Er wordt doorgaans niet de hele nacht gegeten. Denk ook niet dat je erg veel naar binnen krijgt als je de rest van de dag een lege maag hebt.quote:Op woensdag 21 juni 2017 06:49 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
De hele nacht vreten en dan dagje vasten is lastig, dat valt wel mee hoor.
Het was druk bij Ali vannacht.quote:Op woensdag 21 juni 2017 06:51 schreef deadprez het volgende:
[..]
Er wordt doorgaans niet de hele nacht gegeten. Denk ook niet dat je erg veel naar binnen krijgt als je de rest van de dag een lege maag hebt.
Genoeg ali's te vinden in Maasjequote:
dat vroeg ik toch niequote:
ah aight, nicequote:Op woensdag 21 juni 2017 06:56 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
De plaatselijke grillroom die tot laat open is, prima kerel en ben ook nog ff langs geweest.
ik ook niequote:
ja das vaak met dat soort zaakjesquote:Op woensdag 21 juni 2017 07:00 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
Hij heb ook bakkerij erbij nog en doet goede zaken in de late uren.
irritant inderdaadquote:Op woensdag 21 juni 2017 07:01 schreef deadprez het volgende:
[..]
ja das vaak met dat soort zaakjes
moet er niet aan denken, allemaal dronken tyfusmongolen in je zaak de hele nacht en ook nog kenserhard werken
Ali is goede vriend inmiddels. Wanneer ik teveel gedronken heb bel ik ff en dan komt ie thuisbezorgen.quote:Op woensdag 21 juni 2017 07:01 schreef deadprez het volgende:
[..]
ja das vaak met dat soort zaakjes
moet er niet aan denken, allemaal dronken tyfusmongolen in je zaak de hele nacht en ook nog kenserhard werken
das chill van aliquote:Op woensdag 21 juni 2017 07:03 schreef Stien_Struis het volgende:
[..]
Ali is goede vriend inmiddels. Wanneer ik teveel gedronken heb bel ik ff en dan komt ie thuisbezorgen.
check Rapper Prodigy (Mobb Deep) overledenquote:Op woensdag 21 juni 2017 05:09 schreef Drug het volgende:
[..]
is mijn camouflage. ik kom binnenkort met full on assault
ja zag hetquote:Op woensdag 21 juni 2017 07:16 schreef deadprez het volgende:
[..]
check Rapper Prodigy (Mobb Deep) overleden![]()
rip
ja maar volledige spel is gwn gecrackt dusjaquote:Op woensdag 21 juni 2017 08:16 schreef Drug het volgende:
Ja beter.
Trouwens Hitman proloog is gratis in ps store
O chill jij hebt pc ja.quote:Op woensdag 21 juni 2017 08:19 schreef deadprez het volgende:
[..]
ja maar volledige spel is gwn gecrackt dusja
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |