Schokkende beelden van de invasie van ons continent hier onder.quote:Bijna 200 migranten bereiken Europa na bestorming Ceuta
De Spaanse en Marokkaanse grenspolitie zijn vanmorgen verrast door een bestorming van een grote groep migranten. In totaal bereikten 186 mensen de Spaanse enclave in Noord-Afrika. Vier migranten raakten gewond bij de bestorming en zijn naar het ziekenhuis gebracht.
De grens tussen Ceuta en Marokko is streng beveiligd. Er staan metershoge hekken met prikkeldraad om migranten tegen te houden. De bestorming van vanochtend was bij een grensovergang, waardoor de vluchtelingen niet hoefden te klimmen, maar alleen langs de grenswachten moesten rennen.
De migranten zijn in Spanje opgevangen en worden naar verblijfscentra gebracht door heel Spanje. Daar wordt besloten of ze worden uitgezet of mogen blijven.
Vorige week was er ook al een bestorming van de grens. Toen bereikten ruim 70 migranten Spanje en daarmee ook de Europese Unie.
Laddertjes
Correspondent Rob Zoutberg ziet Noord-Afrikaanse vluchtelingen steeds creatiever worden om Europa te bereiken. "Ze gebruiken laddertjes of maken speciale schoenen om sneller over het hek te komen."
Ook lijkt het bestormen van de grens vaker te gebeuren. "Voor ons Europeanen ziet dat hek eruit als onoverkoombaar. Voor migranten die de woestijn hebben overleefd is het slechts de laatste barrière."
Meer migranten
Het Rode Kruis maakte afgelopen week bekend dat een groeiend aantal migranten Europa via de Spaanse enclaves Ceuta en Melilla probeert te bereiken. In het gehele vorig jaar hadden rond deze tijd ongeveer 3600 migranten geprobeerd Spanje te bereiken, dit jaar zijn het er al 7400.
Staat een hek he.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:13 schreef Hathor het volgende:
Wat let die lui om ze gewoon terug die grens over te trappen? Dat politiek correcte bord voor onze kop?
Niet op die plek waar ze doorheen gerend zijn, dat is gewoon een grensovergang. Staat gewoon in de OP overigens.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:16 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Staat een hek he.
Echt onoverkomelijke barriere (van europa naar afrika dan. Andersom niet.)
Dan zal het dat bord wel zijn waar je het eerder over had.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:17 schreef Hathor het volgende:
[..]
Niet op die plek waar ze doorheen gerend zijn, dat is gewoon een grensovergang. Staat gewoon in de OP overigens.
twitter:leondewinter twitterde op maandag 07-08-2017 om 13:19:03Afrikaanse reizigers krijgen in Spaanse enclave Ceuta te horen dat ze gaan wonen bij Leo Lucassen: https://t.co/3QP7l0sLyM reageer retweet
Wie is Leo Lucassen? Een of andere SJW?quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:22 schreef Ryan3 het volgende:
twitter:leondewinter twitterde op maandag 07-08-2017 om 13:19:03Afrikaanse reizigers krijgen in Spaanse enclave Ceuta te horen dat ze gaan wonen bij Leo Lucassen: https://t.co/3QP7l0sLyM reageer retweet
Tsja, ik snap dat dus echt niet. Ze stormen met een paar honderd man door die grensbewaking en zijn dan ineens officieel op EU bodem, terwijl ze in werkelijkheid natuurlijk nog gewoon op het Afrikaanse continent zitten, maar goed.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:20 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Dan zal het dat bord wel zijn waar je het eerder over had.
Ken je die niet? Hoogleraar migratie wordt heel veel gevraagd door allerlei media om uit te leggen dat het allemaal wel meevalt met de immigratie en dat NL rijk is geworden door immigratie.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:23 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wie is Leo Lucassen? Een of andere SJW?
Het is Spaans grondgebied. Spanje gaat dan verder pendeldienst spelen.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:24 schreef Hathor het volgende:
[..]
Tsja, ik snap dat dus echt niet. Ze stormen met een paar honderd man door die grensbewaking en zijn dan ineens officieel op EU bodem, terwijl ze in werkelijkheid natuurlijk nog gewoon op het Afrikaanse continent zitten, maar goed.Als het zo makkelijk is om die grenswacht op het verkeerde been te zetten is die stroom natuurlijk nooit te stoppen.
Weer zo'n wereldvreemde dus die opgeleide westerse immigranten vergelijkt met ongeschoolde Afrikanen categorie IQ 80.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:26 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ken je die niet? Hoogleraar migratie wordt heel veel gevraagd door allerlei media om uit te leggen dat het allemaal wel meevalt met de immigratie en dat NL rijk is geworden door immigratie.
Zijn beroemde internet college, hier deel 1 van 5:
Nou ja, hoogleraar hè en dé expert in NL op dit gebied.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:27 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Weer zo'n wereldvreemde dus die opgeleide westerse immigranten vergelijkt met ongeschoolde Afrikanen categorie IQ 80.
Laatst nog gezien in een of ander interview, en de arrogantie droop van die kop af, want alleen zijn mening telt, en die van anderen niet.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:27 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Weer zo'n wereldvreemde dus die opgeleide westerse immigranten vergelijkt met ongeschoolde Afrikanen categorie IQ 80.
Als dit een expert is wil ik niet weten hoe de rest is.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou ja, hoogleraar hè en dé expert in NL op dit gebied.
Ja, maar goed naar wie luisteren de politici en beleidsmakers, denk je?quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:31 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Als dit een expert is wil ik niet weten hoe de rest is.
Waarom kun jij geen Nederlands?quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:33 schreef Captain_Ghost het volgende:
Waarom is er geen enkele kogels gelost?
Omdat Nederlands een tweede taal is. Mijn moedertaal is Nederlands gebarentaal.quote:
Zou wel een boel praktisch problemen besparen idd.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:31 schreef JeMoeder het volgende:
Nou erg schokkend hoor.![]()
Misschien moet Spanje niet zo achterlijk doen en dat stuk woestijn gewoon opgeven.
Ja, wat ik daar zou doen is gewoon die hekken insmeren met een substantie die het oppervlakte ervan glad maakt.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:36 schreef Twiitch het volgende:
Overal ter wereld wordt er gewoon op je geschoten wanneer je een (bewaakte) grens bestormd, behalve in Europa.
Ik snap het ook niet. En ik snap ook niet dat Spanje dat stuk zo graag wil houden, geef het lekker aan Marokko. Maargoed, zal wel heel belangrijk zijn en historisch bladiebla.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:24 schreef Hathor het volgende:
[..]
Tsja, ik snap dat dus echt niet. Ze stormen met een paar honderd man door die grensbewaking en zijn dan ineens officieel op EU bodem, terwijl ze in werkelijkheid natuurlijk nog gewoon op het Afrikaanse continent zitten, maar goed.Als het zo makkelijk is om die grenswacht op het verkeerde been te zetten is die stroom natuurlijk nooit te stoppen.
Ja, idd... alleen maar druk doen, schreeuwen, handgebaren, kwijlen... hebben geen kleren om hun lijfquote:Op maandag 7 augustus 2017 13:48 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Het zijn gewoon halve wilden, bosjesmannen die je op die beelden ziet.
Film eens een willekeurige straat in Nederland, hangen de Marokkaantjes en Turken ook altijd zo voor de camera.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:49 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ja, idd... alleen maar druk doen, schreeuwen, handgebaren, kwijlen... hebben geen kleren om hun lijf
Maar massaal binnenhalen hoor jongens, daar gaat EU rijk van worden...![]()
Ja, ik weet...quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:54 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Film eens een willekeurige straat in Nederland, hangen de Marokkaantjes en Turken ook altijd zo voor de camera.
Nee dat is niet zo. Dit is nog een flink aantal stappen erger. Deze lijken wel hondsdol.quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:54 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Film eens een willekeurige straat in Nederland, hangen de Marokkaantjes en Turken ook altijd zo voor de camera.
Iedereen van links tot rechts zou eens voor zichzelf moeten beantwoorden:quote:Op maandag 7 augustus 2017 13:59 schreef Halcon het volgende:
Filmpje gezien. Tja, wat moet je er van zeggen
Beide kun je vrij simpel met nee beantwoorden.quote:Op maandag 7 augustus 2017 14:04 schreef Igen het volgende:
[..]
Iedereen van links tot rechts zou eens voor zichzelf moeten beantwoorden:
1. Zijn dit de Afrikanen die het meest hulpbehoevend zijn? Zijn dit de Afrikanen die het meeste lijden onder onderdrukking en geweld?
2. Zijn dit de Afrikanen die, bijvoorbeeld om de gevolgen van de vergrijzing op te vangen, het beste in staat zijn om een positieve bijdrage in Europa te leveren?
Inderdaad zegquote:Op maandag 7 augustus 2017 13:27 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Weer zo'n wereldvreemde dus die opgeleide westerse immigranten vergelijkt met ongeschoolde Afrikanen categorie IQ 80.
Het antwoord is makkelijk. De discussie verzandt echter zo gauw in een "Gewoon doodschieten" vs. "vuile xenofoob". Maar de discussie of e.e.a. überhaupt bijdraagt aan de doelstellingen die we met vluchtelingenopvang (of immigratiebeleid) willen nastreven, wordt daardoor ondergesneeuwd.quote:Op maandag 7 augustus 2017 14:08 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Beide kun je vrij simpel met nee beantwoorden.
Dit is het soort Afrikanen / immigranten waar het welvarende Westen uiteindelijk aan ten onder zal gaan.quote:Op maandag 7 augustus 2017 14:04 schreef Igen het volgende:
[..]
Iedereen van links tot rechts zou eens voor zichzelf moeten beantwoorden:
1. Zijn dit de Afrikanen die het meest hulpbehoevend zijn? Zijn dit de Afrikanen die het meeste lijden onder onderdrukking en geweld?
2. Zijn dit de Afrikanen die, bijvoorbeeld om de gevolgen van de vergrijzing op te vangen, het beste in staat zijn om een positieve bijdrage in Europa te leveren?
Dit.quote:Op maandag 7 augustus 2017 14:45 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Dit is het soort Afrikanen / immigranten waar het welvarende Westen uiteindelijk aan ten onder zal gaan.
Nu nog honderden en duizenden.
De komende decennia honderdduizenden en miljoenen.
Want dat ze gaan komen is een vaststaand feit.
Ik ben blij dat ik de hele goede en mooie tijd heb meegemaakt en al even over de helft ben qua haalbare leeftijd.
De komende generaties gaan echt heel andere tijden tegemoet vrees ik,
Geef mij nu je angst.quote:Op maandag 7 augustus 2017 14:45 schreef DrMabuse het volgende:
[..]
Dit is het soort Afrikanen / immigranten waar het welvarende Westen uiteindelijk aan ten onder zal gaan.
Nu nog honderden en duizenden.
De komende decennia honderdduizenden en miljoenen.
Want dat ze gaan komen is een vaststaand feit.
Ik ben blij dat ik de hele goede en mooie tijd heb meegemaakt en al even over de helft ben qua haalbare leeftijd.
De komende generaties gaan echt heel andere tijden tegemoet vrees ik,
Los daarvan draagt het ook amper tot niet bij aan het oplossen van het onderliggende probleem, in Afrika.quote:Op maandag 7 augustus 2017 14:44 schreef Igen het volgende:
[..]
Het antwoord is makkelijk. De discussie verzandt echter zo gauw in een "Gewoon doodschieten" vs. "vuile xenofoob". Maar de discussie of e.e.a. überhaupt bijdraagt aan de doelstellingen die we met vluchtelingenopvang (of immigratiebeleid) willen nastreven, wordt daardoor ondergesneeuwd.
quote:Op maandag 7 augustus 2017 14:50 schreef Halcon het volgende:
[..]
Los daarvan draagt het ook amper tot niet bij aan het oplossen van het onderliggende probleem, in Afrika.
Er is in Europa geen ruimte voor alle Afrikanen, ook niet voor de helft en ook niet voor een kwart.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |