Heeft niks te maken met schamen. Als ik jou een irritante kut neger vind dan kan ik dat hier gewoon zeggen, maar op FB krijg ik dan gelijk de popo over de vloer en op andere social media vraagt men zich af wat mij bezielt dat ik dat zo openlijk zeg.quote:Op maandag 1 mei 2017 10:31 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Er een mening op nahouden waar je je voor schaamt en deze derhalve niet durft te delen en je terug moet vallen op anonimiteit op een forum_______
![]()
![]()
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Het is niet zo moeilijk.quote:Op maandag 1 mei 2017 10:33 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Me geforceerd anders gedragen lijkt me lastiger.
Shots fired at YNGquote:Op maandag 1 mei 2017 10:32 schreef Chai het volgende:
[..]
En kwaliteit neemt ook af door gebrek aan nieuwe aanwas. En de nieuwe users die actief mee gaan posten zijn 9/10x kloons
Dan hou je er toch een mening op na waar je niet voor uit durft te komen of niet?quote:Op maandag 1 mei 2017 10:34 schreef Azpilicueta het volgende:
[..]
Heeft niks te maken met schamen. Als ik jou een irritante kut neger vind dan kan ik dat hier gewoon zeggen, maar op FB krijg ik dan gelijk de popo over de vloer en op andere social media vraagt men zich af wat mij bezielt dat ik dat zo openlijk zeg.
love ur titsquote:
quote:
quote:Op maandag 1 mei 2017 10:35 schreef TARDIS. het volgende:
[..]
Hou je eens niet zo vast aan het verleden joh.
Klonk het uit de kantoortuinquote:
ik zou niemand anders willen zijnquote:Op maandag 1 mei 2017 10:33 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Moet er niet aan denken om hier mezelf te zijn.
blankquote:
nee dan stond er iedereen andersquote:
Waarom? heb twee buurvrouwen.quote:
Het is heerlijk om op fok een act te doen en die ook lang vol te houden.quote:
ok zeerquote:Op maandag 1 mei 2017 10:38 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Het is heerlijk om op fok een act te doen en die ook lang vol te houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |