In vergelijking met, sure. Als losstaand apparaat? Mwahquote:Op zondag 2 juli 2017 10:26 schreef Aether het volgende:
[..]
De Europese SNES was in vergelijking met andere systemen in die tijd bijna elegant. Andere systemen waren vrijwel altijd zwart, blokvormig vaak met allerlei schakelaars.
De Snes heeft een iconisch jaren 90 design, zoals de NES dat in de jaren had.quote:Op zondag 2 juli 2017 10:31 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
In vergelijking met, sure. Als losstaand apparaat? Mwah
Maakt me verder ook niet uit, de games zijn en blijven prachtig en daar gaat het om
Moet ik hem daarom mooi vinden?quote:Op zondag 2 juli 2017 11:15 schreef Elan het volgende:
[..]
De Snes heeft een iconisch jaren 90 design, zoals de NES dat in de jaren had.
Yup. Verplicht. Anders wordt je preorder gecanceld.quote:
Shit.quote:Op zondag 2 juli 2017 11:22 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Yup. Verplicht. Anders wordt je preorder gecanceld.
N64 anyonequote:Op zondag 2 juli 2017 11:24 schreef MPC60 het volgende:
SNES heeft, voor mij, het mooiste design van een console ooit. Atari 2600 vind ik ook wel wat hebben met dat hout, de rest zijn voornamelijk blokkendozen aka dvd-spelers.
Die is echt lelijk, gewoon een grijs vierkant met een disc-klep.quote:
Volgend jaar de N64 miniquote:Op zondag 2 juli 2017 12:13 schreef mschol het volgende:
[..]
N64 anyone![]()
wat een foeilelijk apparaat was/is dat zeg..
Super mooi idd <3quote:Op zondag 2 juli 2017 12:24 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Die is echt lelijk, gewoon een grijs vierkant met een disc-klep.
Wat hadden ze precies op toen ze die controller ontwierpenquote:Op zondag 2 juli 2017 12:13 schreef mschol het volgende:
[..]
N64 anyone![]()
wat een foeilelijk apparaat was/is dat zeg..
quote:Op zondag 2 juli 2017 12:34 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Wat hadden ze precies op toen ze die controller ontwierpen
quote:
Comments gelezen. Cognitieve dissonantie in optima forma. Pal snes is objectief mooier.quote:Op zondag 2 juli 2017 10:08 schreef Elan het volgende:
[..]
Of je leest de comments even:
[..]
Je koopt zo'n ding toch primair uit nostalgie, dus een Amerikaan heeft niet per se warme gevoelens van de PAL machine en wij niet bij de NTSC.
quote:Op maandag 3 juli 2017 08:38 schreef Flammie het volgende:
Ben zelf voor raspberri pi retro gegaan![]()
SNES mini nergens meer te krijgen en ik kan nu wel gewoon gamen.
of iets mooier is, is altijd subjectiefquote:Op zondag 2 juli 2017 15:17 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
[..]
Comments gelezen. Cognitieve dissonantie in optima forma. Pal snes is objectief mooier.
Uiteraard, was een garpje.quote:Op maandag 3 juli 2017 11:10 schreef mschol het volgende:
[..]
of iets mooier is, is altijd subjectief
quote:Beste PVH,
Op 30 juni 2017 heb je een reservering geplaatst voor de Nintendo SNES Classic Mini. We hebben goed nieuws voor je!
Je bestelling is goed ontvangen en we verwachten het artikel op de dag van de release, vrijdag 29 september 2017, bij je te kunnen leveren. We wensen je nu al veel gameplezier!
quote:Beste HP,
Op 30 juni 2017 heb je een reservering geplaatst voor de Nintendo SNES Classic Mini. We hebben goed nieuws voor je! Je bestelling is goed ontvangen en we verwachten het artikel op de dag van de release, vrijdag 29 september 2017, bij je te kunnen leveren. We wensen je nu al veel gameplezier!
quote:Op maandag 3 juli 2017 15:05 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
Meer mensen bericht van bol.com gehad?
[..]
Lijkt me wel. Dit is daadwerkelijk een bevestiging van de bestelling door de klantenservice, die heb ik nog nooit eerder gehad van bol. Wel 'bedankt voor je bestelling' van afzender bol.com. Dit is de definitieve bevestiging.quote:Op maandag 3 juli 2017 15:09 schreef Elan het volgende:
Ook bericht van bol.com gekregen, hopelijk gaan ze ook daadwerkelijk leveren
dat denk ik wel, daarom krijg je nu ook pas de emailquote:Op maandag 3 juli 2017 15:09 schreef Elan het volgende:
Ook bericht van bol.com gekregen, hopelijk gaan ze ook daadwerkelijk leveren
Is Bol.com betrouwbaar dan qua pre-orders?quote:Op maandag 3 juli 2017 15:12 schreef HyrulePrincess het volgende:
[..]
dat denk ik wel, daarom krijg je nu ook pas de email
Wehkamp zal ook vandaag/loop vd week pas te horen krijgen hoeveel snessen ze als eerste levering krijgenquote:Op maandag 3 juli 2017 15:44 schreef Joosie200 het volgende:
Nog geen mail binnen, maar ik bestelde dan ook pas om half 9. Komt nog wel. Iig mooi dat ze het bevestigen. Beter dan Wehkamp die zegt: we zijn niet zeker of we kunnen uitleveren en je hoort het nog > geen vervolgmail.
Ah, dus wellicht meer pre-orders aan genomen dan daadwerkelijke aantallen? En dus lootjes getrokken wie er wil of niet een krijgt? Lijkt er wel op hoe random mensen wel of geen mails krijgen.quote:Op maandag 3 juli 2017 15:43 schreef chansadres het volgende:
Vandaag heeft Bol.com de daadwerkelijke aantallen gekregen van Nintendo. Dus zolang Nintendo blíjft produceren, krijgt iedereen met een mail van vandaag eentje. Oja, hier ook mail binnen
nou das lekker danquote:Op maandag 3 juli 2017 16:02 schreef Elan het volgende:
Mensen die geen mail hebben gehad krijgen deze waarschijnlijk ook niet meer. Die zitten dan niet bij de eerste batch.
Bron? Mijn collega gaat echt huilenquote:Op maandag 3 juli 2017 16:02 schreef Elan het volgende:
Mensen die geen mail hebben gehad krijgen deze waarschijnlijk ook niet meer. Die zitten dan niet bij de eerste batch.
Mijn broertje heeft 10 minuten geleden gebeld nav dat anderen wel een mail hebben gekregen. De eerste levering is uitverkocht en hebben de mail gekregen, hij kon wel inschrijven/pre-orderen voor een eventuele tweede ronde.quote:
Dan zouden de bestellingen van de mensen zonder mail dus logischerwijs gecancelled moeten zijn nu. Aangezien hij ook de optie krijgt voor inschrijven voor een eventuele 2e ronde.quote:Op maandag 3 juli 2017 16:10 schreef Elan het volgende:
[..]
Mijn broertje heeft 10 minuten geleden gebeld nav dat anderen wel een mail hebben gekregen. De eerste levering is uitverkocht en hebben de mail gekregen, hij kon wel inschrijven/pre-orderen voor een eventuele tweede ronde.
Waarom denk je dat we allemaal tegelijk een mail kregen
Of ze benaderen die pas vlak voor de daadwerkelijke uitlevering.quote:Op maandag 3 juli 2017 16:12 schreef poezenvanger_van_hamelen het volgende:
[..]
Dan zouden de bestellingen van de mensen zonder mail dus logischerwijs gecancelled moeten zijn nu. Aangezien hij ook de optie krijgt voor inschrijven voor een eventuele 2e ronde.
Ik heb ook achteraf betalen gedaan en rond 10 uur besteld. Maar wel een mail ontvangen.quote:Op maandag 3 juli 2017 16:20 schreef CPS2000 het volgende:
Ja das mooi kut, heb ook geen mail. En ik dacht dat ik nog wel aardig op tijd was met mijn bestelling om 8:05. Wel achteraf betalen maar had mijn bestelling bij Wehkamp al betaald dus vond twee keer 90 e neerleggen voor een product dat over drie maanden misschien geleverd wordt iets te gortig.
Maar goed, kan nog altijd komen. Ik verwacht op z'n minst een mailtje of ik op de tweede batch wil wachten. + dit is een verhaal van één klantenservicemedewerker via het broertje van een fokker, ik heb wel eens sterker onderbouwde geruchten gehoord.
Wel weer grappig dat ze op tweakers het topic gelijk dichtgooien omdat iedereen het over dat mailtje heeft, terwijl je ziet wat voor spannende discussie het hier weer oplevert![]()
Heb 3 orders lopen dus als je wil mag je er wel eentje van mij mocht het niks worden met bol.com.quote:Op maandag 3 juli 2017 16:22 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Ik heb ook achteraf betalen gedaan en rond 10 uur besteld. Maar wel een mail ontvangen.
In Amerika is de nes in sommige winkels weer te koop.quote:Op maandag 3 juli 2017 16:23 schreef Elan het volgende:
[..]
Heb 3 orders lopen dus als je wil mag je er wel eentje van mij mocht het niks worden met bol.com.
Zit ook ff te kijken voor de NES Classic maar die is momenteel nergens tweedehands te krijgen onder de 150of was dat al zo.?
Waddan?quote:Op maandag 3 juli 2017 16:26 schreef MPC60 het volgende:
Tweakers, wat een wannabe mod users hebben ze daar zeg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |