Nee maar dit is wel een uitzonderlijke situatie. Heb ook nog nooit een tweede bevestigingsmail gehad.quote:Op maandag 3 juli 2017 16:28 schreef Bananenpap het volgende:
Hmm, nog geen mail gehad. Iemand negatieve ervaringen hierin met bol?
Bij de Switch deden ze dit ook. Maar ik heb dan ook van niemand gehoord dat zijn of haar switch werd geannuleerd door bol.quote:Op maandag 3 juli 2017 16:35 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
[..]
Nee maar dit is wel een uitzonderlijke situatie. Heb ook nog nooit een tweede bevestigingsmail gehad.
Continue de topicheader herhalen bv als iemand blij is dat hij een bevestiging van z'n preorder heeft.quote:
-edit, eerst lezen dan reageren.quote:Op maandag 3 juli 2017 16:37 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Bij de Switch deden ze dit ook. Maar ik heb dan ook van niemand gehoord dat zijn of haar switch werd geannuleerd door bol.
Betaal er 175 voor ( met extra controller )quote:Op maandag 3 juli 2017 16:26 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
In Amerika is de nes in sommige winkels weer te koop.
quote:Zojuist er door gekomen bij de chat:
We zien graag dat je de bestelling ontvangt. We doen ons uiterste best voor je. We weten alleen nog niet of we meerdere exemplaren gaan ontvangen. We wachten het daarom even af. Zodra we meer weten sturen we weer nieuwe berichten uit! We hebben 5500 klanten vandaag de bevestiging gestuurd. We verwachten ook meerdere exemplaren nog te gaan ontvangen. Dus nog even geduld!
Het lijkt er echt op dat een grote groep mensen langs het net gevist heeft.quote:Dit kreeg ik als antwoord bij de Bol chat: "Als je geen email hebt ontvangen dan betekent dit dat je niet bij de eerste levering zult zitten. Dan zul je deze dus bij de volgende levering ontvangen en wanneer dit zal zijn is helaas nog niet bekend."
Told you....quote:Op maandag 3 juli 2017 20:36 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
Op het budgetgame forum hebben mensen zitten chatten met de bol klantenservice.
[..]
[..]
Het lijkt er echt op dat een grote groep mensen langs het net gevist heeft.
Echt puur willekeur lijkt het. Tijden lopen volledig uiteen, aantallen en vooraf/achter betalen ook.quote:
DMquote:Op maandag 3 juli 2017 20:39 schreef Elan het volgende:
Mocht iemand naast de boot vissen heb ik nog wel een pre order over.
quote:Volgens ons systeem is er wel een e-mail naar je verstuurd, IbanMayo. Mogelijk is die in je spambox terechtgekomen of ontvang je hem later nog. Voor nu kun je er in ieder geval van uitgaan dat je bestelling is bevestigd. Later ontvang je verdere informatie over de levering. Binnenkort kun je dus heerlijk losgaan met gamen.
Krijgen we dit weerquote:Op dinsdag 4 juli 2017 07:30 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nou, iedereen heeft minimaal twee preorders lijkt het. De tweedehands markt wordt straks overspoeld met die dingen en dan kun je er eentje voor drie tientjes kopen.
Met andere woorden: pre-order canceled!
Haha lekkerquote:
LEKKER LOS GAAN MET GAMEN! LEKKER LOS!!!!quote:Op maandag 3 juli 2017 22:44 schreef IbanMayo het volgende:
Even contact gehad met Bol.com, hieronder hun reactie:
[..]
Ik heb maar één pre-orderquote:Op dinsdag 4 juli 2017 07:30 schreef Notorious_Roy het volgende:
Nou, iedereen heeft minimaal twee preorders lijkt het. De tweedehands markt wordt straks overspoeld met die dingen en dan kun je er eentje voor drie tientjes kopen.
Met andere woorden: pre-order canceled!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |