Wij hebben kantoor aan huis, maar ik zit er alleen als er verder niemand thuis is (nooit dusquote:Op dinsdag 4 april 2017 12:40 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik zou het iig niet kunnen, als mijn man thuis is met de kinderen ben ik altijd op kantoor.
Ik werk wel eens thuis als ze op de opvang is.
Welkom!
hier ging het vanzelf over! Hij is nu een vettige puistenkop zelfsquote:Op dinsdag 4 april 2017 13:54 schreef Sylver_ het volgende:
Mijn baby bladert af!![]()
Niks doen was het devies, geloof ik he?
Netjes van Max. Quoi![]()
Bij geen energie > meer koffie drinkenquote:Op dinsdag 4 april 2017 13:09 schreef Nazil het volgende:
Dat jullie überhaupt energie hebben op het moment dat de kleine slaapt... Ik doe dan niks meer dan opladen voor de rest van de dag.
Maar dat zal ook aan mijn ijzertekort liggenik hoop echt binnen een paar maanden wat meer energie te hebben.
daar groei je ook inquote:Op dinsdag 4 april 2017 14:16 schreef Burdie het volgende:
[..]
Bij geen energie > meer koffie drinken.
Ik ben een peuter gewend die om 7 uur zijn mond opent, en om 20.30 weer sluit. Dan is een baby echt een oase van rust.
Alleen als je hem met terugwerkende kracht Jordy noemt.quote:Op dinsdag 4 april 2017 14:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
hier ging het vanzelf over! Hij is nu een vettige puistenkop zelfs![]()
Voorproefje voor over 14 jaarZal ik 'm een frikandelbroodje geven om het plaatje af te maken?
[ afbeelding ]
ik weet nog dat ik na de geboorte van de oudste bij de kassa van de jumbo stond en echt geen flauw idee meer had wat mijn pincode was. Na 20 jaar die pincode te hebben. Compleet uitgewistquote:Op dinsdag 4 april 2017 14:31 schreef ReginaFalange het volgende:
Ikke: Ik weet eigenlijk niet of zwangerschapsvergiftiging dat erger maakt.
Mijn vriend vond eerst dat ik me aanstelde, alsof ik voor mijn lol met een papiertje met mijn adres overal naar toe ging maar merkte toen wel dat ik het echt niet expres deed. Nog net niet "heb je mij gevonden, breng mij dan naar dit adres" opgespeld gekregen.
Mocht iemand er wat aan hebben, bij de Action verkopen ze thermoskannen waar 5 liter koffie in kan. Je piest wat af dan, maar dan heb je wel binnen 20 minuten boodschappen gedaan, je hele huis gepoetst, 24 kinderliedjes voor je kind gezongen en je ramen gelapt.
Dat je tot de kassa bent gekomen! Ik moest huilend in paniek worden opgehaald, compleet overprikkeldquote:Op dinsdag 4 april 2017 14:44 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik weet nog dat ik na de geboorte van de oudste bij de kassa van de jumbo stond en echt geen flauw idee meer had wat mijn pincode was. Na 20 jaar die pincode te hebben. Compleet uitgewist
Ik werk al ehh 4 maanden weerquote:Op dinsdag 4 april 2017 13:17 schreef ReginaFalange het volgende:
Nazil: Ik ben eigenlijk pas de laatste 3 weken weer aan het werk. Daarvoor kon ik het gewoon niet.
Mijn hersenen waren compleet de kluts kwijt, moest ook mijn adres opschrijven als ik goedzakje weer ergens moest registreren enzo, ik wist gewoon niet meer wat ons huisnummer of onze postcode was. Ik weet nog steeds regelmatig niet meer hoe oud ik eigenlijk ben (28, acht-en-fucking-twintig). Maar ik merk dat ik steeds beter word in het concentreren en weer meer energie krijg.
Ijzertekort lijkt me heel zuur. Ik heb tijdens mijn kraamweek expres heel veel van die gore Ferro gedronken, al geloof ik niet dat het helpt. Maar pff.. jezelf moe en slap voelen terwijl je voor zo'n mini mens moet zorgen, sterkte.
Wie bepaalt of moeheid wel of niet bij het hebben van een baby hoort?quote:Op dinsdag 4 april 2017 15:12 schreef Nazil het volgende:
[..]
Ik werk al ehh 4 maanden weeren tot een paar weken geleden geloofde ik dat de moeheid er bij hoorde. Toen ik hoorde dat dat niet zo was ben ik een beetje ingestort.
Koffie lust ik niet
Ikquote:Op dinsdag 4 april 2017 15:35 schreef Mies_poes het volgende:
[..]
Wie bepaalt of moeheid wel of niet bij het hebben van een baby hoort?
Noudquote:Op dinsdag 4 april 2017 14:01 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
hier ging het vanzelf over! Hij is nu een vettige puistenkop zelfs![]()
Voorproefje voor over 14 jaarZal ik 'm een frikandelbroodje geven om het plaatje af te maken?
[ afbeelding ]
gelukkig heb je geen robotstofzuiger....quote:Op woensdag 5 april 2017 13:51 schreef Cygne het volgende:
Dat is ook kut ja.![]()
Die baby is nog niet zo'n opgave, maar die hond.Normaal niet hoor, maar met diarree.. Het zat overal ook.
Gelukkig vandaag wel iets minder.
Mental image....quote:Op woensdag 5 april 2017 14:26 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
gelukkig heb je geen robotstofzuiger....
quote:Op woensdag 5 april 2017 14:26 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
gelukkig heb je geen robotstofzuiger....
Moest er inderdaad een formulier voor invullen, ze doet het niet zomaar. Moet ze dat formulier wel lezen.... (Ik heb het bewust nog in haar handen gegeven.....)quote:Op woensdag 5 april 2017 14:07 schreef Unihipili het volgende:
Oh jemig Noukdat is gevaarlijk! Het zal maar iets anders geweest zijn of niet goed gegaan
.
Mag dat eigenlijk überhaupt? Medicatie op voorschrift toedienen als gastouder? Misschien een rare vraag maar omdat ik wel weet dat artsen onderling niet altijd de voorschriften van een andere arts willen navolgen om niet de verantwoordelijkheid te moeten nemen voor iets wat niet hun vakgebied is. Gastouder is dan ook iemand die niet weet wat hij/zij toedient.
quote:Op woensdag 5 april 2017 15:55 schreef ReginaFalange het volgende:
en kun je bij wijze van al 20 minuten rond fietsen terwijl je je fietskar 6 kilometer terug al verloren bent.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 5 april 2017 14:26 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
gelukkig heb je geen robotstofzuiger....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja! Dit!quote:Op woensdag 5 april 2017 19:24 schreef ReginaFalange het volgende:
Grappig die foto's. Nu wil ik dat mijn baby weer kleiner is zodat ik alles weer opnieuw kan beleven maar ook ouder zodat hij meer kan.![]()
Hoe oud is de jouwe?quote:Op woensdag 5 april 2017 19:34 schreef ReginaFalange het volgende:
Ik haat in de auto zitten. Word ook nog eens snel wagenziek.
Toen ik nog niet zelfstandig was fietste ik 5 dagen per week 15km heen en 15km terug van en naar mijn werk. En slank dat ik godverdomme was toen.![]()
Trouwens.. iemand die mij kan vertellen of die donkere kringen om mijn tepels heen nog weg gaan? k geef flesvoeding, geen borstvoeding gegeven.
Er lopen vrij aparte mannen op Fok rondquote:Op woensdag 5 april 2017 19:38 schreef ReginaFalange het volgende:
Arja:![]()
De meeste mannen vinden roze toch mooier? Ik zelf in elk geval wel. Voel me nu een beetje een vlaflip.
Molo: Goedzakje is overmorgen 15 weken.
jup. Instant succes! Balen dat het bij jou niet werktquote:Op woensdag 5 april 2017 20:15 schreef Sylver_ het volgende:
Ah, gedeelde smart SQ
Is Noud wel stil in de draagdoek? Draagzak helpt hier niet, ze zet zich dan de hele tijd af.
Die van mij zijn weer biggetjes roze.quote:Op woensdag 5 april 2017 19:38 schreef ReginaFalange het volgende:
Arja:![]()
De meeste mannen vinden roze toch mooier? Ik zelf in elk geval wel. Voel me nu een beetje een vlaflip
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik heb een newborn en een peuter. Ik moet er meerdere keren per nacht uit en in de overige uren is er altijd wel 1 in mijn oor aan het janken #deleven #hetwordtbeterquote:Op woensdag 5 april 2017 20:28 schreef Arja het volgende:
Oh sq zo'n mini in een doek. Wat lief!
Waar komt die hoofdpijn vandaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |