Maar dan mag men er persoonlijk nog wel iets bij voelenquote:Op zondag 30 april 2017 14:13 schreef aarontje112 het volgende:
En mocht het wel zo zijn. Het zal geen afbreuk doen aan hun kwalificatiekanseb. Misschien iets voor de eindnotering. Laten we afwachten..
Ja joh, gooi er nog meer dingen bij die ten dode zijn opgeschreven.quote:Op zondag 30 april 2017 14:13 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Zou wel lekker Hollands zijn om voetbal er ook bij te betrekken.
Misschien starten ze dit jaar het optreden wel met een minuut stilte.quote:Op zondag 30 april 2017 14:17 schreef aarontje112 het volgende:
Moet even denken aan de ophef over de 10 seconden stilte van Douwe. Kan onze act nou nooit helemaal kloppen, op 2014 na dan.
quote:Op zondag 30 april 2017 14:16 schreef Cee het volgende:
[..]
Ja joh, gooi er nog meer dingen bij die ten dode zijn opgeschreven.
Ja ik vind het ook wanstaltig. Maar als ik zie hoe ze emotionele verhalen over ziektes etc bij commerciële programma's als TVOH uitbuiten. Is er vast een markt voorquote:Op zondag 30 april 2017 14:15 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar dan mag men er persoonlijk nog wel iets bij voelenEr zullen vast mensen zijn die het schitterend vinden, zo'n ode aan mama. Persoonlijk vind ik het wanstaltige uitbuiting. Ieder z'n ding en gevoel, niemand heeft gelijk.
Wie moet er vóór Nederland donderdag? Ik zie ze er inmiddels voor aan om die artiest naar huis te sturen zodat ze drie extra minuten vooraf hebben om een stemmige stilte te houden, kaarsjes te branden, te bidden en wat foto's te tonen.quote:Op zondag 30 april 2017 14:18 schreef Cee het volgende:
[..]
Misschien starten ze dit jaar het optreden wel met een minuut stilte.
Roemenië, contrast zal groot zijnquote:Op zondag 30 april 2017 14:20 schreef Greys het volgende:
[..]
Wie moet er vóór Nederland donderdag? Ik zie ze er inmiddels voor aan om die artiest naar huis te sturen zodat ze drie extra minuten vooraf hebben om een stemmige stilte te houden, kaarsjes te branden, te bidden en wat foto's te tonen.
Van schapen naar familiefoto'squote:Op zondag 30 april 2017 14:21 schreef aarontje112 het volgende:
[..]
Roemenië, contrast zal groot zijn
Oh die markt is er zeker. Het zal ook zeker punten in de wacht slepen, maar ik vind het zelf gewoon vreselijk,dat uitbuiten van zielig.quote:Op zondag 30 april 2017 14:20 schreef aarontje112 het volgende:
[..]
Ja ik vind het ook wanstaltig. Maar als ik zie hoe ze emotionele verhalen over ziektes etc bij commerciële programma's als TVOH uitbuiten. Is er vast een markt voor
Bij Peter van de Vorst zaten ze iets van een jaar geleden daar ook het halve programma over te praten. Moeder zat er zonder enige gêne bij toen haar dochters het weer uit moesten melkenquote:Op zondag 30 april 2017 14:20 schreef aarontje112 het volgende:
[..]
Ja ik vind het ook wanstaltig. Maar als ik zie hoe ze emotionele verhalen over ziektes etc bij commerciële programma's als TVOH uitbuiten. Is er vast een markt voor
quote:Op zondag 30 april 2017 14:16 schreef Cee het volgende:
[..]
Ja joh, gooi er nog meer dingen bij die ten dode zijn opgeschreven.
Omg.quote:Op zondag 30 april 2017 14:18 schreef Cee het volgende:
[..]
Misschien starten ze dit jaar het optreden wel met een minuut stilte.
Gedateerd idee idd.quote:Op zondag 30 april 2017 14:24 schreef Childofthe90s het volgende:
En hoe taggy om de lyrics te projecteren, ik vond dat er in de videoclip al niet uitzien.
Ze moeten iets doen met het thema 'Lights and Shadows' en zich verder onthouden van persoonlijk drama. Het is geen TROS Muziekfeest op het Plein dus er hoeft echt niet te worden meegezongen.quote:Op zondag 30 april 2017 14:26 schreef Greys het volgende:
[..]
Gedateerd idee idd.
Past wat dat betreft wel bij het gedateerde lied.
Helemaal eens. Ik snap het ook echt niet, ze zingen toch gewoon verstaanbaar? Wat is het nut van die teksten?quote:Op zondag 30 april 2017 14:28 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Ze moeten iets doen met het thema 'Lights and Shadows' en zich verder onthouden van persoonlijk drama. Het is geen TROS Muziekfeest op het Plein dus er hoeft echt niet te worden meegezongen.
Oh maar gingen ze juist niet bij een rustig moment voor zo'n klapmomentje?quote:Op zondag 30 april 2017 14:28 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Ze moeten iets doen met het thema 'Lights and Shadows' en zich verder onthouden van persoonlijk drama. Het is geen TROS Muziekfeest op het Plein dus er hoeft echt niet te worden meegezongen.
Foto van moeder in de zon, foto van moeder in de schaduw, foto van moeder in een goed verlicht ziekenhuis, foto van moeder etc...quote:Op zondag 30 april 2017 14:28 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Ze moeten iets doen met het thema 'Lights and Shadows' en zich verder onthouden van persoonlijk drama. Het is geen TROS Muziekfeest op het Plein dus er hoeft echt niet te worden meegezongen.
Dat klapmomentje zorgt er wel voor dat er ten minste nog iets gebeurt in het nummer, ik vind dat op zich wel positief. Moet natuurlijk wel de hele zaal meeklappen.quote:Op zondag 30 april 2017 14:32 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh maar gingen ze juist niet bij een rustig moment voor zo'n klapmomentje?
Zodat iedereen ook kan zien dat ze van alle kanten rammelen.quote:Op zondag 30 april 2017 14:29 schreef Greys het volgende:
[..]
Helemaal eens. Ik snap het ook echt niet, ze zingen toch gewoon verstaanbaar? Wat is het nut van die teksten?
In een rustig nummer hoeft toch niet iets te gebeuren?quote:Op zondag 30 april 2017 14:33 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Dat klapmomentje zorgt er wel voor dat er ten minste nog iets gebeurt in het nummer, ik vind dat op zich wel positief. Moet natuurlijk wel de hele zaal meeklappen.
DAAR GAAT M'N THEE.quote:Op zondag 30 april 2017 14:35 schreef Dave het volgende:
En tijdens het klappen koffie met cake uitdelen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En mijn koffiequote:
quote:Op zondag 30 april 2017 14:35 schreef Dave het volgende:
En tijdens het klappen koffie met cake uitdelen!
Het nummer lijkt de hele tijd op te bouwen naar een soort grote finale, als dat dan uitblijft, leidt dat tot teleurstelling. Als ze 3 minuten mooi hadden willen zingen, hadden ze het lied anders moeten opbouwen.quote:Op zondag 30 april 2017 14:35 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
In een rustig nummer hoeft toch niet iets te gebeuren?
Als iets prachtig is luister ik 3 minuten geboeid naar een prachtig lied.
M'n cola kwam door m'n neus naar buiten. Bedankt.quote:Op zondag 30 april 2017 14:35 schreef Dave het volgende:
En tijdens het klappen koffie met cake uitdelen!
Oh ja, dat is waar. Idd dat "hoogtepuntje"quote:Op zondag 30 april 2017 14:38 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Het nummer lijkt de hele tijd op te bouwen naar een soort grote finale, als dat dan uitblijft, leidt dat tot teleurstelling. Als ze 3 minuten mooi hadden willen zingen, hadden ze het lied anders moeten opbouwen.
Tja, het is ook niet wat ik er van had verwacht, maar er is in ieder geval een soort van iets.quote:Op zondag 30 april 2017 14:45 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Oh ja, dat is waar. Idd dat "hoogtepuntje"
Ik was begonnen, ik hou wel van een beetje sensatie.quote:Op zondag 30 april 2017 14:06 schreef libranl het volgende:
Wat een grafstemming hier door een berichtje van 'Gert'.
MAAR HET GAAT NIET OVER HUN MOEDER, HET IS EEN ALGEMEEN LIEDJE OVER HOOP EN LIEFDE!!!quote:Op zondag 30 april 2017 15:08 schreef Greys het volgende:
Hoe liep het af met die Belg die een liedje over z'n moeder zong op het ESF? En even eerlijk, als hij tijdens dat lied foto's van z'n moeder had getoond op een ledscherm had heel de wereld hem uitgelachen.
Maar de SpiceGirls hebben het nog best een poosje uitgehouden en aangezien ze goed naar de nineties hebben gekeken voor inspiratiequote:Op zondag 30 april 2017 15:08 schreef Greys het volgende:
Hoe liep het af met die Belg die een liedje over z'n moeder zong op het ESF? En even eerlijk, als hij tijdens dat lied foto's van z'n moeder had getoond op een ledscherm had heel de wereld hem uitgelachen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.C’est Davie :o)
Hahaquote:Op zondag 30 april 2017 15:09 schreef ato het volgende:
[..]
Ik was begonnen, ik hou wel van een beetje sensatie.
Ik vind het ook vreselijk uitbuiten hoor over je moederskanker, dat doe ik privé ook niet.
Ik haat dat.
Van dat liedje verwachtte Jensen destijds dat het zou gaan winnenquote:Op zondag 30 april 2017 15:08 schreef Greys het volgende:
Hoe liep het af met die Belg die een liedje over z'n moeder zong op het ESF? En even eerlijk, als hij tijdens dat lied foto's van z'n moeder had getoond op een ledscherm had heel de wereld hem uitgelachen.
quote:Op zondag 30 april 2017 15:17 schreef Dave het volgende:
Ik heb gehoord dat er volgend jaar weer iemand met een liedje voor mama mee doet voor Nederland.Je kan er om lachen maar de kans is groot dat ie in 2018 gewoon naar Rome gaat met een miskleun.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Dan maar hopen dat Zweden wint.quote:Op zondag 30 april 2017 15:42 schreef Cee het volgende:
[..]
Je kan er om lachen maar de kans is groot dat ie in 2018 gewoon naar Rome gaat met een miskleun.
Ja, en dat hij familie foto's zou gebruiken op de led wall.quote:Op zondag 30 april 2017 15:40 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Van dat liedje verwachtte Jensen destijds dat het zou gaan winnen
Dat is wel zo, maar haar gezondheid uitbuiten is wel heel smakeloos. En waarschijnlijk prikt een groot deel van de kijkers er nog doorheen ook.quote:Op zondag 30 april 2017 15:36 schreef Escrotterdam het volgende:
http://m.metronieuws.nl/n(...)er-naar-songfestival
Het is toch ook een ode aan hun moeder ..
Ik vermoed van niet. Mensen die inschakelen op de halve finale zelf horen dat voor het eerst.quote:Op zondag 30 april 2017 15:45 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Dat is wel zo, maar haar gezondheid uitbuiten is wel heel smakeloos. En waarschijnlijk prikt een groot deel van de kijkers er nog doorheen ook.
Waarom zouden ze het dan minder smakeloos vinden om die ziekte uit te buiten?quote:Op zondag 30 april 2017 15:46 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik vermoed van niet. Mensen die inschakelen op de halve finale zelf horen dat voor het eerst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |