Zou het niet eerder zo zijn dat de sponsor een rijtje waarden meegeeft die vervolgens door Spekenbrink geïnterpreteerd worden met deze truien als uitkomst? Ik kan me niet voorstellen dat de beslissingsbevoegdheid daarover volledig buiten de ploeg ligt.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 13:28 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Van Spekenbrink kan je moeilijk zo'n verhaal als Tom nu vertelt verwachten.
Wel goed als wielrenners er iets van zeggen overigens.
Wel opvallend dat hij nog zegt dat de WK-trui wel hetzelfde blijft.. Daar mogen ze als ploeg niet eens van afwijken toch? (net als met een leiderstrui in een grote ronde)quote:Op woensdag 9 augustus 2017 13:20 schreef Columbiafan het volgende:
http://sporza.be/cm/sporza/wielrennen/1.3042750
Bakelants maakt zich iets te druk over van alles en nog wat tegenwoordig..quote:Op woensdag 9 augustus 2017 13:14 schreef wimderon het volgende:
Plottwist: Rellende_Rotscholier is Jan Bakelants.
[..]
Mag de nationale bond geen eisen stellen aan de trui? Dan zou ik nu meteen vastleggen dat de trui in het geheel uit de nationale driekleur moet bestaan.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 13:41 schreef showtimer het volgende:
[..]
Zou het niet eerder zo zijn dat de sponsor een rijtje waarden meegeeft die vervolgens door Spekenbrink geïnterpreteerd worden met deze truien als uitkomst? Ik kan me niet voorstellen dat de beslissingsbevoegdheid daarover volledig buiten de ploeg ligt.
Prima toch? Die jongen wordt straks UCI voorzitter.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 13:43 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Bakelants maakt zich iets te druk over van alles en nog wat tegenwoordig..
Per bond verschillend, sommige landen hebben daar wel formele regels over ja.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 13:44 schreef komrad het volgende:
[..]
Mag de nationale bond geen eisen stellen aan de trui? Dan zou ik nu meteen vastleggen dat de trui in het geheel uit de nationale driekleur moet bestaan.
Ik neem aan dat een extern bedrijf de truien ontwerpt? En dat er dan verschillende ontwerpen zijn met variërend zichtbaarheid van Sunweb / natie. Vervolgens kiest de marketing directeur van Sunweb, evt na consultatie met Spekenbrink.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 13:41 schreef showtimer het volgende:
[..]
Zou het niet eerder zo zijn dat de sponsor een rijtje waarden meegeeft die vervolgens door Spekenbrink geïnterpreteerd worden met deze truien als uitkomst? Ik kan me niet voorstellen dat de beslissingsbevoegdheid daarover volledig buiten de ploeg ligt.
Normaal wel, maar dat strookt toch niet met de oude tijdritoutfit van Tom? Je kan nog zeggen tijdrijden doe je alleen en de wegrit is meer een teamprestatie, maar dan had Tom rustig door kunnen gaan in zijn oude kloffie.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 13:47 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ik neem aan dat een extern bedrijf de truien ontwerpt? En dat er dan verschillende ontwerpen zijn met variërend zichtbaarheid van Sunweb / natie. Vervolgens kiest de marketing directeur van Sunweb, evt na consultatie met Spekenbrink.
Althans, dat lijkt mij een logische gang van zaken.
Hoezo niet, kunnen toch dingen veranderen bij het bedrijf? Andere ontwerper ingehuurd, andere marketingkoers, andere mensen die erover gaan, etcquote:Op woensdag 9 augustus 2017 13:53 schreef showtimer het volgende:
[..]
Normaal wel, maar dat strookt toch niet met de oude tijdritoutfit van Tom? Je kan nog zeggen tijdrijden doe je alleen en de wegrit is meer een teamprestatie, maar dan had Tom rustig door kunnen gaan in zijn oude kloffie.
Hou dan gewoon je waffel dicht en zeg dat het ontwerp gewoon zo is. Niet deze lulkoek en verwijs bijvoorbeeld naar Movistar en dat dit een keuze is. De nasleep van dit verhaal wekt alleen maar meer irritatie.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 13:28 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Van Spekenbrink kan je moeilijk zo'n verhaal als Tom nu vertelt verwachten.
Bij PDM indertijd was het al zo dat naar mate die er langer mee bezig waren ze op een gegeven moment klaar waren met die truien omdat dit niet in de fraaie foto van de sponsor paste met allemaal keurig dezelfde truien. Heb daar nog wel iets over op papier staan, zal het eens opzoeken.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 13:41 schreef showtimer het volgende:
[..]
Zou het niet eerder zo zijn dat de sponsor een rijtje waarden meegeeft die vervolgens door Spekenbrink geïnterpreteerd worden met deze truien als uitkomst? Ik kan me niet voorstellen dat de beslissingsbevoegdheid daarover volledig buiten de ploeg ligt.
Goh, dat kan ja. Er staat in ieder geval iemand stevig in zijn of haar schoenen om na alle Sinkeldam heisa het tijdritpak ook aan te passen.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 13:55 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Hoezo niet, kunnen toch dingen veranderen bij het bedrijf? Andere ontwerper ingehuurd, andere marketingkoers, andere mensen die erover gaan, etc
Wat ik nu zo snel kan vinden. Dit hele verhaal is al zo oud dat het vooral wonderlijk is dat nationale bonden niet gewoon regels maken. Maar ja, dan zullen ze wel weer bang zijn dat bepaalde toppers niet thuis geven op een NK.quote:De televisiecamera's brachten Peter Winnen gisteren uitgebreid in beeld. De kijkers konden niet voorbij aan de naam Buckler, die royaal op het tenue van de in en rond Meerssen naar de titel solerende renner prijkte. Voor de in Limburg aanwezige directeur Thomas Hakkaart van het alcoholvrije biermerk was dat een reden te glunderen, van de andere kant was hij teleurgesteld. De komende twaalf maanden immers is Winnen verplicht getooid in rood-wit-blauw, waarop in bescheiden letters de naam van zijn geldschieter staat. Zal het grote publiek die nog wel herkennen, zo vraagt de werkgever zich bezorgd af, zal het meteen weten dat de kampioen Winnen deel uitmaakt van ons team? Bij de ploegbesprekingen van PDM roept Jacques Blink, de marketing manager van de multinational, al enkele jaren dat de nationale eretrui voor hem niet hoeft, ten minste als die in het bezit zou komen van een van de vedetten van zijn team.Gerrie Knetemann, zo luidde Blinks oordeel, maakt voor ons beter reclame in ons eigen karakteristieke shirt dan in het rood-wit-blauw. De commerciele topman, wiens concern ooit supersterren als Pedro Delgado en Greg LeMond onder contract had, denkt dat dat laatste misschien zelfs ook van toepassing is op de regenboogtrui van de wereldkampioen.
In die opvatting staat hij niet alleen. Al in 1977 zei directeur Staf Janssens van het Belgische IJsboerke niet te treuren om het verlies van Didi Thurau in diens bijzonder omstreden sprint a deux om de wereldtitel tegen Francesco Moser in Venezuela, 'want Thurau blijft nu goed herkenbaar als een van de onzen'.
Tegen deze achtergronden is het niet verwonderlijk dat PDM al lang ijvert voor het terugbrengen van het aantal erehabijten, vooral in de Tour de France, waar naast de bekende groene, gele en bolletjestrui allerlei gekleurd textiel op klassementsaanvoerders ligt te wachten.
Interessant.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 14:08 schreef OProg het volgende:
Zomer 1990:
[..]
Wat ik nu zo snel kan vinden. Dit hele verhaal is al zo oud dat het vooral wonderlijk is dat nationale bonden niet gewoon regels maken. Maar ja, dan zullen ze wel weer bang zijn dat bepaalde toppers niet thuis geven op een NK.
Dat ook. Maar ook wel mooi dat ze hier al aangeven dat het ook afhankelijk is van wie die trui heeft. Want een renner van de derde lijn krijgt door die trui juist aandacht en komt in beeld terwijl een topper die toch al krijgt en het dan weer jammer is dat hij niet een teamshirt aan heeft.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 14:12 schreef showtimer het volgende:
Interessant.Toch zal daar zelfs onder marketingjongens geen eensgezindheid over bestaan, zie FDJ tegenwoordig.
Ja sommige mensen gaan dan extra met de hakken in het zand, lekker dwars.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 14:04 schreef showtimer het volgende:
[..]
Goh, dat kan ja. Er staat in ieder geval iemand stevig in zijn of haar schoenen om na alle Sinkeldam heisa het tijdritpak ook aan te passen.
Als het aan Sunweb ligt, sleutelen ze ook maar wat graag aan de regenboogtrui geloof ik.quote:''Maar als ik wereldkampioen word, blijft de trui wél ongewijzigd. Dat hebben ze me beloofd."
Gewoon een regenboogje op zijn mouw, anders herkennen zijn ploeggenoten hem niet meer.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 14:57 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Als het aan Sunweb ligt, sleutelen ze ook maar wat graag aan de regenboogtrui geloof ik.
twitter:Lotto_JumboFan twitterde op woensdag 09-08-2017 om 16:39:34Nummer 20 in de pocket voor @LottoJumbo_road ... gefeliciteerd @juanjolobato you did it... i told you so #SamenWinnen reageer retweet
quote:Op woensdag 9 augustus 2017 18:48 schreef Marcoss het volgende:
Benieuwd of hij naar de Vuelta gaat, in dit sprintveld kan hij ook daar gewoon een rit winnen.
quote:C'est une très belle victoire" relatait à l'arrivée le vainqueur du jour. "C'est presque un Championnat du Monde pour moi. J'ai eu beaucoup de problèmes cette saison, qu'ils soient familiaux ou professionnels. Mon prochain objectif sera le Tour d'Espagne. Je l'ai bien préparé, j'ai été faire un stage en altitude. La forme arrivait en Wallonie et je vois aujourd'hui que je continue de progresser au niveau de ma condition. Cette année, je pense vraiment que je peux aller chercher une victoire d'étape. Tout est là pour réaliser cet objectif."
Bijna moeilijk wie ze thuis moeten laten voor de Vuelta bij Lotto Jumbo.Ik zou bijna zeggen Lindeman.(ondanks dat hij een etappe heeft gewonnen vorig jaar)quote:Op woensdag 9 augustus 2017 18:48 schreef Marcoss het volgende:
[ afbeelding ]
Lobato won ook vrij duidelijk dus..
Benieuwd of hij naar de Vuelta gaat, in dit sprintveld kan hij ook daar gewoon een rit winnen.
Dat is een bijna onmogelijke vraag, Bertje de betere ronderenner natuurlijk en Piti de betere klassieke renner en alleskunner. Op zijn top was Bertje beter, overall denk ik dat Valverde gemiddeld net iets beter is geweest de afgelopen 10 jaar. Het zijn natuurlijk allebei absolute heldenquote:Op woensdag 9 augustus 2017 20:36 schreef Sjoerd102 het volgende:
Schoot me net te binnen (wellicht appels met peren vergelijken) wie is betere Spaanse renner van pak hem beet de laatste 10 jaar. Contador of valverde?
quote:Der Bund Deutscher Radfahrer gibt sein vorläufiges WM-Aufgebot für die Straßen-Weltmeisterschaften der Elite Männer in Norwegen (17.-24. September) bekannt.
Einzelzeitfahren:
Tony Martin (Katusha-Alpecin) Titelverteidiger, gesetzt
Zwei weitere Startplätze, für die derzeit drei Fahrer in Frage kommen:
Nikias Arndt (Team Sunweb)
Nils Politt (Katusha-Alpecin)
Jasha Sütterlin (Movistar Team)
Straßenrennen:
Im Straßenrennen stehen neun Startplätze zur Verfügung. Aufgrund der Topgraphie der Strecke hat der BDR festgelegt, dass John Degenkolb die Kapitänsrolle übernehmen wird. Im Straßenrennen können auch die Fahrer eingesetzt werden, die fürs Zeitfahren nominiert wurden.
John Degenkolb (Trek-Segafredo) Leaderrolle
Emanuel Buchmann (Bora-hansgrohe)
Marcus Burghardt (Bora-hansgrohe)
Nico Denz (AG2R)
Johannes Fröhlinger (Team Sunweb)
Simon Geschke (Team Sunweb)
Christian Knees (Team Sky)
Paul Martens (Lotto-NL Jumbo)
Christoph Pfingsten (Bora-hansgrohe)
Rik Zabel (Katusha-Alpecin)
Het is eigenlijk niet te vergelijken. Ik denk eigenlijk dat ze allebei wel bijna het maximale gepresteerd hebben. Contador 9 grote rondes gewonnen, alle grote rondes 3 keer. Dan nog meerdere keren de Ronde van het Baskenland, Parijs-Nice, Tirreno-Adriatico, Ronde van Catalonië, ereplaatsen in de Dauphine en Zwitserland. Diverse etappes in grote ronden, Cancellara geklopt in een vlakke tijdrit.quote:Op woensdag 9 augustus 2017 20:36 schreef Sjoerd102 het volgende:
Schoot me net te binnen (wellicht appels met peren vergelijken) wie is betere Spaanse renner van pak hem beet de laatste 10 jaar. Contador of valverde?
Klopt, waarschijnlijk hadden ze aan zes startplekken ook wel genoeg.quote:Op donderdag 10 augustus 2017 15:01 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Wat denk jij? Denk niet dat Duitsland een veel betere selectie kan maken dan deze.
Wat een legendarische etappe was dit. Ik ben relatief laat begonnen met het echt volgen van wielrennen (keek daarvoor eigenlijk alleen maar de Tour), maar hierna stond de Giro met stip op nummer 1 als mijn favoriete wielerronde en werd Contador één van mijn favoriete renners. Jammer dat hij na deze Giro steeds minder van dit soort dingen liet zien.quote:Op donderdag 10 augustus 2017 14:58 schreef Dale__Cooper het volgende:
Deze verdient het wel om in dit topic geplaatst te worden:
quote:BEAT Cycling Club start met een professionele baanploeg. Dit maakt de wielerclub vandaag kenbaar op zijn website. De eerste commerciële baanploeg uit de geschiedenis van de Nederlandse wielersport heeft voor dit nieuwe project Olympisch zilveren medaillist Matthijs Büchli en vice-Europees kampioen Roy van der Berg weten te strikken.
Büchli en Van der Berg zullen samen met Theo Bos, die zich in januari al aansloot bij BEAT, het geraamte vormen van de kersverse baanploeg. Voormalig baanwielrenner Tim Veldt is als coach aangetrokken. Het team richt zich op de wereldbekerwedstrijden in Polen (3-5 november) en Groot-Brittannië (10-12 november), om vervolgens af te zakken naar Apeldoorn voor het NK (16-18 december). Het grote doel vormt het WK baanwielrennen in datzelfde Apeldoorn van 28 februari tot en met 4 maart 2018.
De initiatiefnemer van BEAT Cycling Club, Geert Broekhuizen, is erg tevreden met de nieuwe stap. “De baanploeg stelt ons in staat om op een duurzame manier onze intrede te doen in de professionele wielersport. Het baanwielrennen vormt een geweldige basis om het profwielrennen binnen BEAT Cycling Club in de nabije toekomst verder uit te bouwen.”
De KNWU is blij met het intiatief. “Een praktisch voordeel van een extra baanteam is dat het mogelijk is om bij meer wedstrijden met Nederlandse renners aanwezig te zijn, waardoor er meer punten behaald kunnen worden voor de UCI-ranking. En dit kan positief uitpakken voor het aantal startplekken tijdens het WK”, meldt de wielerunie in een verklaring.
Onderzoekjequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |