Hypochonderquote:Op dinsdag 17 maart 2020 19:53 schreef Syrena het volgende:
Kick. Paar dagen gedacht dat ik corona hadtoch maar nieuwe allergiemeds besteld. Werden vandaag bezorgd, ik ga ze opbergen en vond nog een oud doosje. Vorige datum van bestellen 21 maar 2019.
Ah. Boompollen dus![]()
Mijn hoofd doet zo'n zeer, duurt een week eer de spray op volle sterkte werkt. Gelukkig thuiswerken.
Gisteren moest ik niezen bij de AH en ik voelde me ineens vet ongemakkelijk,quote:Op woensdag 18 maart 2020 09:09 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Hypochonder
Maar ik heb ook maar weer Tavegyl besteld. Ik snotter als sinds de hazelaar, komt zelfs mijn ogen uitWil als ik ooit een keer boodschappen ga doen niet verwijtend aangekeken worden
Gewoon "Hooikoorts!" roepen als je dan toch alle aandacht hebt.quote:Op woensdag 18 maart 2020 09:46 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Gisteren moest ik niezen bij de AH en ik voelde me ineens vet ongemakkelijk,.
Ik heb ook hoest- en niesschaamtequote:Op woensdag 18 maart 2020 09:46 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Gisteren moest ik niezen bij de AH en ik voelde me ineens vet ongemakkelijk,.
Hoest- en niesschaamte,quote:Op donderdag 2 april 2020 13:42 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Ik heb ook hoest- en niesschaamte. Laatst stond ik in een supermarkt en voelde dat ik ineens een loopneus kreeg. Hoopte dat niemand het zag. Het is gewoon echt precies de tijd van het jaar voor dit soort gezeik, maar leg dat maar eens uit aan mensen..
Dit inderdaad! En elke keer maar roepen dat je 'hooikoorts' hebt en geen corona!quote:Op donderdag 2 april 2020 13:51 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Hoest- niesschaamte,![]()
. Dat dus. Ik heb de hele tijd een loopneus (binnen vrijwel niet, maar eenmaal buiten in de kou en BAM!). Ik voel me ook echt bezwaard om mijn neus op te halen,
. Ik doe het nu wel gewoon maar zo zacht en kort mogelijk.
Nog niet geroepen. Ik maak gewoon geen oogcontact,quote:Op donderdag 2 april 2020 14:31 schreef soapie het volgende:
[..]
Dit inderdaad! En elke keer maar roepen dat je 'hooikoorts' hebt en geen corona!
Hoe stom dat ik hier niet aan heb gedacht om dit te zeggen, want idd, ik voel me ook bezwaard.quote:Op donderdag 2 april 2020 14:31 schreef soapie het volgende:
[..]
Dit inderdaad! En elke keer maar roepen dat je 'hooikoorts' hebt en geen corona!
Ik hoorde gister dat huisartsen zich bijna vervelen omdat niemand meer durft te komenquote:Op donderdag 2 april 2020 15:53 schreef Nijna het volgende:
Herkenbaar, hoest en nies schaamte... het valt nog mee hier qua hooikoorts.
Heb wel het idee dat ik gevoeliger begin te worden voor bepaalde notenna het hele corona gebeuren toch de huisarts nog maar eens vragen, want ik vermijd nu de verdachte noten, maar ik zou wel meer duidelijkheid willen.
Wij mogen niet langs de praktijk; alleen bellen,quote:Op donderdag 2 april 2020 17:44 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
Ik hoorde gister dat huisartsen zich bijna vervelen omdat niemand meer durft te komen
Maar ze willen zo min mogelijk contact nu dus ik vermoed dat een "misschien wel noten allergie" nu niet zo urgent is dat er NU iets mee moet.quote:Op donderdag 2 april 2020 17:44 schreef HaverMoutKoekje het volgende:
[..]
Ik hoorde gister dat huisartsen zich bijna vervelen omdat niemand meer durft te komen
Mijn vader had dat inderdaad ook. En appels. Weet niet of hij het met bepaalde noten erger had.quote:Op donderdag 2 april 2020 15:53 schreef Nijna het volgende:
Herkenbaar, hoest en nies schaamte... het valt nog mee hier qua hooikoorts.
Heb wel het idee dat ik gevoeliger begin te worden voor bepaalde notenna het hele corona gebeuren toch de huisarts nog maar eens vragen, want ik vermijd nu de verdachte noten, maar ik zou wel meer duidelijkheid willen.
Heb je weleens watjes met vaseline in je neus geprobeerd? Da's wat mij betreft een wereld van verschil.quote:Op donderdag 23 april 2020 18:39 schreef Nijna het volgende:
Appels nog niet gemerkt, ik weet dat mijn vader bepaalde appels ook niet kan eten en ook hazelnoot en walnoot (die heb ik ook het vermoeden van...). Had vandaag de huisarts aan de lijn voor iets anders, niet meer gevraagd. Voor de volgende keer dan maar.
Wel oogdruppels gevraagd, dan heb ik ze maar vast in huis...
Bij notenallergie?quote:Op donderdag 23 april 2020 19:04 schreef Extraneus het volgende:
[..]
Heb je weleens watjes met vaseline in je neus geprobeerd? Da's wat mij betreft een wereld van verschil.
Dacht dat de laatste zin van je post ging over hooikoorts.quote:Op donderdag 23 april 2020 19:06 schreef Nijna het volgende:
[..]
Bij notenallergie?![]()
Nee nooit geprobeerd die watjes. Maar dat ziet er wel een beetje raar uit lijkt me...?
Goed zo. Ik heb er ook en en die staat 24/7 aan. 's Avonds laat ik hem wat harder draaien en wanneer ik naar bed ga, staat hij fluisterstil.quote:Op vrijdag 24 april 2020 00:07 schreef Metalfreak het volgende:
Ik had afgelopen week ook weer een nieuw verschijnsel: last van mijn lippen, tot pijn aan toe. Een enorm branderig gevoel dat elke keer erger was als ik buiten was geweest. Dacht eerst aan een koortslip, maar dat het erger werd als ik buiten kwam, kon ik daar niet aan linken. Dat heeft dus meer dan een week geduurd en sprak gisteren mijn zus, die had dat vorig jaar ook gehad van de hooikoorts.
Gebruik nu wel dagelijks een luchtreiniger op de slaapkamer en ik heb het idee dat dat wel goed is tegen de klachten, ik lijk minder klachten te hebben nu ik dat ding dagelijks 's avonds een paar uurtjes laat draaien voordat ik ga slapen.
Ja klopt, maar ik vraag me af of watjes in mn neus gaan helpen tegen de jeukogen.quote:Op donderdag 23 april 2020 22:14 schreef Extraneus het volgende:
[..]
Dacht dat de laatste zin van je post ging over hooikoorts.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |