Heb nu opeens zin in spareribs.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:41 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
In heel het Avondland worden enigszins teleurgesteld de moslimlynchkits weer in de kast gehangen.
Geen zorgen, het zal vast een moslim en/of gelukszoeker zijn.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:41 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
In heel het Avondland worden enigszins teleurgesteld de moslimlynchkits weer in de kast gehangen.
Schijnt hier in Rotterdam hetzelfde te zijn, komt mij eigenlijk helemaal niet zo goed uit want als ze meer betalen dan zullen ze niet willen wachten tot 2018.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, ik hoorde van de week op het schoolplein ook al van iemand die al gekocht heeft en het huidige nog te koop moet zetten, maar dat is ook een appartementje in een gewilde buurt, dus dat zal net als bij kennissen wel binnen een week weg zijn.
Het wordt wel van de zotte hoor, als een flatje op de markt komt en je tot een week later de tijd hebt om een bod uit te brengen en dat het dan ruim 10% meer oplevert dan de vraagprijs
Niet per ongeluk laten vallen in de buurt van een islamitisch medemens, want dat is in het huidige politieke klimaat een hate-crime.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:42 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Heb nu opeens zin in spareribs.
Volgens ooggetuigen riep hij iets als "Allahoe akbar", maar we moeten nog even wachten op de NOS-aanpassing voor meer duidelijkheid.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:42 schreef Tchock het volgende:
[..]
Geen zorgen, het zal vast een moslim en/of gelukszoeker zijn.
Wat slowmotion kan geen kwaad.quote:
Ah, die konden liplezen dus?quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:43 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Volgens ooggetuigen riep hij iets als "Allahoe akbar", maar we moeten nog even wachten op de NOS-aanpassing voor meer duidelijkheid.
Daar ging ik al vanuit anders had het jou niets geboeid.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:43 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Volgens ooggetuigen riep hij iets als "Allahoe akbar", maar we moeten nog even wachten op de NOS-aanpassing voor meer duidelijkheid.
30 seconde volgehouden. Gaat mij te snel. Liever dat Robotwars of zo, dat vroeger op tv was. Een stukje groter, iets langzamer, meer grafisch geweld.quote:
Elke psychiatrische patiënt die aandacht wil roept tegenwoordig "Allahoe akbar".quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:43 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Volgens ooggetuigen riep hij iets als "Allahoe akbar", maar we moeten nog even wachten op de NOS-aanpassing voor meer duidelijkheid.
Luistergetuigen. Oh wacht, dat woord bestaat? Oorgetuigen ook? Hoorgetuigen ook dan? Wat, google keurt ze alle goed.quote:
Dat was echt leuk jaquote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:44 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
30 seconde volgehouden. Gaat mij te snel. Liever dat Robotwars of zo, dat vroeger op tv was. Een stukje groter, iets langzamer, meer grafisch geweld.
LK zei het ook net.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:44 schreef remlof het volgende:
[..]
Elke psychiatrische patiënt die aandacht wil roept tegenwoordig "Allahoe akbar".
Destijds had ik je voorspeld dat dat in 2017 met volwaardige cyborgs zou worden uitgevochten.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:45 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat was echt leuk jaMaar dit heeft ook wel wat vind ik, ze bewegen heel onnatuurlijk.
Gooi broodje ham tegen een moskee en je wordt een jaar lang vastgezet tussen islamitische extremisten - en afgemaakt. Waargebeurd.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:43 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Niet per ongeluk laten vallen in de buurt van een islamitisch medemens, want dat is in het huidige politieke klimaat een hate-crime.
Ham is ranzig.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:46 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Gooi broodje ham tegen een moskee en je wordt een jaar lang vastgezet tussen islamitische extremisten - en afgemaakt. Waargebeurd.
Daarom gooide ie 't broodje waarschijnlijk ook weg, toevallig naar een moskee.quote:
Gooi een waxinelichtjeshouder naar de gouden koets en je wordt net zo lang vastgezet.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:46 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Gooi broodje ham tegen een moskee en je wordt een jaar lang vastgezet tussen islamitische extremisten - en afgemaakt. Waargebeurd.
En terechtquote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:49 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Gooi een waxinelichtjeshouder naar de gouden koets en je wordt net zo lang vastgezet.
Wapper je leuter richting een kleuter, en het halve land wenst je dood.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:49 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Gooi een waxinelichtjeshouder naar de gouden koets en je wordt net zo lang vastgezet.
Die andere helft doet het dan ook?quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:50 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Wapper je leuter richting een kleuter, en het halve land wenst je dood.
Nee, nee, ik kijk gewoon weg, dan hoef je niet al die moeite te doen om te relativeren.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:51 schreef Pokkelmans het volgende:
Zo kunnen we alles relativeren, beste mensen.
En wat als je met je waxinedruppels besmeurde leuter wappert richting een koninklijke kleuter?quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:50 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Wapper je leuter richting een kleuter, en het halve land wenst je dood.
De enige overeenkomst tussen een extremistische communist en extremistische kapitalist is dat ze beide extremistisch zijn. Dat maakt ze niet van 'hetzelfde soort'.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:51 schreef Tijger_m het volgende:
Gooi granaten naar een moskee en je komt op dezelfde afdeling als Mo B, moet toch een feestje zijn om onder je eigen soort te verkeren
Gewelddadige idioten kun je best dezelfde soort noemen.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:54 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
De enige overeenkomst tussen een extremistische communist en extremistische kapitalist is dat ze beide extremistisch zijn. Dat maakt ze niet van 'hetzelfde soort'.
En een tijdje terug nog een topic van een knul die z'n flatje in Soesterberg al 9 maanden maar niet weet te slijten, en toen ik zei dat ik het aan de prijs vond begon hij dat ik waarschijnlijk een andere regio gewend was en dus een andere markt.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:43 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Schijnt hier in Rotterdam hetzelfde te zijn, komt mij eigenlijk helemaal niet zo goed uit want als ze meer betalen dan zullen ze niet willen wachten tot 2018.
Zal wel een econoom zijn geweest.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
En een tijdje terug nog een topic van een knul die z'n flatje in Soesterberg al 9 maanden maar niet weet te slijten, en toen ik zei dat ik het aan de prijs vond begon hij dat ik waarschijnlijk een andere regio gewend was en dus een andere markt.
Zelfde prijsklasse, 7,5 km verderop gewoon in een week verkocht, en dan ken ik de lokale markt niet
Als je 'idioot' passend definieert, ja.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:57 schreef Tchock het volgende:
[..]
Gewelddadige idioten kun je best dezelfde soort noemen.
Als ze maar genoeg meer betalen dan kun je daar prima een paar maanden van overbruggen in een huurwoning of vakantiehuisje, maakt het ook niet zoveel uit als de oplevering van je huis nog later wordt.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 21:43 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Schijnt hier in Rotterdam hetzelfde te zijn, komt mij eigenlijk helemaal niet zo goed uit want als ze meer betalen dan zullen ze niet willen wachten tot 2018.
Iemand die geweld gebruikt omdat een ander iets wel of niet gelooft vind ik eigenlijk altijd een idioot.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 22:00 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Als je 'idioot' passend definieert, ja.
Dat soort idiote meningen mogen bestaan.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 22:01 schreef Tchock het volgende:
[..]
Iemand die geweld gebruikt omdat een ander iets wel of niet gelooft vind ik eigenlijk altijd een idioot.
'*zucht* Maar...maar...quote:Op dinsdag 20 juni 2017 22:00 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als ze maar genoeg meer betalen dan kun je daar prima een paar maanden van overbruggen in een huurwoning of vakantiehuisje, maakt het ook niet zoveel uit als de oplevering van je huis nog later wordt.
Geweld gebruiken is geen mening.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 22:02 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Dat soort idiote meningen mogen bestaan.
Ik vind jou een idioot.quote:Op dinsdag 20 juni 2017 22:00 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Als je 'idioot' passend definieert, ja.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |