Jij Fok!t graag met scherm in het zicht van je manager?quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 14:51 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Dat staat haaks op de opzet. Het is juist de bedoeling dat er werkplekken doorgestreept worden. Men moet overal rondzwermen om lege plekjes op te kunnen vullen.
Bij welk bedrijf loop je nog met fysieke dossiers te zeulen??quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 11:58 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het werkt voor mensen die geen fysieke dossiers rondzeulen en niet op een aangepaste plek moeten zitten.
Ik werk voor mezelf, maar kan prima in de lobby van een hotelbar werken of zo met m'n laptopje. Of op een flexkantoor als ik even met iemand samen moet werken.
Als ik alleen op m'n eigen bureautje kon werken, kon ik de tent wel sluiten.
Zo ook in bedrijven. Het werkt prima voor projecten, stafmedewerkers, buitendienstmedewerkers, etc. Maar waarschijnlijk niet voor dossiertikkers.
Mensen die bijvoorbeeld met tekeningen werken.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 16:46 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Bij welk bedrijf loop je nog met fysieke dossiers te zeulen??
Ik heb een collega die iedere handgeschreven aantekening per project in een aparte snelhechter bewaart. Al 25 jaar.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 16:46 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Bij welk bedrijf loop je nog met fysieke dossiers te zeulen??
Of te weinig lunch....quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 18:25 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Overleg met lunch waarbij de lunch niet is besteld.
Nou nou, wat handig om steeds met je zooi naar een kluisje te moeten slepen... Een kluisje ook nog, zijn je collega's niet eens meer te vertrouwen?quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 12:08 schreef Chai het volgende:
[..]
Heb stage gelopen op een plek met alleen maar flexplekken. Ik had een kluisje voor spullen. Ik maakte alleen wel telkens pennen kwijt (achter gelaten in het pennenbakje van een ander bureau). En bureau was met één druk op de knop te verstellen.
Muis was indien mogelijk ook erg makkelijk te verwisselen (via USB poort in het fysieke bureaublad). Toetsenbord zou ik niet weten, maar als je dat per se zou willen zou je een muis en toetsenbord in je kluisje kunnen bewaren.
Het klinkt echt als een hel. Heb je een keer tussendoor een meeting of kom je toevallig in gesprek met een collega aan de andere kant van het gebouw en word je ruimte dus alweer geclaimd? Mijn god, het lijkt me de pure definitie van hel als werkplek... Ik ben toch wel erg blij met mijn eigen bureau.quote:[..]
Je mag niet langer dan een uur/half uur van je plek zijn oid, dan moet je je spullen pakken. Dus als mensen regelmatig een afspraak/overleg hebben dan is er nog redelijk wat doorstroom.
Vond de afgesloten hokjes wel ideaal om in te werken als je een dag veel moest telefoneren. Dan hebben anderen geen last van jou en jij niet van omgevingsgeluid.
Overheidquote:Op dinsdag 15 augustus 2017 16:46 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Bij welk bedrijf loop je nog met fysieke dossiers te zeulen??
Kastje in de vorm van een kluisje,jezusquote:Op dinsdag 15 augustus 2017 19:56 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Nou nou, wat handig om steeds met je zooi naar een kluisje te moeten slepen... Een kluisje ook nog, zijn je collega's niet eens meer te vertrouwen?
[..]
Het klinkt echt als een hel. Heb je een keer tussendoor een meeting of kom je toevallig in gesprek met een collega aan de andere kant van het gebouw en word je ruimte dus alweer geclaimd? Mijn god, het lijkt me de pure definitie van hel als werkplek... Ik ben toch wel erg blij met mijn eigen bureau.
Goed dat je bijna zegt, bij ons doen ze het namelijk nog wel.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 20:52 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
nee. Bijna geen enkele overheidsinstantie werkt nog op papier
Ik krijg van die kluisjes vooral een heel erg brugklasgevoelquote:Op dinsdag 15 augustus 2017 19:56 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Nou nou, wat handig om steeds met je zooi naar een kluisje te moeten slepen... Een kluisje ook nog, zijn je collega's niet eens meer te vertrouwen?
[..]
Het klinkt echt als een hel. Heb je een keer tussendoor een meeting of kom je toevallig in gesprek met een collega aan de andere kant van het gebouw en word je ruimte dus alweer geclaimd? Mijn god, het lijkt me de pure definitie van hel als werkplek... Ik ben toch wel erg blij met mijn eigen bureau.
gemeente Kazinaveen?quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 21:13 schreef MCH het volgende:
[..]
Goed dat je bijna zegt, bij ons doen ze het namelijk nog wel.
Rijks, er zijn dingen die hier nog deels op papier gaan.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 21:19 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
gemeente Kazinaveen?
Rijksoverheid en grotere gemeentes zijn al zeer lang gedigitaliseerd
bouwtekeningen zeker. Of jouw boodschappenlijstquote:Op dinsdag 15 augustus 2017 21:24 schreef MCH het volgende:
[..]
Rijks, er zijn dingen die hier nog deels op papier gaan.
haha, jij weet echt veel, 2x goedquote:Op dinsdag 15 augustus 2017 21:27 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
bouwtekeningen zeker. Of jouw boodschappenlijst
Er is toch niets wat onverenigbaar is tussen 'van op aan kunnen' en geen ja-knikker zijn? Ze kunnen van mij op aan dat ik altijd zal proberen te doen wat het beste is voor het bedrijf. En uiteraard is het makkelijker om met echt kritische zaken 1 op 1 te gaan en niet iemand voor lul te zetten in een groot overleg.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 09:49 schreef Halcon het volgende:
[..]
Over de definitie van 'onderdanig' kun je een discussie voeren, maar in veel bedrijven verzamelen lui natuurlijk wel mensen om zich heen van wie ze op aan kunnen. Dat zijn vaak mensen die zonder te mokken orders opvolgen en vooral ja-knikken.
Stel je voor dat je 9 individuen voor je had staanquote:Op dinsdag 15 augustus 2017 21:31 schreef Spanky78 het volgende:
Klacht: ga je even een kopje verse bonenkoffie halen voor jezelf en een collega... Staat miep van de financiele administratie met een enorm dienblad voor alle 9 collega's van haar ingewikkelde capuccino's, lattes, thee en/of water water te tappen.
Dit ja, het werkt misschien voor mensen die (nog) niet met verantwoordelijkheden om kunnen gaan, maar voor een normale volwassen werkomgeving vind ik dit vooral erg kleinerend en je het gevoel geven dat je slechts een nummer en volledig inwisselbaar bent.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 21:17 schreef MCH het volgende:
[..]
Ik krijg van die kluisjes vooral een heel erg brugklasgevoel
Van je op aan kunnen betekent ook dat iemand loyaal is, als 'm wat wordt gevraagd geen gekke dingen roept, etc. Meeste managers hebben er een hekel aan om verrast te worden in negatieve zin, zeker als dan direct de hele toko het weet. Ook dat is allemaal van iemand op aan kunnen. Gaat er wat mis? Of ziet hij iets wat niet door de beugel kan? Dan staat ie niet gelijk bij een Compliance-figuur aan het bureau, etc. Maar soms ook klussen gewoon doen, zonder ingewikkelde vragen te stellen.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 21:29 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Er is toch niets wat onverenigbaar is tussen 'van op aan kunnen' en geen ja-knikker zijn? Ze kunnen van mij op aan dat ik altijd zal proberen te doen wat het beste is voor het bedrijf. En uiteraard is het makkelijker om met echt kritische zaken 1 op 1 te gaan en niet iemand voor lul te zetten in een groot overleg.
Het gaat erom dat je ook nadenkt en constructief kritisch bent. Dat je verder loyaal, betrouwbaar bent en hart voor de zaak hebt is wel nodig ja.
Maar echte slaafse typjes blijven lekker in hun positie waar ze braaf blijvend eon wat ze gezegd wordt. Degene die op de juiste manier een beter idee dan zijn baas erdoor krijgt zit al snel naast of boven die baas. De truc is dan dus wel om die baas er ook succesvol mee te maken.
Bij meer bedrijven dan je denkt.quote:Op dinsdag 15 augustus 2017 16:46 schreef Eleiko het volgende:
[..]
Bij welk bedrijf loop je nog met fysieke dossiers te zeulen??
Toch niet met zon dienblad met vakjesquote:Op dinsdag 15 augustus 2017 21:33 schreef MCH het volgende:
[..]
Stel je voor dat je 9 individuen voor je had staan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |