Voor mijn gevoel was de MediaMarkt altijd al duur. Heel groot assortiment maar niets is goedkoop, behalve tijdens acties.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:22 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Wow is de mediamarkt zo duur geworden? "Vroeger" in Duitsland waren die lekker goedkoop. Evenals de Saturn en MakroMarkt. Lekker bij die Duitse ketens inkopen.
De Mediamarkt in Duitsland is nog steeds goedkoper dan in Nederlandquote:Op zondag 21 mei 2017 12:22 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Wow is de mediamarkt zo duur geworden? "Vroeger" in Duitsland waren die lekker goedkoop. Evenals de Saturn en MakroMarkt. Lekker bij die Duitse ketens inkopen.
Was eens een weekend in een hotelletje in Den Bosch, en mijn telefoonoplader vergeten. In een vrij uurtje de stad in om zo'n goedkoop mini-usb-kabeltje te vinden. Paar winkels in geweest, en de goedkoopste vroeg 10 euro voor zo'n kabeltje van 15cm.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:18 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik heb wel eens kabels gekocht in zo'n schattig stoffig winkeltje met klossen aan het plafond en overal bakken met stekkerdozen etc hier in Amsterdam maar toen werd ik echt opgelicht waar ik bij stond. Fuck de middenstand.
Twijfel of dit een compliment is.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:07 schreef remlof het volgende:
[..]
Jij zou dat ongetwijfeld beter doen dan Nattekat.
Voor dat soort rommel moet je ook gewoon naar de action. Dan kost je dat ook niet veel meer dan een euroquote:Op zondag 21 mei 2017 12:24 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Was eens een weekend in een hotelletje in Den Bosch, en mijn telefoonoplader vergeten. In een vrij uurtje de stad in om zo'n goedkoop mini-usb-kabeltje te vinden. Paar winkels in geweest, en de goedkoopste vroeg 10 euro voor zo'n kabeltje van 15cm.
Als je die in China bestelt ben je 80 cent kwijt of zo
Aliexpress.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:15 schreef Tchock het volgende:
[..]
Voor Kowloon is het nu geen oplossing maar PostNL gaat samenwerken met Aliexpress om bestellingen op die site binnen een week te bezorgen in Nederland. Super chill.
Die rekenen er gewoon op dat iedereen die zo'n ding koopt hem wanhopig nodig heeft want anders heb je geen telefoon meer binnenkort.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:24 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Was eens een weekend in een hotelletje in Den Bosch, en mijn telefoonoplader vergeten. In een vrij uurtje de stad in om zo'n goedkoop mini-usb-kabeltje te vinden. Paar winkels in geweest, en de goedkoopste vroeg 10 euro voor zo'n kabeltje van 15cm.
Als je die in China bestelt ben je 80 cent kwijt of zo
Die hebben de Blokker om zeep geholpenquote:Op zondag 21 mei 2017 12:27 schreef Verfassungsschutz het volgende:
Action is ook al zo'n hel. Maar goed, brood en spelen.
De Blokker heeft zichzelf om zeep geholpen.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:28 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Die hebben de Blokker om zeep geholpen.
De Blokkers hier zijn allemaal juist geheel vernieuwd. Zo mogen wel meer winkels 'om zeep' worden geholpen.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:28 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Die hebben de Blokker om zeep geholpen.
Maar ze zijn wel handig voor goedkope rommel die niet al te lang mee hoeft te gaan.
Alibaba is beter ja, daar kun he tenminste ook mooie boten kopen:quote:Op zondag 21 mei 2017 12:26 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Aliexpress.
Lekker de Chinese dictatuur spekken.
Puike vondst. Nu nog die krengen in Turkiye en Libië krijgen.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:29 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Alibaba is beter ja, daar kun he tenminste ook mooie boten kopen:
https://m.alibaba.com/pro(...).1998817009.7.p98BOm
De Blokker hier is ook geheel vernieuwd. Volgens mij is het er nog rustiger dan voor de verbouwingquote:Op zondag 21 mei 2017 12:29 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
De Blokkers hier zijn allemaal juist geheel vernieuwd. Zo mogen wel meer winkels 'om zeep' worden geholpen.
Wanhopige poging om het vege lijf te redden. Ze zijn nu nog minder herkenbaar en stralen meer luxe uit. Volgens mij precies het omgekeerde van wat ze zouden moeten doen, maar ik ben geen expert natuurlijk.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:31 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De Blokker hier is ook geheel vernieuwd. Volgens mij is het er nog rustiger dan voor de verbouwing
Je bent wel erg tolerant voor roofkapitalisten.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:31 schreef 99.999 het volgende:
[..]
De Blokker hier is ook geheel vernieuwd. Volgens mij is het er nog rustiger dan voor de verbouwing
Gewoon peddelen vanuit Shanghai.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:31 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Puike vondst. Nu nog die krengen in Turkiye en Libië krijgen.
quote:Op zondag 21 mei 2017 12:29 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Alibaba is beter ja, daar kun he tenminste ook mooie boten kopen:
https://m.alibaba.com/pro(...).1998817009.7.p98BOm
En zo is het.quote:De inname van met name dierlijke proteïnen tijdens de kinderjaren zou volgens onderzoekers kunnen leiden tot zwaarlijvigheid later in het leven.
Dat zeggen onderzoekers van de Erasmus Universiteit in Rotterdam tijdens een wereldwijd congres over obesitas dit weekend. Tijdens het onderzoek werden 3.564 Nederlandse kinderen vanaf een leeftijd van een tot tien jaar naar hun eetpatroon gevraagd.
Tja, de onderkant van de markt is onderhand al goed afgedekt door de Action. Daar komt de Blokker ook niet meer tussen. Die zitten in een onmogelijke positie nu.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:32 schreef Tchock het volgende:
[..]
Wanhopige poging om het vege lijf te redden. Ze zijn nu nog minder herkenbaar en stralen meer luxe uit. Volgens mij precies het omgekeerde van wat ze zouden moeten doen, maar ik ben geen expert natuurlijk.
Alibaba moet dat lukken met een vliegend tapijt.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:31 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Puike vondst. Nu nog die krengen in Turkiye en Libië krijgen.
Dat is een woordvoerder. Niet meer dan een trekpop, in de meeste gevallen. Uiteraard verdient dit figuur desalniettemin klappen wegens mongoloïde gedrag.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:45 schreef Falco het volgende:
Sinds deze dude aan het roer is, mijd ik die pauper-Blokker als de pest
Zielig voor de medewerkers die er werken, maar goed...
Zwitsers houden wel van aanpakken. Minaretten weg, kerncentrales weg, hoppa.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:45 schreef remlof het volgende:
Vandaag in Zwitserland een bindend referendum over verduurzaming van de energievoorziening.
Bij een 'ja' gaan o.a. de vijf Zwitserse kerncentrales dicht.
Want een faillissement zou goed zijn voor de medewerkers?quote:Op zondag 21 mei 2017 12:45 schreef Falco het volgende:
Sinds deze dude aan het roer is, mijd ik die pauper-Blokker als de pest
Zielig voor de medewerkers die er werken, maar goed...
quote:A new academic hoax: a bogus paper on “the conceptual penis” gets published in a “high quality peer-reviewed” social science journal
Oh jaquote:Op zondag 21 mei 2017 12:45 schreef Falco het volgende:
Sinds deze dude aan het roer is, mijd ik die pauper-Blokker als de pest
Zielig voor de medewerkers die er werken, maar goed...
Classic.quote:“high quality peer-reviewed” social science journal
Alleen een beetje dom om daar Alpenboertjes direct over te laten beslissen.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:48 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Zwitsers houden wel van aanpakken. Minaretten weg, kerncentrales weg, hoppa.
Perrin etaleert vrij regelmatig zijn fascinatie voor mannelijk naakt in deze SC, maar wie ben ik om hem dat kwalijk te nemen?quote:
Oh is dat het. Geeft niks hoor Perrin.quote:Op zondag 21 mei 2017 13:05 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Perrin etaleert vrij regelmatig zijn fascinatie voor mannelijk naakt in deze SC, maar wie ben ik om hem dat kwalijk te nemen?
Niet echt mijn types, maar hulde voor de poging hoor.quote:Op zondag 21 mei 2017 13:06 schreef Perrin het volgende:
Hihi, lekker wakker worden voor Kaas zo, toch?
Sinds wanneer zorg jij zo goed voor Kaas-?quote:Op zondag 21 mei 2017 13:06 schreef Perrin het volgende:
Hihi, lekker wakker worden voor Kaas zo, toch?
Da's die 20% waar Tchock het over had. Zonde idd.quote:Op zondag 21 mei 2017 13:12 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Ik zie weer een lelijke tatoeage. Waarom zou je zulke vlekken op je borst willen hebben?
Omdat het een design is dat er waarschijnlijk tof uitzag op papier, maar mensen niet realiseren dat als zo'n tattoo vijf jaar oud is en je van een afstandje kijkt het nergens meer op lijkt behalve een vage vlek.quote:Op zondag 21 mei 2017 13:12 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Ik zie weer een lelijke tatoeage. Waarom zou je zulke vlekken op je borst willen hebben?
tatoeërenquote:Op zondag 21 mei 2017 13:31 schreef Kaas- het volgende:
Ik weet niet hoe je dat werkwoord spelt overigens,
Oh.quote:maar ik wil het ook niet weten.
Ik vraag me af of mensen gewaarschuwd worden door de zetter van die tatoeages. Of dat die figuren alles maar doen zo lang er betaald wordt. Ook van die tatoeages op iemands voorhoofd, dan ben je gewoon iemand aan het verminken...quote:Op zondag 21 mei 2017 13:22 schreef Tchock het volgende:
[..]
Omdat het een design is dat er waarschijnlijk tof uitzag op papier, maar mensen niet realiseren dat als zo'n tattoo vijf jaar oud is en je van een afstandje kijkt het nergens meer op lijkt behalve een vage vlek.
De schoorsteen moet roken.quote:Op zondag 21 mei 2017 13:32 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Ik vraag me af of mensen gewaarschuwd worden door de zetter van die tatoeages. Of dat die figuren alles maar doen zo lang er betaald wordt. Ook van die tatoeages op iemands voorhoofd, dan ben je gewoon iemand aan het verminken...
Dat heet vrije wil. Als die mensen dat per se willen, waarom zou je 'm dan niet zetten?quote:Op zondag 21 mei 2017 13:32 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
Ik vraag me af of mensen gewaarschuwd worden door de zetter van die tatoeages. Of dat die figuren alles maar doen zo lang er betaald wordt. Ook van die tatoeages op iemands voorhoofd, dan ben je gewoon iemand aan het verminken...
Kabeltjes, hoesjes, en overige accessoires is core-business van deze zaak. Megaduur.quote:Op zondag 21 mei 2017 12:22 schreef Pokkelmans het volgende:
[..]
Wow is de mediamarkt zo duur geworden? "Vroeger" in Duitsland waren die lekker goedkoop. Evenals de Saturn en MakroMarkt. Lekker bij die Duitse ketens inkopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |