SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deelnemers:
NamensNEDERLAND
gaan deze jongens schroeien in de Giro
:
Steven Kruijswijk. Solide tijdrit, aardig als we aankomen op een berg en op zijn best als de etappes het profiel van de tanden van een zaag hebben. Als meesterknechten zijn dit jaar Jurgen van den Broeck en Stef Clement aangetrokken. Voeg daarbij een wegkapitein als Twan Castelijns en de inspirerende teksten van types als Addy Engels en Jan Boven en dan kan het eigenlijk al niet meer fout. Kan verder alleen tegengehouden worden door sneeuwmuren.
Bauke Mollema. Het verhaal van Bauke kennen we allemaal: elke dag op en naar naar school (2x per dag tegenwind) en pas laat serieus gaan wielrennen. Hij ontwikkelde zich gestaag onder wie anders dan coach Luicito met als hoogtepunt 'De Tour van Bau en Lau'. In die Tour kwam hij in de eindfase ten val en zo komt hij elke ronde wel wat tegen waardoor het allemaal net wat minder wordt aan het einde. Daar komt dit keer natuurlijk verandering in, want onze Bauke laat zich niet tegenhouden door het aantrekken van Alberto Contador waardoor hij moet uitwijken naar de Giro. Bauke harkt gewoon elke berg naar boven en zet de concurrentie in hun hemd.
Wist u trouwens dat Bauke Mollema, net als Thomas Voeckler, een vader heeft waarvan het lot onbekend is? Als u het nog niet wist dan weet u het nu. Wellicht leest Herbert Dijkstra mee en kan hij hier vanaf nu tijdens elke koers aan refereren.
Tom Dumoulin. Tom had een droom: een gouden medaille winnen in de tijdrit op de Olympische Spelen van Rio. Daar stuitte hij op een ijzersterke Fabian Cancellara. Vanaf dat moment ging de focus op het transformeren naar een ronderenner. Schrikt u dus niet als Tom straks 3x zo smal is als dat u gewend bent. In de Tirreno was zijn tijdrit niet naar behoren, maar we hebben er uiteraard alle vertrouwen in dat dit in de Giro wel het geval gaat zijn. Om in de tijdrit op de slotdag de het roze binnen te hengelen dient hij wel eerst het zware klimwerk in de dagen voordien te overleven, maar dat lijkt me een formaliteit.
Wilco Kelderman. Oh nee een MOTO!
Deze jongens gaan in deze honderdste Giro zorgen voor een:
Wie gaan er dan strijden voor de ereplaatsjes?
Sprinters?
We kunnen uitkijken naar onder meer Greipel, Viviani, Ewan, Bennett (en een stuk of vijf anderen uit de sprintarmada van Bora), Modolo, Nizzolo (mits z'n knie heel is) en, als hij een keer op z'n fiets blijft zitten, Gaviria.
Essentiële twitteraars:
https://twitter.com/tourdejose
https://twitter.com/thijszonneveld
https://twitter.com/raykerckhoffs
https://twitter.com/Twan_Castelijns![]()
TV:
Met dank aan het geweldige Eurosport blijven we dit jaar verstoken van uitzendingen op Sporza. Dat betekent dat de fans van Buren opgelucht adem kunnen halen. Maar ook dat we geen begeleidende woorden van Renaat Schotte en José de Cauwer krijgen, maar van:
Week 1: Jeroen van Belleghem + Michael Boogerd
Week 2: Jeroen van Belleghem + Karsten Kroon
Week 3: Jeroen van Belleghem + Bobbie Traksel
Niet te vergeten:
Het dagelijkse momentje waar de verschillende truien aan ons getoond worden:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wielerspellen:
Scorito subpoule: Klik
Cyclingmaster subpoule: Klik - Wachtwoord: prayforrenaatenjosé
Wielerprono: SPT / Wielerprono 2017 #2
De Garibaldi
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Geld uitgeven aan de playerquote:Op dinsdag 30 mei 2017 15:48 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Niet de Player aanzetten tijdens de reclames
Stap 1: een fortuin uitgeven aan sportevenementen die mensen toch wel kijkenquote:Op dinsdag 30 mei 2017 15:50 schreef Szura het volgende:
De player.
Mensen als Heywoodu houden het verdienmodel van Eurosport in leven
Wat ook helemaal niet erg is voor de kleinere sporten/evenementen op zichzelfquote:Op dinsdag 30 mei 2017 15:50 schreef Szura het volgende:
De player.
Mensen als Heywoodu houden het verdienmodel van Eurosport in leven
Vooral voor mensen die veel meer sport willen zien dan een handvol wielerkoersen, wat tennis en wat motorsport. Van die eckte eckte sportfans die het hele weekend met drie schermen tegelijk kijken.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 15:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Stap 1: een fortuin uitgeven aan sportevenementen die mensen toch wel kijken
Stap 2: geef geen cent uit aan het daadwerkelijk uitzenden en vul 1/3 van de tijd met reclames
Stap 3: Maak betaalde player voor mensen die reclames zat zijn
Stap 4: ???
Stap 5: Profit
Stap 4 is dat op die betaalde player ook filmpjes te zien zijn die geen reclame zijn maar wel strontvervelend.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 15:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Stap 1: een fortuin uitgeven aan sportevenementen die mensen toch wel kijken
Stap 2: geef geen cent uit aan het daadwerkelijk uitzenden en vul 1/3 van de tijd met reclames
Stap 3: Maak betaalde player voor mensen die reclames zat zijn
Stap 4: ???
Stap 5: Profit
En snooker. Altijd als ik ziek op de bank lig is er op Eurosport snookerquote:Op dinsdag 30 mei 2017 15:54 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Vooral voor mensen die veel meer sport willen zien dan een handvol wielerkoersen, wat tennis en wat motorsport. Van die eckte eckte sportfans die het hele weekend met drie schermen tegelijk kijken.
Dat kan nooit deel van het verdienmodel geweest zijn.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 15:54 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Vooral voor mensen die veel meer sport willen zien dan een handvol wielerkoersen, wat tennis en wat motorsport. Van die eckte eckte sportfans die het hele weekend met drie schermen tegelijk kijken.
#TeamStijn duidelijkquote:Op dinsdag 30 mei 2017 15:58 schreef hhh38 het volgende:
Het vorige topic
Ik zou er van alles over willen zeggen, maar misschien is het beter om die discussie niet voort te zetten. Ik ben in ieder geval #teamR_R
Dan ben je een in joggingbroek op de bank naar wielrennen met bier in de hand kijkende FOK!er.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:07 schreef skysherrif het volgende:
[..]
#TeamStijn duidelijk
Pragmatische poster, blijkbaar als je niet enorm progressief, links, pro open grens, EU federatie en alle kolencentrales deze seconde nog gesloten ben je hier een GS/FvD/PVV aanhanger.
bizarquote:Op dinsdag 30 mei 2017 14:48 schreef Rudicio het volgende:
wellicht een beetje mosterd na de maaltijd, maar speciaal voor alle mensen die vrouwenwielrennen serieus nemen; kijk hier eens naar.
Vanaf minuut 39:15. Die dame wordt consequent door 3 mensen ingesloten en zo kan Vos dus de Giro winnen. Je weet niet wat je ziet.
Dan pik je wel een of twee zinnetjes eruit en pak je de algemene boodschap niet meequote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:07 schreef skysherrif het volgende:
[..]
#TeamStijn duidelijk
Pragmatische poster, blijkbaar als je niet enorm progressief, links, pro open grens, EU federatie en alle kolencentrales deze seconde nog gesloten ben je hier een GS/FvD/PVV aanhanger.
Ik heb het nu over maar een paar posters die ik zag reageren in vorig topic hoor, met name dan Rellende Rotscholier en Ratjetoe.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:13 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Dan pik je wel een of twee zinnetjes eruit en pak je de algemene boodschap niet mee
lol andersom gaat dat niet zo, altijd huilie huilie als men haar eigen retoriek terug de face krijgtquote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:07 schreef skysherrif het volgende:
[..]
#TeamStijn duidelijk
Pragmatische poster, blijkbaar als je niet enorm progressief, links, pro open grens, EU federatie en alle kolencentrales deze seconde nog gesloten ben je hier een GS/FvD/PVV aanhanger.
quote:Op dinsdag 30 mei 2017 15:58 schreef hhh38 het volgende:
maar misschien is het beter om die discussie niet voort te zetten
Nee hoor, ik vind de ideeën van het CDA en de conservatieve vleugel van de VVD ook totaal verouderd. Progressief-linkse mensen worden vaak naïef genoemd, maar ik vind rechtse mensen die denken dat ze met de maatschappij weer terug kunnen naar de jaren '50 zonder die vervelende buitenlanders nog veel naïever. Ook lekker wegkijken van de problemen die zich buiten onze landsgrenzen afspelen en denken dat we het in ons eentje wel redden. Die bekrompenheid en kortzichtigheid is ontzettend ergerlijk.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:07 schreef skysherrif het volgende:
[..]
#TeamStijn duidelijk
Pragmatische poster, blijkbaar als je niet enorm progressief, links, pro open grens, EU federatie en alle kolencentrales deze seconde nog gesloten ben je hier een GS/FvD/PVV aanhanger.
Keurig, net als die van Rosskopfquote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:22 schreef Tomgomad het volgende:
Wat vonden jullie trouwens van de tijdrit van Manuel Quinziato?
BMC had met een TTT aan het begin iedereen helemaal weggeschroeidquote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:22 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Keurig, net als die van Rosskopf
Quinziato verbaasde me wel eigenlijk. Had niet verwacht dat hij sneller zou zijn dan renners als Kiryienka en Barta.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:22 schreef Tomgomad het volgende:
Wat vonden jullie trouwens van de tijdrit van Manuel Quinziato?
Tsja het laatste stukje, blind achter partij aanlopen, is natuurlijk niet gebonden aan alleen rechtsquote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:18 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Nee hoor, ik vind de ideeën van het CDA en de conservatieve vleugel van de VVD ook totaal verouderd. Progressief-linkse mensen worden vaak naïef genoemd, maar ik vind rechtse mensen die denken dat ze met de maatschappij weer terug kunnen naar de jaren '50 zonder die vervelende buitenlanders nog veel naïever. Ook lekker wegkijken van de problemen die zich buiten onze landsgrenzen afspelen en denken dat we het in ons eentje wel redden. Die bekrompenheid en kortzichtigheid is ontzettend ergerlijk.
Toch kan ik Stijn waarderen omdat ie nog het idee geeft dat ie zelf nadenkt over dingen. Die fase zijn een hele hoop rechtse mensen al voorbij, die lopen gewoon blind aan achter wat hun politieke leider zegt, ook al is het openlijk racistisch of stiekem zelfs pro-etnische zuivering. En dan doen alsof ie 'dat niet zo bedoelt' als ze erop worden aangesproken.
Shit, nu heb ik toch gereageerd
Eens over Rosskopf. Van Quinziato had ik wel verwacht dat die die kale zou voorblijven. Tegenvallertje. Over tegenvallers gesproken... Maciej Paterski, deed die überhaupt wel mee?quote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:22 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Keurig, net als die van Rosskopf
Wat heb je tegen Van Emden?quote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:26 schreef Tomgomad het volgende:
[..]
Eens over Rosskopf. Van Quinziato had ik wel verwacht dat die die kale zou voorblijven. Tegenvallertje. Over tegenvallers gesproken... Maciej Paterski, deed die überhaupt wel mee?
Ik vind dat het ook eens over wat anders moet gaan. Ik vind bijvoorbeeld dat het ook eens een keer over dieren moet gaan.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:24 schreef Joezi het volgende:
[..]
hellepie, als een schildpad om zn rug ligt komen ze nooit meer overeind
Wauw, Tejay.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:44 schreef wimderon het volgende:
De Vuelta belooft overigens een alleraardigste show te worden met onder meer Dumoulin, Wielco, Chaves, Yates, Yates, Froome, Majka, Aru, Valverde, Alaphilippe, Bardet, Pozzovivo, Zakarin, Nibali, Kruijswijk, Tejay, König, Formolo, Jungels en wellicht nog Tourgangers zoals Contador.
Dan heb je geen knechten meer nodig! Er is altijd wel iemand waar je bij in het wiel kan gaan zitten/die belangen heeft om te rijden.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:44 schreef wimderon het volgende:
De Vuelta belooft overigens een alleraardigste show te worden met onder meer Dumoulin, Wielco, Chaves, Yates, Yates, Froome, Majka, Aru, Valverde, Alaphilippe, Bardet, Pozzovivo, Zakarin, Nibali, Kruijswijk, Tejay, König, Formolo, Jungels en wellicht nog Tourgangers zoals Contador.
Sooow. Schandalig dat CCC geen wildcard heeft gekregen en Hirt de Vuelta dus niet kan winnen. En dan wel wildcards voor zo'n Aqua Blue Sport of Jetse Bol met dat gare Manzana-Postobon.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:46 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ja! En wellicht Monfort! En misschien Konrad en Meintjes ook nog wel!
quote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:44 schreef wimderon het volgende:
De Vuelta belooft overigens een alleraardigste show te worden met onder meer Dumoulin, Wielco, Chaves, Yates, Yates, Froome, Majka, Aru, Valverde, Alaphilippe, Bardet, Pozzovivo, Zakarin, Nibali, Kruijswijk, Tejay, König, Formolo, Jungels en wellicht nog Tourgangers zoals Contador.
Wie is die vent links? #dtvquote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:00 schreef wimderon het volgende:
[..]
Die zal wel goed in vorm aan de start komen ja!
[ afbeelding ]
Is toch mooi man. Beetje brandstof van Belda lenen. Uitgerust en fris aan de start, dan kom je in de Vuelta al een heel eind.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:00 schreef wimderon het volgende:
[..]
Die zal wel goed in vorm aan de start komen ja!
[ afbeelding ]
Staat hij niet op de startlijst voor de Tour?quote:
Op de voorlopige, maar daar gaat hij met 0 koersdagen sinds 1 oktober nooit rijden. Als hij daar start, lost hij al in de proloog.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:06 schreef OProg het volgende:
[..]
Staat hij niet op de startlijst voor de Tour?
Dat leek me ook al wat bijzonder maar weet niet precies wat zijn schema verder is.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:07 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Op de voorlopige, maar daar gaat hij met 0 koersdagen sinds 1 oktober nooit rijden.
David Belda (recent betrapt op EPO), zoon van Vicente Belda (onder wiens bezielende leiding een volledige ploeg opgespoten werd tot grote hoogte en soms zo hoog dat er ongelukken gebeurden). Dat is op zich niet echt een prettig gezelschap om kind aan huis bij te zijn en als grote voorbeeld te zien, lijkt me.quote:
Zwitserland staat al maanden op zijn programma, wat daarna komt zien we wel. Van Polen of Burgos kun je wel uitgaan, maar wat daartussen zit is een vraagteken. Ik weet niet wat Astana rijdt als ploeg, maar Slovenië en Oostenrijk zijn mogelijkheden.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:08 schreef OProg het volgende:
[..]
Dat leek me ook al wat bijzonder maar weet niet precies wat zijn schema verder is.
Klinkt als een mooi staaltje nieuw wielrennen.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:09 schreef wimderon het volgende:
[..]
David Belda (recent betrapt op EPO), zoon van Vicente Belda (onder wiens bezielende leiding een volledige ploeg opgespoten werd tot grote hoogte en soms zo hoog dat er ongelukken gebeurden). Dat is op zich niet echt een prettig gezelschap om kind aan huis bij te zijn en als grote voorbeeld te zien, lijkt me.
Zou Kruijswijk komen?quote:In een zinderende ontknoping schreef Tom Dumoulin als eerste Nederlander afgelopen zondag de Giro d’Italia op zijn naam. Morgen wordt hij gehuldigd in zijn geboortestad, Maastricht. De huldiging is rechtstreeks te zien bij de NOS op NPO 1.
In de hal van het historische stadhuis worden Dumoulin en zijn Sunweb-ploeg ontvangen door de Maastrichtse burgemeester Annemarie Penn-te Strake, de twee winnaars van die andere grote wielerrondes (Tour de France en Vuelta d’España), Jan Janssen en Joop Zoetemelk, en door Nederlandse renners die ook ooit de roze trui om hun schouders hebben gevoeld. Daarna zal de Giro-winnaar zijn opwachting maken op de Markt in het centrum van de stad, die ongetwijfeld vol zal staan met in het roze gehulde fans. Herman van der Zandt presenteert de uitzending.
Met de uitgebreide samenvattingen van de Giro bereikte de NOS 3,2 miljoen Nederlanders, ofwel één op de vijf Nederlanders van zes jaar en ouder. De best bekeken uitzending was die van 23 mei (de sanitaire stop van Dumoulin), met 766.000 kijkers. Het moment van de huldiging van Dumoulin in Milaan, afgelopen zondag, trok 1.038.000 mensen naar NPO 1.
NOS Huldiging Tom Dumoulin
Woensdag 31 mei, 19.04-19.52 uur, NPO 1
Cringe tv is top tv.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:12 schreef Frozen-assassin het volgende:
Jezus, live op tvHou ermee op joh
Ik snap eigenlijk nooit zo goed dat mensen hier naar gaan zitten kijken. Of dat ze ineens gaan kijken als er een Nederlander iets wint. Als er een Nederlander ergens in een finale staat van een sport die me geen reet boeit ga ik ook niet kijken want het boeit me gewoon niet. Waarom zou dan ineens anders zijn omdat er een Nederlander kan winnen?quote:
Trots zijn op prestaties van landgenoten. Daar kunnen ze hun patriottische gevoel mee aanwakkeren. Een vriend van mij die wielrennen een waardeloze sport vindt was nog enthousiaster dan ik afgelopen zondag.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:18 schreef OProg het volgende:
[..]
Ik snap eigenlijk nooit zo goed dat mensen hier naar gaan zitten kijken. Of dat ze ineens gaan kijken als er een Nederlander iets wint. Als er een Nederlander ergens in een finale staat van een sport die me geen reet boeit ga ik ook niet kijken want het boeit me gewoon niet. Waarom zou dan ineens anders zijn omdat er een Nederlander kan winnen?
Die 48 minuten besteed ik nog liever met het luisteren naar nagels die over een krijtbord krassen.quote:
Op zich wel terecht tochquote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:12 schreef Frozen-assassin het volgende:
Jezus, live op tvHou ermee op joh
wat dan?quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:24 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Op zich wel terecht toch
Vrij unieke sportprestatie voor Nederland, niks mis mee om daar even een klein uurtje bij stil te staan op TV.
Huh, wat 'wat dan'?quote:
Ga je gang. Nairomannetje werd voor een tweede plaats toch al met een open bus onthaald?quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:22 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Die 48 minuten besteed ik nog liever met het luisteren naar nagels die over een krijtbord krassen.
Doe dat lekker op L1 joh.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:24 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Op zich wel terecht toch
Vrij unieke sportprestatie voor Nederland, niks mis mee om daar even een klein uurtje bij stil te staan op TV.
Mensen vinden blije mensen 'cringe'. Tenenkrommend enzo.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:28 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Snap niet waar iedereen het over heeft met die live televisie 1 uur cringe
Ook ontzettend raar inderdaad. Het enige wat nog ontbrak was Nairo in een Feijenoordshirt.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:27 schreef showtimer het volgende:
[..]
Ga je gang. Nairomannetje werd voor een tweede plaats toch al met een open bus onthaald?
Zijn ze mensen aan het interviewen over Toms prestatie?quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:29 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Mensen vinden blije mensen 'cringe'. Tenenkrommend enzo.
Of eentje van het Nederlands elftalquote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:29 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ook ontzettend raar inderdaad. Het enige wat nog ontbrak was Nairo in een Feijenoordshirt.
Kunnen we Gaudu eigenlijk verwelkomen in de Vuelta of heeft Madiot daar nog geen trek in?quote:Op dinsdag 30 mei 2017 16:44 schreef wimderon het volgende:
De Vuelta belooft overigens een alleraardigste show te worden met onder meer Dumoulin, Wielco, Chaves, Yates, Yates, Froome, Majka, Aru, Valverde, Alaphilippe, Bardet, Pozzovivo, Zakarin, Nibali, Kruijswijk, Tejay, König, Formolo, Jungels en wellicht nog Tourgangers zoals Contador.
Kelmequote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:09 schreef wimderon het volgende:
[..]
David Belda (recent betrapt op EPO), zoon van Vicente Belda (onder wiens bezielende leiding een volledige ploeg opgespoten werd tot grote hoogte en soms zo hoog dat er ongelukken gebeurden). Dat is op zich niet echt een prettig gezelschap om kind aan huis bij te zijn en als grote voorbeeld te zien, lijkt me.
Voorlopig niet, misschien zelfs in 2018 ook nog niet.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:31 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Kunnen we Gaudu eigenlijk verwelkomen in de Vuelta of heeft Madiot daar nog geen trek in?
Lijkt me terecht, het mannetje wordt pas 21 in oktober. Verwacht wel veel van hem in de Dauphiné.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:38 schreef wimderon het volgende:
[..]
Voorlopig niet, misschien zelfs in 2018 ook nog niet.
Hij hoeft niet uit te rijden, je kunt hem ook na anderhalve / twee weken uit koers halen. Hij hoeft ook niet voluit te rijden met de druk van een klassement, hij kan gewoon zijn ritjes uitzoeken. Nairo kwam in zijn eerste Vuelta ook pas bovendrijven naar Lagos de Covadonga en vooral op Cuitu Negru.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 17:56 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Lijkt me terecht, het mannetje wordt pas 21 in oktober. Verwacht wel veel van hem in de Dauphiné.
Zelfs Nairo, die heel jong erg goed was, was ook al 22 toen ie debuteerde. Ik zou hem gewoon volgend jaar de Vuelta laten rijden, net als Oomen dat dit jaar gaat doen.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 18:02 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Hij hoeft niet uit te rijden, je kunt hem ook na anderhalve / twee weken uit koers halen. Hij hoeft ook niet voluit te rijden met de druk van een klassement, hij kan gewoon zijn ritjes uitzoeken. Nairo kwam in zijn eerste Vuelta ook pas bovendrijven naar Lagos de Covadonga en vooral op Cuitu Negru.
Dat was ook direct het eerste jaar van Nairo bij Movistar. De grootste koers die hij tot dat moment gereden had, was waarschijnlijk de Vuelta a Colombia, waar hij na zeven etappes al uitlag na een val. Nairo was ouder in leeftijd, maar waarschijnlijk niet in kilometers of ervaring.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 18:08 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Zelfs Nairo, die heel jong erg goed was, was ook al 22 toen ie debuteerde. Ik zou hem gewoon volgend jaar de Vuelta laten rijden, net als Oomen dat dit jaar gaat doen.
Rustaagh, Kelderman moet sowieso nog vervangen worden en achter Dumoulin zal inmiddels ook wel een vraagteken staan.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 18:16 schreef Columbiafan het volgende:
Sunweb stelt me trouwens zwaar teleur, Kämna moet gewoon in Zwitserland starten. Er staan al zo weinig langere tijdritten op de kalender tegenwoordig, dan moet je hem echt alle kansen geven. Ook wel belangrijk met het oog op het DK tijdrijden waar hij voor het podium (en dus een mogelijk WK-ticket) kan strijden. Prima ronde ook, los van de tijdritten, voor jonge talenten om zich te tonen.
Bij van der Velde is, naast de valpartij in de Tour waarbij hij Zoetemelk meenam uiteraard, het bekendste verhaal wel uit de Giro, waar hij in de sneeuw en kou in korte broek, met korte mouwen en zonder handschoenen boven kwam op de Gavia en enkel nog de afdaling moest doen, maar daar volledig bevangen door de kou stilviel en amper nog kon bewegen.. (waarna Breukink er voorbij knalde en uiteindelijk de etappe won)quote:Op dinsdag 30 mei 2017 18:56 schreef Idisrom het volgende:
Als ik aan de Giro dacht en aan Nederlandse prestaties daarin, dan had ik altijd Johan van der Velde in mijn hoofd.
Maar mijn geheugen schijnt vrij selectief te zijn, want ik ben zijn naam de afgelopen weken niet meer tegengekomen in dit topic en op de kranten-sites.
Dumoulin is wel bevestigd voor de Hammer Series komend weekend en wil ook graag starten op het NK, dus ik denk dat hij Zwitserland nog wel meepakt.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 18:45 schreef showtimer het volgende:
[..]
Rustaagh, Kelderman moet sowieso nog vervangen worden en achter Dumoulin zal inmiddels ook wel een vraagteken staan.
Met Breukink, in Italië hebben ze he nog steeds over die etappe.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 18:56 schreef Idisrom het volgende:
Als ik aan de Giro dacht en aan Nederlandse prestaties daarin, dan had ik altijd Johan van der Velde in mijn hoofd.
Maar mijn geheugen schijnt vrij selectief te zijn, want ik ben zijn naam de afgelopen weken niet meer tegengekomen in dit topic en op de kranten-sites.
We zullen zien, ik voorzie eerder een scenario waarbij de benen het komende weekend toch wel erg zwaar aanvoelen. Al was hij inderdaad altijd erg enthousiast over het mogen dragen van rood-wit-blauw.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 19:05 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Dumoulin is wel bevestigd voor de Hammer Series komend weekend en wil ook graag starten op het NK, dus ik denk dat hij Zwitserland nog wel meepakt.
http://www.teamroompot.nl(...)-johan-van-der-veldequote:Op dinsdag 30 mei 2017 19:14 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Met Breukink, in Italië hebben ze he nog steeds over die etappe.
Johan is compleet uit de schijnwerpers verdwenen en verdient zijn brood in de haven.
Ik ken 1 van zijn collega's, toevallig.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 19:19 schreef showtimer het volgende:
[..]
http://www.teamroompot.nl(...)-johan-van-der-velde
Ja, je weet ook niet hoe hij de komende week gaat beleven inderdaad, zal sowieso niet veel kunnen trainen..quote:Op dinsdag 30 mei 2017 19:19 schreef showtimer het volgende:
[..]
We zullen zien, ik voorzie eerder een scenario waarbij de benen het komende weekend toch wel erg zwaar aanvoelen. Al was hij inderdaad altijd erg enthousiast over het mogen dragen van rood-wit-blauw.
Al doe je daar vd Velde wel mee te kort. Prima palmares heeft hij.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 19:03 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Bij van der Velde is, naast de valpartij in de Tour waarbij hij Zoetemelk meenam uiteraard, het bekendste verhaal wel uit de Giro, waar hij in de sneeuw en kou in korte broek, met korte mouwen en zonder handschoenen boven kwam op de Gavia en enkel nog de afdaling moest doen, maar daar volledig bevangen door de kou stilviel en amper nog kon bewegen.. (waarna Breukink er voorbij knalde en uiteindelijk de etappe won)
Als je een hekel aan jezelf hebt zou ik dat vooral doen inderdaad.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 20:21 schreef superniger het volgende:
Vorige topic is een aanradertje om terug te lezen.
Niet op Eurosport?quote:Op dinsdag 30 mei 2017 20:24 schreef franklop het volgende:
huldiging van Tom is morgen live bij de NOS vanaf 19u
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |