Gehoord door het Europarlement voordat hij z'n baan kreeg. Fantastisch moment.quote:Op donderdag 13 april 2017 07:58 schreef Verfassungsschutz het volgende:
[..]
Hij is democratisch gekozen. En Hongarije is een gewaardeerde lidstaat.
Timmerfrans moet z'n bek houden, met z'n nul democratische legitimiteit.
En gemiddeld duurt een kabinetsformatie 90 dagen in Nederland hoorde ik op Radio 1.quote:Op donderdag 13 april 2017 07:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het NL record staat al op 208 dagen toch? Dan hebben we nog wel even te gaan.
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Van_Agt_I
Mooi, alle geldstromen naar dat land dicht.quote:Op donderdag 13 april 2017 07:56 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
Protesten tegen die Hongaarse gek en Europa lijkt ook eindelijk klaar met die vent. Dat werd tijd.
Orban Is een idioot, Soros echter eveneens.quote:Op donderdag 13 april 2017 08:18 schreef remlof het volgende:
[..]
Mooi, alle geldstromen naar dat land dicht.
Wat een heerlijke zinnen.quote:Mijn kritiek richt zich vooral op de staat Israël. Ik zie niet over het hoofd dat ook op het gedrag van Palestijnse leiders ernstige aanmerkingen te maken zijn. Maar het volksgezegde “waar twee vechten hebben twee schuld” is hier niet van toepassing. Daarin schuilt immers de suggestie dat beiden ongeveer evenveel schuld hebben aan het conflict. Dat gaat in dit geval zeker niet op.
Het is Israël dat honderdduizenden Palestijnen het land heeft uitgejaagd. Israël is de bezetter en houdt niet op Palestijnen te beroven van land. Bijna 10.000 Palestijnen, onder wie zelfs veel kinderen, zitten opgesloten in Israëlische gevangenissen, in tal van gevallen zonder dat er een aanklacht tegen hen wordt uitgebracht, laat staan een berechting volgt. Het omgekeerde doet zich niet voor. De enige Israëliër in Palestijnse gevangenschap is een ontvoerde militair.
quote:Knak, krak, proppen die panda's de ene stengel na de andere in hun bek, als obese tieners met een buis Pringles, ze weigeren rechtop te lopen, te zwaaien of een hoedje te dragen zoals een normale beer (en de leden van ons koninklijk huis), ja, ze zijn zelfs te beroerd om zich voort te planten; googelt u maar even op 'pandaporno' en 'pandaviagra', noodgrepen die overigens nauwelijks helpen.
Dus gij verwacht dat ik er dan niet ben?quote:Op donderdag 13 april 2017 06:55 schreef Friek_ het volgende:
Kan deze reeks voortaan tussen 0.00u en 6.00u automatisch op slot?
Wat een kutverhaal. Kan ze geen beter onderwerp verzinnen?quote:Op donderdag 13 april 2017 08:43 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
Sylvia Witteman heeft het ook niet zo op pandabeertjes.
[..]
Regelmatig columns schrijven vraagt nogal wat gezochte inspiratiequote:Op donderdag 13 april 2017 08:56 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Wat een kutverhaal. Kan ze geen beter onderwerp verzinnen?
Vanaf gister worden een paar excuus-panda's gehoereerd in Nederlandquote:Op donderdag 13 april 2017 09:11 schreef motorbloempje het volgende:
Wat de fuck is er met panda's?
#speeltbuitenlandkaart
Oh, zijn we dan veilig in de naderende wereldoorlog?quote:Op donderdag 13 april 2017 09:19 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
China vindt ons lief en de dierentuin betaalt een miljoen per jaar.
Ze vormen de vijfde colonne.quote:Op donderdag 13 april 2017 09:20 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Oh, zijn we dan veilig in de naderende wereldoorlog?
Hehe.quote:Op donderdag 13 april 2017 09:20 schreef motorbloempje het volgende:
Getikt op mijn iPhone vanuit mijn schuilkelder
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |