Dit wordt inderdaad een vreselijke one-man-show.quote:Op dinsdag 9 mei 2017 15:24 schreef Caland het volgende:
Alsof Humberto kritische vragen gaat stellen
Anders krijg je zulke gasten niet. Je weet nu al dat het een flop-opendeuren-show gaat worden.quote:Op dinsdag 9 mei 2017 15:24 schreef Caland het volgende:
Alsof Humberto kritische vragen gaat stellen
http://www.destentor.nl/s(...)t-bij-knvb~a56527bf/quote:Ron Jans zegt de KNVB na zes weken weer vaarwel. De vertrekkende hoofdtrainer van PEC Zwolle trad op 1 april als trainersdocent in dienst bij de nationale voetbalbond, waar hij de nieuwe cursus Coach Betaald voetbal vorm zou gaan geven. Dinsdag heeft hij technisch directeur Hans van Breukelen laten weten dat hij afziet van verdere samenwerking.
Het vertrek van Jans heeft te maken met het vertrek van Leon Vlemmings bij de KNVB. Hij wordt de nieuwe oefenmeester van Go Ahead Eagles in Deventer. Vlemmings was de drijvende kracht achter de opleiding. ,,Met hem zou ik het samen gaan doen’’, zei Jans eerder op dinsdag. ,,De situatie is nu opeens veranderd.’’
Jans is niet van plan de kar alleen te gaan trekken en trekt zijn conclusies na het wegvallen van Vlemmings.
Leegloop
Met het vertrek van Jans loopt de voetbalbond KNVB steeds verder leeg. Na het vertrek van bondscoach Danny Blind, assistenten Marco van Basten, vrouwenbondscoach Arjan van der Laan, manager vrouwenvoetbal Minke Booij en technisch manager Jelle Goes is de PEC-trainer de volgende die het schip van kapitein Hans van Breukelen vroegtijdig verlaat.
Er is niemand om dat te zeggen bij de KNVB. Het is een stuurloos schip met Van Breukelen aan het roer en Decossaux als kapitein.quote:Op dinsdag 9 mei 2017 15:30 schreef Szura het volgende:
Wel grappig dat niemand bij de KNVB nou zegt: Hansie, doe nou ff niet.
Leukequote:Op dinsdag 9 mei 2017 15:40 schreef PSVCL het volgende:
Iedereen lult elkaar maar na
Hans was gewoon goed
Leuke grap PSVCLquote:
Denk niet dat ten cate fake SMS'jes heeft laten zien en die VI journalist liegt.quote:
Ik denk dat Hans echt denkt dat hij goed heeft gehandeld, maar hij spoort gewoon niet helemaal.quote:
Eindelijk weer kijkers voor Humberto.quote:
Mwaaa, hij heeft wel ergere dingen meegemaakt en hij is ook wel eens veel harder tekeer gegaan op het veld.quote:Op dinsdag 9 mei 2017 18:36 schreef klaasweetalles het volgende:
hij is dit nooit te boven gekomen en is daarna krankzinnig geworden.
echt de grootste mongool allertijden bij de knvb
schandalig wat hij vandaag allemaal geroepen heeft over Ten Cate
Huldequote:Op dinsdag 9 mei 2017 20:45 schreef Ajacied422 het volgende:
http://fcafkicken.com/tra(...)hnische-staf-oranje/
Een stagiair heeft zijn best gedaan en het hele cabaret in woorden uitgetikt![]()
.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |