Achteraf is goed wonen. We gaan de 150 niet meer zien de komende tijd. Heb al op 190 ETH eruitgegooid, laatste restje van 5 ETH voor 150 weg.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 23:34 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Panic sell? Had je niet beter kunnen verkopen op 200++ ?
Als je niet slaapt -> dumpenquote:Op zaterdag 27 mei 2017 23:34 schreef edcetera het volgende:
Laatste ETH er op 150 uitgeflikkerd, wat moet ik met mijn waves doen, Magnet![]()
Begreep dat het voordeel van leasen dat je andere gratis coins krijgt, maar geen BTC?quote:Op zaterdag 27 mei 2017 23:42 schreef MaGNeT het volgende:
Iedereen is ze aan het leasen dus er is amper een sell wall op de exchanges...
?quote:
Of je je Waves leased of niet heeft verder geen invloed op de airdrops, die ontvang je sowieso als je ze maar in je wallet hebt.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 23:48 schreef TourOfData het volgende:
[..]
Begreep dat het voordeel van leasen dat je andere gratis coins krijgt, maar geen BTC?
Als je exit op 190 was, kn ik goed begrijpen dat je die laatste paar er uit schopt.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 23:39 schreef edcetera het volgende:
[..]
Achteraf is goed wonen. We gaan de 150 niet meer zien de komende tijd. Heb al op 190 ETH eruitgegooid, laatste restje van 5 ETH voor 150 weg.
Je moet tegen je gevoel ingaan. Met vaak op je bek gaan leer je dat wel. Ik zweet nu ook peentjes om het een en ander maar ik hou voet bij stuk. Als het straks nog verder naar beneden zakt, kruipt het een tijdsdeel later toch wel weer omhoog en zou evt kunnen bijkopen. Dan zou ik later gelijk spelen of marginale winst pakken.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 23:26 schreef Waterdrinker het volgende:
[..]
Spijker en kop denk ik, ja.
Ik heb vanmiddag ook de ETH die ik had in het dal verkocht uit angst voor verder verlies (en hoop op een betere instapkoers) en op de piek weer teruggekocht uit angst de boot te missen, terwijl ik weet dat ik gewoon moet holden (ik weiger hodl te zeggen) en wachten.
Nu ben ik wel voorgoed genezen van daytrading denk ik, ik moet écht gewoon alleen maar holden.
Hoewel ik al 18 jaar op Fok! post, herken ik je niet helemaal aangezien ik jaren niet meer in dit topic gepost heb, maar ik weet wel dat je voorspellingen helemaal uitkwamen afgelopen week.quote:Op zaterdag 27 mei 2017 23:15 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Ik heb wel eens vaker negatieve opmerkingen gehad over mijn manier van posten en ik zal daar op blijven reageren omdat het m.i. vaak gaat om een misverstand. Of omdat ik het per abuis rottig typ en t dan graag wil verhelderen (vooral voor anderen).
Ik vind het leuk om hier mee te praten omdat mijn eerste onwennige stappen in Crypto nou eenmaal in dit topic begonnen. Vind het gewoon leuk om vanuit de technische kant het verhaal te belichten aan jullie, jonge gasten.
Zal sowieso minder zijn de komende (ijsjes)tijd. Ben gewoon weer loonslaaf, erg druk qua werk en regelmatig op reis.
Zit hier niet om interessant te doen, die tijd heb ik al heeeeel lang achter me.....
Niet helemaal mee eens....quote:Op zaterdag 27 mei 2017 23:54 schreef Faazz het volgende:
[..]
Je moet tegen je gevoel ingaan. Met vaak op je bek gaan leer je dat wel. Ik zweet nu ook peentjes om het een en ander maar ik hou voet bij stuk. Als het straks nog verder naar beneden zakt, kruipt het een tijdsdeel later toch wel weer omhoog en zou evt kunnen bijkopen. Dan zou ik later gelijk spelen of marginale winst pakken.
Aan de andere kant.. Ik ben ook wel eens 90% van mijn totale inzet kwijt geraakt door stug te blijven holden.
Are you sure? Ik had namelijk vorige week mijn 1350 Waves geunleased, er 15 verkocht voor Bitcoins, en de resterende 1335 weer geleased. Binnen 5 minuten!quote:Op zaterdag 27 mei 2017 23:50 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Of je je Waves leased of niet heeft verder geen invloed op de airdrops, die ontvang je sowieso als je ze maar in je wallet hebt.
Nadeel van leasen is dat je ze na het unleasen pas na 1000 blocks weer kan verplaatsen en / of verkopen. 1 block per minuut, dus 16,5 uur ongeveer.
Maar als je gewend bent om te holden is dat geen probleem
Je zou toch denken dat ze momenteel een flinke voorraad coins zouden hebben. Of zouden er zó veel lui al weer zijn ingestapt?quote:Op zondag 28 mei 2017 09:15 schreef de_boswachter het volgende:
Bitonic uitverkocht. Iemand nog een site waar ik zonder registratie kan kopen?
Sinds gister weer $250+, dus zou goed kunnen dat veel peeps hebben ingekochtquote:Op zondag 28 mei 2017 09:17 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Je zou toch denken dat ze momenteel een flinke voorraad coins zouden hebben. Of zouden er zó veel lui al weer zijn ingestapt?
of bijgekochtquote:Op zondag 28 mei 2017 09:17 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Je zou toch denken dat ze momenteel een flinke voorraad coins zouden hebben. Of zouden er zó veel lui al weer zijn ingestapt?
Ik neem aan dat je met "rood staan" het bekijkt op 24u of zo?quote:Op zondag 28 mei 2017 09:02 schreef NatteBever het volgende:
Ik sta nog maar 10k in het 'rood' na gister. Dat was gisteren wel even een stukje meer hahaGaat de goede kant op!
Dat soort platforms houden een buffer aan waar ze uit verkopen en waar ingekochte coins weer in gaan. Die buffer wordt aangevuld vanaf exchanges, maar dat kan niet ongelimiteerd vanwege het koersrisico. Hoe groter de buffer, hoe groter het risico. Als er veel sneller coins uit de buffer verkocht worden dan er bij komen dan loopt ie leeg.quote:Op zondag 28 mei 2017 09:19 schreef Whuzz het volgende:
Ik weet niet hoe bitonic werkt, en of ze zelf ook met de markt "spelen", maar je zou denken dat ze zo laag extra veel zouden hebben ingekocht.
Ja precies. Ik stond gister op 52 BTC na dat slagveld. Inmiddels weer op 63+ BTC. Nog een stuk of 5 te gaan en ik sta weer quitte. Daarna: m00000n met ETH, WAVES, Tokencard (en straks MobileGO)quote:Op zondag 28 mei 2017 09:25 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je met "rood staan" het bekijkt op 24u of zo?
Met jouw goedkope berg ETH's kom jij toch never nooit nie nog op verlies (totaal) te staan?
Dat "laag" valt wel mee toch?quote:Op zondag 28 mei 2017 09:19 schreef Whuzz het volgende:
Ik weet niet hoe bitonic werkt, en of ze zelf ook met de markt "spelen", maar je zou denken dat ze zo laag extra veel zouden hebben ingekocht.
Ik weet niet hoe dat bij Bitonic gaat maar volgens mij kopen de meeste handelaars in van de "eindgebruikers" en verkopen dat ook weer aan andere "eindgebruikers". Andere handelscircuits worden dan alleen gebruikt om de balans te herstellen en de buffer op niveau te houden of overschotten te verkopen als de buffer te groot wordt. Daarvoor worden in het algemeen grote exchanges met een goede API gebruikt. Het verdienmodel van dat soort handelaren is de marge tussen in- en verkoop aan anderen. Ze moeten het niet primair hebben van koersspeculatie.quote:Op zondag 28 mei 2017 09:35 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Dat "laag" valt wel mee toch?
Ik neem aan dat daar wel een paar slimme jongens zitten die een bepaalde risicomarge moeten aanhouden en in dat scenario past niet "koop maar extra veel in, want het gaat vast wel weer omhoog".
Kijk eens naar de eerste ATH , toen ging btc van 1200 terug naar 200. Dat is laag!
Trouwens: er is een "off market" circuit. Daar handelen de grote/professionele jongens. Ik verwacht dat bitonic zijn voorraad ook daar vandaan haalt en niet door wat buyorders op Bitfinex of zo te zetten.
Eth halen ze van bittrex vandaanquote:Op zondag 28 mei 2017 09:35 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Dat "laag" valt wel mee toch?
Ik neem aan dat daar wel een paar slimme jongens zitten die een bepaalde risicomarge moeten aanhouden en in dat scenario past niet "koop maar extra veel in, want het gaat vast wel weer omhoog".
Kijk eens naar de eerste ATH , toen ging btc van 1200 terug naar 200. Dat is laag!
Trouwens: er is een "off market" circuit. Daar handelen de grote/professionele jongens. Ik verwacht dat bitonic zijn voorraad ook daar vandaan haalt en niet door wat buyorders op Bitfinex of zo te zetten.
Dat was ook een andere tijd. De volumes (in $$) zijn nu véél groter en dus is de kans dat het zó ver terug valt veel kleiner.quote:Op zondag 28 mei 2017 09:35 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Dat "laag" valt wel mee toch?
Ik neem aan dat daar wel een paar slimme jongens zitten die een bepaalde risicomarge moeten aanhouden en in dat scenario past niet "koop maar extra veel in, want het gaat vast wel weer omhoog".
Kijk eens naar de eerste ATH , toen ging btc van 1200 terug naar 200. Dat is laag!
Ik zou toch voorzichtig zijn met DGB.quote:
Wat adviseer jij om te doen dan? Verkopen en investeren in....quote:Op zondag 28 mei 2017 09:54 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Ik zou toch voorzichtig zijn met DGB.
DGB is jarenlang speelbal geweest van pumpgroups en heeft de afgelopen maanden een koersstijging gehad van +3500% waar het nieuws omtrent DGB natuurlijk meespeelde, maar ga er maar van uit dat die prijs omhoog gedreven is door wat pumpers, geholpen door t goede nieuws.
Daar zijn de enorme winsten dus al gemaakt, het risico omlaag lijkt mij dus veel groter. En dan kan evt het komende nieuws nog zo fantastisch zijn, dat kan ook zomaar een gevalletje "sell on the news" worden.
Pumpers gebruiken de periode voor het nieuws (mbv lekker hypen) om nog wat verder te pumpen, dumpen dan en alle newbies blijven dan zitten met hun hoog gekochte DGB met evt ook nog een panicsell er achteraan.
We hebben het al zovaak gezien in de altscene: je verwacht een flinke stijging door goed nieuws maar er volgt een bizarre dump.
Het gaat mij om de procentuele daling, die echt niet alleen door MtGox kwam.quote:Op zondag 28 mei 2017 09:54 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Dat was ook een andere tijd. De volumes (in $$) zijn nu véél groter en dus is de kans dat het zó ver terug valt veel kleiner.
Ik adviseer helemaal niets, geef alleen af en toe mijn visie en dan voel ik mij al ongemakkelijk als anderen dat gaan volgen.quote:Op zondag 28 mei 2017 09:59 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Wat adviseer jij om te doen dan? Verkopen en investeren in....
Mij ook. Hoe groter het volume, hoe kleiner de kans is op grote dalingen in procenten. Niet uitgesloten natuurlijk, maar kleiner.quote:Op zondag 28 mei 2017 10:00 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Het gaat mij om de procentuele daling,
Nietquote:Op zondag 28 mei 2017 10:08 schreef leolinedance het volgende:
Waar ruilen jullie je ETH/BTC voor euro's?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een daling van meer dan 100% kan natuurlijk niet, maar verder is jouw visie ook een goeiequote:Op zondag 28 mei 2017 10:03 schreef Whuzz het volgende:
[..]
Mij ook. Hoe groter het volume, hoe kleiner de kans is op grote dalingen in procenten. Niet uitgesloten natuurlijk, maar kleiner.
Door volume stijging kruip je dichter naar "for every price is a buyer and a seller" toe. Dat bereik je nooti natuurlijk, want dan staat de prijs compleet stil.
Destijds was een daling van een paar honderd procent veel, het volume was toen ook lager. Nu is een daling van 40% net zo veel, omdat het volume hoger is.
Krakenquote:Op zondag 28 mei 2017 10:08 schreef leolinedance het volgende:
Waar ruilen jullie je ETH/BTC voor euro's?
Excuses, je hebt gelijkquote:Op zondag 28 mei 2017 10:19 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Een daling van meer dan 100% kan natuurlijk niet, maar verder is jouw visie ook een goeie
quote:Op zondag 28 mei 2017 10:13 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
NietOke het is dus normaal dat er zo'n groot verschil tussen aankoop en verkoop zit (ca. 10%).SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is normaal omdat zij daarvan leven (zie hierboven het verhaal over bitonic).quote:Op zondag 28 mei 2017 10:33 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Oke het is dus normaal dat er zo'n groot verschil tussen aankoop en verkoop zit (ca. 10%).
Kun je op Poloniex dan ook naar Euro's omwisselen?quote:Op zondag 28 mei 2017 10:40 schreef edraket31 het volgende:
[..]
Dat is normaal omdat zij daarvan leven (zie hierboven het verhaal over bitonic).
Als je de centen niet direct nodig hebt, kun je beter op een exchange onwisselen.
Geldt ook voor aankopen....op een exchange is goedkoper maar velen kopen bij handelaren omdat t makkelijk is (Ideal) en ze t zo snel mogelijk willen hebben uit angst dat ze een mogelijke winst mislopen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |