Ben wel benieuwd welke kant ze nu weer op zal gaan. Een pianoplaat lijkt me ook wel gaaf.quote:Op woensdag 23 augustus 2017 21:55 schreef Grobbel het volgende:
Ik weet het niet met deze font-keuze en artworkstijl eigenlijk, zeker als je haar vreemde populariteit onder neo-nazis in het achterhoofd houdt.
Feist is ook mijn plaat van het jaar denk ikquote:Op donderdag 24 augustus 2017 17:57 schreef Tchock het volgende:
De nieuwe Grizzly Bear is inderdaad tof. Vooral de eerste helft vind ik heel sterk. Verder luister ik heel erg veel naar Feist' nieuwe album, plaat van het jaar tot nu toe denk ik![]()
En 8 september komt The National uit.
Zeker. Maar word er wel een beetje zenuwachtig van (zoals altijd met hun...)quote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:03 schreef Atmosphere72 het volgende:
Mensen hier al de nieuwe Everything Everything gehoord?
Heb ik ook hoor. Maar vind het wel leuke muziek.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 18:06 schreef Norrage het volgende:
[..]
Zeker. Maar word er wel een beetje zenuwachtig van (zoals altijd met hun...)
quote:Op donderdag 24 augustus 2017 00:00 schreef Grobbel het volgende:
Ha, die liedjes herinner ik me nog wel. Alweer uit 2011.Ze zit ook in de band The Brunettes, die tien jaar geleden een paar hitjes hadden.
Toch vind ik deze al wel wat interessanter dan de vorige....die hype toen, mijn god. Zal nu ook wel weer gebeuren.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 08:38 schreef Maxerazzi het volgende:
De nieuwe TWOD, tja, ik ben wel klaar eigenlijk met die formule. Drumcomputer, riffje erin, NOG EEN RIFFJE ERIN, SOLOSOLOSOLOSCHEURGITAAR, riffje, repeat ad infinitum. Ik houd dat wel voor een paar nummers vol, maar meer dan een uur, nein.
Wel een aardige releasedag verder met Portico Quartet, QOTSA en Iron & Wine.
Springsteenquote:Op vrijdag 25 augustus 2017 09:20 schreef Xrenity het volgende:
TWOD is mij altijd te veel Sprinsteen.
En die nieuwe QotSA kan ik ook niet echt serieus nemen
Blackstar van de metalcore?quote:Op donderdag 24 augustus 2017 22:22 schreef richolio het volgende:
Ik houd normaliter echt niet van metalcore, misschien ook niet echt een plek voor dit topic, maar goed: All Our Gods Have Abandoned Us van Architects staat voor mij overduidelijk in mijn top 3 albums van 2016. Vorig jaar ook naar hun concert geweest in de Melkweg, wat was dat strak zeg.
Hun primary songwriter/lead gitarist Tom Searle is vorig jaar aan kanker overleden, en dan begrijp je sommige nummers van dit album ineens toch wel zeg maar (die vlak daarvoor door hem was geschreven, zonder dat wij echt van zijn situatie wisten eigenlijk).
Zo fucking machtig
Qua teksten meer Springsteen, maar qua zoetsappige langgerekte stukken wel meer wat Dire Straits. Sowieso vind ik beiden fantastisch, dus dat is geen diskwalificatie ;-)quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 10:02 schreef Maxerazzi het volgende:
Dire Straits, ja? Ik vind het ook meer op Springsteen lijken.
De nieuwe Iron & Wine is trouwens verrassend goed. Zijn laatste twee platen deden me niet zoveel, maar dit is meer in de stijl van The Shepherd's Dog. Voelt als prettig thuiskomen.
Ja die eerste single was erg goed. Straks ook eens luisteren. Druk dagjequote:Op vrijdag 25 augustus 2017 10:02 schreef Maxerazzi het volgende:
Dire Straits, ja? Ik vind het ook meer op Springsteen lijken.
De nieuwe Iron & Wine is trouwens verrassend goed. Zijn laatste twee platen deden me niet zoveel, maar dit is meer in de stijl van The Shepherd's Dog. Voelt als prettig thuiskomen.
Pain en Holding On zijn wel de hoogtepuntjes, en die zitten in het beginquote:Op vrijdag 25 augustus 2017 10:12 schreef Gehenna het volgende:
Ik ben na twee nummers eigenlijk alweer klaar met TWOD, de vorige plaat had direct iets meeslepend, dit kost me gewoon energie om te luisteren, en niet op een toffe Swans manier
OK, holding on even aangeklikt en dat klinkt toch wel tof. Later nog eens proberen dus.quote:Op vrijdag 25 augustus 2017 10:17 schreef Norrage het volgende:
[..]
Pain en Holding On zijn wel de hoogtepuntjes, en die zitten in het begin
Maar ik kan me voorstellen dat het niet aan jou besteed is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |