Moet Pinkpop dan lowlands II worden?quote:Op dinsdag 6 juni 2017 17:30 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Bekijk de line-up van 1996, dat stond bol van de dance en was één van de meest succesvolle edities ooit.. En je avatar verraadt dat je wel eens op Lowlands bent geweest (of er graag naar toe wilt?).. Daar doet dance het ook altijd prima als een podium verder een band staat te rammen.. Een dag weer eens wat doen met die muziek zou een zege voor dit festival zijn..
Waar zeg ik dat? Ik stel; geef de tent eens dag, de tweede dag aan dansmuziek..quote:Op dinsdag 6 juni 2017 17:35 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Moet Pinkpop dan lowlands II worden?
Prima als je van dance/techno houdt, dan is Lowlands voor jou een beter festival dan Pinkpop.
Ik zou het op Lowlands echt niet erg vinden als ze daar een keer de techno namen overslaan. Maar vind het lachwekkend hoe techno de laatste jaren extreem in de hemel wordt geprezen terwijl het zich in tijden niet vernieuwd. Al jaren dezelfde namen waarbij Speedy J, Ben Klock, Sven Väth, Adam Beyer, Carl Cox, en Richie Hawin nog steeds de grote namen zijn.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 17:30 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Bekijk de line-up van 1996, dat stond bol van de dance en was één van de meest succesvolle edities ooit.. En je avatar verraadt dat je wel eens op Lowlands bent geweest (of er graag naar toe wilt?).. Daar doet dance het ook altijd prima als een podium verder een band staat te rammen.. Een dag weer eens wat doen met die muziek zou een zege voor dit festival zijn..
Ohh.. My godquote:Op dinsdag 6 juni 2017 17:40 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Ik zou het op Lowlands echt niet erg vinden als ze daar een keer de techno namen overslaan. Maar vind het lachwekkend hoe techno de laatste jaren extreem in de hemel wordt geprezen terwijl het zich in tijden niet vernieuwd. Al jaren dezelfde namen waarbij Speedy J, Ben Klock, Sven Väth, Adam Beyer, Carl Cox, en Richie Hawin nog steeds de grote namen zijn.
Maar over Armin van Buuren durf je niet eens te praten? Door dat soort uitspraken ben je duidelijk niet op de hoogte van wat alle andere electronische genres te bieden hebben, waarom miet het altijd maar techno zijn.
Die ken ik ook allemaal en draaiden ook allemaal een tijdje mee. Ik heb niks tegen dit genre, alleen ik geef alleen aan dat genre dit moment op zijn commercieele hoogtepunt zit.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 17:42 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Ohh.. My god.. Techno stopt niet bij Speedy J en Ben Klock
.. Jeff Mills, Theo Parrish, Martyn.. Dat zijn kunstenaars van de bovenste plank..
Maar laten we deze discussie maar stoppen, jij hebt duidelijk geen idee hoe breed dit genre is als je niet verder komt dan de namen die jij benoemt..
Ik bepleit niet louter techno, dat had je kunnen lezen.. Ken je de liveshows van Shed?quote:Op dinsdag 6 juni 2017 18:13 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Maar een dance stage ben ik wel voorstander van, maar niet alleen techno aub.
Dan ben ik het met je eensquote:Op dinsdag 6 juni 2017 18:19 schreef Befbekje het volgende:
[..]
Ik bepleit niet louter techno, dat had je kunnen lezen.. Ken je de liveshows van Shed?
sowieso een leuk stuk.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 16:47 schreef indiaantje89 het volgende:
http://oor.nl/concerten/pinkpop-dag-3-geef-mij-je-angst/
Dit stuk over KoL vind ik een stuk beter dan 3voor12
Ja inderdaad een leuk stuk al ben ik het niet eens met hun mening over KoL. Ik vind dat je als headliner meer moet brengen dan hetgeen dat ze nu doen. Het klinkt allemaal prima maar bij mij blijven hun optredens achter in beleving.quote:
vond het verder een beetje een mager slotinterview met weinig inhoud.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 18:21 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Dan ben ik het met je eens.
Betreft het slotinterview, zo te horen vallen ze volgend jaar gelijk met Best Kept Secret en ook ivm een bepaalde headiner.
eens, vooral als je te weinig hits hebt.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 19:10 schreef tdrone het volgende:
[..]
Ja inderdaad een leuk stuk al ben ik het niet eens met hun mening over KoL. Ik vind dat je als headliner meer moet brengen dan hetgeen dat ze nu doen. Het klinkt allemaal prima maar bij mij blijven hun optredens achter in beleving.
Godsallerklere wat een treurnis... ook nog even de vete doorzetten met zijn broertje. Dat mensen daar dan mee weglopen!quote:Op dinsdag 6 juni 2017 15:41 schreef indiaantje89 het volgende:
Over "arrogant" gesproken. Liam is daar denk ik wel heer en meester inalleen bij hem is het gewoon cool
Ik zei afgelopen zaterdag in het oasistopic nog dat deze man best eens wat vrolijker mag kijken. Werd me niet echt in dank afgenomen maar dit is toch echt een triest geval zeg. Die zou nog niet lachen al ziet hij stront tegen de muur omhoog kruipen.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 19:46 schreef De_Verschoppeling het volgende:
[..]
Godsallerklere wat een treurnis... ook nog even de vete doorzetten met zijn broertje. Dat mensen daar dan mee weglopen!
Totaal niet mijn artiesten, maar twee jonge meiden als Ariana en Miley begrijpen dan beter zo'n avond met Don't dream it's over.
Ik weet ook niet zeker of ik daarom zou lachenquote:Op dinsdag 6 juni 2017 20:14 schreef Vliegbaard het volgende:
[..]
Die zou nog niet lachen al ziet hij stront tegen de muur omhoog kruipen.
Tja hij is geen Billie Joe Armstrongquote:Op dinsdag 6 juni 2017 21:25 schreef KingRadler het volgende:
Pinkpop moet meer sfeer artiesten boeken niet van die gasten die totaal geen contact met publiek hebben.
Volgens mij moeten ze vooral goede muziek boeken, anders kun je er ook wel een muziekfeest op het plein van maken.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 21:25 schreef KingRadler het volgende:
Pinkpop moet meer sfeer artiesten boeken niet van die gasten die totaal geen contact met publiek hebben.
/Care of ze contact hebben of niet. Ik wil goede muziek horen.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 21:25 schreef KingRadler het volgende:
Pinkpop moet meer sfeer artiesten boeken niet van die gasten die totaal geen contact met publiek hebben.
Haha, beetje overdreven reactie. Iedere artiest mag toch hoop uitspreken? Sowieso, gewoon een losstaand tweetje zonder sneren, dat het AD dit nieuwswaardig vindt.. Tja.quote:Op woensdag 7 juni 2017 17:31 schreef indiaantje89 het volgende:
http://www.ad.nl/show/nie(...)or-pinkpop~a3672a32/
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Denkt nu echt iedere C artiest op Pinkpop te kunnen staan? Als of deze dude kwa repertoire maar in de buurt komt van Guus Meeuwis, die heeft het ook niet helemaal begrepen.
Guus heeft jarenlang hit naar hit geschreven (of gecoverd, wat dan weer een hit werd) en verkoop al jarenlang stadions uit. En pas nu kreeg hij een kansje om het te proberen. Nielson mag de veters van Guus niet een strikken, dus laat staan om op Pinkpop te spelen.
Pinkpop 2017 is de editie van de overdreven reactiesquote:Op woensdag 7 juni 2017 17:40 schreef Arn0 het volgende:
[..]
Haha, beetje overdreven reactie. Iedere artiest mag toch hoop uitspreken? Sowieso, gewoon een losstaand tweetje zonder sneren, dat het AD dit nieuwswaardig vindt.. Tja.
Zoals ik het lees is het eerder een knipoogje. En ik mag aannemen dat elke artiest graag op Pinkpop speelt. Van beginnende amateur tot ouwe rot.quote:Op woensdag 7 juni 2017 18:19 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Pinkpop 2017 is de editie van de overdreven reacties. Maar ik vind het behoorlijk ontbreken van realiteitszin.
tja hij mag natuurlijk best hopen er ooit eens te staan.quote:Op woensdag 7 juni 2017 17:31 schreef indiaantje89 het volgende:
http://www.ad.nl/show/nie(...)or-pinkpop~a3672a32/
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Denkt nu echt iedere C artiest op Pinkpop te kunnen staan? Als of deze dude kwa repertoire maar in de buurt komt van Guus Meeuwis, die heeft het ook niet helemaal begrepen.
Guus heeft jarenlang hit naar hit geschreven (of gecoverd, wat dan weer een hit werd) en verkoop al jarenlang stadions uit. En pas nu kreeg hij een kansje om het te proberen. Nielson mag de veters van Guus niet een strikken, dus laat staan om op Pinkpop te spelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |