Vaker via marktplaats gedaan.. en vaker bekraste cd,s gekregen.. em dan gaan ze moeilijk doen als je ze terug wilt ruilenquote:
Ik koop/verkoop/ruil ook vaak via Marktplaats, maar dan alleen in de regio en persoonlijke overdracht, dus niet versturen.quote:Op woensdag 26 juli 2017 12:41 schreef Puk1234 het volgende:
[..]
Vaker via marktplaats gedaan.. en vaker bekraste cd,s gekregen.. em dan gaan ze moeilijk doen als je ze terug wilt ruilen
Ik koop sinds die slechte evaringen ook alleen in de regio.. face to face afhandelen.. maarja dan is het aanbod van games beperktquote:Op woensdag 26 juli 2017 12:47 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ik koop/verkoop/ruil ook vaak via Marktplaats, maar dan alleen in de regio en persoonlijke overdracht, dus niet versturen.
Dan kunnen beide partijen ter plekke de waar controleren en ook geen gezeik met niet verstuurde of zoek geraakte pakketjes/bubbeltjes enveloppen.
Raar maar waar.. die kende ik nog niet.. nicequote:Op woensdag 26 juli 2017 12:49 schreef Aurelius het volgende:
Ik kom de laatste tijd wel vaker in CEX. Fijne winkel, zowel qua koop als inruil.
Doe al 8/9 jaar via marktplaats kopen, verkopen en heel af en toe ruilen.quote:Op woensdag 26 juli 2017 12:41 schreef Puk1234 het volgende:
[..]
Vaker via marktplaats gedaan.. en vaker bekraste cd,s gekregen.. em dan gaan ze moeilijk doen als je ze terug wilt ruilen
Ja, hebben wij in Alkmaar ook. Leuk om te neuzen, maar ik vind de prijzen vaak nog wel aan de hoge kant.quote:Op woensdag 26 juli 2017 12:49 schreef Aurelius het volgende:
Ik kom de laatste tijd wel vaker in CEX. Fijne winkel, zowel qua koop als inruil.
Ja ik ook. Genoeg aanbiedingen in andere winkels of op PSN die dik onder de prijs van een tweedehandse in de CEX zitten.quote:Op woensdag 26 juli 2017 15:39 schreef Cryothic het volgende:
[..]
Ja, hebben wij in Alkmaar ook. Leuk om te neuzen, maar ik vind de prijzen vaak nog wel aan de hoge kant.
CEX geeft echt bizar hoge prijzen bij inruil als je een game snel uitspeelt. Soms wel eens games voor 45 euro kunnen verkopen aan die toko terwijl ik ze 2 weken daarvoor voor 50 gekocht had.quote:Op woensdag 26 juli 2017 12:49 schreef Aurelius het volgende:
Ik kom de laatste tijd wel vaker in CEX. Fijne winkel, zowel qua koop als inruil.
Meh, dropt nog steeds naar 22-24fps tijdens actie scenes.quote:Op woensdag 26 juli 2017 17:42 schreef DKUp het volgende:
Just Cause 3 eindelijk spelen op de PS4 Pro
Leuke games.quote:Op woensdag 26 juli 2017 17:42 schreef MMaRsu het volgende:
Augustus ps+ games
Just Cause 3 (PS4)
Assassin’s Creed: Freedom Cry (PS4)
That’s You – PS4 (bonus title) also available right now as part of July's update
Super Motherload (PS3)
Snake Ball (PS3)
Downwell (PS Vita) + PS4 crossbuy
Level 22 (PS Vita)
Downwell is echt zo freaking awesome! Thats you is ook tof.
Die andere 2 titels boeien me niet. Just cause 3 is totale ruk qua performance.
Ik wel maar is sowieso een standalone game die je zonder ac4 kan spelen.quote:Op woensdag 26 juli 2017 18:00 schreef Dutchguy het volgende:
Freedom Cry komt mooi uit aangezien ik geen DLC heb bij Black Flag.
Klopt maar wel enkele van dezelfde characters geloof ik.quote:Op woensdag 26 juli 2017 18:01 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ik wel maar is sowieso een standalone game die je zonder ac4 kan spelen.
Zeker zekerquote:Op woensdag 26 juli 2017 18:02 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Klopt maar wel enkele van dezelfde characters geloof ik.
Een heleboel mensen hadden er problemen mee, máár ook een heleboel niet.quote:Op woensdag 26 juli 2017 17:46 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Meh, dropt nog steeds naar 22-24fps tijdens actie scenes.
Om nog maar niet te spreken van een reguliere ps4. Eigenlijk TE triest dat ze een game in de ps+ doen die zo slecht draait.
Waar haal je het vandaan dan "sommige hier last van hebben en sommige niet"quote:Op woensdag 26 juli 2017 18:45 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Een heleboel mensen hadden er problemen mee, máár ook een heleboel niet.
Ik kocht hem op launch en heb er 40-50 uur in zitten zonder noemenswaardige gamebreaking problemen.
Okee, lange laadtijden (later gepatcht) en als er hééééééél veel chaos tegelijk was, dan zakte de fps iets in (maar nog steeds niet noemenswaardig).
Maar bij mij was ie heel goed speelbaar.
Overall weinig problemen gehad met de Gold Edition van Just Cause 3, maar de framedrops waren soms wel ernstig hoor. Het hele punt is dat het sporadisch voorkomt en dus niet meteen game-bedervend is, maar als het gebeurde (soms ook op compleet willekeurige momenten) was het meteen naar 15 fps ofzo. Physics based destruction en grote draw distances zijn funest voor CPU, dus het beetje extra power met de Pro maakt ook weinig verschil.quote:Op woensdag 26 juli 2017 18:45 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Een heleboel mensen hadden er problemen mee, máár ook een heleboel niet.
Ik kocht hem op launch en heb er 40-50 uur in zitten zonder noemenswaardige gamebreaking problemen.
Okee, lange laadtijden (later gepatcht) en als er hééééééél veel chaos tegelijk was, dan zakte de fps iets in (maar nog steeds niet noemenswaardig).
Maar bij mij was ie heel goed speelbaar.
Easy... Mensen delen gewoon hun ervaring.quote:Op woensdag 26 juli 2017 18:55 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Waar haal je het vandaan dan "sommige hier last van hebben en sommige niet"
Je hebt een ps pro?
Anders merk jij het zelf gewoon niet. En dat is heel wat anders, want dan kan jij blijkbaar drops naar 15fps vanaf 30fps goed handelen.
Het feit dat de framerate constant inkakt als de actie er dan was, maakte het alsof je constant in slow motion aan het knallen was.
Het feit ( ja feit ) dat de game naar 15fps dropt als de actie intens is, dat dit nooit gefixt is door de developers maakt dit 1 van de slechts draaiende titels op de ps4.
Ik kon er na 60 euro voor hebben betaald totaal niet doorheen kijken, na 2 dagen weer verkocht.
De game die eronder runt is leuk, maar niet met deze trieste performance.
Dus hou aub op met excuses te maken voor deze gare game van Avalanche, die daarna wel elke maand met nieuwe DLC kwamen, ipv hun game te fixen.
Excuses maar ik kan er heel slecht tegen dat wanneer DF gewoon laat zien hoe slecht de game draait, er mensen zijn die zeggen "sommige mensen hadden er last van, sommige niet".quote:Op woensdag 26 juli 2017 19:00 schreef 2dope het volgende:
[..]
Easy... Mensen delen gewoon hun ervaring.
Keihard verdiend. Geweldige game. Maarja dat wisten jullie alquote:Originally Posted by Persona Central
Yesterday, on the latest edition of the regular Sega Raw live stream, Sega producer and director Toshihiro Nagoshi stated that Persona 5 had surpassed 1.8 million copies shipped worldwide.
On April 5, 2017, it was reported that Persona 5 had exceeded 1.5 million shipped copies worldwide. Since then, the Korean version of the game was released on June 8, 2017.
Yup, die het nog slechter maken. DigitalFoundry heeft er enkele videos over genaakt.quote:
Bizar.quote:Op woensdag 26 juli 2017 19:41 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Yup, die het nog slechter maken. DigitalFoundry heeft er enkele videos over genaakt.
Peanuts op een console die dik 60 miljoen keer verkocht is. Dikke flop.quote:Op woensdag 26 juli 2017 19:38 schreef MMaRsu het volgende:
Persona 5 shipped 1.8 miljoen
[..]
Keihard verdiend. Geweldige game. Maarja dat wisten jullie al. Als je ook maar iets van interesse hebt in JRPG's moet je deze parel niet laten liggen
.
Shipped zegt niks, kunnen er nog een miljoen van in de schappen liggenquote:Op woensdag 26 juli 2017 19:38 schreef MMaRsu het volgende:
Persona 5 shipped 1.8 miljoen
[..]
Keihard verdiend. Geweldige game. Maarja dat wisten jullie al. Als je ook maar iets van interesse hebt in JRPG's moet je deze parel niet laten liggen
.
Gezien de totale serie zo'n 5 miljoen heeft verkocht voor Persona 5 uitkwam denk ik niet dat ze het als een flop beschouwenquote:Op woensdag 26 juli 2017 19:53 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Peanuts op een console die dik 60 miljoen keer verkocht is. Dikke flop.
Dat is zeker waar, maar shipped = sold aan retailers dus dat is nog steeds positief. En volgens mij is de game ook niet zo makkelijk te vindenquote:Op woensdag 26 juli 2017 20:21 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Shipped zegt niks, kunnen er nog een miljoen van in de schappen liggen
Niche is gewoon een andere term voor commercial flop. Ik kan het weten, ik heb het WiiU-tijdperk overleefd.quote:Op woensdag 26 juli 2017 20:33 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Gezien de totale serie zo'n 5 miljoen heeft verkocht voor Persona 5 uitkwam denk ik niet dat ze het als een flop beschouwen. 3 miljoen zijn Final Fantasy getallen, daar kan een niche game als Persona alleen maar van dromen.
ach kutter dan op mn PC kan ie niet draaien, heb een gtx 1070 in sli, en nog kan ik het spel niet spelenquote:Op woensdag 26 juli 2017 19:36 schreef MMaRsu het volgende:
Ik bedoel als je hier rond 1 minuut kijkt dat het spel gewoon serieus met 1 of 2 frames per paar seconden speelt, dan is het imo gewoon triest.
Maar geen helicopters neerschieten dan. Maarja, sad. Had er graag veel plezier aan gehad maar dit kan toch niet anno 2017.
Zelfs een willekeurige N64 game draait sneller.
sli geeft toch vaak issues?quote:Op woensdag 26 juli 2017 23:53 schreef Jimbo het volgende:
[..]
ach kutter dan op mn PC kan ie niet draaien, heb een gtx 1070 in sli, en nog kan ik het spel niet spelen
dus, nu lekker gratis op de Ps4 en de problemen neem ik maar bij de 'koop' toe
iets met gegeven paard in de bek kijken enzo
vaker niet dan welquote:
quote:Op donderdag 27 juli 2017 06:30 schreef RedemptioN het volgende:
Ik heb bij jc3 ook weinig problemen ervaren, maar het is gewoon ook wanneer je je ergert aan de drops en hoe dicht je op de actie zit.
Los daarvan is het gewoon een hele gave game en goede toevoeging voor plus =]
Als het juist onspeelbaar is, dan boeit het toch wel?quote:Op donderdag 27 juli 2017 09:10 schreef Dopekoe het volgende:
Had bijna JC3 gekocht ipv Horizon.
Ben nu blij dat ik het niet heb gedaan
Nog steeds lijkt het me wel een gave game om te spelen, ff tussendoor wat rotzooi schoppen...
En met die FPS drops: I don't care, it's for free
Dat kan. En ik kan me voorstellen dat als je niet door het verhaal gegrepen wordt, het lastig is om er in te komen.quote:Op donderdag 27 juli 2017 09:20 schreef Rossdale het volgende:
Het zal wel aan mij liggen maar ik kom niet echt in Horizon, ok ik ben nog niet zo ver (moet nu de blaze in het main camp van die cultists in de Metal Ring opblazen) maar het kost me wel wat moeite om de game door te spelen.
Ik hoop echt dat het me nog meer gaat grijpen, want dat epische waar iedereen het steeds over heeft dat zie ik echt nog niet
Je betaald nog geen 2 euro per game als je het omrekend.quote:Op donderdag 27 juli 2017 09:13 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Als het juist onspeelbaar is, dan boeit het toch wel?
Het is niet gratis, je betaald ervoor.
Ik betaal niet voor de gratis games, ik betaal om online te kunnen gamen.quote:Op donderdag 27 juli 2017 09:13 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Als het juist onspeelbaar is, dan boeit het toch wel?
Het is niet gratis, je betaald ervoor.
Mocht je toch last krijgen van die framedrops, bij Just Cause 3 helpt het om, voor het starten, even in de settings van je PS4 de netwerkverbinding uit te schakelen. Het is wat omslachtig, maar het helpt de framerate echt. Kennelijk is ie constant statistieken met de online-server aan het uitwisselen. Langste burnout, hoogste sprong, meeste damage etc. Door je netwerkverbinding uit te zetten doet ie dat niet.quote:Op donderdag 27 juli 2017 09:26 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Ik betaal niet voor de gratis games, ik betaal om online te kunnen gamen.
Dat is de enige reden dat ik plus heb genomen.
Dus elke gratis game is een plus
Ik heb nog niet gemerkt dat het onspeelbaar is want ik heb m'n eigen ervaring er nog niet op losgelaten.
Totdat ik het zelf ervaar is het speelbaar
"Gast"...ik verbaas me al meerdere topics met hoe jij reageert op anderen...quote:Op donderdag 27 juli 2017 07:47 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Gast ga het gewoon niet verdedigen. Het is triest.
Het is ook geen goede toevoeging aan plus om een defecte game kado te doen.
Dat had ik ook.quote:Op donderdag 27 juli 2017 09:20 schreef Rossdale het volgende:
Het zal wel aan mij liggen maar ik kom niet echt in Horizon, ok ik ben nog niet zo ver (moet nu de blaze in het main camp van die cultists in de Metal Ring opblazen) maar het kost me wel wat moeite om de game door te spelen.
Ik hoop echt dat het me nog meer gaat grijpen, want dat epische waar iedereen het steeds over heeft dat zie ik echt nog niet
Pfoeh, je kunt ook overdrijven.quote:Op donderdag 27 juli 2017 07:47 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Gast ga het gewoon niet verdedigen. Het is triest.
Het is ook geen goede toevoeging aan plus om een defecte game kado te doen.
Dat gaat altijd zo met hem.quote:Op donderdag 27 juli 2017 09:58 schreef RedemptioN het volgende:
[..]
"Gast"...ik verbaas me al meerdere topics met hoe jij reageert op anderen...
Als ik in mijn mening zeg dat ik er weinig problemen mee heb ervaren dan is dat mijn mening, niets verdedigen...ik heb deel mijn ervaring. Mijn ervaring was over het algemeen dat ik het een lachen spel vind en zodoende een goede toevoeging vind. Kun je wel met 1000 filmpjes komen over personen die zich wel ergeren aan de framedrops en hoe triest het is en dat de ontwikkelaar daar wat aan had mogen doen, maar dat verandert mijn mening niet over hoe ik het spel heb ervaren.
Dat jij het niets vindt was al bij je eerste reactie duidelijk, 1x je mening is genoeg en respecteer het eens dat een ander iets anders mag vinden
Ey whutquote:Op donderdag 27 juli 2017 09:20 schreef Rossdale het volgende:
Het zal wel aan mij liggen maar ik kom niet echt in Horizon, ok ik ben nog niet zo ver (moet nu de blaze in het main camp van die cultists in de Metal Ring opblazen) maar het kost me wel wat moeite om de game door te spelen.
Ik hoop echt dat het me nog meer gaat grijpen, want dat epische waar iedereen het steeds over heeft dat zie ik echt nog niet
Ik vind het een fucking vet spel, als de framerate niet naar 15fps.gaat droppen.quote:Op donderdag 27 juli 2017 09:58 schreef RedemptioN het volgende:
[..]
"Gast"...ik verbaas me al meerdere topics met hoe jij reageert op anderen...
Als ik in mijn mening zeg dat ik er weinig problemen mee heb ervaren dan is dat mijn mening, niets verdedigen...ik heb deel mijn ervaring. Mijn ervaring was over het algemeen dat ik het een lachen spel vind en zodoende een goede toevoeging vind. Kun je wel met 1000 filmpjes komen over personen die zich wel ergeren aan de framedrops en hoe triest het is en dat de ontwikkelaar daar wat aan had mogen doen, maar dat verandert mijn mening niet over hoe ik het spel heb ervaren.
Dat jij het niets vindt was al bij je eerste reactie duidelijk, 1x je mening is genoeg en respecteer het eens dat een ander iets anders mag vinden
Gast wat dacht je van duizenden filmpjes op youtube, forums vol met de slechte performance van dit spel.quote:Op donderdag 27 juli 2017 10:17 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat gaat altijd zo met hem.
ZIJN mening en ervaring is de enige juiste en als je een andere mening of ervaring hebt dan gaat ie er keihard met gestrekt been tegenin, want zijn visie is de enige juiste. En dat blijft ie keer op keer op keer herhalen.
Tot op het obsessieve toe.
Ook in andere topics heeft ie het vaak met anderen aan de stok door zijn autistische gedrag.
Zoveel mogelijk negeren is het beste.
Gast.quote:Op donderdag 27 juli 2017 12:57 schreef MMaRsu het volgende:
Mensen, ik heb het niet over het spel an sich, de gameplay is prima (en leuk!)
Ik heb het puur over de performance. En eengezien Digital Foundry met feiten heeft aangetoond dat het enorm slecht draait, begrijp ik heel de discussie niet.
Als de game op 30fps zou draaien gaf ik hem ook een 9.
Mensen die ontkennen dat het bar slecht draait, en aangeven dat het aan mij zou liggen, ja daar ga ik tegenin. Want waarom niet? Daarnaast probeer ik de afgelopen topics alleen maar positieve posts hier in t ps4 topic te zetten over t algemeen omdat anderen zich er blijkbaar aan storen dat ik niet altijd positief ben ( wat ik ook zielig vindt, het is een forum ).
Voor het over JC3 ging alleen maar positieve posts. Ik werd geirriteerd omdat StateOfMind zegt dat sommige geen last hadden van framedrops in JC3. Het is een feit, het ligt niet aan de user.
Helaas komen mensen nog met persoonlijke aanvallen zoals "zo gaat het altijd met hem, de autist".
Tyf op met die shit aub. Of kom naar Den Bosch om het in mn gezicht te zeggen. Dan laat ik wel even zien of ik een autist ben of niet.
Eens met MMaRsu in deze hoor. Hij doet aantoonbaar zijn best aangezien er een stuk minder gezeik was ten opzichte van een aantal topics terug. Om dan telkens maar weer te moeten horen dat het aan hem ligt dat hij zo negatief is, ik kan me voorstellen dat je dan eens denkt 'rot maar op'.quote:Op donderdag 27 juli 2017 13:15 schreef RedemptioN het volgende:
Feit is dat jij het wel elke topic voor elkaar krijgt dat er dit soort discussies ontstaan.
Misschien, heel misschien hé...moet je het ook eens bij jezelf zoeken en wat minder op je teentjes getrapt zijn.
Maar dat is hoe StateOfMind het formuleert. En daar irriteer ik me aan, ook de onwaarheden dat het helemaal niet zo slecht zou draaien.quote:Op donderdag 27 juli 2017 13:15 schreef RedemptioN het volgende:
Niemand ontkent het slechte draaien, maar het kan best zijn dat anderen het niet zo ervaren of er alsnog plezier aan beleven....ik zeg bv nergens "oh JC3 draaide bij mij perfect en ik ben superieur einzzz en het ligt aan jouw eigen pauper playstation". Toch ga je er op deze manier op in
Heee dorpspastoorquote:Op donderdag 27 juli 2017 13:18 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Eens met MMaRsu in deze hoor. Hij doet aantoonbaar zijn best aangezien er een stuk minder gezeik was ten opzichte van een aantal topics terug. Om dan telkens maar weer te moeten horen dat het aan hem ligt dat hij zo negatief is, ik kan me voorstellen dat je dan eens denkt 'rot maar op'.
Hij moet niet zo tegendraads doen altijd, dat klopt, en daar doet ie iets mee. Als 'de rest' dan ook even zijn best doen en niet altijd maar te zeiken op hem dat het aan hem ligt, komen we volgens mij een stuk verder mee.
Ja mee eens. Je kunt level 50 zijn voor je in Meridian aankomt... en dan begint het eigenlijk netquote:Op donderdag 27 juli 2017 10:12 schreef HansvanOchten het volgende:
[..]
Dat had ik ook.
De main story begint goed, maar voordat het verhaal zich weer oppakt duurt het echt, oprecht heel lang.
Het is echt een supergoed verhaal, maar het gat tussen het verlaten van het startgebied en het aankomen in meridian is te lang.
Tot de volgende.quote:Op donderdag 27 juli 2017 13:30 schreef poker4lifee het volgende:
tot wanneer zijn de huidige ps plus games altijd te downloaden?
en dat is, de eerste dinsdag van de nieuwe maand oid?quote:Op donderdag 27 juli 2017 13:32 schreef Typisch het volgende:
[..]
Tot de volgende.
Je kan het ook gewoon via de website alvast doen als je niet thuis bent. Gewoon op https://store.playstation.com inloggen en 'kopen'.
Netjes.quote:Op donderdag 27 juli 2017 13:34 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
en dat is, de eerste dinsdag van de nieuwe maand oid?
weet m'n ps4 wachtwoord al heel lang niet meer en m'n geboortedatum klopt ook om 1 of andere reden nietdat dus geen optie
eerst een keer m'n id opsturen om wachtwoord te resetten
quote:Op donderdag 27 juli 2017 13:44 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Optyfen nou, gauw. Tyfus Tilburger.
quote:Op donderdag 27 juli 2017 13:47 schreef Typisch het volgende:
[..]
Zou mijzelf geen Tilburger willen noemen, woon hier slechts tijdelijk.
Niet zo boos doen, ouwe tukker.
Si.quote:Op donderdag 27 juli 2017 13:48 schreef Scrummie het volgende:
[..].
Waar kom je oorspronkelijk vandaan dan? Gewoon Rotterdam?
Heb je de Lure en Silent Strike skill al?quote:Op donderdag 27 juli 2017 09:20 schreef Rossdale het volgende:
Het zal wel aan mij liggen maar ik kom niet echt in Horizon, ok ik ben nog niet zo ver (moet nu de blaze in het main camp van die cultists in de Metal Ring opblazen) maar het kost me wel wat moeite om de game door te spelen.
Ik hoop echt dat het me nog meer gaat grijpen, want dat epische waar iedereen het steeds over heeft dat zie ik echt nog niet
Seriously ?quote:Op donderdag 27 juli 2017 13:25 schreef wdn het volgende:
[..]
Ja mee eens. Je kunt level 50 zijn voor je in Meridian aankomt... en dan begint het eigenlijk net
Die heb ik inderdaad al, al heb ik die nog maar net. Geen idee het verhaal is nog niet zo boeiend tot zo ver toch? Mysterieus groepje vermoord mensen van een tribe waar je lid van wilt worden en jij bent degene die ze moet gaan wreken. Mja niet echt speciaal tot nu toe.quote:Op donderdag 27 juli 2017 14:12 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Heb je de Lure en Silent Strike skill al?
Zo nee dan is dat het eerste wat je moet behalen
In het begin van de game is dit namelijk de makkelijkste manier om vijanden uit te schakelen.
Je zult zien dat je ineens een stuk sneller vooruit komt met het verhaal.
En in het begin niet al te veel side quests doen, volg eerst de verhaal lijn.... epicness awaits
Shocking!quote:Op donderdag 27 juli 2017 14:49 schreef 2dope het volgende:
[ afbeelding ]
http://resumes.breakdownexpress.com/751904-3340379
Als het geen fake is dan is het best een idiootquote:Op donderdag 27 juli 2017 14:49 schreef 2dope het volgende:
[ afbeelding ]
http://resumes.breakdownexpress.com/751904-3340379
In het begin is dat vooral het achtergrondverhaal, maar de main quest is "kill the bastards that dared to attack us". Dat stukje vind ik niet zo boeiend...quote:Op donderdag 27 juli 2017 14:46 schreef MMaRsu het volgende:
Maar daar gaat t verhaal toch niet over? T gaat over wie je moeder is, uitzoeken wat er met de wereld ( onze wereld ) is gebeurd dat het er zo uitziet. Waarom is je dorp aangevallen? Waarom Aloy?
Je verwacht het nietquote:Op donderdag 27 juli 2017 14:49 schreef 2dope het volgende:
[ afbeelding ]
http://resumes.breakdownexpress.com/751904-3340379
Het gaat niet om wat maar om hoe hij dingen zegt... Dat probeerde ik hem van de week ook duidelijk te maken en dat had geen zin.quote:Op donderdag 27 juli 2017 13:18 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Eens met MMaRsu in deze hoor. Hij doet aantoonbaar zijn best aangezien er een stuk minder gezeik was ten opzichte van een aantal topics terug. Om dan telkens maar weer te moeten horen dat het aan hem ligt dat hij zo negatief is, ik kan me voorstellen dat je dan eens denkt 'rot maar op'.
Hij moet niet zo tegendraads doen altijd, dat klopt, en daar doet ie iets mee. Als 'de rest' dan ook even zijn best doen en niet altijd maar te zeiken op hem dat het aan hem ligt, komen we volgens mij een stuk verder mee.
Toch apart dat ik hem dat ook duidelijk heb gemaakt een aantal weken geleden, en dat snapte hij volledig.quote:Op donderdag 27 juli 2017 15:16 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Het gaat niet om wat maar om hoe hij dingen zegt... Dat probeerde ik hem van de week ook duidelijk te maken en dat had geen zin.
Als hij het snapt dan post hij ook niet zo fel elke keer.. of hij last gewoon de hele reactie achterwegequote:Op donderdag 27 juli 2017 15:26 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Toch apart dat ik hem dat ook duidelijk heb gemaakt een aantal weken geleden, en dat snapte hij volledig.
Hij moet niet zo happen, maar dat gehak en gezanik op hem helpt dan ook niet mee. Hij snapt wél dat het van 2 kanten komt, nu de anderen nog.
quote:Op donderdag 27 juli 2017 15:33 schreef MMaRsu het volgende:
En in deze geef ik gewoon toe dat het me uitermate irriteert als mensen feiten afdoen als meningen
In het geval van performance.quote:
Het ging er echt om dat wat je daar zegt... Dat voelt iedereen naar jou toequote:Op donderdag 27 juli 2017 15:40 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
In het geval van performance.
Als iemand zegt Horizon is een kutgame vind ik dat ook storend.
Als iemand zegt Ik vindt Horizon een kutspel, kan ik me daar totaal niet in vinden maar ik stoor me er niet aan.
Nee hoor, er was de afgelopen weken hier nauwelijks gezeik omtrent zijn figuur.quote:Op donderdag 27 juli 2017 15:30 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Als hij het snapt dan post hij ook niet zo fel elke keer.. of hij last gewoon de hele reactie achterwege
Elke week is er weet gezeik namelijk en het is altijd 1 constante factor
Spreek voor jezelf.quote:Op donderdag 27 juli 2017 15:41 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Het ging er echt om dat wat je daar zegt... Dat voelt iedereen naar jou toe
Ga dan lekker ergens anders posten als je het zo enorm vervelend vindt ffs.quote:Op donderdag 27 juli 2017 15:41 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Het ging er echt om dat wat je daar zegt... Dat voelt iedereen naar jou toe
Ik moet toegeven dat ik geen zin had om alles terug te lezen.quote:Op donderdag 27 juli 2017 15:43 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ga dan lekker ergens anders posten als je het zo enorm vervelend vindt ffs.
Scrummie snapt het tenminste nog. En idd, ik doe pogingen om mijn postgedrag te verbeteren voor de users hier.
Jaquote:Op donderdag 27 juli 2017 14:28 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Seriously ?
Sinds gisteren level 7 en ik heb net Varl gevonden
Dan heb ik dus nog wel ff te gaan
Maar Damn, wat is dat spel gaaf
Dat is wel heel raar idd, ik dacht dat je nog steeds XP verdiende als je max lvl bent? Anders zou ik gewoon NG+ starten daar heb je zo genoeg xp verdiend om die laatste skill point te unlocken.quote:Op donderdag 27 juli 2017 14:53 schreef DKUp het volgende:
Nog even over Horizon, want ik kom er niet meer helemaal uit
Ik ben Level 50 en het verhaal en de zijmissies zijn allemaal (buiten die 15 challenges) gedaan, maar ik mis nog één skill (dus drie skill points). Hoe krijg ik drie nog, want ik krijg geen XP meer bij het doden van robots, dieren en mensen?
Challenges doen?
Collectables allemaal vinden?
Ik heb al op internet gezocht maar daar staat dat je de skills allemaal zou moeten hebben voor level 50
Klopt.... maaaaaaaaaaar het wordt echt een stuk heftiger... apocalyptisch heftigquote:Op donderdag 27 juli 2017 14:40 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Die heb ik inderdaad al, al heb ik die nog maar net. Geen idee het verhaal is nog niet zo boeiend tot zo ver toch? Mysterieus groepje vermoord mensen van een tribe waar je lid van wilt worden en jij bent degene die ze moet gaan wreken. Mja niet echt speciaal tot nu toe.
Gewoon de challenges en collectables doen.quote:Op donderdag 27 juli 2017 14:53 schreef DKUp het volgende:
Nog even over Horizon, want ik kom er niet meer helemaal uit
Ik ben Level 50 en het verhaal en de zijmissies zijn allemaal (buiten die 15 challenges) gedaan, maar ik mis nog één skill (dus drie skill points). Hoe krijg ik drie nog, want ik krijg geen XP meer bij het doden van robots, dieren en mensen?
Challenges doen?
Collectables allemaal vinden?
Ik heb al op internet gezocht maar daar staat dat je de skills allemaal zou moeten hebben voor level 50
Oké, gewoon even doorzetten dusquote:Op donderdag 27 juli 2017 16:26 schreef Dr_Gonzo het volgende:
[..]
Gewoon de challenges en collectables doen.
Die skill points krijg je nog wel.
Ik neem dit idd met een korreltje zout.... je maakt mij blij met een.dood vogeltje... fuquote:Op donderdag 27 juli 2017 23:53 schreef Radjan het volgende:
Kan een interessante update worden, vooral dat laatste item
Ratchet & Clank met 57% kortingquote:Op donderdag 27 juli 2017 15:57 schreef Scrummie het volgende:
Ga vanavond toch maar even de sale doorpluizen voor wat koopjes denk ik.
DOOMquote:
vanaf 31 augustusquote:Op vrijdag 28 juli 2017 10:54 schreef Bolasie het volgende:
Sony heeft weer eens meer geld nodig met die prijsverhoging van +.
Ik krijg net ook het mailtjequote:Op vrijdag 28 juli 2017 11:10 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
vanaf 1 augustus
- De prijs op jaarbasis verandert van ¤49,99 naar ¤59,99 per jaar.
- De prijs op kwartaalbasis verandert van ¤19,99 naar ¤24,99 per kwartaal.
- De prijs op maandbasis verandert van ¤6,99 naar ¤7,99 per maand.
oh aangepast. en met 2 zal er vast wel weer een goede aanbieding langskomenquote:Op vrijdag 28 juli 2017 11:13 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ik krijg net ook het mailtjehad ik toch maar voor de 3 jaar gekozen bij GameMania
ach, voorlopig zit ik nog 2 jaar goed. En het is 31 augustus, niet 1 augustus
Bedankt maar dit had ik al op een andere site gelezen maar hij wordt rond 12:00 bezorgt hier dus wilde ff wat persoonlijke ervaringen horenquote:
Dying Lightquote:Op donderdag 27 juli 2017 15:57 schreef Scrummie het volgende:
Ga vanavond toch maar even de sale doorpluizen voor wat koopjes denk ik.
Moet je 3 uur langer doorwerkenquote:
Dat ís mijn persoonlijke ervaringquote:Op vrijdag 28 juli 2017 11:16 schreef Puk1234 het volgende:
[..]
Bedankt maar dit had ik al op een andere site gelezen maar hij wordt rond 12:00 bezorgt hier dus wilde ff wat persoonlijke ervaringen horen
Vond de gameplay ziek eruit ziet en had gehoopt dat de MP zou meevallen aangzien sommige recencies of revieuws op een kleine doelgroep gebaseerd zijn..quote:Op vrijdag 28 juli 2017 11:23 schreef 2dope het volgende:
[..]
Dat ís mijn persoonlijke ervaringWas trouwens nog zonder de geniale arcade mode die later toegevoegd is. Het is gewoon een gruwelijke shooter, met crappy multiplayer.
Cool. Voeg me anders ff toe. Ben een paar dagen geleden ook begonnen. Kunnen we wellicht een keer coopen. LeonosNL .quote:Op vrijdag 28 juli 2017 11:34 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Die heb ik al, maar nooit doorgespeeld. Daar ga ik dit weekend eens mee beginnen denk ik.
spoilersquote:Op vrijdag 28 juli 2017 11:49 schreef Dopekoe het volgende:
Dying Light is geweldig
Maar als je hem eenmaal hebt uitgespeeld, lijkt het wel of de hele stad leeg is en er bijna nergens meer zombies te vinden zijn, behalve in de quarantaine zones....
Daarnaast heb ik uiteraard ook The following gekocht maar ik moet zeggen dat ik die gewoon niet zo leuk vind eigenlijk... Kom er maar erg moeilijk doorheen....
Ik heb tot juni 2019 om te sparenquote:
Gaat ook nergens over die verhoging, de service wordt niet beter, kwaliteit ook niet en maar betalen..quote:
Klopt. Dat is het ook gewoon. Ze zouden het goed kunnen maken door PS Now erbij te doen, maar denk dat die kans nihil isquote:Op vrijdag 28 juli 2017 11:53 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Gaat ook nergens over die verhoging, de service wordt niet beter, kwaliteit ook niet en maar betalen..
Ik ben aankomende november weer aan de beurt, maar ach ja. Er zijn ergere dingen in het levenquote:
Kochten ze er maar nieuwe servers van, zodat de update downloads gewoon op normale snelheid gingenquote:Op vrijdag 28 juli 2017 11:53 schreef weethetevennietmeer het volgende:
[..]
Gaat ook nergens over die verhoging, de service wordt niet beter, kwaliteit ook niet en maar betalen..
Ik add je ook ff vanavond ik me ps aanknal.. als je dat goed vind tenminstequote:Op vrijdag 28 juli 2017 11:36 schreef Leonos het volgende:
[..]
Cool. Voeg me anders ff toe. Ben een paar dagen geleden ook begonnen. Kunnen we wellicht een keer coopen. LeonosNL .
Johquote:Op vrijdag 28 juli 2017 12:01 schreef Doublepain het volgende:
Kreeg net een mail, prijs van PSPlus gaat omhoog
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |