domein wees vermoedelijk naar cloudflare?quote:Op dinsdag 2 mei 2017 20:18 schreef Qunix het volgende:
https://torrentfreak.com/(...)deactivation-170502/
IP van het domeinnaam was 104.20.74.106 en dat in mijn hosts file geplakt te hebben werkt het nog steeds niet omdat CloudFlare ertussen zit.
Ja. Ik dacht, domein is juist, IP is ook goed, zij sturen mij wel door naar de site, maar helaas...quote:Op dinsdag 2 mei 2017 20:30 schreef mschol het volgende:
[..]
domein wees vermoedelijk naar cloudflare?
vind het wel jammer, even snel een serie opzoeken is er op deze manier niet meer bij
ik snap de redenatie.. ik weet helaas niet hoe cloudflare precies werkt, maar ze zullen het intern ook wel uitgeschakeld hebben (wellicht een controle txt record die zij in de dns settings checken?)quote:Op dinsdag 2 mei 2017 20:46 schreef Qunix het volgende:
[..]
Ja. Ik dacht, domein is juist, IP is ook goed, zij sturen mij wel door naar de site, maar helaas...
Ik zag hem gisteren voorbij komen, maar is wel traag.quote:Op woensdag 3 mei 2017 08:54 schreef Kyubey het volgende:
Kan ik hier vier-chan draden posten? Nou ja, hier. Over magneten en kattengeluiden. http://boards.4chan.org/a/thread/156687114
Slowpoke.gifquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |