Nou, de verklaring dat de verdachte voor zijn aanhouding niet bekend was bij zowel politie als jeugdzorg, is dan nu ook definitie ontkracht. Zoals al werd vermoed.quote:De 16-jarige jongen die vastzit voor de dood van het Bunschotense meisje Savannah stond op het punt om uit huis te worden geplaatst. Dat heeft zijn advocaat gezegd tegen het Brabants Dagblad.
De jongen uit Den Bosch zou op 7 juni voor vier weken uit huis worden geplaatst. De kinderrechter had dat besluit genomen op advies van de Raad voor de Kinderbescherming.
Op de reden gaan de betrokkenen niet in. "Mensen zullen nu wel denken dat hij niet deugt", zegt zijn advocaat. "Maar het ligt anders."
Schoolverzuim
Het kwam niet tot een uithuisplaatsing: een paar dagen voordat dat zou gebeuren, werd de jongen opgepakt voor de dood van de 14-jarige Savannah. Inmiddels is bekend dat de jongen op de dag van haar verdwijning werd veroordeeld voor schoolverzuim. Ook zou hij Facebook-vrienden hebben gevraagd om een lift naar het buitenland.
Het voorarrest van de jongen is afgelopen week met twee weken verlengd. Savannah wordt morgen in besloten kring begraven.
http://nos.nl/artikel/217(...)orden-geplaatst.html
quote:Volgens een woordvoerster van Bureau Jeugdzorg Brabant is deze instelling sinds het vonnis op 7 juni betrokken bij deze zaak.
Dat is natuurlijk wel dubieus; dat de kinderbescherming al een advies aan de rechter zou hebben uitgebracht, en die op basis daarvan nota bene tot uithuisplaatsing besluit, maar dat jeugdzorg niet bekend was met de zaak.quote:
'Acuut' uit huis geplaatst moeten worden houdt met zoveel instellingen idd alsnog in dat 'acuut' al enkele maanden in behandeling is.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 07:46 schreef .Exe het volgende:
Aan zo'n advies van de raad gaat een onderzoek vooraf dus moet hij al langere tijd in het zicht zijn geweest van jeugdzorg.
Vind ik ook. Er staat helaas niet wanneer die rechtszaak was, maar je zou verwachten niet al te lang geleden. Iemand die acuut uit huis moet worden geplaatst, laat je daarmee namelijk niet weken wachten lijkt mij.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 07:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk wel dubieus; dat de kinderbescherming al een advies aan de rechter zou hebben uitgebracht, en die op basis daarvan nota bene tot uithuisplaatsing besluit, maar dat jeugdzorg niet bekend was met de zaak.
Wanneer, en op basis waarvan besluit de rechter dat hij op 7 juni (hij zit dan al 2 dagen vast) uithuis geplaatst moet worden?
Beetje vreemd bericht al met al.
Eerste is inderdaad ook logisch.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 08:49 schreef woxxel het volgende:
Jetje. Misschien was dat dan gewoon de reden waarom ie naar het buitenland wou.
Ik hoop wel dat we uiteindelijk te horen gaan krijgen wat de doodsoorzaak was.
Wil je de Op aanpassen ?quote:Op dinsdag 13 juni 2017 04:18 schreef Physsic het volgende:
[..]
Nou, de verklaring dat de verdachte voor zijn aanhouding niet bekend was bij zowel politie als jeugdzorg, is dan nu ook definitie ontkracht. Zoals al werd vermoed.
Het valt me in ieder geval weer mee dat het dus niet zo is dat een 16-jarige jongen een jaar lang kan spijbelen zonder iets van hulp te krijgen.
Voor de tussentijd als herinnering:
* Hou het bij de feiten.
* De verdachte is nog een verdachte, het is dus (nog) niet bewezen dat hij schuldig is.
* Wees lief tegen elkaar.
Als daar een voorwaardelijke taakstraf van 50 uur voor gegeven is dan lijkt me dat geen reden om nu tot een uithuisplaatsing van 4 weken over te gaan.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 09:35 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Wil je de Op aanpassen ?
Het ging om schoolverzuim van 23 september tot en met 3 november vorig jaar.
Wat wil je daar mee zeggen? Dat je denkt dat hij op 3 november weer naar school is gegaan?quote:Op dinsdag 13 juni 2017 09:35 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Wil je de Op aanpassen ?
Het ging om schoolverzuim van 23 september tot en met 3 november vorig jaar.
Het lijkt me dat deze uithuisplaatsing daar sowieso los van staat.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 09:42 schreef Physsic het volgende:
[..]
Wat wil je daar mee zeggen? Dat je denkt dat hij op 3 november weer naar school is gegaan?
Dat er geen sprake is van een jaar spijbelenquote:Op dinsdag 13 juni 2017 09:42 schreef Physsic het volgende:
[..]
Wat wil je daar mee zeggen? Dat je denkt dat hij op 3 november weer naar school is gegaan?
Dat is het onderwerp ook helemaal niet?quote:Op dinsdag 13 juni 2017 09:45 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Dat er geen sprake is van een jaar spijbelen
Nee, zeker niet. In veel gevallen worden kinderen juist uit huis geplaatst door toedoen van de ouders. Al mag zijn broertje volgens de advocaat wel blijven (staat nu bij AD).quote:Op dinsdag 13 juni 2017 09:45 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Kan ook te maken hebben met mishandeld worden thuis.
Dat was ook de reden waarom ik in een kindertehuis belandde alweer lang geleden.
Nou ja dat en dat ik door die stress situatie thuis als kind zo'n beetje flipte en niet meer naar school wou. (ik was 8 voor de goede orde)
Dus het hoeft niet te betekenen dat die jongen gewelddadig was/is en dat hij daarom uit huis geplaatst zou worden.
Dan zou het dus wel iets zijn dat met hem te maken heeft, tenzij z'n broertje bijvoorbeeld een andere vader zou hebben en de reden van uithuisplaatsing samenhangt met de zorg van de ouders.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 09:57 schreef Physsic het volgende:
[..]
Nee, zeker niet. In veel gevallen worden kinderen juist uit huis geplaatst door toedoen van de ouders. Al mag zijn broertje volgens de advocaat wel blijven (staat nu bij AD).
Het is in ieder geval duidelijk dat de afgelopen weken niet echt een positieve periode in zijn leven is. Daar zit eigenlijk altijd een verhaal achter en is hoe dan ook triest.
Ook dat het broertjes mag blijven maakt niet uit.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 09:57 schreef Physsic het volgende:
[..]
Nee, zeker niet. In veel gevallen worden kinderen juist uit huis geplaatst door toedoen van de ouders. Al mag zijn broertje volgens de advocaat wel blijven (staat nu bij AD).
Het is in ieder geval duidelijk dat de afgelopen weken niet echt een positieve periode in zijn leven is. Daar zit eigenlijk altijd een verhaal achter en is hoe dan ook triest.
Zullen we het een beetje bij de feiten houden.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 10:02 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dan zou het dus wel iets zijn dat met hem te maken heeft, tenzij z'n broertje bijvoorbeeld een andere vader zou hebben en de reden van uithuisplaatsing samenhangt met de zorg van de ouders.
Ja, laten we dat doen, dit topic gaat dus over zijn uithuisplaatsing.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 10:06 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Zullen we het een beetje bij de feiten houden.
Mensen die het originele bericht gelezen hebben, zeggen dat er wat anders stond.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 08:49 schreef woxxel het volgende:
Jetje. Misschien was dat dan gewoon de reden waarom ie naar het buitenland wou.
Ik hoop wel dat we uiteindelijk te horen gaan krijgen wat de doodsoorzaak was.
Die hoger beroep zaak waarin op 2 juni bij het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden uitspraak gedaan is was precies dat; een hoger beroep zaak voor het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 10:57 schreef ootjekatootje het volgende:
Mooi dat ze dit nu naar buiten brengen, zoals al eerder aangegeven hier was er sprake van meer onrust binnen het gezin, bekend bij justitie.
Het zou prettig zijn als men in dit topic niet voor anderen wil denken, als voorbeeld geeft ik het dossier waarvan men zei dat het zou gaan om een rechtszaak in Leeuwarden.
Niet dus...
Gelieve niemand dus ook meer voor trol of topic verstoorder uit te maken. Sommige mensen hebben gewoon eerder een bron te pakken dan de media. Dat staat niet per definitie gelijk aan topic verstoren.
Jongen blijkt een heftige tijd gehad te hebben, maakte hele mooie films. Intens verdrietig dat het moet eindigen met de dood van een jong lief meisje. Ik hoop dat deze jongen een goede behandeling krijgt en dat ze grondig onderzoek gaan doen naar de thuissituatie en wederom de gevestigde instanties...
Nee hij deugt verder prima, alleen dan een klein akkefietje van een meisje van 14 wat dood vermoord is, maar verder deugt hij prima hoor, het ligt allemaal heel anders.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 04:18 schreef Physsic het volgende:
Op de reden gaan de betrokkenen niet in. "Mensen zullen nu wel denken dat hij niet deugt", zegt zijn advocaat. "Maar het ligt anders."
Ja want dat je net iemand koud gemaakt hebt is verder niet zo heel spannend en alles. Je wil naar het buitenland omdat je uit huis geplaatst gaat worden en zeker niet omdat je met al je deugd betrokken bent bij de dood van een 14 jarige.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 08:49 schreef woxxel het volgende:
Jetje. Misschien was dat dan gewoon de reden waarom ie naar het buitenland wou.
Nee, maar als hij haar donderdag inderdaad nog gezien heeft, en al die tijd dat ze vermist was niet gemeld heeft dat hij donderdag bij haar was, dan is dat op z'n minst uitermate slordig, want als hij haar levend en wel heeft achtergelaten dan had hij toch wel eens mogen melden dat hij haar donderdag nog gezien had, wie weet had hij dan nog belangrijke informatie kunnen geven.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 12:32 schreef woxxel het volgende:
Je weet niet eens wat er is gebeurd en waardoor ze dood is.
Hij is nog niet veroordeeld, he.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 14:40 schreef houdjemond het volgende:
Superheftig, ja jemig je zit er niet voor niks he.
Nee, het ligt niet anders. Je bent 16 jaar en moordenaar. Dan deug je niet.quote:"Mensen zullen nu wel denken dat hij niet deugt", zegt zijn advocaat. "Maar het ligt anders."
eeehhhhh, verdachte he?quote:Op dinsdag 13 juni 2017 17:39 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Nee, het ligt niet anders. Je bent 16 jaar en moordenaar. Dan deug je niet.
Oh dus iemand die alleen nog maar verdachte is,is ook al meteen de moordenaar ?quote:Op dinsdag 13 juni 2017 17:39 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Nee, het ligt niet anders. Je bent 16 jaar en moordenaar. Dan deug je niet.
Verder kopen we niks voor teksten als "zou uit huis worden geplaatst". Feit is: er niet niet op tijd gehandeld, met een 14-jarig dood meisje als gevolg. Ik hoef niet te lezen hoe moeilijk het allemaal is voor de verdachte; de ouders van het vermoorde meisje hebben levenslang.
Dat zeg ik toch ook niet? Maar ze houden je echt niet met beperkingen langer vast voor de lol lijkt me.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 17:36 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Hij is nog niet veroordeeld, he.
Ze hadden hem beter preventief kunnen executeren, denk je niet?quote:Op dinsdag 13 juni 2017 17:39 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Nee, het ligt niet anders. Je bent 16 jaar en moordenaar. Dan deug je niet.
Verder kopen we niks voor teksten als "zou uit huis worden geplaatst". Feit is: er niet niet op tijd gehandeld, met een 14-jarig dood meisje als gevolg. Ik hoef niet te lezen hoe moeilijk het allemaal is voor de verdachte; de ouders van het vermoorde meisje hebben levenslang.
Misschien alle schijn tegen....?quote:Op dinsdag 13 juni 2017 17:56 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch ook niet? Maar ze houden je echt niet met beperkingen langer vast voor de lol lijkt me.
Dat zou ook heel goed kunnen natuurlijk.quote:
Lijkt me wat overdreven, maar er was voor de mensheid minder aan verloren gegaan dan er verloren is gegaan door het leven van Savannah.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 17:58 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ze hadden hem beter preventief kunnen executeren, denk je niet?
aha, er is een zonde bokquote:Op dinsdag 13 juni 2017 19:11 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Lijkt me wat overdreven, maar er was voor de mensheid minder aan verloren gegaan dan er verloren is gegaan door het leven van Savannah.
Als instanties voortvarender hun werk hadden gedaan en als we eens wat minder naïef waren rondom jonge criminelen dan had een 14-jarig meisje nu misschien nog geleefd.
Hoe weet jij dat nou? Je kunt onmogelijk voorspellen wat zij in haar verdere leven zou hebben gedaan..quote:Op dinsdag 13 juni 2017 19:11 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Lijkt me wat overdreven, maar er was voor de mensheid minder aan verloren gegaan dan er verloren is gegaan door het leven van Savannah.
Als instanties voortvarender hun werk hadden gedaan en als we eens wat minder naïef waren rondom jonge criminelen dan had een 14-jarig meisje nu misschien nog geleefd.
Dat was dan ook vrijwel direct vast te stellen, evenals het feit dat ze om het leven gebracht is.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 20:22 schreef woxxel het volgende:
Er komt zo weinig info naar buiten. Terwijl bij romy zelfs is vertelt dat ze zelfs misbruikt is.
Ze zegt ook dat ze denkt dat het niet lang meer duurt voordat er iets over zijn rol naar buiten komt.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 20:21 schreef woxxel het volgende:
Zijn advocaat zegt dat ie het moeilijk heeft in de gevangenis. Dan kan hij toch niet zo lang zn mond houden.
Er is nog nergens gezegd dat ze vermoord is.
Post dat soort bagger hier dan ook niet, iedereen weet dat de man een complete nutcase is die maar wat verzint als er weer eens een kind dood is, en vervolgens "bewijzen" bij z'n verzinsels gaat zoeken.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 23:03 schreef Blueheeler het volgende:
-knip-
De idioot die dit geschreven heeft mag van mij TBS krijgen.
quote:Op dinsdag 13 juni 2017 23:03 schreef Blueheeler het volgende:
/Knip
De idioot die dit geschreven heeft mag van mij TBS krijgen.
Het is een zaak die een hoop publiciteit met zich meebrengt, en dus zijn er altijd advocaten die hem willen verdedigen, en als die er niet zijn dan wordt hem een advocaat toegewezen.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 23:13 schreef Eenskijken het volgende:
vraag me af welke advocaat dit monster uberhaupt wil verdedigen.... ja ik weet het advocaten enzo maar toch... je zal maar die 16jarige jongen die (vermoedelijk, ja, ja) een 14 jarig meisje heeft vermoord, willen verdedigen. Ik denk dat een groot deel toch eerder een ander beroep zal zoeken.
Stel nou dat ze de verkeerde hebben, dat hij alleen maar de schijn tegen heeftquote:Op dinsdag 13 juni 2017 23:13 schreef Eenskijken het volgende:
vraag me af welke advocaat dit monster uberhaupt wil verdedigen.... ja ik weet het advocaten enzo maar toch... je zal maar die 16jarige jongen die (vermoedelijk, ja, ja) een 14 jarig meisje heeft vermoord, willen verdedigen. Ik denk dat een groot deel toch eerder een ander beroep zal zoeken.
In principe iedere strafrecht advocaat .. Dat hoort bij het vak..quote:Op dinsdag 13 juni 2017 23:13 schreef Eenskijken het volgende:
vraag me af welke advocaat dit monster uberhaupt wil verdedigen.... ja ik weet het advocaten enzo maar toch... je zal maar die 16jarige jongen die (vermoedelijk, ja, ja) een 14 jarig meisje heeft vermoord, willen verdedigen. Ik denk dat een groot deel toch eerder een ander beroep zal zoeken.
A ha, hij is al veroordeeld begrijp ik?quote:Op dinsdag 13 juni 2017 23:13 schreef Eenskijken het volgende:
vraag me af welke advocaat dit monster uberhaupt wil verdedigen.... ja ik weet het advocaten enzo maar toch... je zal maar die 16jarige jongen die (vermoedelijk, ja, ja) een 14 jarig meisje heeft vermoord, willen verdedigen. Ik denk dat een groot deel toch eerder een ander beroep zal zoeken.
Ik vraag me dat ook wel eens af, maar dan bij zaken waarin het al wel duidelijk is dat iemand het gedaan heeft. Dat is nu nog niet het geval.quote:Op dinsdag 13 juni 2017 23:13 schreef Eenskijken het volgende:
vraag me af welke advocaat dit monster uberhaupt wil verdedigen.... ja ik weet het advocaten enzo maar toch... je zal maar die 16jarige jongen die (vermoedelijk, ja, ja) een 14 jarig meisje heeft vermoord, willen verdedigen. Ik denk dat een groot deel toch eerder een ander beroep zal zoeken.
Het is niet "een beetje" het beroep. Het is het beroep. En een essentieel onderdeel van de rechtsstaat.quote:Op woensdag 14 juni 2017 00:17 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik vraag me dat ook wel eens af, maar dan bij zaken waarin het al wel duidelijk is dat iemand het gedaan heeft. Dat is nu nog niet het geval.
Het is toch een beetje het beroep.. Niets voor mij.
Ook goed.quote:Op woensdag 14 juni 2017 00:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het is niet "een beetje" het beroep. Het is het beroep. En een essentieel onderdeel van de rechtsstaat.
kan je niet lezen?quote:Op dinsdag 13 juni 2017 23:48 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
A ha, hij is al veroordeeld begrijp ik?
Op welke grond dan?
Snap je niet wat een strafrechtadvocaat (raadsman/raadsvrouwe) doet en waarom dat een essentiiel onderdeel vd rechtsstaat is?quote:
quote:Op woensdag 14 juni 2017 00:45 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Snap je niet wat een strafrechtadvocaat (raadsman/raadsvrouwe) doet en waarom dat een essentiiel onderdeel vd rechtsstaat is?
quote:
Want? Het is eigenlijk een prima jongen?quote:Op de reden gaan de betrokkenen niet in. "Mensen zullen nu wel denken dat hij niet deugt", zegt zijn advocaat. "Maar het ligt anders."
Klopt, maar dat strafrechtadvocaten vaak een verknipte persoonlijkheid hebben is ook niets nieuws.quote:Op woensdag 14 juni 2017 00:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Het is niet "een beetje" het beroep. Het is het beroep. En een essentieel onderdeel van de rechtsstaat.
Ken er een paar en die wat ik ken zijn normale mensen.quote:Op woensdag 14 juni 2017 07:07 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Klopt, maar dat strafrechtadvocaten vaak een verknipte persoonlijkheid hebben is ook niets nieuws.
Dat wordt strafvermindering wegens zielig.quote:Op woensdag 14 juni 2017 13:05 schreef StaceySinger het volgende:
Advocaat van Bosschenaar (16) doet aangifte van smaad in zaak Savannah
De advocaat van de Bosschenaar (16) die verdacht wordt van betrokkenheid bij de dood van Savannah Dekker (14) heeft dinsdagavond aangifte gedaan van smaad/laster.
Het gaat om een Facebook-bericht met foto van de verdachte met de tekst 'Dit is de moordenaar van Savannah'.
Volgens de advocaat is de identiteit van de 'afzender' bij de politie bekend. Het bericht met de foto is afgelopen weekend kort na het verschijnen verwijderd.
'Heftige ervaring'
De advocaat zegt dagelijks telefonisch contact te hebben met de Bosschenaar en hem sinds de aanhouding op 4 juni vrijwel dagelijks te hebben gezien. Het gaat 'naar omstandigheden redelijk met hem' ,,Hij is nooit eerder met politie en justitie in aanraking geweest. Het verblijf in detentie in volledige beperkingen is hoe dan ook een ontzettend heftige ervaring."
Zij vindt dat 'het publiek moet niet op voorhand op de stoel van de rechter moet gaan zitten'. ,,Ook mijn cliënt en zijn ouders hebben recht op bescherming en eerbiediging van hun persoonlijke levenssfeer, hoe gevoelig de zaak ook ligt. Het is een bijzonder complexe en delicate zaak.''
Zij zegt daar vanwege de opgelegde beperkingen nu niet nader op in te kunnen gaan
http://www.ad.nl/den-bosc(...)k-savannah~a46aa2d9/
hij is nog niet eens veroordeeld, maar evt vermindering is dan op conto van deze Facebook kneusquote:Op woensdag 14 juni 2017 13:16 schreef Perrin het volgende:
[..]
Dat wordt strafvermindering wegens zielig.
Belachelijk weer dit. Het is gewoon werk. Je hoeft toch ook niet zelf in je broek te poepen om dementerende bejaarden te willen verplegen?quote:Op woensdag 14 juni 2017 10:26 schreef Kim-Holland het volgende:
Ik ben ook van mening dat je redelijk verknipt moet zijn [of anders word je het wel] als je verdachten/daders van zware misdaad gaat verdedigen. Lijkt me ook logisch als je je begeeft in de zieke wereld van psychopaten.
Goede vergelijking welquote:Op woensdag 14 juni 2017 14:18 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Belachelijk weer dit. Het is gewoon werk. Je hoeft toch ook niet zelf in je broek te poepen om dementerende bejaarden te willen verplegen?
Het gaat er vaak ook niet om dat men een onschuldig iemand vrij wil pleiten, het gaat er bij velen om dat men gewaarborgd wil zien dat een eerlijke rechtsgang bereikbaar dient te zijn voor ieder individu. en als er bij een echte dader dusdanige fouten zijn gemaakt dat de zaak niet ontvankelijk moet worden verklaard of bewijs niet mag dienen dan hoort de advocaat hier op aan te dringen, doet hij dat niet dan draait de volgende keer een onschuldige wegens ongeoorloofde rechtspraktijken de gevangenis in.quote:Op woensdag 14 juni 2017 00:17 schreef Physsic het volgende:
[..]
Ik vraag me dat ook wel eens af, maar dan bij zaken waarin het al wel duidelijk is dat iemand het gedaan heeft. Dat is nu nog niet het geval.
Het is toch een beetje het beroep.. Niets voor mij.
Ik snap hoe het werkt.quote:Op woensdag 14 juni 2017 15:19 schreef hottentot het volgende:
[..]
Het gaat er vaak ook niet om dat men een onschuldig iemand vrij wil pleiten, het gaat er bij velen om dat men gewaarborgd wil zien dat een eerlijke rechtsgang bereikbaar dient te zijn voor ieder individu. en als er bij een echte dader dusdanige fouten zijn gemaakt dat de zaak niet ontvankelijk moet worden verklaard of bewijs niet mag dienen dan hoort de advocaat hier op aan te dringen, doet hij dat niet dan draait de volgende keer een onschuldige wegens ongeoorloofde rechtspraktijken de gevangenis in.
Dus ja het is zijn taak om bewijslasten te onderwerpen aan betrouwbaarheid, om getuigen te toetsen op eerlijkheid en al dat soort dingen, en is daar twijfel over dan dient hij dit aan te voeren.
Van alles is mogelijk, maar vooralsnog ver gezocht.quote:Op woensdag 14 juni 2017 13:43 schreef Kim-Holland het volgende:
Zou hij misschien onder geweld gedwongen kunnen zijn door anderen om een mogelijk strafbaar feit te plegen? zodat de werkelijke daders buiten beeld blijven of is dit te ver gezocht?
Het komt op mij over alsof de verdachte eigenlijk een goede kerel is, als ik de berichten moet geloven.
Degene die het bericht in eerste instantie online heeft gezet..quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:30 schreef woxxel het volgende:
Wie willen ze aanklagen. De foto is al duizenden keren verspreid via priveberichten.
Of hij is totaal onschuldig en een lieve jongen, of hij is mogelijk gedwongen als medeplichtige en houdt zijn kaken op elkaar wegens angst voor repressailes op familie oid.quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:17 schreef Physsic het volgende:
[..]
Van alles is mogelijk, maar vooralsnog ver gezocht.
Dat hun zoon mogelijk een moordenaar is betekent natuurlijk niet dat anderen hem maar ongegeneerd aan de schandpaal mogen nagelen, zeker niet voordat er verdere feiten bekend zijn over de gebeurtenissen.quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:23 schreef Infection het volgende:
Ouders verdachte zaak-Savannah doen aangifte van smaad
http://www.rtvutrecht.nl/(...)gifte-van-smaad.html
Man man man. Die ouders moeten zich misschien eens afvragen wat er mis is met hun zoon en niet met de mensen die een foto van hun zoon op FB plaatsen.
Waar zegt zijn advocaat dat?quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:34 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Of hij is totaal onschuldig en een lieve jongen, of hij is mogelijk gedwongen als medeplichtige en houdt zijn kaken op elkaar wegens angst voor repressailes op familie oid.
Een koelbloedige moordenaar is uitgesloten volgens zijn advocaat, dus dan blijven er weinig opties open, naar mijn mening.
Ben benieuwd..
Dat maakt verder niet zoveel uit. Ook als je iets nog verder verspreid kan je net zo fout bezig zijn. Via privéberichten zal dat minder het geval zijn.quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:30 schreef woxxel het volgende:
Wie willen ze aanklagen. De foto is al duizenden keren verspreid via priveberichten.
Je snapt het verschil tussen een privébericht en een openbaar bericht toch wel hoop ik?quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:30 schreef woxxel het volgende:
Wie willen ze aanklagen. De foto is al duizenden keren verspreid via priveberichten.
In de berichtgevingen krijg ik het idee dat de jongen best wel deugd, daar we niet mogen oordelen omdat het voor hem al heftig genoeg is.quote:
Waar haal je al die aannames vandaan? Natuurlijk probeert zijn advocaat hem beter af te schilderen.quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:50 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
In de berichtgevingen krijg ik het idee dat de jongen best wel deugd, daar we niet mogen oordelen omdat het voor hem al heftig genoeg is.
Ik kan me niet herinneren ooit zo'n uitspraak gelezen te hebben van een advocaat van een verdachte. Ik ga er voor het gemak [don't shoot me] dan maar van uit dat de advocaat hem niet als een koelbloedige moordenaar ziet. Nog afgezien van de aangifte die ze gaat doen tegen een verspreider van een foto van de verdachte. En dan is mijn volgende vraag; hoe komen ze erachter wie de eerste is geweest om deze foto te verspreiden?
Het zou pas nieuws zijn als zijn advocaat hem wel als een koelbloedige moordenaar zou afschilderen.quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:50 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
In de berichtgevingen krijg ik het idee dat de jongen best wel deugd, daar we niet mogen oordelen omdat het voor hem al heftig genoeg is.
Ik kan me niet herinneren ooit zo'n uitspraak gelezen te hebben van een advocaat van een verdachte. Ik ga er voor het gemak [don't shoot me] dan maar van uit dat de advocaat hem niet als een koelbloedige moordenaar ziet. Nog afgezien van de aangifte die ze gaat doen tegen een verspreider van een foto van de verdachte. En dan is mijn volgende vraag; hoe komen ze erachter wie de eerste is geweest om deze foto te verspreiden?
Uit de media. Daar waar iedereen zijn aannames op baseert..quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:52 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Waar haal je al die aannames vandaan? Natuurlijk probeert zijn advocaat hem beter af te schilderen.
Ah, de Kim-bashing is weer begonnen zie ik. Tsja, jullie moeten wat, he, als het verboden is de verdachte als dader te zien. So, be my guest.quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Het zou pas nieuws zijn als zijn advocaat hem wel als een koelbloedige moordenaar zou afschilderen.
Man man man, wat een achterlijke post.
Letterlijk elke advocaat zal zijn/haar client op een dergelijke wijze verdedigen. Dat jij zoiets nog nooit eerder hebt gelezen ligt dan toch echt aan jou.quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:56 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Ah, de Kim-bashing is weer begonnen zie ik. Tsja, jullie moeten wat, he, als het verboden is de verdachte als dader te zien. So, be my guest.
vond ik ook welquote:Op woensdag 14 juni 2017 17:00 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Precies. Een uitstekende vergelijking.
Alsof die twee mutually exclusive zijn.quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:23 schreef Infection het volgende:
Ouders verdachte zaak-Savannah doen aangifte van smaad
http://www.rtvutrecht.nl/(...)gifte-van-smaad.html
Man man man. Die ouders moeten zich misschien eens afvragen wat er mis is met hun zoon en niet met de mensen die een foto van hun zoon op FB plaatsen.
Dat kan wel zijn, maar op voorhand al roepen dat een Feesboeker een aangifte kan verwachten vind ik ook wat overdreven. Beter had de advocaat gewacht tot het voor de buitenwereld duidelijk is wat die knaap wel of niet uitgevreten heeft. En mocht hij werkelijk onschuldig zijn kan ze alsnog de persoon voor het gerecht slepen die de foto verspreidt heeft.quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Letterlijk elke advocaat zal zijn/haar client op een dergelijke wijze verdedigen. Dat jij zoiets nog nooit eerder hebt gelezen ligt dan toch echt aan jou.
De advocaat doet gewoon wat een advocaat moet doen, en dat is de belangen van haar cliënt behartigen, en zelfs als ze wel denkt dat hij een koelbloedige moordenaar is dan zal ze dat nog niet zo zeggen.quote:Op woensdag 14 juni 2017 16:50 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
In de berichtgevingen krijg ik het idee dat de jongen best wel deugd, daar we niet mogen oordelen omdat het voor hem al heftig genoeg is.
Ik kan me niet herinneren ooit zo'n uitspraak gelezen te hebben van een advocaat van een verdachte. Ik ga er voor het gemak [don't shoot me] dan maar van uit dat de advocaat hem niet als een koelbloedige moordenaar ziet. Nog afgezien van de aangifte die ze gaat doen tegen een verspreider van een foto van de verdachte. En dan is mijn volgende vraag; hoe komen ze erachter wie de eerste is geweest om deze foto te verspreiden?
Die twee zaken hebben helemaal niks met elkaar te maken.quote:Op woensdag 14 juni 2017 17:06 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Dat kan wel zijn, maar op voorhand al roepen dat een Feesboeker een aangifte kan verwachten vind ik ook wat overdreven. Beter had de advocaat gewacht tot het voor de buitenwereld duidelijk is wat die knaap wel of niet uitgevreten heeft. En mocht hij werkelijk onschuldig zijn kan ze alsnog de persoon voor het gerecht slepen die de foto verspreidt heeft.
Maar dat is mijn mening, hoor.
Dat jij dat overdreven vindt is prima. Wanneer jouw kind verdachte is van een misdrijf en iemand anders zijn foto verspreid dan doe je daar maar lekker geen aangifte van.quote:Op woensdag 14 juni 2017 17:06 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Dat kan wel zijn, maar op voorhand al roepen dat een Feesboeker een aangifte kan verwachten vind ik ook wat overdreven. Beter had de advocaat gewacht tot het voor de buitenwereld duidelijk is wat die knaap wel of niet uitgevreten heeft. En mocht hij werkelijk onschuldig zijn kan ze alsnog de persoon voor het gerecht slepen die de foto verspreidt heeft.
Maar dat is mijn mening, hoor.
Nou nee, dat je iemand wegens smaad aanklaagt omdat hij roept dat jij de moordenaar van een meisje bent terwijl je alleen nog maar een verdachte bent en vastzit wegens betrokkenheid bij haar dood vind ik niet heel vreemd.quote:Op woensdag 14 juni 2017 17:06 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Dat kan wel zijn, maar op voorhand al roepen dat een Feesboeker een aangifte kan verwachten vind ik ook wat overdreven. Beter had de advocaat gewacht tot het voor de buitenwereld duidelijk is wat die knaap wel of niet uitgevreten heeft. En mocht hij werkelijk onschuldig zijn kan ze alsnog de persoon voor het gerecht slepen die de foto verspreidt heeft.
Maar dat is mijn mening, hoor.
Hulp bieden aan een zorgbehoevend persoon door een natuurlijk proces van een stervend lichaam VS een advocaat die gespecialiseerd is in de misdaad en dus ook moet weten waarom iets heeft plaatsgevonden, vind jij een uitstekende vergelijking?quote:Op woensdag 14 juni 2017 17:00 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Precies. Een uitstekende vergelijking.
Maar zeg nou eens eerlijk; als jij morgen ten onrechte wordt opgepakt wegens betrokkenheid bij de dood van je buurman, zou je dan het risico willen lopen dat je geen fatsoenlijke strafrechtadvocaat kunt krijgen omdat het verdedigen van een verdachte van een misdrijf dusdanig ongepast is dat eigenlijk niemand het zou willen doen?quote:Op woensdag 14 juni 2017 17:16 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Hulp bieden aan een zorgbehoevend persoon door een natuurlijk proces van een stervend lichaam VS een advocaat die gespecialiseerd is in de misdaad en dus ook moet weten waarom iets heeft plaatsgevonden, vind jij een uitstekende vergelijking?
Ok. Dat kan. Ik zie dat toch anders.
Wat een aanname. Ik heb geen kind[eren].quote:Op woensdag 14 juni 2017 17:12 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Dat jij dat overdreven vindt is prima. Wanneer jouw kind verdachte is van een misdrijf en iemand anders zijn foto verspreid dan doe je daar maar lekker geen aangifte van.
Man, man, man. Echt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |