lekker.' Ben echter bang dat die woorden te letterlijk worden genomen. Hoop dan ook dat bij de mods en de FA's de ogen op tijd open gaan.
Er is namelijk nog steeds een succesvol televisieprogramma: 'Twee voor Twaalf.' Laat het niet 'Twee over Twaalf' worden. Dit gaat niet alleen over Klaagbaak en of over Iwanius. Dat was de aanleiding van mijn post. Maar nu ik toch bezig was, dacht ik dat in de briljante stijl van onderhevige, het een geniale column kon worden. Dus bij deze. Zeg niet dat ik niet heb gewaarschuwd. Zelfs deze autistische
zolderkamerbewoner en one-line poster op FOK!, heeft zich kunnen ontwikkelen tot begenadigd polemist, auteur, poëet en één van de grootste huidige Nederlanders op internet. Waarom zou FOK! dan niet de grootste en leukste site kunnen blijven. Leukste Nederlandse site met het leukste Nederlandse forum bovendien. Zegt het voort zegt het voort. En alles sal regt kom.
FF pissen.
Hear hearquote:Op donderdag 14 september 2017 17:49 schreef tong80 het volgende:
[..]
Natuurlijk maakt ie zich nergens druk om. Hij leest hier niet mee, laat staan dat ie hier post. Hij leest alleen zijn eigen topics en dan ook alleen maar de allerlaatste post. Daar reageert ie dan op. Want kan ie op die manier het topic omhoog kicken. De grootste onzin komt uit zijn vingers. Hij heeft nergens verstand van en overal geen mening over. Hij heeft geen benul wat er zoal op FOK! speelt. Heeft geen besef dat ie door 80% niet serieus wordt genomen. Degene die hem wel serieus neemt doet dat uit empathie voor de persoon Iwanius of omdat ze zelf ook een bord voor hun kop hebben als acclimatiserende sigaar rokende schoorsteenvegers die het nog niet ladderzat zijn.
Het is me serieus een raadsel waarom de mods en ook de FA's toezien hoe één van de meest bezochte forums en één van de paradepaardjes van FOK!, een speeltuin is geworden van een user die van voren niet weet dat ie ie van achteren leeft. Het is laat hem toch leven en posten. Hij doet niemand kwaad, wordt er dan gezegd. Maar het kwadraat aan users die niet meer mee posten of de helft van de topics links laat liggen is evenredig groot.
Natuurlijk doet ie niemand kwaad. Dat doen de meeste wilsonbekwamen niet. Idols doet ook niemand kwaad, net zoals GTST niemand kwaad doet. Het is ondertussen wel de maatstaf geworden in Nederland muziek- en televisieland. Ze zijn niet meer van de buis te slaan. Ze gaan op reis naar Afrika: Erica en Erben stotterend naar Eritrea. Amerika: Goedele duikt met Viagra in de Niagara. Presenteren een kwisje: Raad de poes van Isa Hoes. Kelly en Vanessa presenteren het ombouwprogramma: Houd je smoel voor het Goede Doel. De winnaars krijgt een prijs naar de lachgaskamers van hotel Auschwitz. Mooi identificatiemateriaal voor Truus, drie hoog achter, Neanderthalerlaan S5, Schompusdijk.
Iwanius is de Pony van Troje. Zich van geen schuld bewust. Je zit echter wel opgezadeld met een paard in de gang, die hinnikt als de brievenbus kleppert. De post valt en niemand leest het. De mededeling wordt niet gelezen. Daarvoor moet je eerst de brief openen. Je kunt posten wat je wil. Een blinde ziet nog dat het FOK!kader blind blijft met een te roze bril. Ik ben geen zwartkijker, integendeel. Maar heb wel beide ogen open in de werkelijkheid. Meneer de Uil zei ooit: 'Oogjes dicht en snaveltjes toe, slaap lekker.' Ben echter bang dat die woorden te letterlijk worden genomen. Hoop dan ook dat bij de mods en de FA's de ogen op tijd open gaan.
Er is namelijk nog steeds een succesvol televisieprogramma: 'Twee voor Twaalf.' Laat het niet 'Twee over Twaalf' worden. Dit gaat niet alleen over Klaagbaak en of over Iwanius. Dat was de aanleiding van mijn post. Maar nu ik toch bezig was, dacht ik dat in de briljante stijl van onderhevige, het een geniale column kon worden. Dus bij deze. Zeg niet dat ik niet heb gewaarschuwd. Zelfs deze autistische
zolderkamerbewoner en one-line poster op FOK!, heeft zich kunnen ontwikkelen tot begenadigd polemist, auteur, poëet en één van de grootste huidige Nederlanders op internet. Waarom zou FOK! dan niet de grootste en leukste site kunnen blijven. Leukste Nederlandse site met het leukste Nederlandse forum bovendien. Zegt het voort zegt het voort. En alles sal regt kom.
FF pissen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |