quote:
Op woensdag 29 maart 2017 15:31 schreef realAIVD het volgende:Ja, goed plan, dat "binnen op elkaar zitten in een benauwde ruimte" proberen te ontlopen om dan buiten naast een malloot met een sigaar terecht te komen
[knip]
Nou... je moest eens weten hoe het is als je met velen in een etensruimte zit met matige ventilatie en je dan allerlei geuren van mensen ruikt. Sommigen hebben een hele zurige lucht rond zichzelf hangen zonder dat zij het zelf doorhebben. En vaak zit je, als het een volle zaak is, hutjemutje op elkaar vanwege de tafels omdat de uitbater vaak zoveel mogelijk tafels wilt proppen om maar te kunnen verkopen ( alias mensen plaatsen)
Buiten heb je dat allemaal niet vanwege de wind en als iemand naast je zit die rookt dan zul je vanzelf merken dat die meestal het fatsoen hebben even te stoppen met het roken totdat je klaar bent. Tenminste zo 'heurt' dat in mijn wereld.
quote:
Als gerechten te heet zijn dan krijg je het niet in je mond laat staan te kauwen. In deze was de rijst warm en de Chinese paddenstoelen met kip in knoflook heel heet.(als in warm gekookt) Dat je geen walmen zag was omdat er zoals je merkte buiten een best wel stevige wind stond die dat verhinderde. Maar geloof mij maar het eten was lekker warm en niet flauw, mits je wel gewoon door at.
Avondeten![360.jpg]()
![360.jpg]()
De welbekende Thaise groene curry met kipfilet en witte rijst en een lekker Singha biertje.[ Bericht 32% gewijzigd door #ANONIEM op 29-03-2017 18:36:41 ]