Nee ik geloof dan ook niet in die idiote propaganda, flikker toch op, we zijn al met teveel.quote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Er is nog genoeg kandidatuur voor omscholing als je de werkloosheids- en bijstandscijfers ziet. Daarvoor hoeven we echt geen nieuwe mensen te importeren.
Dit ja. Je kan het tijdelijke probleem ook alleen oplossen met mensen uit andere westerse landen en aangezien die met dezelfde problemen kampen is dat geen optie.quote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:41 schreef Lunatiek het volgende:
Het is niet dat die bejaarden het eeuwig leven hebben of zo.
Wat je wel al lange tijd ziet is migratie naar krimpgebieden om voorzieningen op peil te houden. PTT naar Groningen en de Blauwe Stad. Oproepen uit Zweden en Noorwegen aan Nederlandse ondernemers om zich daar in kleine dorpen te vestigen (was rond 2004 hot). Herspreiden van de eigen en Europese bevolking dus.
Nou nee, er wordt door TS geimpliceerd dat dat rapport gaat over iets waar het niet over gaat. En ja: ik heb in tegenstelling tot de schreeuwers hier het rapport wel gelezen.quote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:16 schreef Captain_Ghost het volgende:
[..]
Het komt wel van VN zelf, hoe kan dat dan een complottheorie zijn.
Japan is qua vergrijzing een jaar of 30-50 voor op ons, zij hebben niet de technologie die wij over 30-50 jaar hebben en zij overleven toch ook of niet?quote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:47 schreef bascross het volgende:
[..]
Dit ja. Je kan het tijdelijke probleem ook alleen oplossen met mensen uit andere westerse landen en aangezien die met dezelfde problemen kampen is dat geen optie.
China staat zelf aan de vooravond van een gigantisch vergrijzingsprobleem dankzij het 1-kind-beleid.quote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:43 schreef Infection het volgende:
Liever dat er wat Chinezen hierheen gestuurd worden. Hardwerkende en veelal brave mensen. China heeft toch een gigantisch overschot kwa bevolking.
quote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:50 schreef Igen het volgende:
[..]
China staat zelf aan de vooravond van een gigantisch vergrijzingsprobleem dankzij het 1-kind-beleid.
De afgelopen jaren onder een steen geleefd?quote:
quote:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Bevolking_van_Chinaquote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:54 schreef Igen het volgende:
[..]
De afgelopen jaren onder een steen geleefd?
Waarom China van eenkindpolitiek naar tweekinderenpolitiek gaat
[..]
is dit een grapquote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:55 schreef ludovico het volgende:
[..]
https://nl.wikipedia.org/wiki/Bevolking_van_China
Zie jij die bevolking soms krimpen? Nee hè?
Echt, ben je zo simpel?
Prima post.quote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:18 schreef Igen het volgende:
In dat rapport staan gewoon wiskundige waarheden.
Als je niet wil dat je als bejaarde een week lang in dezelfde luier moet liggen, dan zijn er jonge(re) mensen nodig die je verzorgen, en als je die als blanke zelf niet op de wereld zet dan moet je daarvoor wel buut'nlanders importeren.
Dat is gewoon een onwrikbaar feit. Wiskunde is geen complot.
En dat werkt ook niet, heeft die Statisticus "Ros" geloof ik nog een leuk filmpje over.quote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:58 schreef habitue het volgende:
https://www.cpb.nl/persbe(...)ef-tegen-vergrijzing
Hebben we dat ook weer gehad.
De enige reden om vluchtelingen toe te laten is omdat je ze zielig vindt en ze wilt helpen.
Heb je die pagina zelf bekeken?quote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:55 schreef ludovico het volgende:
[..]
https://nl.wikipedia.org/wiki/Bevolking_van_China
Zie jij die bevolking soms krimpen? Nee hè?
Echt, ben je zo simpel?
Ja, om een aankomende ramp af te wenden!quote:Daarnaast is dat één kind politiek onlangs ook nog eens afgeschaft, wat het dubbel dom maakt.
Hitler had het al die tijd bij het juiste eind jongens! Tijd voor een nieuwe rassenzuivering!quote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:54 schreef Nintex het volgende:
Op zich is het begrip migratie niet eens zo verkeerd.
- De VS haalt ontzettend slimme Chinezen en mensen uit India naar Silicon Valley.
- Vroeger toen Nederlanders naar Canada gingen om daar een nieuw bestaan op te bouwen en eigen landbouw bedrijven hebben opgericht.
- Van de Oost Europese migratie heb je afgezien van hier en daar een rommelige camping of een dronken bestuurder weinig last.
Wat wel verkeerd is, is miljoenen Afrikanen met het IQ van een doperwt en louter getraumatiseerde oorlogsslachtoffers hierheen halen en daar de belastingbetaler voor op laten draaien.
Tegen lage vruchtbaarheid/minder kinderen zijn trouwens ook andere maatregelen te nemen. Het is deels gekomen, omdat vrouwen net als mannen carriere maken en niet meer achter het aanrecht staan. Kinderen nemen gewoonweg 'duur' is. Hitler had dit al begrepen. In crisistijd medailles uitdelen aan vrouwen die wel kinderen namen en van alles en nog wat aan voordeeltjes voor gezinnen met kinderen. Echter waar deze 'omvolking' theorie steeds meer op waarheid berust is het feit dat men opzettelijk de voortplanting van het blanke ras probeert tegen te werken (zorgen dat blanke jongeren niet op zichzelf kunnen wonen door een structureel hoge jeugdwerkloosheid) en de voortplanting van de kanslozen aanwakkert (denk aan 'dating les' voor migranten).
Zelf ben ik van mening dat je dit soort demografische dingen sowieso niet moet sturen, daar komt alleen maar ellende van en dit is het bewijs.
De politiek en media zijn hier ook heel hypocriet in. Stel je de emmer stront eens voor die je over je heen krijgt als je van plan bent om miljoenen Oost Europese vrouwen hierheen te halen door in Oost Europa Russische rebellen te bewapenen, zodat ze massaal op de vlucht slaan.
Nouja voor de vluchtelingen helpt het wel. Die hebben het hier verdomde goed.quote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:59 schreef ludovico het volgende:
[..]
En dat werkt ook niet, heeft die Statisticus "Ros" geloof ik nog een leuk filmpje over.
Je lost er geen structurele problemen mee op alleen. Je helpt een fractie... Op een onhoudbare manier.quote:Op zaterdag 17 juni 2017 14:03 schreef habitue het volgende:
[..]
Nouja voor de vluchtelingen helpt het wel. Die hebben het hier verdomde goed.
Met andere woorden. Het gaat niet om het creëren van een ruimte waarin mensen een leuk leven kunnen hebben. het gaat niet om het opzetten van een stabiele samenleving met een normaal geboortecijfer en zinnig en vervullend werk. Het gaat om het volproppen van een land met zo veel mogelijk goedkope arbeiders totdat we ze eindelijk kunnen vervangen met robots en daarna kunnen verwerken in de vleesindustrie.quote:-- Relative to their population size, Italy and Germany would need the largest number of migrants to maintain the size of their working-age populations. Italy would require 6,500 migrants per million inhabitants annually and Germany, 6,000. The United States would require the smallest number -- 1,300 migrants per million inhabitants per year.
Strikt genomen bestaan er helemaal geen rassen.quote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:36 schreef ludovico het volgende:
[..]
Wel volgens de Nederlandse rechter.
Binnen het Internationaal verdrag inzake de uitbanning van rassendiscriminatie (IVUR) staat omschreven dat ook Moslims niet gediscrimineerd mogen worden.
En we zien "ras" blijkbaar in het Nederlandse wetboek zoals de brede definitie van Ras van dat internationale verdag.
En niet zoals de betekenis van het woord.
Idioterie.. Echt.
Hmm, okay, excuses, de groei zal inderdaad stoppen als die generatie wegvalt...quote:Op zaterdag 17 juni 2017 14:01 schreef Igen het volgende:
[..]
Heb je die pagina zelf bekeken?
[ afbeelding ]
Hier gaat het om.
Zie je hoe groot de groep is die nu tussen de 35 en 50 jaar oud is? Dat zijn de gepensioneerden van over 30 jaar.
Zie je hoe klein de groep is die nu tussen de 0 en 20 jaar oud is? Dat zijn de de mensen die over 30 jaar in het hoogtepunt van hun werkzame leven zitten.
Snap je dat daar, nu al, is voorgeprogrammeerd dat er over 30 jaar een probleem ontstaat?
[..]
Ja, om een aankomende ramp af te wenden!
Klopt, maar meeste mensen kijken niet naar de lange termijn.quote:Op zaterdag 17 juni 2017 14:06 schreef ludovico het volgende:
[..]
Je lost er geen structurele problemen mee op alleen. Je helpt een fractie... Op een onhoudbare manier.
Ze overleven wel, maar ik zou de staatsschuld even opzoeken, dan zie je wat er misgaat. Ik pleit overigens helemaal niet voor massale migratie, laat die bejaarden lekker de pleuris krijgen. Zij hebben het ook zelf veroorzaakt door te weinig kinderen te krijgen. Het probleem lost zich vanzelf op.quote:Op zaterdag 17 juni 2017 13:49 schreef ludovico het volgende:
[..]
Japan is qua vergrijzing een jaar of 30-50 voor op ons, zij hebben niet de technologie die wij over 30-50 jaar hebben en zij overleven toch ook of niet?
Echt, fucking onzin.
Staatsschuld zegt mij alleen niet zoveel, ik ben gewend dat Japan altijd een te hoog spaarsaldo heeft gehad, ik neem aan dat er behoorlijke private bezittingen tegenover staan vanuit dat gegeven.quote:Op zaterdag 17 juni 2017 14:13 schreef bascross het volgende:
[..]
Ze overleven wel, maar ik zou de staatsschuld even opzoeken, dan zie je wat er misgaat. Ik pleit overigens helemaal niet voor massale migratie, laat die bejaarden lekker de pleuris krijgen. Zij hebben het ook zelf veroorzaakt door te weinig kinderen te krijgen. Het probleem lost zich vanzelf op.
Want je kunt geen onderscheid maken op welke gronde?quote:Op zaterdag 17 juni 2017 14:11 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Strikt genomen bestaan er helemaal geen rassen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |