Maar die dingen zijn lastig te breken of zo of er zitten chips in? Anders neem ik er eentje mee naar huis.quote:Op dinsdag 25 juli 2017 20:44 schreef NedKelly het volgende:
[..]
Er staat er zelfs eentje bij de sluis net naast Schieplein, dus als je er morgen niet eentje tegenkomt ben je kippig of zit je in een uithoek
Er zit gps in waarmee ze de locatie kunnen tracken. En de gebruikers ook via de app.quote:Op dinsdag 25 juli 2017 20:49 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Maar die dingen zijn lastig te breken of zo of er zitten chips in? Anders neem ik er eentje mee naar huis.
Zelfs naast mijn flat in zuid staan ze. En dat is in jullie wereldbeeld een échte uithoek van Rotterdam.quote:Op dinsdag 25 juli 2017 20:44 schreef NedKelly het volgende:
[..]
Er staat er zelfs eentje bij de sluis net naast Schieplein, dus als je er morgen niet eentje tegenkomt ben je kippig of zit je in een uithoek
Hehehe kom je hier ook alquote:
Ja moet toch een beetje mee kijken waar ik m'n toekomstige boodschappen ga doen enzo. En waar de leuke kassameisjes uithangen.quote:
Zolang je niet naar Amsterdam gaat valt dat verraden wel mee denk ikquote:Op woensdag 26 juli 2017 18:11 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Hehehe kom je hier ook al
Ik voel me ook wel een beetje een verrader nu. Zo ff dat gevoel wegdrinken in de Locus.
quote:Op woensdag 26 juli 2017 18:18 schreef Divje het volgende:
[..]
Zolang je niet naar Amsterdam gaat valt dat verraden wel mee denk ik
Het was zeg maar of samen gaan wonen, of maar gewoon stoppen met de relatie en ik koos voor het eerste. Dus wij zoeken en nu kregen we via een loting plotseling een woning aangeboden wat echt een werelddealtje is en zodoende.quote:
Hmja oké. Goed verhaal.quote:Op woensdag 26 juli 2017 18:32 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Het was zeg maar of samen gaan wonen, of maar gewoon stoppen met de relatie en ik koos voor het eerste. Dus wij zoeken en nu kregen we via een loting plotseling een woning aangeboden wat echt een werelddealtje is en zodoende.
Overigens kom ik gelukkig wel twee keer per maand terug voor m'n Feyenoord-seizoenskaartje en hebben m'n Rotterdamse maten en ik daarnaast standaard elke laatste zaterdag van de maand voor elkaar gereserveerd (zo hoef je nooit af te spreken of moeilijk te doen met de vriendengroep). En ik ben gvd ook nog niet afgestudeerd aan de Erasmus Universiteit.
Ach die lapzwans hierboven ga ik aankomende zaterdag mee bierdrinken in Utrecht of zo dus hij moet z'n grote smoel een beetje houden hehe.quote:Op woensdag 26 juli 2017 18:34 schreef Divje het volgende:
[..]
Hmja oké. Goed verhaal.
Zal het verzoek boven je niet honoreren.
Hehequote:Op woensdag 26 juli 2017 18:36 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Ach die lapzwans hierboven ga ik aankomende zaterdag mee bierdrinken in Utrecht of zo dus hij moet z'n grote smoel een beetje houden hehe.
Maar goed, eerst ff Locus nu maar dan.
Ga je echt naar Amsterdam? Want werelddeal en Amsterdam, dat strookt echt niet met elkaar......quote:
Man toen ik net voor de x-honderdste keer terugliep van Locus naar m'n huis werd ik best wel somberquote:Op woensdag 26 juli 2017 19:21 schreef NedKelly het volgende:
[..]
Ga je echt naar Amsterdam? Want werelddeal en Amsterdam, dat strookt echt niet met elkaar......![]()
quote:Op woensdag 26 juli 2017 18:32 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Het was zeg maar of samen gaan wonen, of maar gewoon stoppen met de relatie en ik koos voor het eerste. Dus wij zoeken en nu kregen we via een loting plotseling een woning aangeboden wat echt een werelddealtje is en zodoende.
Overigens kom ik gelukkig wel twee keer per maand terug voor m'n Feyenoord-seizoenskaartje en hebben m'n Rotterdamse maten en ik daarnaast standaard elke laatste zaterdag van de maand voor elkaar gereserveerd (zo hoef je nooit af te spreken of moeilijk te doen met de vriendengroep). En ik ben gvd ook nog niet afgestudeerd aan de Erasmus Universiteit.
quote:Op woensdag 26 juli 2017 18:31 schreef Tem het volgende:
[..]
Vanaf nu dat waardeloze figuur negeren, aub.
quote:Op woensdag 26 juli 2017 18:31 schreef Tem het volgende:
[..]
Vanaf nu dat waardeloze figuur negeren, aub.
I feel youquote:Op donderdag 27 juli 2017 03:51 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Ben te oud voor die meisjes nu, man.
Zelfs als je geld toe krijgt is het nog geen werelddeal.quote:Op woensdag 26 juli 2017 19:21 schreef NedKelly het volgende:
[..]
Ga je echt naar Amsterdam? Want werelddeal en Amsterdam, dat strookt echt niet met elkaar......![]()
Inderdaad, daar wil je toch nog niet dood gevonden worden in dat openluchtmuseum.quote:Op donderdag 27 juli 2017 07:57 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Zelfs als je geld toe krijgt is het nog geen werelddeal.
Zegt 'ie vanuit z'n woning in Grunn.quote:Op donderdag 27 juli 2017 16:27 schreef Divje het volgende:
Ik wou iets van Deelder posten maar doe 't toch maar niet
Sryquote:
Bedankt.quote:Op donderdag 27 juli 2017 16:55 schreef richolio het volgende:
[..]
Sry
Veel plezier in je grachtenpandje, Jort Kelder
Ik spotte er vanochtend een bij Slinge, zo tegen de zijkant van een bushokje aangemiktquote:Op dinsdag 25 juli 2017 21:08 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Zelfs naast mijn flat in zuid staan ze. En dat is in jullie wereldbeeld een échte uithoek van Rotterdam.
twitter:maikelcoomans85 twitterde op vrijdag 28-07-2017 om 18:15:04Is t een werknemer restauratie #willemsbrug ? Was t geld op? De gele #deelfiets moeten steeds vaker worden 'opgerui… https://t.co/XcJP85X3ng reageer retweet
Heb je nou al die haring gegeten?quote:Op zaterdag 29 juli 2017 11:06 schreef Kaas- het volgende:
Wel jammer voor die mensen ja. Paar jaartjes terug was het toen nog juist perfect.
Nee man klerezooi. Gisteren was ik bij de AH Goudse Rijweg en zag ik daar een haringkar, waardoor ik eraan herinnerd werd en twijfelde ik nog even of ik gewoon door zou wandelen naar die van jou, maar niet gedaan. Komt nog wel echter, staat die er dagelijks?quote:
Maandag en zondag dicht. Dinsdag tot vrijdag 8 tot 6 en zaterdag 8 tot 4. 3 haringen voor 6 euro.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 11:14 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Nee man klerezooi. Gisteren was ik bij de AH Goudse Rijweg en zag ik daar een haringkar, waardoor ik eraan herinnerd werd en twijfelde ik nog even of ik gewoon door zou wandelen naar die van jou, maar niet gedaan. Komt nog wel echter, staat die er dagelijks?
En staat bij de AH XL in Kralingen toch of zo?quote:Op zaterdag 29 juli 2017 11:19 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Maandag en zondag dicht. Dinsdag tot vrijdag 8 tot 6 en zaterdag 8 tot 4. 3 haringen voor 6 euro.Mijn smaakpapillen zijn te verwend, vind nu andere haring maar meh.
quote:Op zaterdag 29 juli 2017 11:28 schreef Kaas- het volgende:
[..]
En staat bij de AH XL in Kralingen toch of zo?
Oh die zie ik wel regelmatig staan joh.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 12:24 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Naast dat overdekte stukje die de binnenplaats met de Oudedijk verbindt. Je kunt de koeienletters 'Ruud den Haan' gewoon echt niet missen.
Ik wil eens dat ze samen met die sushimensen in die AH daar gaan samenwerken om haringsushi te maken.quote:Op zaterdag 29 juli 2017 12:39 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Oh die zie ik wel regelmatig staan joh.
Pussygrabfestquote:Op zaterdag 29 juli 2017 09:35 schreef Tem het volgende:
Sneu man, weer van dat schijtweer tijdens zomercarnaval.
Zelf makenquote:Op maandag 31 juli 2017 17:37 schreef Gary_Oak het volgende:
Waar kan je voor een leuk prijsje cheesecake eten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |