Dat kan niet. Mensen kunnen prima hun geloof belijden en beoefenen terwijl ze vredig samenleven met andere mensen. Dat op zichzelf is geen polarisatie.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:03 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Omdat het voor polarisatie zorgt....
Maar zelf denk ik dat daar netto meer radicalen door bijkomen. Verder wel eens.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:01 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Dat is dus niet zo. We zullen nooit al het geweld en alle ellende kunnen oplossen. Maar er moet een verlichting komen onder moslims en die zullen we actief moeten stimuleren. En dus niet het tegenovergestelde doen zoals we nu doen, het continu faciliteren van de islam.
Het is eerder andersom. Of die hij moeilijk naar alle mensen die zich vanwege welke reden dan ook anders kleden dan anderen?quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:02 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Wat een gelul, maar moslims die eisen stellen aan onze maatschappij, zoals die hoofddoekjes, ja die zijn ook schuldig aan polarisatie.
lol wat doet TheReporterOfTheWeek daartussenquote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:06 schreef NoXia het volgende:
Jammer van al die beauty, doggy en masker apps. Je zou ze bijna niet herkennen.
[ afbeelding ][ afbeelding ]
oh hij was daar ook echtquote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:07 schreef Doublepain het volgende:
[..]
lol wat doet TheReporterOfTheWeek daartussen
quote:Verdacht pakketje in Londen
De Londense politie doet onderzoek naar een verdacht pakketje nabij busstation Victoria Station. De wegen die naar het busstation leiden, waaronder Buckingham Palace Road waar het paleis van de koningin is gevestigd, zijn afgesloten. Dit meldt de BBC op Twiter
Onzin. Je krijgt polarisatie als mensen doen alsof 'de islam' en daarmee moslims in het algemeen het probleem zijn.quote:
Vrijheid betekent dat je kan zijn wie je wilt zijn en kan denken en vinden wat jij wilt. Wil je islam verbieden of verwijderen dan tast je de vrijheid van onze samenleving aan.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:08 schreef fjs het volgende:
Islam is gewoon fout. Als je dat nu nog niet ziet leef je echt wel in een vreemde realiteit.
Edit: FAALquote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:09 schreef no1uknow het volgende:
Geen scheten laten in het OV, dan krijg je een DSI eenheid op je dak.
[..]
Zucht... weer een wegkijker.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:09 schreef Leandra het volgende:
Ah, het gaat al niet meer over de gebeurtenissen in Manchester, het is alweer het reguliere islambashen geworden.
Kan daar geen apart topic voor komen, dan kunnen dit soort topics gewoon over het onderwerp gaan.
nee, je krijgt polarisatie omdat er een wij/zij gevoel gecreerd wordt. helaas blijken moslims hier toch echt voor het grotendeel zelf schuldig aan zijn, door te weigeren ook maar iets in te binden, en zelf blijven segregeren en andersdenkenden continu denken te moeten herinneren aan hun status aparte. Ze eisen alles, maar geven slechts heel weinigquote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:09 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Onzin. Je krijgt polarisatie als mensen doen alsof 'de islam' en daarmee moslims in het algemeen het probleem zijn.
Niet als hun geloof voor hun leidend is, die polarisatie ontstaat door de botsing tussen de geloofsregels en de maatschappelijke vrijheden en regels. En die gebeurd constant bij gelovige mensen, dat is de polarisatie.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:06 schreef Xa1pt het volgende:
Dat kan niet. Mensen kunnen prima hun geloof belijden en beoefenen terwijl ze vredig samenleven met andere mensen. Dat op zichzelf is geen polarisatie.
En wij maar klagen dat dat flesje water in onze rugtas het festivalterrein niet opkomt.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:10 schreef Dance99Vv het volgende:
Engeland,Frankrijk,duitsland,Belgie Spanje Turkye
Tot nu toe komen we nog goed weg hier in Nederland
Engeland al hoeveel keer? 4, 5? En daarvoor ook nog een hele hoop van andere groepen natuurlijk...quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:10 schreef Dance99Vv het volgende:
Engeland,Frankrijk,duitsland,Belgie Spanje Turkye
Tot nu toe komen we nog goed weg hier in Nederland
Op het moment dat ook door moslims religie minder serieus beleefd wordt, dan zullen radicalen steeds geïsoleerder raken.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:07 schreef broodslager het volgende:
Maar zelf denk ik dat daar netto meer radicalen door bijkomen. Verder wel eens.
Het grootste deel is al fatsoenlijk gematigd moslim. (de groep die wat bijdraagt, niet wat we nu importeren en onderhouden).
Ga even afkoelen of zo, want je komt nu verschrikkelijk dom over.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:03 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Onzin. Ik denk dat voor die reactie 0 mensen dachten 'goh, waarom heeft ajax niet gereageerd'
Het was na afloop bij een uitgang. Daar valt weinig aan te controleren imo.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:11 schreef Loekie1 het volgende:
Concerten zijn al vaker doelwit, kunnen ze daar niet wat beter rugtassen checken? Je hebt daar toch niks te zoeken met een grote rugtas?
Hij is waarschijnlijk niet eens binnen geweest.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:11 schreef Loekie1 het volgende:
Concerten zijn al vaker doelwit, kunnen ze daar niet wat beter rugtassen checken? Je hebt daar toch niks te zoeken met een grote rugtas?
Nou nee hoor.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 08:22 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Oh daar is ze weer hoor. De kinderlijkjes zijn nog niet koud en mevrouw is haar eigen agenda alweer aan het etaleren.
Hetzelfde als ze dus van plan waren toen in Parijsquote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:13 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Het was na afloop bij een uitgang. Daar valt weinig aan te controleren imo.
vrijheid stopt wanneer daar misbruik van gemaakt word door anderen in hun vrijheid te beperken. Mensen opblazen en terroriseren valt daar absoluut onder, maar ook je eigen leefwijzes aan anderen opdringen, zoals de islam nu tracht te doen in het westen (hoofdoekjes, halal eten etc)quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:10 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Vrijheid betekent dat je kan zijn wie je wilt zijn en kan denken en vinden wat jij wilt. Wil je islam verbieden of verwijderen dan tast je de vrijheid van onze samenleving aan.
Ik kan prima snappen dat je dat wilt, maar besef ook wat de consequenties zijn dan. Een samenleving met minder vrijheid.
Oftewel de persoon kwam van buitenaf misschien. Ook dat kun je in de gaten houden.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:13 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Het was na afloop bij een uitgang. Daar valt weinig aan te controleren imo.
Ja, en dat gevoel krijg je dus als mensen doen alsof 'de islam' het probleem is en moslims aan het werk moeten om polarisatie tegen te gaan en maar minder vrijheid moeten eisen.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:11 schreef Bensel het volgende:
[..]
nee, je krijgt polarisatie omdat er een wij/zij gevoel gecreerd wordt.
Zoals dit dus.quote:helaas blijken moslims hier toch echt voor het grotendeel zelf schuldig aan zijn, door te weigeren ook maar iets in te binden, en zelf blijven segregeren en andersdenkenden continu denken te moeten herinneren aan hun status aparte. Ze eisen alles, maar geven slechts heel weinig
Dat is toch niet zaligmakend, want dan worden er weer nieuwe manieren gevonden. Als je een avondje gaat brainstormen in de kroeg, ik verzeker je, je komt vast op wat ideeen.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:11 schreef Loekie1 het volgende:
Concerten zijn al vaker doelwit, kunnen ze daar niet wat beter rugtassen checken? Je hebt daar toch niks te zoeken met een grote rugtas?
Ik ben bang dat het probleem in de moskeen schuilt. Waar gewoon te veel imams er erg extreme gedachtegoed op na houden en de bezoekers brainwashen. Er is gewoon veel te weinig controle, waar deze denk ik wel nodig is.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:13 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Op het moment dat ook door moslims religie minder serieus beleefd wordt, dan zullen radicalen steeds geïsoleerder raken.
En dan nog... als er allemaal mensen bij de beveiliging staan laat je hem gewoon daar ontploffen...quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:13 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Het was na afloop bij een uitgang. Daar valt weinig aan te controleren imo.
Het lijkt me toch dat je grote groepen kinderen beter kan beschermen. Sorry. Ik heb een hoge pet op van de Britten maar dit valt me tegen. Muziek, grote groep kinderen bij elkaar, perfect doelwit en dat weet je van tevoren.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:14 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Dat is toch niet zaligmakend, want dan worden er weer nieuwe manieren gevonden. Als je een avondje gaat brainstormen in de kroeg, ik verzeker je, je komt vast op wat ideeen.
Het was overigens niet in de zaal, maar daarbuiten/in de foyer.
Daarmee werk je juist radicalisme in de hand. Want een isolement versterkt juist idiote denkbeelden.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:13 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Op het moment dat ook door moslims religie minder serieus beleefd wordt, dan zullen radicalen steeds geïsoleerder raken.
Radicalen zijn niet radicaal omdat ze heel erg geloven. Extremisten bestaan vnml uit uitschot dat hier uitgekotst werd.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:13 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Op het moment dat ook door moslims religie minder serieus beleefd wordt, dan zullen radicalen steeds geïsoleerder raken.
Nope, je krijgt polarisatie door islam in contact te brengen met niet-islam. Niet per se 'de schuld van de moslims'...het is gewoon hoe het is.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:09 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Onzin. Je krijgt polarisatie als mensen doen alsof 'de islam' en daarmee moslims in het algemeen het probleem zijn.
Je krijgt een evenement voor burgers met duizenden bezoekers niet 100% afgedekt. Nooit.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:11 schreef Loekie1 het volgende:
Concerten zijn al vaker doelwit, kunnen ze daar niet wat beter rugtassen checken? Je hebt daar toch niks te zoeken met een grote rugtas?
Hoe? Dat is gewoon zo onwaarschijnlijk lastig in een menigte van 20.000 man.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:14 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Oftewel de persoon kwam van buitenaf misschien. Ook dat kun je in de gaten houden.
Zullen we alle rugtassen dan maar verbieden?quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:14 schreef Loekie1 het volgende:
[..]
Het lijkt me toch dat je grote groepen kinderen beter kan beschermen. Sorry.
Daar hoef je niet bang voor te zijn. Dit zijn of lone wolfs of gasten die in huiskamers bij elkaar komen. Moskeeën bieden hier geen platform voor.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:14 schreef ShaoliN het volgende:
[..]
Ik ben bang dat het probleem in de moskeen schuilt. Waar gewoon te veel imams er erg extreme gedachtegoed op na houden en de bezoekers brainwashen. Er is gewoon veel te weinig controle, waar deze denk ik wel nodig is.
Die kleding is het symbool van de segregatie, polarisatie. Het is het symbool om te laten zien dat de ideologie voor hun zo belangrijk is dat ze zich ernaar kleden.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:07 schreef maniack28 het volgende:
Het is eerder andersom. Of die hij moeilijk naar alle mensen die zich vanwege welke reden dan ook anders kleden dan anderen?
Ik wil informatie over de situatie in Manchester, dat is ook wat ik verwacht als ik dit topic open, en een discussie over de islam heeft daar vooralsnog weinig mee te maken.quote:
bullshit, er zijn ook zeer succesvolle mensen geradicaliseerd. Mensen met universitaire opleidingen en goede banen. Dat argument is echt hopeloos achterhaaldquote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:15 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Radicalen zijn niet radicaal omdat ze heel erg geloven. Extremisten bestaan vnml uit uitschot dat hier uitgekotst werd.
Helemaal voorquote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:15 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Zullen we alle rugtassen dan maar verbieden?
En bomgordels dan, kleding ook maar verbieden als we toch bezig zijn?
Een tegenstelling op zichzelf is geen polarisatie. Polarisatie is het versterken en benadrukken van die tegenstellingen.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:15 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Nope, je krijgt polarisatie door islam in contact te brengen met niet-islam. Niet per se 'de schuld van de moslims'...het is gewoon hoe het is.
Uitzonderingen bestaan natuurlijk.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:16 schreef Bensel het volgende:
[..]
bullshit, er zijn ook zeer succesvolle mensen geradicaliseerd. Mensen met universitaire opleidingen en goede banen. Dat argument is echt hopeloos achterhaald
Rugtassen wel ja. En niet eens ivm terreurdreiging.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:15 schreef no1uknow het volgende:
[..]
Zullen we alle rugtassen dan maar verbieden?
En bomgordels dan, kleding ook maar verbieden als we toch bezig zijn?
Het zal, maar als ze hun mede idioten niet meer kunnen vinden blijft het bij enkelingen zoals een Breivik.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 09:15 schreef Xa1pt het volgende:
Daarmee werk je juist radicalisme in de hand. Want een isolement versterkt juist idiote denkbeelden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |