Dit dus. Gaat een wereld voor me open hier. Las eerder in dit topic ook over dat tapen en zag later op een andere site veel positieve berichten daarover. Ga ik me ook eens in verdiepen.quote:Op donderdag 22 juni 2017 09:56 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
*googelt*
Oh, wow, ik wist niet dat die dingen bestonden.Zeker een optie!
Ik wil die dingen ook, maar mijn kat sloopt horren.quote:Op donderdag 22 juni 2017 09:56 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
*googelt*
Oh, wow, ik wist niet dat die dingen bestonden.Zeker een optie!
Ik heb laten tapen maar dat had bij mij geen effect helaas... maar wie weet voor jou wel...quote:Op donderdag 22 juni 2017 17:40 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Dit dus. Gaat een wereld voor me open hier. Las eerder in dit topic ook over dat tapen en zag later op een andere site veel positieve berichten daarover. Ga ik me ook eens in verdiepen.
De natuur liep heel erg achter. Gras bloeide pas in juni, waar dat normaal een maand eerder al is. Wellicht dat het bijzonder warme weer de natuur nu laat racen.quote:Op vrijdag 23 juni 2017 18:53 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
De bijvoet staat al te bloeien, natuur loopt volgens mij flink voor
Nieuw supplement?quote:Op zaterdag 26 mei 2018 13:46 schreef NijntjesUk het volgende:
Nieuw supplement, werkt als n tiet. Helemaal blij mee. Spoel wel mn neus als ik gewandeld heb met de hond, maar tis prima te doen.
Misschien ook maar eens proberen, ik vind dit eigenlijk ook niks met en spray en druppels een tabletjes en toch nog klachten. Vorig jaar tapen geprobeerd, maar ook niet heel duidelijk minder klachten helaas...quote:Op zaterdag 26 mei 2018 16:10 schreef NijntjesUk het volgende:
Puro Histamine complex.
Medicatie van de arts wil ik liever niet (van de neusspray krijg ik zoveel neusbloedingen en de tabletten word ik heel moe van).
binnenkant van je neus insmeren met vaseline schijnt ook echt te werkenquote:Op zaterdag 26 mei 2018 18:45 schreef Nijna het volgende:
[..]
Misschien ook maar eens proberen, ik vind dit eigenlijk ook niks met en spray en druppels een tabletjes en toch nog klachten. Vorig jaar tapen geprobeerd, maar ook niet heel duidelijk minder klachten helaas...
En niet je neusharen scheren. Dat was een pijnlijke fout die ik twee weken geleden gemaakt heb.quote:Op zaterdag 26 mei 2018 18:56 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
binnenkant van je neus insmeren met vaseline schijnt ook echt te werken
Geen idee, ik vind het dit jaar heel veel erger dan vorig jaar....quote:Op zaterdag 26 mei 2018 18:56 schreef Gary_Oak het volgende:
Dit jaar veel minder last dan vorig jaar. Vooral alleen jeuk in gehemelte (goed excuus om veel ijs te eten) en niet veel meer niezen dan bij een verkoudheid. Zou het komen door het koude voorjaar of moet het ergste nog komen?
Ik ook.quote:Op zondag 27 mei 2018 16:33 schreef Nijna het volgende:
[..]
Geen idee, ik vind het dit jaar heel veel erger dan vorig jaar....
Oh damn.quote:Op zondag 27 mei 2018 16:33 schreef Nijna het volgende:
[..]
Geen idee, ik vind het dit jaar heel veel erger dan vorig jaar....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |