Ik als hondenliefhebber protesteer tegen deze postquote:
WBquote:Op zondag 4 juni 2017 03:33 schreef golfer het volgende:
Na een horror-terugreis met uiteindelijk een paar uur vertraging nu weer thuis gearriveerd.
ik zal hem 'broer van Ronaldo' noemen in het vervolg.quote:Op zaterdag 3 juni 2017 22:49 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik als hondenliefhebber protesteer tegen deze post![]()
Coolquote:Op maandag 5 juni 2017 09:47 schreef Dakterras het volgende:
[..]
Goedemiddag
Arshavin speelt nog steeds juhhttps://en.wikipedia.org/wiki/2017_FC_Kairat_season
Rollator nog niet versletenquote:Op maandag 5 juni 2017 15:56 schreef golfer het volgende:
Zo. Het vakantiegeld is ook weer op: nieuwe bril en zonnebril (op sterkte) besteld.
Ja, die krijgt morgen een grote onderhoudsbeurt en nieuwe banden.quote:
Ik dacht eerst dat je het over Bluezz had.quote:Op maandag 5 juni 2017 16:42 schreef golfer het volgende:
[..]
Ja, die krijgt morgen een grote onderhoudsbeurt en nieuwe banden.
Wie zijn de rest ?quote:Op maandag 5 juni 2017 19:49 schreef borisz het volgende:
Inmiddels bevestiging bij Peptalk dat het bij Ajax Bosz & Krüzen vs de rest is in de technische staf. En dat zou niet nog een seizoen zo door kunnen gaan. Hennie Spijkerman wilde al weg bij het eerste.
Assistent Hennie Spijkerman, keeperstrainer Carlo l'Ami, hersteltrainer Björn Rekelhof en Dennis Bergkamp.quote:
Heb het al gelezen. Zonde. Bosz wilde vol op de aanval spelen.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 11:33 schreef golfer het volgende:
[..]
Assistent Hennie Spijkerman, keeperstrainer Carlo l'Ami, hersteltrainer Björn Rekelhof en Dennis Bergkamp.
Dit.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 11:54 schreef golfer het volgende:
Ja, zonde. Als niet oer-Ajacied liet Bosz Ajax op z'n Ajax spelen zoals het vroeger was.
nouquote:
Om de hoek hier was die. Hier geen schade.quote:Op dinsdag 6 juni 2017 22:22 schreef borisz het volgende:
Goeie genade. Flinke blikseminslag.... Flinke knal hierzo net.
VBL / [VBL SC #5604] RIP STIJNquote:Op woensdag 7 juni 2017 00:59 schreef golfer het volgende:
[..]
Om de hoek hier was die. Hier geen schade.
Dapper dat je er (weer) voor uit durft te komen en vooral dat je zelf stappen zet om hulp te krijgen.quote:
quote:Op woensdag 7 juni 2017 14:12 schreef golfer het volgende:
[..]
Dapper dat je er (weer) voor uit durft te komen en vooral dat je zelf stappen zet om hulp te krijgen.
Heel veel sterkte en succes!
Sterkte tong. Het feit dat je zelf hulp hebt gezocht is een heel positief iets. Het is niet te vergelijken natuurlijk, maar ik weet uit ervaring dat drank bij veel mensen, ook bij mij, een hele gevaarlijke en gladde helling naar beneden is.quote:Op woensdag 7 juni 2017 09:40 schreef tong80 het volgende:
[..]
VBL / [VBL SC #5604] RIP STIJN
Goeiemorgen
tering, De Speld komt nog serieuzer overquote:Op woensdag 7 juni 2017 22:46 schreef borisz het volgende:
[ afbeelding ]
De Murdoch-blaadjes zijn weer lekker creatief.
De laatste dagen zijn ze weer lekker bezig nu #GE2017 aangebroken is.quote:Op donderdag 8 juni 2017 09:09 schreef Againzender het volgende:
[..]
tering, De Speld komt nog serieuzer over
quote:Op donderdag 8 juni 2017 13:24 schreef Ole het volgende:
Baan is binnen! Uitzicht op onbepaalde tijd ook nog![]()
hogeschool tio. Weer lesgeven in mijn eigen vakgebied (bedrijfseconomie)quote:
Top!quote:Op donderdag 8 juni 2017 13:30 schreef Ole het volgende:
hogeschool tio. Weer lesgeven in mijn eigen vakgebied (bedrijfseconomie)
Particuliere school. Kleinschalig en kleine groepen. Ideaal!
Heb er al even gewerkt parttime vorig jaar. Nu fulltime
quote:Op donderdag 8 juni 2017 13:30 schreef Ole het volgende:
[..]
hogeschool tio. Weer lesgeven in mijn eigen vakgebied (bedrijfseconomie)
Particuliere school. Kleinschalig en kleine groepen. Ideaal!
Heb er al even gewerkt parttime vorig jaar. Nu fulltime
Daar hoorde hij al bij. Maar zo zijn er nog 20.quote:
Heb je al een datum doorgekregen voor de opname?quote:
Nee, het staat net pas op de rol. Vandaag pas de brief van bevestiging gekregen.quote:Op donderdag 8 juni 2017 15:51 schreef golfer het volgende:
[..]
Heb je al een datum doorgekregen voor de opname?
hopelijk kun je snel terecht. Je kunt het!quote:Op donderdag 8 juni 2017 15:52 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nee, het staat net pas op de rol. Vandaag pas de brief van bevestiging gekregen.
Ik zou geen waarzegger worden, als ik jou was.quote:Op donderdag 8 juni 2017 09:16 schreef borisz het volgende:
De laatste dagen zijn ze weer lekker bezig nu #GE2017 aangebroken is.. Dan mag je toch wel blij zijn met onze pers.
Gokje op de de uitkomst: 20 zetels winst voor de Tories ten koste van Labour. Rest blijft nagenoeg gelijk. Kortom winst, maar geen 'landslide'.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |