Dat je jezelf dat ook gewoon aan doetquote:
Haags heeft het zich dit jaar 130 keer aangedaanquote:Op maandag 24 juli 2017 20:46 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Dat je jezelf dat ook gewoon aan doet
quote:Op maandag 24 juli 2017 20:47 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Haags heeft het zich dit jaar 130 keer aangedaan
Ja. In het FB topic van MEN en het ctrl V topic van MEN.quote:Op maandag 24 juli 2017 20:52 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Heb je een vermoeden welke 4 posts er verwijderd zijn die dag?
Wat matig.quote:Op maandag 24 juli 2017 20:52 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ja. In het FB topic van MEN en het ctrl V topic van MEN.
Wat ga je eten?quote:Op maandag 24 juli 2017 21:04 schreef napoleonfour het volgende:
Ik ga zo pas avondeten @drizzt, ik kan wel wennen aan dat Italiaanse leven.
Maat van me is ook helemaal verknocht aan dat spel.quote:Op maandag 24 juli 2017 21:20 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik heb toevallig vandaag Splatoon 2 gekocht
Hey Onlogod, kijk je ook wijvenvoetbal?quote:Op maandag 24 juli 2017 21:20 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik heb toevallig vandaag Splatoon 2 gekocht
Ja. Maar was ook aan het haxballenquote:Op maandag 24 juli 2017 21:45 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Hey Onlogod, kijk je ook wijvenvoetbal?
Pats boem uitgeluld.quote:
Topdollar Eian. Topdollar.quote:
Kom vechten dan.quote:
Frank Beria gaat daar in ieder geval niet meer voor zorgen.quote:Op maandag 24 juli 2017 22:29 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik versla je wel met de fantasyleague.
Het lijkt bij vlagen echt helemaal nergens op.quote:Op maandag 24 juli 2017 22:32 schreef opperkleurder het volgende:
Vrouwenvoetbal is prima voor op de radio.
Nu lijkt het net zo spannend en goed als bij de mannen. Ook met twee verslaggevers.quote:Op maandag 24 juli 2017 22:34 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Het lijkt bij vlagen echt helemaal nergens op.
Dat zei je moeder ook vannacht.quote:Op maandag 24 juli 2017 22:34 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Het lijkt bij vlagen echt helemaal nergens op.
Als ze maar geen scharen in gaan brengen.quote:Op maandag 24 juli 2017 22:35 schreef Lange_Lans het volgende:
Lockerroom cams zou ik ook niet warm of koud van worden. Mogelijk wel als ze zouden beginnen te scharen en attributen zouden gaan inbrengen. Ik heb dat eens op Xhamster gezien.
Het is redelijk kut.quote:Op maandag 24 juli 2017 22:35 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Nu lijkt het net zo spannend en goed als bij de mannen. Ook met twee verslaggevers.
Daar moet je inderdaad echt wat aan doen. Het is dat je extra hebt betaald omdat je je schuldig voelde, maar ze had er zwaar de pee in.quote:
Ze moeten eens beginnen met de goals op de zestien te zetten. Veld is veels te groot.quote:Op maandag 24 juli 2017 22:34 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Het lijkt bij vlagen echt helemaal nergens op.
Leuke stadje eigenlijk. Mooi Hollands.quote:Op maandag 24 juli 2017 23:12 schreef Lange_Lans het volgende:
Heeft Dordrecht een beetje een centrum?
Hoe dichter bij Dordt, hoe....quote:Op maandag 24 juli 2017 23:12 schreef Lange_Lans het volgende:
Heeft Dordrecht een beetje een centrum?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |